Wales - Welsh Premier LeagueGegevens actueel op 15 oktober 2026

Penybont - Barry Town United: wedstrijdstatistieken

Penybont tegen Barry Town United: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Penybont speelde tegen Barry Town United in Welsh Premier League (Wales). De wedstrijd werd gespeeld op 9 oktober 2026. Eindstand: 3:1.

Huidige vorm

Penybont: 4-0-1, 2,40 punten per wedstrijd. Barry Town United: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Penybont scoort 1,83 en krijgt 0,83 doelpunten per wedstrijd tegen. Barry Town United scoort 2,25 en krijgt 1,67 tegen. Competitiegemiddelde: 3,27 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Penybont 58%, Barry Town United 75%. Over 2.5: Penybont 58%, Barry Town United 75%. Competitieniveau: BTTS 50%, Over 2.5 59%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Penybont 1,43, Barry Town United 1,52. Schoten per wedstrijd: Penybont 10,9, Barry Town United 11,5. Gemiddeld balbezit: Penybont 57%, Barry Town United 48%.

Eerste en tweede helft

Penybont: voorsprong bij rust 58%, doelpunten in de tweede helft 0,58. Barry Town United: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 1,33.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (10) voor Penybont en 61-75 (6) voor Barry Town United. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Welsh Premier League: 3,27 doelpunten per wedstrijd, BTTS 50%, Over 2.5 59%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-2. Gemiddeld aantal doelpunten 2,50, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Penybont heeft 4 van zijn laatste 5 wedstrijden gewonnen, terwijl Barry Town United in die periode 2 keer won en maar liefst 12 doelpunten tegen kreeg, tegenover 5 voor de thuisploeg. Penybont is thuis nog ongeslagen en incasseert gemiddeld 0,83 doelpunt, terwijl de bezoekers uit gemiddeld 1,67 doelpunt tegen krijgen en 33% van hun wedstrijden verloren. Barry Town United heeft echter een duidelijk aanvallend voordeel in uitwedstrijden: het scoort gemiddeld 2,17 doelpunt, tegenover 1,50 voor Penybont thuis, en heeft een xG van 1,40 tegenover 1,10 voor Penybont. De kwaliteit van de kansen die de defensies toestaan, is vergelijkbaar: de gemiddelde xG van de tegenstanders bedraagt 1,52 in thuiswedstrijden van Penybont en 1,79 in uitwedstrijden van Barry Town United. Ook dat pleit in het voordeel van de thuisploeg. De betere recente reeks en de solide verdediging geven Penybont een klein voordeel, al valt een overwinning voor de bezoekers door hun scorend vermogen niet uit te sluiten.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Beide teams spelen regelmatig wedstrijden waarin aan beide kanten wordt gescoord: het BTTS-percentage bedraagt 83% voor Penybont en 67% voor Barry Town United, tegenover 50% in de competitie. De thuisploeg scoort gemiddeld 2,33 doelpunten per wedstrijd en de bezoekers 2,17, terwijl beide teams gemiddeld 1,67 doelpunten incasseren. Dat is vooral gunstig voor een doelpunt van Penybont, want Barry Town United kreeg in de laatste 5 wedstrijden 12 doelpunten tegen, gemiddeld 2,4, en de gemiddelde xGA over die periode bedraagt 1,86. Ook een doelpunt van de bezoekers ligt voor de hand: zij scoorden in hun laatste 5 wedstrijden gemiddeld 2,0 doelpunten, terwijl de thuisploeg slechts in 17% van de wedstrijden de nul hield. Hoewel in de laatste 5 wedstrijden van Penybont in 60% van de gevallen BTTS viel, wijzen de 80% aan de kant van de bezoekers en het hoge scorend vermogen van beide teams op de optie ‘ja’.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Penybont scoort gemiddeld 2,33 doelpunten en Barry Town United 2,17, terwijl beide teams gemiddeld 1,67 doelpunten per wedstrijd tegen krijgen. In hun laatste vijf wedstrijden kregen de bezoekers gemiddeld 2,4 doelpunten tegen, waardoor de kans groter is dat de thuisploeg meer dan één keer scoort. In 83% van de wedstrijden van Penybont vielen meer dan 1,5 doelpunten, tegenover 67% bij Barry Town United; bij beide teams eindigde slechts 17% van de wedstrijden zonder tegendoelpunt. Hoewel ook de lijn van 2,5 doelpunten goed onderbouwd is — die werd in respectievelijk 83% en 67% van hun wedstrijden overschreden — biedt meer dan 1,5 doelpunten een grotere veiligheidsmarge. Met een voorspelling van in totaal 3,8 doelpunten is meer dan 1,5 dan ook de sterkste keuze.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het meest waarschijnlijke scenario is dat Penybont bij rust leidt en de wedstrijd wint, al is het overwicht van de thuisploeg in de eerste helft niet uitgesproken. In de laatste vijf wedstrijden scoorde Penybont gemiddeld 1,4 doelpunt vóór rust, terwijl Barry gemiddeld 0,8 doelpunt incasseerde; tegelijkertijd stond de uitploeg in 4 van die 5 wedstrijden bij rust voor, waardoor hun sterke start een serieuze bedreiging blijft. De vorm van de thuisploeg pleit ervoor dat die voorsprong standhoudt: Penybont won 4 van de laatste 5 wedstrijden, terwijl Barry er 2 won en in die periode gemiddeld 2,4 doelpunten incasseerde, tegenover 1,0 voor Penybont. De thuisploeg heeft ook een hoger gemiddeld xG, 1,67 tegenover 1,40, en scoort na rust gemiddeld 1,67 doelpunt tegenover 1,00 voor de bezoekers, wat de kans op een overwinning vergroot. Daarom heeft 1/1 de hoogste waarschijnlijkheid, maar door de sterke eerste helften van Barry moet ook een comeback van Penybont in overweging worden genomen.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

