Podlasie Biała Podlaska - Busko-Zdrój: wedstrijdstatistieken
Podlasie Biała Podlaska tegen Busko-Zdrój: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Podlasie Biała Podlaska speelde tegen Busko-Zdrój in 3 Liga Group 4 (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 19 augustus 2026. Eindstand: 2:1.
Huidige vorm
Podlasie Biała Podlaska: 1-1-1, 1,33 punten per wedstrijd. Busko-Zdrój: 1-1-1, 1,33 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Podlasie Biała Podlaska scoort 1,00 en krijgt 0,67 doelpunten per wedstrijd tegen. Busko-Zdrój scoort 1,67 en krijgt 2,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,96 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Podlasie Biała Podlaska 33%, Busko-Zdrój 100%. Over 2.5: Podlasie Biała Podlaska 0%, Busko-Zdrój 67%. Competitieniveau: BTTS 61%, Over 2.5 54%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Podlasie Biała Podlaska 0,00, Busko-Zdrój 1,63. Schoten per wedstrijd: Podlasie Biała Podlaska -1,0, Busko-Zdrój 3,7. Gemiddeld balbezit: Podlasie Biała Podlaska -1%, Busko-Zdrój 15%.
Eerste en tweede helft
Podlasie Biała Podlaska: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,33. Busko-Zdrój: voorsprong bij rust 67%, doelpunten in de tweede helft 0,67.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (2) voor Podlasie Biała Podlaska en 0-15 (2) voor Busko-Zdrój. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
3 Liga Group 4: 2,96 doelpunten per wedstrijd, BTTS 61%, Over 2.5 54%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Busko-Zdrój verkeert duidelijk in betere vorm: in de laatste vijf wedstrijden pakte het 8 punten, terwijl Podlasie er slechts 3 behaalde. De bezoekers scoorden in die periode 9 doelpunten, tegenover 5 voor de thuisploeg, en wonnen hun enige uitwedstrijd van het seizoen met gemiddeld 3 doelpunten per wedstrijd. Hun aanval creëert in uitwedstrijden gemiddeld kansen ter waarde van 1,63 xG en noteert 13 schoten per wedstrijd, waarvan 7 op doel. Dat zou de defensie van Podlasie zwaar onder druk moeten zetten. De thuisploeg won geen van zijn laatste vijf wedstrijden, met drie gelijke spelen en twee nederlagen, en kreeg in die periode 7 doelpunten tegen. Podlasie speelde zijn enige eerdere thuiswedstrijd gelijk, waardoor een gelijkspel een realistisch alternatief blijft. De grotere efficiëntie en de betere trend van Busko-Zdrój pleiten echter voor de bezoekers.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Beide teams hebben dit seizoen een BTTS-percentage van 100%, ruim boven het competitiegemiddelde van 60%. Dat is het sterkste argument voor doelpunten aan beide kanten. In hun vijf meest recente wedstrijden bedraagt dit percentage voor beide teams 80%. Podlasie scoorde daarin gemiddeld 1,0 doelpunt en kreeg er 1,4 tegen, terwijl Busko-Zdrój gemiddeld 1,8 keer scoorde en 1,6 doelpunt incasseerde. De thuisploeg hield in geen enkele wedstrijd van dit seizoen de nul, en hetzelfde geldt voor de bezoekers. Beide teams geven de tegenstander dus regelmatig de gelegenheid om te scoren. Busko-Zdrój beschikt over een groter aanvallend potentieel, met gemiddeld 3,0 doelpunten dit seizoen en 1,63 xG, terwijl Podlasie zou moeten profiteren van het feit dat de tegenstander gemiddeld 1,0 doelpunt per wedstrijd tegen krijgt. Het signaal voor BTTS is sterk, al verlaagt de recente xG van Podlasie van 0,19 de zekerheid. Daarom blijft er een aanzienlijke kans op het scenario waarin de thuisploeg niet scoort. BTTS Nee betekent dat ten minste één van de teams niet scoort; het betekent niet automatisch een 0-0-gelijkspel of dat geen van beide teams scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het sterkste signaal wijst op minstens twee doelpunten: beide teams kwamen in 100% van hun wedstrijden tot nu toe dit seizoen boven de grens van 1,5 doelpunt uit. Busko-Zdrój scoorde gemiddeld 3,0 doelpunten per wedstrijd dit seizoen en maakte in de laatste vijf wedstrijden 9 doelpunten, oftewel 1,8 per wedstrijd. Podlasie kreeg in de laatste vijf duels gemiddeld 1,4 doelpunt per wedstrijd tegen, terwijl de bezoekers 1,6 tegendoelpunt per wedstrijd incasseerden, wat duidt op een open wedstrijd met kansen voor beide teams. Beide teams zagen in 80% van hun laatste vijf wedstrijden dat beide ploegen tot scoren kwamen, hoewel hun gezamenlijke gemiddelde aantal doelpunten over die periode gematigd is: respectievelijk 2,4 en 3,4. De prognose van 2,65 doelpunt geeft een voordeel aan Over 1,5, terwijl de lijnen 2,5 en 3,5 duidelijk minder eenduidig blijven.