Zweden - AllsvenskanGamla UlleviGegevens actueel op 31 oktober 2026

Örgryte - Mjällby: wedstrijdstatistieken

Örgryte
1 : 2rust 1:1
Mjällby

Örgryte tegen Mjällby: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Örgryte speelde tegen Mjällby in Allsvenskan (Zweden). De wedstrijd werd gespeeld op 29 oktober 2026. Locatie: Gamla Ullevi. Eindstand: 1:2.

Huidige vorm

Örgryte: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd. Mjällby: 0-2-3, 0,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Örgryte scoort 1,24 en krijgt 2,24 doelpunten per wedstrijd tegen. Mjällby scoort 1,12 en krijgt 1,68 tegen. Competitiegemiddelde: 2,90 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Örgryte 60%, Mjällby 48%. Over 2.5: Örgryte 60%, Mjällby 44%. Competitieniveau: BTTS 51%, Over 2.5 53%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Örgryte 1,19, Mjällby 1,46. Schoten per wedstrijd: Örgryte 10,6, Mjällby 12,4. Gemiddeld balbezit: Örgryte 43%, Mjällby 51%.

Eerste en tweede helft

Örgryte: voorsprong bij rust 12%, doelpunten in de tweede helft 0,76. Mjällby: voorsprong bij rust 16%, doelpunten in de tweede helft 0,72.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (8) voor Örgryte en 46-60 (8) voor Mjällby. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Allsvenskan: 2,90 doelpunten per wedstrijd, BTTS 51%, Over 2.5 53%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 0%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Een gelijkspel lijkt het meest waarschijnlijk, omdat zowel Örgryte thuis als Mjällby uit 50% van de wedstrijden gelijkspelen en slechts 17% winnen. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,75 doelpunt per thuiswedstrijd, tegenover 1,33 doelpunt per uitwedstrijd voor de bezoekers, maar incasseert ook iets meer: 1,83 tegenover 1,75. De efficiëntie van Örgryte kan van belang zijn tegen een defensie die buitenshuis kansen ter waarde van 1,93 xG per wedstrijd weggeeft, al creëren de thuisploeg zelf gemiddeld 1,28 xG aan kansen op eigen veld. Mjällby heeft daarentegen een stabielere defensie in de laatste vijf wedstrijden: het kreeg 4 doelpunten tegen, tegenover maar liefst 13 voor Örgryte. Dat verschil beperkt de kansen van de thuisploeg, maar gezien de vergelijkbare resultaten van beide teams in respectievelijk thuis- en uitwedstrijden blijft een puntenverdeling de meest voor de hand liggende uitkomst.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Een scenario waarin beide teams scoren (BTTS) heeft een lichte voorkeur: Mjällby hield in slechts 8% van de wedstrijden de nul, terwijl Örgryte gemiddeld 1,58 doelpunt per wedstrijd tegen krijgt. De thuisploeg scoorde in 4 van de laatste 5 wedstrijden, al bedroeg de gemiddelde xG in die periode 1,03, wat reden geeft om voorzichtig te zijn bij de beoordeling van de effectiviteit. De bezoekers maken dit seizoen gemiddeld 1,33 doelpunt per wedstrijd en kwamen in hun laatste 5 wedstrijden gemiddeld tot 1,65 xG, tegenover 2,13 xG die Örgryte toestond. Het belangrijkste argument tegen BTTS is dat de thuisploeg in 50% van de wedstrijden niet tot scoren kwam. Daarom blijft de lichte voorkeur voor ‘ja’ beperkt.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