2 : 1
1e helft
1 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

54Balbezit (%)46
PenybontBarry Town United
15Schoten7
PenybontBarry Town United
11Schoten op doel2
PenybontBarry Town United
2.06xG0.75
PenybontBarry Town United
9Corners1
PenybontBarry Town United
48Gevaarlijke aanvallen23
PenybontBarry Town United
9Overtredingen8
PenybontBarry Town United
0Kaarten1
PenybontBarry Town United

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

PenybontBarry Town United
1.83Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.25
PenybontBarry Town United
0.83Tegendoelpunten / wedstrijd1.67
PenybontBarry Town United
57%Gemiddeld balbezit48%
PenybontBarry Town United
4.67Schoten op doel / wedstrijd5.42
PenybontBarry Town United

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.92Schoten per wedstrijd11.5
PenybontBarry Town United
4.67Schoten op doel5.42
PenybontBarry Town United
16.8%Schotconversie19.6%
PenybontBarry Town United
57%Balbezit48%
PenybontBarry Town United
1.43xG voor1.52
PenybontBarry Town United
1.17xG tegen1.61
PenybontBarry Town United

Schotkwaliteit

Penybont: Efficiënte afwerkingBarry Town United: Efficiënte afwerking
PenybontBarry Town United
Nauwkeurigheid (schoten op doel)43%47%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.390.42

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Penybont is 71% beter voor vorm laatste 5.