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het sterkste scenario is dat Podlasie bij rust leidt, waarna Busko-Zdrój de wedstrijd wint. In de laatste vijf wedstrijden stonden de thuisploeg in 75% van de duels bij rust voor, met gemiddeld 1,0 doelpunt voor en slechts 0,25 tegen, terwijl de bezoekers in maar liefst 50% van hun wedstrijden met een achterstand de rust ingingen. Na de rust keert het beeld duidelijk om: Podlasie won geen enkele tweede helft, scoorde daarin niet en kreeg gemiddeld 1,25 doelpunt tegen. Busko-Zdrój maakte in dezelfde periode na rust gemiddeld 1,0 doelpunt en won volgens de seizoensgegevens 100% van de tweede helften, met in totaal 3,0 doelpunten per wedstrijd tegenover 2,0 voor de thuisploeg. Ook de volledige vorm spreekt in het voordeel van de bezoekers, die gemiddeld 1,6 punten per wedstrijd behaalden tegenover 0,6 voor Podlasie. Daarom is de omgekeerde uitslag 1/2 het waarschijnlijkst.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Podlasie Biała Podlaska | Busko-Zdrój | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 0% | 46% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.00 | 0.44 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.00 | 1.00 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Busko-Zdrój is 67% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1 doelpunten / wedstrijd - Podlasie Biała Podlaska · 1.67 doelpunten / wedstrijd - Busko-Zdrój
Podlasie Biała Podlaska is 199% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
0.67 doelpunten / wedstrijd - Podlasie Biała Podlaska · 2 doelpunten / wedstrijd - Busko-Zdrój
Podlasie Biała Podlaska scoort in 67% van de wedstrijden (2 van 3 wedstrijden), terwijl Busko-Zdrój in 0% (0 van 3 wedstrijden) de nul houdt.
Busko-Zdrój scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Podlasie Biała Podlaska in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Podlasie Biała Podlaska
Over / Under - Busko-Zdrój
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Busko-Zdrój is 133% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1 punten / wedstrijd - Podlasie Biała Podlaska · 2.33 punten / wedstrijd - Busko-Zdrój
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Podlasie Biała Podlaska — resultaten in de tweede helft
Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Busko-Zdrój — resultaten in de tweede helft
Staat in 67% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
Krijgt na rust 1.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 0.67 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.3 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.7 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.0 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 0% | 67% |
| 2 doelpunten | 0% | 33% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 33% |
| Geen doelpunt | 100% | 67% |
| Doelsaldo | 0 | -1 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.33 | 1.33 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.7 | 0.7 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 1.7 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.7 | 2.3 |
| 1 doelpunt | 67% | 67% |
| 2 doelpunten | 0% | 67% |
| 3 doelpunten | 0% | 67% |
| Clean sheet | 100% | 33% |
| Geen doelpunt | 33% | 67% |
| Doelsaldo | +2 | -3 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (1). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (3). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Podlasie Biała Podlaska
Busko-Zdrój
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 3 Liga Group 4.
Teams versus competitie
| Podlasie Biała Podlaska | Liga | Busko-Zdrój | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 1.67 | 2.96 | ▲ 3.67 |
| Beide teams scoorden | ▼ 33% | 61% | ▲ 100% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 0% | 54% | ▲ 67% |
| Clean sheets | ▲ 33% | 21% | ▼ 0% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 0% | 54% | ▲ 67% |
| Doelpunt na rust | ▲ 67% | 57% | ▲ 67% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Podlasie Biała Podlaska tegen Busko-Zdrój?
De wedstrijd in 3 Liga Group 4 eindigde in Podlasie Biała Podlaska 2:1 Busko-Zdrój. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Podlasie Biała Podlaska tegen Busko-Zdrój?
Podlasie Biała Podlaska scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Busko-Zdrój scoort 1,67. Het gemiddelde in 3 Liga Group 4 is 2,96 doelpunten, met Over 2.5 in 54% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 33% van de wedstrijden van Podlasie Biała Podlaska en 100% van die van Busko-Zdrój.
Wat is de actuele vorm van Podlasie Biała Podlaska en Busko-Zdrój?
In de laatste vijf wedstrijden won Podlasie Biała Podlaska er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (1,33 punten per wedstrijd). Busko-Zdrój won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 1 (1,33 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Podlasie Biała Podlaska tegen Busko-Zdrój?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Podlasie Biała Podlaska tegen Busko-Zdrój te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


