Brazilië - Serie BEstádio Moisés LucarelliGegevens actueel op 15 oktober 2026

Ponte Preta - Náutico: wedstrijdstatistieken

Embleem van Ponte Preta
Ponte Preta
1 : 1rust 1:0
Embleem van Náutico
Náutico

Ponte Preta tegen Náutico: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Ponte Preta speelde tegen Náutico in Serie B (Brazilië). De wedstrijd werd gespeeld op 14 augustus 2026. Locatie: Estádio Moisés Lucarelli. Eindstand: 1:1.

Huidige vorm

Ponte Preta: 0-1-4, 0,20 punten per wedstrijd. Náutico: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Ponte Preta scoort 0,71 en krijgt 1,95 doelpunten per wedstrijd tegen. Náutico scoort 1,19 en krijgt 1,19 tegen. Competitiegemiddelde: 2,29 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Ponte Preta 52%, Náutico 38%. Over 2.5: Ponte Preta 52%, Náutico 38%. Competitieniveau: BTTS 48%, Over 2.5 41%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Ponte Preta 1,20, Náutico 1,75. Schoten per wedstrijd: Ponte Preta 10,7, Náutico 16,3. Gemiddeld balbezit: Ponte Preta 43%, Náutico 58%.

Eerste en tweede helft

Ponte Preta: voorsprong bij rust 14%, doelpunten in de tweede helft 0,24. Náutico: voorsprong bij rust 24%, doelpunten in de tweede helft 0,81.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (6) voor Ponte Preta en 76-90+ (8) voor Náutico. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Serie B: 2,29 doelpunten per wedstrijd, BTTS 48%, Over 2.5 41%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 0%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Ponte Preta staat op de 20e plaats en heeft slechts 2 van de 21 wedstrijden dit seizoen gewonnen. In de laatste vijf duels pakte de ploeg slechts 1 punt, met een doelsaldo van 5:10. Thuis scoort de ploeg gemiddeld slechts 0,73 doelpunt per wedstrijd, wordt 64% van de wedstrijden verloren en ligt het schotpercentage op 6%. Náutico maakt evenmin indruk met zijn recente reeks, maar verzamelde in vijf speelronden 5 punten tegenover 1 punt voor Ponte Preta. Over het hele seizoen heeft Náutico bovendien een duidelijk gunstiger doelsaldo van 25:25. Uit creëert de ploeg meer kansen: gemiddeld 14,27 schoten, 55% balbezit en een xG van 1,55, terwijl Ponte Preta thuis een xG van 1,36 heeft. De defensies van beide teams zijn kwetsbaar en geven kansen weg, maar het voordeel van Náutico in aanvallende kwaliteit en de zeer slechte vorm van de thuisploeg pleiten voor een uitzege.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het seizoensprofiel van Ponte Preta ondersteunt BTTS Nee duidelijk: de thuisploeg scoort gemiddeld slechts 0,9 doelpunt, kwam in 50% van de wedstrijden niet tot scoren en BTTS viel slechts in 20% van de duels. Náutico heeft een hoger BTTS-percentage van 55%, maar krijgt uit gemiddeld 1,55 doelpunt tegen en houdt slechts in 18% van de wedstrijden de nul, waardoor de thuisploeg een reële kans heeft om de ban te breken. De recente vorm verhoogt het risico dat beide teams scoren, aangezien BTTS voorkwam in respectievelijk 80% en 60% van de laatste vijf wedstrijden van Ponte Preta en Náutico, terwijl de thuisploeg in die periode maar liefst 2,0 doelpunten per wedstrijd incasseerde. Toch scoorde Náutico recent gemiddeld slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd en hield de verdediging van Ponte Preta in 40% van het hele seizoen de nul. De vergelijkbare xG-waarden uit de laatste vijf speelrondes, 1,25 voor de thuisploeg en 1,48 voor de bezoekers, bieden onvoldoende sterk voordeel voor een scenario waarin beide teams scoren. Daarom gaat de lichte voorkeur uit naar de variant waarin minstens één team niet scoort.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het sterkste signaal wijst op minder dan 3.5 doelpunten: in het seizoen viel dit aantal in 90% van de wedstrijden van Ponte Preta en in 73% van de duels van Náutico. Ponte Preta scoort gemiddeld slechts 0.90 doelpunt per wedstrijd en heeft ondanks een hoge xG van 1.97 een schotconversie van slechts 5%, wat het aanvallende potentieel van de thuisploeg beperkt. Náutico scoort gemiddeld 1.45 doelpunt, maar maakte in de laatste vijf wedstrijden slechts 0.8 doelpunt per wedstrijd bij een xG van 1.48. De recente defensieve vorm van Ponte Preta is zwakker, want de ploeg incasseert in vijf speelrondes 2.0 doelpunt per wedstrijd. Toch blijft het voorspelde totaal van 2.26 duidelijk onder de grens van 3.5. Bovendien hield de thuisploeg in slechts 60% van de wedstrijden de nul, terwijl de bezoekers in slechts 27% van hun wedstrijden dit seizoen in totaal meer dan drie doelpunten maakten.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust, gevolgd door een overwinning van Náutico, lijkt het meest waarschijnlijk, omdat Ponte Preta gemiddeld slechts 0,4 doelpunt voor rust maakt en in 40% van die eerste helften gelijkstond. De thuisploeg verkeert echter in zeer slechte vorm: in de laatste 5 wedstrijden won het geen enkele keer, maakte het gemiddeld 1,0 doelpunt en kreeg het maar liefst 2,0 doelpunten per wedstrijd tegen. Náutico verloor in dezelfde periode slechts 2 van de 5 wedstrijden en stond in 40% van de duels bij rust voor, terwijl het in de eerste helft gemiddeld slechts 0,4 doelpunt tegen kreeg. Na rust verhogen de bezoekers doorgaans het tempo, met gemiddeld 1,09 doelpunt, en in 91% van de wedstrijden vielen er doelpunten in hun tweede helften. Het thuisvoordeel van Ponte Preta beperkt de omvang van de voorsprong, maar het scoringspercentage van 5% bij 18,6 pogingen per wedstrijd wijst op problemen bij het benutten van kansen en maakt een latere verschuiving van de wedstrijd in het voordeel van de bezoekers waarschijnlijk.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 0
1e helft
0 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

