Verenigde Staten - MLS Next ProProvidence ParkGegevens actueel op 15 oktober 2026

Portland Timbers II - St. Louis City II: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Portland Timbers II tegen St. Louis City II: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Portland Timbers II speelt tegen St. Louis City II in MLS Next Pro (Verenigde Staten). De wedstrijd staat gepland voor 17 oktober 2026. Locatie: Providence Park.

Huidige vorm

Portland Timbers II: 1-4-0, 1,40 punten per wedstrijd. St. Louis City II: 1-3-1, 1,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Portland Timbers II scoort 1,32 en krijgt 1,04 doelpunten per wedstrijd tegen. St. Louis City II scoort 1,50 en krijgt 1,43 tegen. Competitiegemiddelde: 3,35 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Portland Timbers II 43%, St. Louis City II 61%. Over 2.5: Portland Timbers II 50%, St. Louis City II 57%. Competitieniveau: BTTS 64%, Over 2.5 66%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Portland Timbers II 1,67, St. Louis City II 1,60. Schoten per wedstrijd: Portland Timbers II 14,1, St. Louis City II 13,3. Gemiddeld balbezit: Portland Timbers II 45%, St. Louis City II 54%.

Eerste en tweede helft

Portland Timbers II: voorsprong bij rust 14%, doelpunten in de tweede helft 1,00. St. Louis City II: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,93.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (10) voor Portland Timbers II en 46-60 (10) voor St. Louis City II. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

MLS Next Pro: 3,35 doelpunten per wedstrijd, BTTS 64%, Over 2.5 66%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 4,25, BTTS 100%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Portland Timbers IISt. Louis City II
1.32Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.5
Portland Timbers IISt. Louis City II
1.04Tegendoelpunten / wedstrijd1.43
Portland Timbers IISt. Louis City II
45%Gemiddeld balbezit54%
Portland Timbers IISt. Louis City II
5Schoten op doel / wedstrijd4.82
Portland Timbers IISt. Louis City II
Portland Timbers IISt. Louis City II

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

14.11Schoten per wedstrijd13.25
Portland Timbers IISt. Louis City II
5Schoten op doel4.82
Portland Timbers IISt. Louis City II
9.4%Schotconversie11.3%
Portland Timbers IISt. Louis City II
45%Balbezit54%
Portland Timbers IISt. Louis City II
1.67xG voor1.6
Portland Timbers IISt. Louis City II
1.41xG tegen1.4
Portland Timbers IISt. Louis City II

Schotkwaliteit

Portland Timbers II: AanvallendSt. Louis City II: Gebalanceerd
Portland Timbers IISt. Louis City II
Nauwkeurigheid (schoten op doel)35%36%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.260.31

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Portland Timbers II is 17% beter voor vorm laatste 5.

1.4 punten / wedstrijd - Portland Timbers II · 1.2 punten / wedstrijd - St. Louis City II

Portland Timbers II
DWDDD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
50% W36% G14% V
Seizoen (W-G-V)
14-10-4
1.86 punten / wedstrijd · doelsaldo +8
Laatste 5 (W-G-V)
1-4-0
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
5-7-2
Laatste 5 thuis
2-3-0
WDWDD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.54xG tegenstander: 1.46BTTS: 80%Over 2.5: 40%
St. Louis City II
DDWDL
Resultaatverdeling seizoen
36% W36% G29% V
Seizoen (W-G-V)
10-10-8
1.43 punten / wedstrijd · doelsaldo +2
Laatste 5 (W-G-V)
1-3-1
1.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
5-5-4
Laatste 5 uit
2-2-1
LDWWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.4xG: 1.34xG tegenstander: 1.52BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

St. Louis City II is 14% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.32 doelpunten / wedstrijd - Portland Timbers II · 1.5 doelpunten / wedstrijd - St. Louis City II

Portland Timbers II is 38% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.04 doelpunten / wedstrijd - Portland Timbers II · 1.43 doelpunten / wedstrijd - St. Louis City II

Scoringsprofiel van Portland Timbers II: zeer sterk

Portland Timbers II scoort in 75% van de wedstrijden (21 van 28 wedstrijden), terwijl St. Louis City II in 29% (8 van 28 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van St. Louis City II: sterk

St. Louis City II scoort in 82% van de wedstrijden (23 van 28 wedstrijden), terwijl Portland Timbers II in 50% (14 van 28 wedstrijden) de nul houdt.