In 75% van de wedstrijden van Örgryte en 83% van die van Mjällby vielen minstens twee doelpunten. Daarmee wordt meer dan 1,5 doelpunt het sterkst ondersteund door de resultaten van beide teams. De thuisploeg krijgt gemiddeld 1,58 doelpunt tegen en de bezoekers 1,75, waardoor beide teams kans hebben om te scoren. Het aanvallende potentieel van de thuisploeg wordt versterkt door een gemiddelde xG van 1,65, terwijl de tegenstanders gemiddeld kansen toestaan met een waarde van 1,93 xG. Een hogere lijn is minder zeker: meer dan 2,5 doelpunt viel in 42% van de wedstrijden van Örgryte en 50% van die van Mjällby. In hun laatste vijf duels waren de resultaten op dit vlak bovendien sterk uiteenlopend: respectievelijk 100% en 0%. Met een prognose van 2,77 doelpunt is meer dan 1,5 daarom de verstandigste keuze, zonder ervan uit te gaan dat er per se een derde doelpunt moet vallen.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust is het meest waarschijnlijk: Örgryte stond in 58% van de wedstrijden bij rust gelijk, en Mjällby in 3 van de laatste 5 wedstrijden. In die vijf wedstrijden scoorden de bezoekers geen enkele keer vóór rust, terwijl de thuisploeg in de eerste helft gemiddeld slechts 0,2 doelpunten maakte. Na rust is het lastig een duidelijke favoriet aan te wijzen, omdat Mjällby in 50% van de wedstrijden dit seizoen gelijk speelde, maar Örgryte een hoger gemiddeld aanvallend xG heeft: 1,65 tegenover 1,33 voor de bezoekers. De kans dat de wedstrijd alsnog beslist wordt, blijft aanzienlijk — de thuisploeg kreeg onlangs gemiddeld 2,6 doelpunten per wedstrijd tegen, tegenover slechts 0,8 voor de bezoekers — maar de combinatie van de vele gelijke spelen van Mjällby en het lage aantal doelpunten vóór rust maakt X/X het meest aannemelijke scenario.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 1
1e helft
0 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

44Balbezit (%)56
ÖrgryteMjällby
13Schoten13
ÖrgryteMjällby
3Schoten op doel5
ÖrgryteMjällby
1.34xG1.54
ÖrgryteMjällby
3Corners3
ÖrgryteMjällby
42Gevaarlijke aanvallen48
ÖrgryteMjällby
9Overtredingen10
ÖrgryteMjällby
2Kaarten1
ÖrgryteMjällby

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.24Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.12
ÖrgryteMjällby
2.24Tegendoelpunten / wedstrijd1.68
ÖrgryteMjällby
43%Gemiddeld balbezit51%
ÖrgryteMjällby
3.64Schoten op doel / wedstrijd4.76
ÖrgryteMjällby

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.64Schoten per wedstrijd12.36
ÖrgryteMjällby
3.64Schoten op doel4.76
ÖrgryteMjällby
11.7%Schotconversie9.1%
ÖrgryteMjällby
43%Balbezit51%
ÖrgryteMjällby
1.19xG voor1.46
ÖrgryteMjällby
2.03xG tegen1.74
ÖrgryteMjällby

Schotkwaliteit

Örgryte: GebalanceerdMjällby: Gebalanceerd
ÖrgryteMjällby
Nauwkeurigheid (schoten op doel)34%39%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.340.24

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Örgryte is 100% beter voor vorm laatste 5.

0.8 punten / wedstrijd - Örgryte · 0.4 punten / wedstrijd - Mjällby

Örgryte
LLLWD
Resultaatverdeling seizoen
16% W28% G56% V
Seizoen (W-G-V)
4-7-14
0.76 punten / wedstrijd · doelsaldo -25
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-6-4
Laatste 5 thuis
1-2-2
LDDLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 2.6xG: 1.05xG tegenstander: 2.20BTTS: 80%Over 2.5: 100%
Mjällby
DLDLL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
20% W32% G48% V
Seizoen (W-G-V)
5-8-12
0.92 punten / wedstrijd · doelsaldo -14
Laatste 5 (W-G-V)
0-2-3
0.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-6-4
Laatste 5 uit
0-2-3
LLDDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.4Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.42xG tegenstander: 1.80BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Örgryte is 11% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.24 doelpunten / wedstrijd - Örgryte · 1.12 doelpunten / wedstrijd - Mjällby