37Balbezit (%)63
Ponte PretaNáutico
14Schoten14
Ponte PretaNáutico
6Schoten op doel4
Ponte PretaNáutico
1.57xG1.51
Ponte PretaNáutico
6Corners6
Ponte PretaNáutico
36Gevaarlijke aanvallen48
Ponte PretaNáutico
17Overtredingen17
Ponte PretaNáutico
2Kaarten7
Ponte PretaNáutico

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

0.71Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.19
Ponte PretaNáutico
1.95Tegendoelpunten / wedstrijd1.19
Ponte PretaNáutico
43%Gemiddeld balbezit58%
Ponte PretaNáutico
3.43Schoten op doel / wedstrijd4.33
Ponte PretaNáutico

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.67Schoten per wedstrijd16.33
Ponte PretaNáutico
3.43Schoten op doel4.33
Ponte PretaNáutico
6.7%Schotconversie7.3%
Ponte PretaNáutico
43%Balbezit58%
Ponte PretaNáutico
1.2xG voor1.75
Ponte PretaNáutico
1.82xG tegen1.31
Ponte PretaNáutico

Schotkwaliteit

Ponte Preta: GebalanceerdNáutico: Dominant
Ponte PretaNáutico
Nauwkeurigheid (schoten op doel)32%27%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.210.27

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Náutico is 400% beter voor vorm laatste 5.

