China - Chinese Super LeagueQingdao Tiantai StadiumGegevens actueel op 05 september 2026

Qingdao Jonoon - Wuhan Three Towns: wedstrijdstatistieken

Qingdao Jonoon tegen Wuhan Three Towns: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Qingdao Jonoon speelde tegen Wuhan Three Towns in Chinese Super League (China). De wedstrijd werd gespeeld op 29 augustus 2026. Locatie: Qingdao Tiantai Stadium. Eindstand: 1:5.

Huidige vorm

Qingdao Jonoon: 0-0-5, 0,00 punten per wedstrijd. Wuhan Three Towns: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Qingdao Jonoon scoort 1,33 en krijgt 1,92 doelpunten per wedstrijd tegen. Wuhan Three Towns scoort 1,36 en krijgt 1,73 tegen. Competitiegemiddelde: 3,10 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Qingdao Jonoon 67%, Wuhan Three Towns 64%. Over 2.5: Qingdao Jonoon 58%, Wuhan Three Towns 50%. Competitieniveau: BTTS 64%, Over 2.5 58%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Qingdao Jonoon 1,36, Wuhan Three Towns 1,41. Schoten per wedstrijd: Qingdao Jonoon 12,7, Wuhan Three Towns 12,8. Gemiddeld balbezit: Qingdao Jonoon 45%, Wuhan Three Towns 46%.

Eerste en tweede helft

Qingdao Jonoon: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,79. Wuhan Three Towns: voorsprong bij rust 32%, doelpunten in de tweede helft 0,73.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (8) voor Qingdao Jonoon en 31-45+ (8) voor Wuhan Three Towns. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Chinese Super League: 3,10 doelpunten per wedstrijd, BTTS 64%, Over 2.5 58%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,33, BTTS 33%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Qingdao Jonoon heeft het thuisvoordeel: in eigen stadion wint de ploeg 45% van de wedstrijden en scoort ze gemiddeld 1,55 doelpunt. De huidige vorm is echter zorgwekkend: de laatste vijf wedstrijden gingen allemaal verloren, waarbij slechts 2 doelpunten werden gemaakt. Wuhan Three Towns verloor in de laatste vijf duels slechts één keer, met 3 gelijke spelen en een doelsaldo van 6:6. Dat contrasteert duidelijk met de reeks van de thuisploeg. De bezoekers hebben dit seizoen echter nog geen enkele uitwedstrijd gewonnen en maar liefst 55% van hun duels op vreemde bodem eindigt in een gelijkspel. Daarom is het moeilijk om vol overtuiging een overwinning voor hen aan te wijzen. Qingdao creëert thuis iets betere kansen, met een gemiddelde xG van 1,39 tegenover 1,22 voor Wuhan in uitwedstrijden, maar beide teams hebben defensieve problemen en houden zelden de nul. Een gelijkspel lijkt het meest waarschijnlijk, vermoedelijk met doelpunten aan beide kanten.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

De verwachting dat beide teams scoren wordt versterkt door de zeer zwakke defensie van Wuhan Three Towns: de ploeg incasseert gemiddeld 2,27 doelpunten per wedstrijd en heeft dit seizoen nog geen enkele keer de nul gehouden. Qingdao Jonoon creëert thuis kansen ter waarde van gemiddeld 1,61 xG, noteert 14,91 schoten per wedstrijd en zou de kwetsbaarheid van de tegenstander moeten benutten, ondanks het gemiddelde van slechts 0,4 gemaakte doelpunten in de laatste vijf wedstrijden. De bezoekers hebben in 82% van hun wedstrijden BTTS, terwijl Qingdao in de laatste vijf speelrondes 10 doelpunten heeft geïncasseerd, oftewel 2,0 per wedstrijd. Dat vergroot de kans aanzienlijk dat Wuhan scoort. De aanvallende vorm van de thuisploeg maakt de voorspelling minder zeker, maar de combinatie van het ontbreken van clean sheets bij de bezoekers en Wuhan’s 60% BTTS in de laatste vijf wedstrijden geeft het scenario BTTS: ja een lichte voorsprong.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