Mjällby is 33% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2.24 doelpunten / wedstrijd - Örgryte · 1.68 doelpunten / wedstrijd - Mjällby

Scoringsprofiel van Örgryte: zeer sterk

Örgryte scoort in 68% van de wedstrijden (17 van 25 wedstrijden), terwijl Mjällby in 16% (4 van 25 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Mjällby: sterk

Mjällby scoort in 56% van de wedstrijden (14 van 25 wedstrijden), terwijl Örgryte in 12% (3 van 25 wedstrijden) de nul houdt.

31Gemaakte doelpunten (seizoen)28
ÖrgryteMjällby
56Tegendoelpunten (seizoen)42
ÖrgryteMjällby
3.48Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.8
ÖrgryteMjällby
8Gemaakte doelpunten (laatste 5)2
ÖrgryteMjällby
13Tegendoelpunten (laatste 5)8
ÖrgryteMjällby

Hoe vaak ze minstens scoren...

68%1 doelpunt56%
ÖrgryteMjällby
32%2 doelpunten24%
ÖrgryteMjällby
16%3 doelpunten20%
ÖrgryteMjällby
8%4 doelpunten12%
ÖrgryteMjällby

Hoe vaak ze minstens incasseren...

88%1 doelpunt84%
ÖrgryteMjällby
68%2 doelpunten48%
ÖrgryteMjällby
36%3 doelpunten24%
ÖrgryteMjällby
16%4 doelpunten12%
ÖrgryteMjällby

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

51%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

28%BTTS bij rust8%
ÖrgryteMjällby
16%BTTS in beide helften0%
ÖrgryteMjällby
20%Scoorden in beide helften8%
ÖrgryteMjällby

BTTS en aantal doelpunten

44%Min. 3 doelpunten en BTTS28%
ÖrgryteMjällby
16%Min. 3 doelpunten zonder BTTS16%
ÖrgryteMjällby
80%BTTS - laatste 540%
ÖrgryteMjällby

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

80%Min. 1 doelpunt voor rust60%
ÖrgryteMjällby
40%Min. 2 doelpunten voor rust32%
ÖrgryteMjällby
16%Min. 3 doelpunten voor rust16%
ÖrgryteMjällby

2e helft

84%Min. 1 doelpunt na rust72%
ÖrgryteMjällby
60%Min. 2 doelpunten na rust48%
ÖrgryteMjällby
36%Min. 3 doelpunten na rust20%
ÖrgryteMjällby

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Mjällby is 41% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.68 punten / wedstrijd - Örgryte · 0.96 punten / wedstrijd - Mjällby

Örgryte — situatie bij rust
12% op voorsprong32% gelijk56% achterstaand
Mjällby — situatie bij rust
16% op voorsprong48% gelijk36% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.68Punten per wedstrijd (1e helft)0.96
ÖrgryteMjällby
0.48Doelpunten voor (1e helft)0.4
ÖrgryteMjällby
0.96Doelpunten tegen (1e helft)0.68
ÖrgryteMjällby
1.44Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.08
ÖrgryteMjällby
28%Clean sheet voor rust56%
ÖrgryteMjällby
64%Geen doelpunt voor rust76%
ÖrgryteMjällby

Na rust (2e helft)

0.96Punten per wedstrijd (2e helft)0.92
ÖrgryteMjällby
0.76Doelpunten voor (2e helft)0.72
ÖrgryteMjällby
1.28Doelpunten tegen (2e helft)1
ÖrgryteMjällby
2.04Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.72
ÖrgryteMjällby
20%Clean sheet na rust40%
ÖrgryteMjällby
48%Geen doelpunt na rust60%
ÖrgryteMjällby

Örgryte — resultaten in de tweede helft

20% W36% G44% V
17
Punten bij rust
12
Doelpunten bij rust
-12
Doelsaldo (1e helft)
24
Punten in de tweede helft
-13
Doelsaldo (2e helft)
0.68
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden133%