2.4 punten / wedstrijd - Penybont · 1.4 punten / wedstrijd - Barry Town United

Penybont
WWWWL
Resultaatverdeling seizoen
67% W25% G8% V
Seizoen (W-G-V)
8-3-1
2.25 punten / wedstrijd · doelsaldo +12
Laatste 5 (W-G-V)
4-0-1
2.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-2-0
Laatste 5 thuis
4-1-0
WDWWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.69xG tegenstander: 1.12BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Barry Town United
WDLLW
Resultaatverdeling seizoen
67% W8% G25% V
Seizoen (W-G-V)
8-1-3
2.08 punten / wedstrijd · doelsaldo +7
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
4-0-2
Laatste 5 uit
3-0-2
WWLLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.0Tegendoelpunten: 2.4xG: 1.36xG tegenstander: 1.86BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Barry Town United is 23% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.83 doelpunten / wedstrijd - Penybont · 2.25 doelpunten / wedstrijd - Barry Town United

Penybont is 101% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.83 doelpunten / wedstrijd - Penybont · 1.67 doelpunten / wedstrijd - Barry Town United

Scoringsprofiel van Penybont: zeer sterk

Penybont scoort in 83% van de wedstrijden (10 van 12 wedstrijden), terwijl Barry Town United in 17% (2 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Barry Town United: zeer sterk

Barry Town United scoort in 92% van de wedstrijden (11 van 12 wedstrijden), terwijl Penybont in 33% (4 van 12 wedstrijden) de nul houdt.

22Gemaakte doelpunten (seizoen)27
PenybontBarry Town United
10Tegendoelpunten (seizoen)20
PenybontBarry Town United
2.67Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.92
PenybontBarry Town United
11Gemaakte doelpunten (laatste 5)10
PenybontBarry Town United
5Tegendoelpunten (laatste 5)12
PenybontBarry Town United

Hoe vaak ze minstens scoren...

83%1 doelpunt92%
PenybontBarry Town United
58%2 doelpunten67%
PenybontBarry Town United
25%3 doelpunten42%
PenybontBarry Town United
8%4 doelpunten25%
PenybontBarry Town United

Hoe vaak ze minstens incasseren...

67%1 doelpunt83%
PenybontBarry Town United
17%2 doelpunten42%
PenybontBarry Town United
0%3 doelpunten17%
PenybontBarry Town United
0%4 doelpunten17%
PenybontBarry Town United

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

75%
Barry Town United - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.9 van 12 wedstrijden
50%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

25%BTTS bij rust25%
PenybontBarry Town United
8%BTTS in beide helften0%
PenybontBarry Town United
33%Scoorden in beide helften50%
PenybontBarry Town United

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS75%
PenybontBarry Town United
8%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
PenybontBarry Town United
60%BTTS - laatste 580%
PenybontBarry Town United

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

75%Min. 1 doelpunt voor rust75%
PenybontBarry Town United
42%Min. 2 doelpunten voor rust50%
PenybontBarry Town United
25%Min. 3 doelpunten voor rust25%
PenybontBarry Town United

2e helft

75%Min. 1 doelpunt na rust92%
PenybontBarry Town United
33%Min. 2 doelpunten na rust75%
PenybontBarry Town United
0%Min. 3 doelpunten na rust50%
PenybontBarry Town United

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Penybont is 14% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

2.08 punten / wedstrijd - Penybont · 1.83 punten / wedstrijd - Barry Town United

Penybont — situatie bij rust
58% op voorsprong33% gelijk8% achterstaand
Barry Town United — situatie bij rust
50% op voorsprong33% gelijk17% achterstaand

Voor rust (1e helft)

2.08Punten per wedstrijd (1e helft)1.83
PenybontBarry Town United
1.25Doelpunten voor (1e helft)0.92
PenybontBarry Town United
0.33Doelpunten tegen (1e helft)0.58
PenybontBarry Town United
1.58Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.5
PenybontBarry Town United
67%Clean sheet voor rust67%
PenybontBarry Town United
33%Geen doelpunt voor rust33%
PenybontBarry Town United

Na rust (2e helft)

1.25Punten per wedstrijd (2e helft)1.92
PenybontBarry Town United
0.58Doelpunten voor (2e helft)1.33
PenybontBarry Town United
0.5Doelpunten tegen (2e helft)1.08
PenybontBarry Town United
1.08Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2.42
PenybontBarry Town United
50%Clean sheet na rust33%
PenybontBarry Town United
50%Geen doelpunt na rust25%
PenybontBarry Town United