De lijn van meer dan 1,5 doelpunt wordt sterk ondersteund door de seizoenstrends: in 73% van de wedstrijden van Qingdao Jonoon vielen minstens twee doelpunten, en bij Wuhan Three Towns was dat zelfs in 91% van de duels het geval. Wuhan hield in geen enkele wedstrijd de nul, terwijl het gemiddelde van 2,27 tegendoelpunten per uitwedstrijd duidelijk in het voordeel van een doelpunt voor de thuisploeg spreekt. Qingdao verkeert echter in een mindere scorende vorm en maakte in de laatste vijf wedstrijden slechts 0,4 doelpunt per wedstrijd. Daarom heeft meer dan 2,5 doelpunt ondanks de hoge xG van de thuisploeg van 1,61 niet dezelfde uitgesproken voorsprong. De bezoekers creëren de laatste tijd kansen ter waarde van gemiddeld 1,61 xG, terwijl Qingdao in deze periode 2,0 doelpunten per wedstrijd incasseerde. Daardoor komt de prognose voor de bezoekers uit op 1,38 doelpunt. De totale prognose van 2,60 doelpunten wijst op een ruime veiligheidsmarge voor meer dan 1,5 doelpunt, terwijl een uitslag met minstens vier doelpunten minder waarschijnlijk blijft.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het sterkste scenario is een voorsprong voor Wuhan Three Towns bij rust en een gelijkspel aan het einde, omdat de bezoekers in hun laatste 5 wedstrijden in 60% van de gevallen na 45 minuten op voorsprong stonden en geen enkele ruststand verloren. Qingdao Jonoon verkeert duidelijk in een dip: het verloor alle 5 laatste wedstrijden, scoorde daarin slechts 0,4 doelpunt per wedstrijd en stond in maar liefst 60% van de gevallen bij rust achter. De seizoenscijfers voor de eerste helften blijven de thuisploeg bevoordelen, maar de huidige vorm keert dat beeld om, aangezien Wuhan in zijn laatste 5 optredens vóór rust geen doelpunt incasseerde, terwijl Qingdao toen gemiddeld 1,0 doelpunt tegen kreeg. Na rust neemt de kans op een gelijkmaker echter toe: Wuhan speelde in 45% van de seizoenswedstrijden de tweede helft gelijk, en maar liefst 55% van zijn wedstrijden in de hele competitie eindigde in een gelijkspel, hoewel de ploeg nog geen enkele overwinning heeft geboekt. De thuisploeg beschikt ook over een gunstiger langetermijnpotentieel, met een xG van 1,61 tegenover 1,22 voor de tegenstanders, wat de mogelijkheid ondersteunt om een achterstand van één doelpunt goed te maken, maar geen volledige ommekeer van de uitslag garandeert.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 2
1e helft
1 : 3
2e helft

Wedstrijdstatistieken

47Balbezit (%)53
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
21Schoten19
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
7Schoten op doel9
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
2.13xG2.12
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
7Corners5
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
44Gevaarlijke aanvallen40
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
15Overtredingen11
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
4Kaarten1
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Voorbeschouwingsprofielwat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Qingdao JonoonWuhan Three Towns
1.33Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.36
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
1.92Tegendoelpunten / wedstrijd1.73
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
45%Gemiddeld balbezit46%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
3.83Schoten op doel / wedstrijd4.36
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Teamstatistiekenwie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

12.71Schoten per wedstrijd12.77
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
3.83Schoten op doel4.36
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
10.5%Schotconversie10.7%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
45%Balbezit46%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
1.36xG voor1.41
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
1.64xG tegen1.57
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Schotkwaliteit

Qingdao Jonoon: GebalanceerdWuhan Three Towns: Gebalanceerd
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
Nauwkeurigheid (schoten op doel)30%34%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.350.31