Staat in 12% van de wedstrijden bij rust voor en wint 16%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Mjällby — resultaten in de tweede helft

16% W44% G40% V
24
Punten bij rust
10
Doelpunten bij rust
-7
Doelsaldo (1e helft)
23
Punten in de tweede helft
-7
Doelsaldo (2e helft)
0.96
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden125%

Staat in 16% van de wedstrijden bij rust voor en wint 20%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Örgryte — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.401.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.21.4
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.23.0
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten40%80%
3 doelpunten0%60%
Clean sheet20%0%
Geen doelpunt80%20%
Doelsaldo-4-1
Rust: 0% op voorsprong - 40% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Mjällby — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.600.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.61.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.2
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten20%60%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet40%40%
Geen doelpunt80%80%
Doelsaldo-2-4
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 60% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Örgryte
GescoordTegendoelpunten
4
7
0-15
5
7
16-30
3
10
31-45
3
10
46-60
8
11
61-75
8
11
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (11). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.

Mjällby
GescoordTegendoelpunten
4
6
0-15
4
7
16-30
2
4
31-45
8
12
46-60
2
8
61-75
8
5
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (12). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.14
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 1.7
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
108%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
54%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-36%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
38%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
14%
0:0-risico
ongeveer 1 op 7 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Örgryte

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.84
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.16
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.05
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.21
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
79%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
168%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.04
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
26% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 13% valt in de eerste 15 minuten.
26%

Mjällby

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.28
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.28
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.1 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.34
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.06
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
84%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
107%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.52
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
29% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
29%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Allsvenskan.

Teams versus competitie

ÖrgryteLigaMjällby
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.482.90▼ 2.80
Beide teams scoorden▲ 60%51%▼ 48%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 60%53%▼ 44%
Clean sheets▼ 12%27%▼ 16%
Doelpunt voor rust▲ 80%69%▼ 60%
Doelpunt na rust▲ 84%80%▼ 72%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.90
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
51%
Beide teams scoorden
53%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.57
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.33
Uitdoelpunten / wedstrijd
+18%
Thuisvoordeel aanval
+15%
Thuisvoordeel verdediging
+3%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
69%
1 doelpunt
36%
2 doelpunten
18%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
80%
1 doelpunt
46%
2 doelpunten
22%
3 doelpunten
8%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. MjällbyDoelpuntJacob BergströmAssist: Jeppe Kjær Jensen
  2. ÖrgryteDoelpuntMikael DyrestamAssist: Adam Andersson
  3. ÖrgryteGele kaartBenjamin Laturnus
  4. MjällbyGele kaartJesper Gustavsson
  5. MjällbyDoelpuntTony MiettinenAssist: Jeppe Kjær Jensen
  6. ÖrgryteGele kaartViktor Ekblom
  7. MjällbyWisselIn: Áki SamuelsenUit: Jeppe Kjær Jensen
  8. ÖrgryteWisselIn: David ObouUit: Viktor Ekblom

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Vorige ontmoeting: Örgryte 1 - 0 - 0 Mjällby. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Mjällby
0 : 2
Örgryte

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Örgryte tegen Mjällby?

De wedstrijd in Allsvenskan eindigde in Örgryte 1:2 Mjällby. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Örgryte tegen Mjällby?

Örgryte scoort gemiddeld 1,24 doelpunten per wedstrijd en Mjällby scoort 1,12. Het gemiddelde in Allsvenskan is 2,90 doelpunten, met Over 2.5 in 53% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 60% van de wedstrijden van Örgryte en 48% van die van Mjällby.

Wat is de actuele vorm van Örgryte en Mjällby?

In de laatste vijf wedstrijden won Örgryte er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 3 (0,80 punten per wedstrijd). Mjällby won er 0, speelde 2 gelijk en verloor 3 (0,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Örgryte tegen Mjällby?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.