37Gemaakte doelpunten (seizoen)42
Portland Timbers IISt. Louis City II
29Tegendoelpunten (seizoen)40
Portland Timbers IISt. Louis City II
2.36Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.93
Portland Timbers IISt. Louis City II
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
Portland Timbers IISt. Louis City II
5Tegendoelpunten (laatste 5)7
Portland Timbers IISt. Louis City II

Hoe vaak ze minstens scoren...

75%1 doelpunt82%
Portland Timbers IISt. Louis City II
46%2 doelpunten50%
Portland Timbers IISt. Louis City II
11%3 doelpunten14%
Portland Timbers IISt. Louis City II
0%4 doelpunten4%
Portland Timbers IISt. Louis City II

Hoe vaak ze minstens incasseren...

50%1 doelpunt71%
Portland Timbers IISt. Louis City II
25%2 doelpunten43%
Portland Timbers IISt. Louis City II
18%3 doelpunten14%
Portland Timbers IISt. Louis City II
7%4 doelpunten11%
Portland Timbers IISt. Louis City II

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

43%
Portland Timbers II - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.12 van 28 wedstrijden
61%
St. Louis City II - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.17 van 28 wedstrijden
64%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

18%BTTS bij rust25%
Portland Timbers IISt. Louis City II
11%BTTS in beide helften4%
Portland Timbers IISt. Louis City II
21%Scoorden in beide helften32%
Portland Timbers IISt. Louis City II

BTTS en aantal doelpunten

36%Min. 3 doelpunten en BTTS43%
Portland Timbers IISt. Louis City II
14%Min. 3 doelpunten zonder BTTS14%
Portland Timbers IISt. Louis City II
80%BTTS - laatste 580%
Portland Timbers IISt. Louis City II

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust75%
Portland Timbers IISt. Louis City II
21%Min. 2 doelpunten voor rust39%
Portland Timbers IISt. Louis City II
7%Min. 3 doelpunten voor rust4%
Portland Timbers IISt. Louis City II

2e helft

75%Min. 1 doelpunt na rust79%
Portland Timbers IISt. Louis City II
61%Min. 2 doelpunten na rust57%
Portland Timbers IISt. Louis City II
21%Min. 3 doelpunten na rust32%
Portland Timbers IISt. Louis City II

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

St. Louis City II is 13% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.07 punten / wedstrijd - Portland Timbers II · 1.21 punten / wedstrijd - St. Louis City II

Portland Timbers II — situatie bij rust
14% op voorsprong64% gelijk21% achterstaand
St. Louis City II — situatie bij rust
25% op voorsprong46% gelijk29% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.07Punten per wedstrijd (1e helft)1.21
Portland Timbers IISt. Louis City II
0.32Doelpunten voor (1e helft)0.57
Portland Timbers IISt. Louis City II
0.46Doelpunten tegen (1e helft)0.61
Portland Timbers IISt. Louis City II
0.79Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.18
Portland Timbers IISt. Louis City II
64%Clean sheet voor rust50%
Portland Timbers IISt. Louis City II
68%Geen doelpunt voor rust50%
Portland Timbers IISt. Louis City II

Na rust (2e helft)

1.86Punten per wedstrijd (2e helft)1.43
Portland Timbers IISt. Louis City II
1Doelpunten voor (2e helft)0.93
Portland Timbers IISt. Louis City II
0.57Doelpunten tegen (2e helft)0.82
Portland Timbers IISt. Louis City II
1.57Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.75
Portland Timbers IISt. Louis City II
61%Clean sheet na rust50%
Portland Timbers IISt. Louis City II
36%Geen doelpunt na rust36%
Portland Timbers IISt. Louis City II