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvormwie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Qingdao Jonoon
LLLLL
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
25% W13% R63% P
Seizoen (W-G-V)
6-3-15
0.88 punten / wedstrijd · doelsaldo -14
Laatste 5 (W-G-V)
0-0-5
0.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
5-2-4
Laatste 5 thuis
1-1-3
LWDLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.4Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.48xG tegenstander: 1.46BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Wuhan Three Towns
WWDLD
Resultaatverdeling seizoen
18% W41% R41% P
Seizoen (W-G-V)
4-9-9
0.95 punten / wedstrijd · doelsaldo -8
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-6-5
Laatste 5 uit
0-3-2
DDLLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 0.8xG: 1.98xG tegenstander: 1.49BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Doelpuntenhoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Wuhan Three Towns is 11% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.92 doelpunten / wedstrijd - Qingdao Jonoon · 1.73 doelpunten / wedstrijd - Wuhan Three Towns

Scoringsprofiel van Qingdao Jonoon: zeer sterk

Qingdao Jonoon scoort in 71% van de wedstrijden (17 van 24 wedstrijden), terwijl Wuhan Three Towns in 18% (4 van 22 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Wuhan Three Towns: zeer sterk

Wuhan Three Towns scoort in 77% van de wedstrijden (17 van 22 wedstrijden), terwijl Qingdao Jonoon in 8% (2 van 24 wedstrijden) de nul houdt.

32Gemaakte doelpunten (seizoen)30
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
46Tegendoelpunten (seizoen)38
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
3.25Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.09
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
2Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
10Tegendoelpunten (laatste 5)4
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Hoe vaak ze minstens scoren...

71%1 doelpunt77%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
33%2 doelpunten45%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
21%3 doelpunten9%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
8%4 doelpunten5%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Hoe vaak ze minstens incasseren...

92%1 doelpunt82%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
54%2 doelpunten50%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
29%3 doelpunten27%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
13%4 doelpunten9%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

64%
Wuhan Three Towns - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.14 van 22 wedstrijden
64%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

13%BTTS bij rust23%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
0%BTTS in beide helften5%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
17%Scoorden in beide helften23%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

BTTS en aantal doelpunten

58%Min. 3 doelpunten en BTTS45%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS5%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
40%BTTS - laatste 540%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Aantal doelpunten (Over/Under)hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

67%Min. 1 doelpunt voor rust68%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
33%Min. 2 doelpunten voor rust36%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
17%Min. 3 doelpunten voor rust27%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

2e helft

92%Min. 1 doelpunt na rust86%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
54%Min. 2 doelpunten na rust50%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
33%Min. 3 doelpunten na rust23%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Wedstrijdhelftenwanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Wuhan Three Towns is 17% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.13 punten / wedstrijd - Qingdao Jonoon · 1.32 punten / wedstrijd - Wuhan Three Towns

Qingdao Jonoon — situatie bij rust
25% op voorsprong38% gelijk38% achterstaand
Wuhan Three Towns — situatie bij rust
32% op voorsprong36% gelijk32% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.13Punten per wedstrijd (1e helft)1.32
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
0.54Doelpunten voor (1e helft)0.64
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
0.75Doelpunten tegen (1e helft)0.73
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
1.29Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.36
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
54%Clean sheet voor rust50%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
67%Geen doelpunt voor rust59%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Na rust (2e helft)

1.08Punten per wedstrijd (2e helft)1.09
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
0.79Doelpunten voor (2e helft)0.73
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
1.17Doelpunten tegen (2e helft)1
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
1.96Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.73
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
17%Clean sheet na rust36%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns
46%Geen doelpunt na rust41%
Qingdao JonoonWuhan Three Towns

Qingdao Jonoon — resultaten in de tweede helft

25% W33% R42% P
27
Punten bij rust
13
Doelpunten bij rust
-5
Doelsaldo (1e helft)
26
Punten in de tweede helft
-9
Doelsaldo (2e helft)
1.13
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 25%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.4

Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Wuhan Three Towns — resultaten in de tweede helft

23% W41% R36% P
29
Punten bij rust
14
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
24
Punten in de tweede helft
-6
Doelsaldo (2e helft)
1.32
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden56%