0.2 punten / wedstrijd - Ponte Preta · 1 punten / wedstrijd - Náutico

Ponte Preta
LLLDL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
10% W14% G76% V
Seizoen (W-G-V)
2-3-16
0.43 punten / wedstrijd · doelsaldo -26
Laatste 5 (W-G-V)
0-1-4
0.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-3-7
Laatste 5 thuis
0-1-4
LLLLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.25xG tegenstander: 1.52BTTS: 80%Over 2.5: 60%
Náutico
LLWDD
Resultaatverdeling seizoen
33% W24% G43% V
Seizoen (W-G-V)
7-5-9
1.24 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
3-3-5
Laatste 5 uit
0-2-3
DLLLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.8Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.48xG tegenstander: 1.69BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Náutico is 68% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.71 doelpunten / wedstrijd - Ponte Preta · 1.19 doelpunten / wedstrijd - Náutico

Náutico is 64% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.95 doelpunten / wedstrijd - Ponte Preta · 1.19 doelpunten / wedstrijd - Náutico

Scoringsprofiel van Ponte Preta: sterk

Ponte Preta scoort in 57% van de wedstrijden (12 van 21 wedstrijden), terwijl Náutico in 29% (6 van 21 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Náutico: zeer sterk

Náutico scoort in 57% van de wedstrijden (12 van 21 wedstrijden), terwijl Ponte Preta in 10% (2 van 21 wedstrijden) de nul houdt.

15Gemaakte doelpunten (seizoen)25
Ponte PretaNáutico
41Tegendoelpunten (seizoen)25
Ponte PretaNáutico
2.67Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.38
Ponte PretaNáutico
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)4
Ponte PretaNáutico
10Tegendoelpunten (laatste 5)6
Ponte PretaNáutico

Hoe vaak ze minstens scoren...

57%1 doelpunt57%
Ponte PretaNáutico
14%2 doelpunten29%
Ponte PretaNáutico
0%3 doelpunten14%
Ponte PretaNáutico
0%4 doelpunten10%
Ponte PretaNáutico

Hoe vaak ze minstens incasseren...

90%1 doelpunt71%
Ponte PretaNáutico
67%2 doelpunten33%
Ponte PretaNáutico
29%3 doelpunten10%
Ponte PretaNáutico
10%4 doelpunten5%
Ponte PretaNáutico

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

48%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

33%BTTS bij rust10%
Ponte PretaNáutico
5%BTTS in beide helften5%
Ponte PretaNáutico
10%Scoorden in beide helften24%
Ponte PretaNáutico

BTTS en aantal doelpunten

43%Min. 3 doelpunten en BTTS29%
Ponte PretaNáutico
10%Min. 3 doelpunten zonder BTTS10%
Ponte PretaNáutico
80%BTTS - laatste 560%
Ponte PretaNáutico

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

81%Min. 1 doelpunt voor rust67%
Ponte PretaNáutico
43%Min. 2 doelpunten voor rust14%
Ponte PretaNáutico
19%Min. 3 doelpunten voor rust10%
Ponte PretaNáutico

2e helft

71%Min. 1 doelpunt na rust76%
Ponte PretaNáutico
33%Min. 2 doelpunten na rust38%
Ponte PretaNáutico
14%Min. 3 doelpunten na rust14%
Ponte PretaNáutico

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Náutico is 38% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.76 punten / wedstrijd - Ponte Preta · 1.05 punten / wedstrijd - Náutico

Ponte Preta — situatie bij rust
14% op voorsprong33% gelijk52% achterstaand
Náutico — situatie bij rust
24% op voorsprong33% gelijk43% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.76Punten per wedstrijd (1e helft)1.05
Ponte PretaNáutico
0.48Doelpunten voor (1e helft)0.38
Ponte PretaNáutico
0.95Doelpunten tegen (1e helft)0.62
Ponte PretaNáutico
1.43Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1
Ponte PretaNáutico
29%Clean sheet voor rust52%
Ponte PretaNáutico
57%Geen doelpunt voor rust71%
Ponte PretaNáutico

Na rust (2e helft)

0.52Punten per wedstrijd (2e helft)1.48
Ponte PretaNáutico
0.24Doelpunten voor (2e helft)0.81
Ponte PretaNáutico
1Doelpunten tegen (2e helft)0.57
Ponte PretaNáutico
1.24Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.38
Ponte PretaNáutico
33%Clean sheet na rust57%
Ponte PretaNáutico
76%Geen doelpunt na rust48%
Ponte PretaNáutico