Portland Timbers II — resultaten in de tweede helft

50% W36% G14% V
30
Punten bij rust
9
Doelpunten bij rust
-4
Doelsaldo (1e helft)
52
Punten in de tweede helft
+12
Doelsaldo (2e helft)
1.07
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden357%

Staat in 14% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

St. Louis City II — resultaten in de tweede helft

36% W36% G29% V
34
Punten bij rust
16
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
40
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
1.21
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden144%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 36%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Portland Timbers II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.801.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.21.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.61.6
1 doelpunt40%80%
2 doelpunten20%80%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt80%20%
Doelsaldo-1+2
Rust: 0% op voorsprong - 80% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 80% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
St. Louis City II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.601.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.21.4
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet20%40%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo-2+1
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Portland Timbers II
GescoordTegendoelpunten
3
3
0-15
3
6
16-30
3
4
31-45
8
5
46-60
10
6
61-75
10
5
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (10 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (6). Balans late doelpunten (76-90): +5 - wint in de slotfase.

St. Louis City II
GescoordTegendoelpunten
3
3
0-15
7
5
16-30
6
9
31-45
10
3
46-60
8
13
61-75
8
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (10 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (13). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.65
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.4 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
79%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
52%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+61%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
62%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
5%
0:0-risico
ongeveer 1 op 20 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Portland Timbers II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.26
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.02
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.35
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.37
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
69%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
72%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.46
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.7
Late doelpunten
27% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 8% valt in de eerste 15 minuten.
27%

St. Louis City II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.20
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.13
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-4.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.10
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.03
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
104%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
75%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
19% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 7% valt in de eerste 15 minuten.
19%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van MLS Next Pro.

Teams versus competitie

Portland Timbers IILigaSt. Louis City II
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.363.35▼ 2.93
Beide teams scoorden▼ 43%64%▼ 61%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 50%66%▼ 57%
Clean sheets▲ 50%20%▲ 29%
Doelpunt voor rust▼ 50%76%• 75%
Doelpunt na rust▼ 75%86%▼ 79%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.35
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
64%
Beide teams scoorden
66%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
20%
Clean sheets
1.90
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.44
Uitdoelpunten / wedstrijd
+32%
Thuisvoordeel aanval
+24%
Thuisvoordeel verdediging
+19%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
76%
1 doelpunt
45%
2 doelpunten
19%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
86%
1 doelpunt
58%
2 doelpunten
28%
3 doelpunten
10%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Portland Timbers II 2 - 1 - 1 St. Louis City II. Gemiddeld aantal doelpunten 4.25, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.

Portland Timbers II
1 : 1
St. Louis City II
St. Louis City II
1 : 2
Portland Timbers II
Portland Timbers II
2 : 1
St. Louis City SC II
St. Louis City SC II
6 : 3
Portland Timbers II

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Portland Timbers II en St. Louis City II tegen elkaar?

Portland Timbers II speelt op 17 oktober 2026 in MLS Next Pro tegen St. Louis City II in Providence Park. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Portland Timbers II en St. Louis City II?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Portland Timbers II er 2, won St. Louis City II er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 4,25 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Portland Timbers II tegen St. Louis City II?

Portland Timbers II scoort gemiddeld 1,32 doelpunten per wedstrijd en St. Louis City II scoort 1,50. Het gemiddelde in MLS Next Pro is 3,35 doelpunten, met Over 2.5 in 66% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 43% van de wedstrijden van Portland Timbers II en 61% van die van St. Louis City II.

Wat is de actuele vorm van Portland Timbers II en St. Louis City II?

In de laatste vijf wedstrijden won Portland Timbers II er 1, speelde het 4 gelijk en verloor het 0 (1,40 punten per wedstrijd). St. Louis City II won er 1, speelde 3 gelijk en verloor 1 (1,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Portland Timbers II tegen St. Louis City II?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Portland Timbers II tegen St. Louis City II te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.