Staat in 32% van de wedstrijden bij rust voor en wint 18%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Qingdao Jonoon — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.400.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.0
Tegendoelpunten / wedstrijd1.01.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.41.0
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten40%0%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet20%0%
Geen doelpunt60%100%
Doelsaldo-3-5
Rust: 0% op voorsprong - 40% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 0% gelijk - 100% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Wuhan Three Towns — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.200.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.2
1 doelpunt60%40%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet100%60%
Geen doelpunt40%60%
Doelsaldo+4-2
Rust: 60% op voorsprong - 40% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 80% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuutwanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Qingdao Jonoon
GescoordTegendoelpunten
6
5
0-15
3
7
16-30
4
6
31-45
4
12
46-60
7
8
61-75
8
8
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (12). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Wuhan Three Towns
GescoordTegendoelpunten
4
5
0-15
2
3
16-30
8
8
31-45
5
8
46-60
7
7
61-75
4
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (8). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatorenwat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.17
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 1.6
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
102%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
66%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-26%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
55%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
7%
0:0-risico
ongeveer 1 op 14 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Qingdao Jonoon

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.28
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.31
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-2.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.03
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.28
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
75%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
144%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.88
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
25% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 19% valt in de eerste 15 minuten.
25%

Wuhan Three Towns

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.16
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.21
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-4.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.05
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.16
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
102%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
98%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.65
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
13% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 13% valt in de eerste 15 minuten.
13%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontextis dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Chinese Super League.

Teams versus competitie

Qingdao JonoonLigaWuhan Three Towns
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd 3.253.10 3.09
Beide teams scoorden 67%64% 64%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5) 58%58% 50%
Clean sheets 8%20% 18%
Doelpunt voor rust 67%70% 68%
Doelpunt na rust 92%88% 86%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.10
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
64%
Beide teams scoorden
58%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
20%
Clean sheets
1.77
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.33
Uitdoelpunten / wedstrijd
+33%
Thuisvoordeel aanval
+25%
Thuisvoordeel verdediging
+17%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
70%
1 doelpunt
37%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
88%
1 doelpunt
54%
2 doelpunten
24%
3 doelpunten
14%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Qingdao JonoonGele kaartZixian Wei
  2. Wuhan Three TownsGele kaartHaofeng Xu
  3. Qingdao JonoonGele kaartYangyang Jin
  4. Wuhan Three TownsDoelpuntGustavo Affonso Sauerbeck
  5. Qingdao JonoonWisselIn: Wenjie SongUit: Senwen Luo
  6. Wuhan Three TownsWisselIn: Kaimu ZhengUit: Guan He
  7. Qingdao JonoonGele kaartZixian Wei
  8. Wuhan Three TownsDoelpuntKilian Bevis
  9. Qingdao JonoonGele kaartMalcom Edjouma
  10. Qingdao JonoonDoelpuntWenjie SongAssist: Guobao Liu

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Qingdao Jonoon 2 - 0 - 1 Wuhan Three Towns. Gemiddeld aantal doelpunten 2.33, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.

Wuhan Three Towns
1 : 3
Qingdao Jonoon
Qingdao Jonoon FC
1 : 0
Wuhan Three Towns FC
Wuhan Three Towns FC
2 : 0
Qingdao Jonoon FC

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Qingdao Jonoon tegen Wuhan Three Towns?

De wedstrijd in Chinese Super League eindigde in Qingdao Jonoon 1:5 Wuhan Three Towns. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Qingdao Jonoon en Wuhan Three Towns?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Qingdao Jonoon er 2, won Wuhan Three Towns er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,33 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Qingdao Jonoon tegen Wuhan Three Towns?

Qingdao Jonoon scoort gemiddeld 1,33 doelpunten per wedstrijd en Wuhan Three Towns scoort 1,36. Het gemiddelde in Chinese Super League is 3,10 doelpunten, met Over 2.5 in 58% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van Qingdao Jonoon en 64% van die van Wuhan Three Towns.

Wat is de actuele vorm van Qingdao Jonoon en Wuhan Three Towns?

In de laatste vijf wedstrijden won Qingdao Jonoon er 0, speelde het 0 gelijk en verloor het 5 (0,00 punten per wedstrijd). Wuhan Three Towns won er 2, speelde 2 gelijk en verloor 1 (1,60 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Qingdao Jonoon tegen Wuhan Three Towns?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.