Ponte Preta — resultaten in de tweede helft

5% W38% G57% V
16
Punten bij rust
10
Doelpunten bij rust
-10
Doelsaldo (1e helft)
11
Punten in de tweede helft
-16
Doelsaldo (2e helft)
0.76
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden71%

Staat in 14% van de wedstrijden bij rust voor en wint 10%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Náutico — resultaten in de tweede helft

38% W33% G29% V
22
Punten bij rust
8
Doelpunten bij rust
-5
Doelsaldo (1e helft)
31
Punten in de tweede helft
+5
Doelsaldo (2e helft)
1.05
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden138%

Staat in 24% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Ponte Preta — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.800.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.4
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.61.4
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet20%20%
Geen doelpunt40%60%
Doelsaldo-2-3
Rust: 20% op voorsprong - 20% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 40% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Náutico — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.400.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.2
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten0%40%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%20%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo0-2
Rust: 40% op voorsprong - 20% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 60% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Ponte Preta
GescoordTegendoelpunten
1
4
0-15
3
6
16-30
6
10
31-45
3
7
46-60
1
3
61-75
1
11
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (11). Balans late doelpunten (76-90): -10 - de slotfase is een zwak punt.

Náutico
GescoordTegendoelpunten
1
5
0-15
2
3
16-30
5
5
31-45
3
2
46-60
6
3
61-75
8
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (7). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.52
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.9 : 1.6
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
110%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
45%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-60%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
32%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
18%
0:0-risico
ongeveer 1 op 6 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Ponte Preta

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.62
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.62
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.49
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.13
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
55%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
193%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
7% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 7% valt in de eerste 15 minuten.
7%

Náutico

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.44
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.44
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-5.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.56
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.12
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
118%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
93%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.24
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
32% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 4% valt in de eerste 15 minuten.
32%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Serie B.

Teams versus competitie

Ponte PretaLigaNáutico
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.672.29• 2.38
Beide teams scoorden▲ 52%48%▼ 38%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 52%41%▼ 38%
Clean sheets▼ 10%31%▼ 29%
Doelpunt voor rust▲ 81%66%• 67%
Doelpunt na rust▼ 71%74%▲ 76%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.29
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
48%
Beide teams scoorden
41%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
31%
Clean sheets
1.28
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.01
Uitdoelpunten / wedstrijd
+27%
Thuisvoordeel aanval
+21%
Thuisvoordeel verdediging
+15%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
66%
1 doelpunt
27%
2 doelpunten
7%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
74%
1 doelpunt
36%
2 doelpunten
11%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. NáuticoGele kaartLeonardo de Oliveira Silva
  2. NáuticoGele kaartBenjamín Borasi
  3. Ponte PretaGele kaartDiego Monteiro Leão
  4. Ponte PretaGele kaartAndré da Silva Lima
  5. NáuticoGele kaartArnaldo Manoel de Almeida
  6. NáuticoDoelpuntBenjamín Borasi
  7. NáuticoGele kaartPatricio Núñez
  8. NáuticoGele kaartPatricio Núñez

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Vorige ontmoeting: Ponte Preta 0 - 0 - 1 Náutico. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Ponte Preta tegen Náutico?

De wedstrijd in Serie B eindigde in Ponte Preta 1:1 Náutico. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Ponte Preta tegen Náutico?

Ponte Preta scoort gemiddeld 0,71 doelpunten per wedstrijd en Náutico scoort 1,19. Het gemiddelde in Serie B is 2,29 doelpunten, met Over 2.5 in 41% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 52% van de wedstrijden van Ponte Preta en 38% van die van Náutico.

Wat is de actuele vorm van Ponte Preta en Náutico?

In de laatste vijf wedstrijden won Ponte Preta er 0, speelde het 1 gelijk en verloor het 4 (0,20 punten per wedstrijd). Náutico won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Ponte Preta tegen Náutico?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.