Penybont — resultaten in de tweede helft

25% W50% G25% V
25
Punten bij rust
15
Doelpunten bij rust
+11
Doelsaldo (1e helft)
15
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
2.08
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden116%

Staat in 58% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Barry Town United — resultaten in de tweede helft

58% W17% G25% V
22
Punten bij rust
11
Doelpunten bij rust
+4
Doelsaldo (1e helft)
23
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
1.83
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden134%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 67%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Penybont — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.81.4
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten40%0%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo+5+1
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 7
Barry Town United — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.401.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.20.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.81.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.02.4
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten60%80%
3 doelpunten40%60%
Clean sheet60%20%
Geen doelpunt20%40%
Doelsaldo+2-4
Rust: 80% op voorsprong - 0% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 6

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Penybont
GescoordTegendoelpunten
3
2
0-15
2
2
16-30
10
0
31-45
2
0
46-60
1
1
61-75
4
5
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (10 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (5). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

Barry Town United
GescoordTegendoelpunten
4
1
0-15
3
4
16-30
4
2
31-45
5
4
46-60
6
6
61-75
5
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (6). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.29
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.8 : 1.5
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
101%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
67%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-24%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
76%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
1%
0:0-risico
ongeveer 1 op 100 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Penybont

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.26
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.74
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-2.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.40
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.34
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
99%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
58%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.15
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.7
Late doelpunten
18% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
18%

Barry Town United

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.09
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.67
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.73
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.06
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
157%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
91%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.68
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
19% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 15% valt in de eerste 15 minuten.
19%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Welsh Premier League.

Teams versus competitie

PenybontLigaBarry Town United
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.673.27▲ 3.92
Beide teams scoorden▲ 58%50%▲ 75%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)• 58%59%▲ 75%
Clean sheets▲ 33%26%▼ 17%
Doelpunt voor rust▼ 75%77%▼ 75%
Doelpunt na rust▼ 75%85%▲ 92%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.27
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
50%
Beide teams scoorden
59%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.84
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.43
Uitdoelpunten / wedstrijd
+29%
Thuisvoordeel aanval
+22%
Thuisvoordeel verdediging
+20%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
77%
1 doelpunt
40%
2 doelpunten
22%
3 doelpunten
9%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
85%
1 doelpunt
51%
2 doelpunten
26%
3 doelpunten
11%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Barry Town UnitedWisselIn: Josh BernardUit: William Richards
  2. Barry Town UnitedDoelpuntJames Lester
  3. PenybontDoelpuntEthan Cann
  4. PenybontDoelpuntTyler Walker
  5. PenybontDoelpuntEthan Cann
  6. PenybontWisselIn: Chris VenablesUit: Ethan Cann
  7. PenybontWisselIn: Daniel BarrowUit: Owen Pritchard
  8. Barry Town UnitedGele kaartDaniel Barton
  9. Barry Town UnitedWisselIn: Abdou NjieUit: Callum Sainty
  10. PenybontWisselIn: Alyas DebonoUit: Liam Shephard

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Penybont 1 - 1 - 2 Barry Town United. Gemiddeld aantal doelpunten 2.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Penybont tegen Barry Town United?

De wedstrijd in Welsh Premier League eindigde in Penybont 3:1 Barry Town United. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Penybont en Barry Town United?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Penybont er 1, won Barry Town United er 2 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Penybont tegen Barry Town United?

Penybont scoort gemiddeld 1,83 doelpunten per wedstrijd en Barry Town United scoort 2,25. Het gemiddelde in Welsh Premier League is 3,27 doelpunten, met Over 2.5 in 59% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 58% van de wedstrijden van Penybont en 75% van die van Barry Town United.

Wat is de actuele vorm van Penybont en Barry Town United?

In de laatste vijf wedstrijden won Penybont er 4, speelde het 0 gelijk en verloor het 1 (2,40 punten per wedstrijd). Barry Town United won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Penybont tegen Barry Town United?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.