Radnički Niš - Radnički Kragujevac: wedstrijdstatistieken
Radnički Niš tegen Radnički Kragujevac: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Radnički Niš speelde tegen Radnički Kragujevac in SuperLiga (Servië). De wedstrijd werd gespeeld op 29 augustus 2026. Eindstand: 1:1.
Huidige vorm
Radnički Niš: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd. Radnički Kragujevac: 3-0-2, 1,80 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Radnički Niš scoort 0,40 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Radnički Kragujevac scoort 1,20 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,44 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Radnički Niš 20%, Radnički Kragujevac 20%. Over 2.5: Radnički Niš 20%, Radnički Kragujevac 60%. Competitieniveau: BTTS 36%, Over 2.5 49%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Radnički Niš 1,85, Radnički Kragujevac 1,76. Schoten per wedstrijd: Radnički Niš 15,2, Radnički Kragujevac 15,2. Gemiddeld balbezit: Radnički Niš 59%, Radnički Kragujevac 57%.
Eerste en tweede helft
Radnički Niš: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,20. Radnički Kragujevac: voorsprong bij rust 60%, doelpunten in de tweede helft 0,40.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (1) voor Radnički Niš en 0-15 (2) voor Radnički Kragujevac. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
SuperLiga: 2,44 doelpunten per wedstrijd, BTTS 36%, Over 2.5 49%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 67%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Radnički Kragujevac staat op de 6e plaats en won 3 van zijn 5 wedstrijden tot nu toe, terwijl Radnički Niš 13e staat met slechts 1 overwinning, 1 gelijkspel en 3 nederlagen. De bezoekers verkeren duidelijk in een betere vorm, aangezien ze hun laatste drie wedstrijden hebben gewonnen, terwijl de thuisploeg in vijf speelronden slechts 0,8 punt per wedstrijd heeft behaald. Het belangrijkste probleem van de ploeg uit Niš is het thuisrecord: daar verloren ze hun enige wedstrijd, scoorden ze niet ondanks een gemiddelde xG van 1,75 en kregen ze 2 doelpunten per wedstrijd tegen. Ook Kragujevac heeft zwakke uitcijfers: de ploeg scoort buitenshuis slechts 0,33 doelpunt per wedstrijd en kwam in 67% van die wedstrijden niet tot scoren, maar de defensie incasseert gemiddeld 1,33 doelpunt tegenover 2,00 bij de thuisploeg. Het vormvoordeel en de productievere seizoensbalans van de bezoekers wijzen op een nipte, maar gerechtvaardigde overwinning voor hen.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal wijst op BTTS Nee: Radnički Kragujevac scoort gemiddeld slechts 0,33 doelpunt per uitwedstrijd en kwam in 67% van zulke wedstrijden niet tot scoren. In de laatste vijf wedstrijden kwam BTTS bij beide teams slechts in 20% van de gevallen voor, terwijl de thuisploeg gemiddeld slechts 0,4 keer per wedstrijd scoorde. Radnički Niš houdt in 50% van de thuiswedstrijden de nul, terwijl de bezoekers dat slechts in 33% van hun uitwedstrijden doen. Dit ondersteunt eerder het scenario van een eenzijdige uitslag dan dat beide teams scoren. Hoewel de xG van de bezoekers 1,59 bedraagt, is hun schotbenutting slechts 3%, tegenover 14% bij de thuisploeg. Het omzetten van kansen in doelpunten blijft dus duidelijk een probleem. Bovendien bedraagt het competitiegemiddelde voor BTTS slechts 34%, wat de verwachting versterkt dat ten minste één team niet zal scoren.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het sterkste signaal wijst op minder dan 3.5 doelpunten, omdat beide teams in hun tot nu toe gespeelde competitiewedstrijden in 100% van de gevallen onder deze grens bleven. Radnički Kragujevac scoort uit gemiddeld slechts 0.33 doelpunt en kwam in 67% van zijn uitwedstrijden niet tot scoren, wat de kans op een open wedstrijd duidelijk beperkt. De thuisploeg noteert weliswaar hoge gemiddelden van 2.01 xG en 18.0 schoten, maar het daadwerkelijke rendement in de laatste vijf wedstrijden bedraagt slechts 0.4 doelpunt per wedstrijd. De bezoekers creëren gemiddeld 1.59 xG, terwijl de defensie van de thuisploeg gemiddeld 1.09 xG toestaat. Daarom ondersteunt de voorspelling van 2.15 doelpunten eerder een gematigde dan een zeer hoge uitslag.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het sterkste scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning van Radnički Kragujevac na afloop, omdat de bezoekers 3 van hun laatste 5 wedstrijden hebben gewonnen, terwijl Radnički Niš er slechts 1 van de 5 won. In diezelfde reeks scoorden de thuisploeg slechts 0,4 goal per wedstrijd en slechts 0,2 voor rust, en stonden ze in 80% van de wedstrijden bij rust gelijk. De bezoekers waren in het begin van de wedstrijden effectiever: ze scoorden gemiddeld 0,8 goal in de eerste helft en stonden in 60% van hun laatste vijf optredens bij rust voor, maar hun 40% nederlagen bij rust vergroot de kans op een gelijkopgaande start. Hoewel Niš thuis zeer goede seizoenscijfers heeft, met 2,5 gescoorde goals en 100% overwinningen, pleiten de huidige aanvallende vorm en de voorsprong van de bezoekers in de laatste vijf wedstrijden — 1,8 punten per wedstrijd tegenover 0,8 — voor een verschuiving van de wedstrijd na de rust.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Radnički Niš | Radnički Kragujevac | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 30% | 29% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.12 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.09 | 0.27 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Radnički Kragujevac is 125% beter voor vorm laatste 5.
0.8 punten / wedstrijd - Radnički Niš · 1.8 punten / wedstrijd - Radnički Kragujevac
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Radnički Kragujevac is 200% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
0.4 doelpunten / wedstrijd - Radnički Niš · 1.2 doelpunten / wedstrijd - Radnički Kragujevac
Radnički Niš scoort in 40% van de wedstrijden (2 van 5 wedstrijden), terwijl Radnički Kragujevac in 40% (2 van 5 wedstrijden) de nul houdt.
Radnički Kragujevac scoort in 60% van de wedstrijden (3 van 5 wedstrijden), terwijl Radnički Niš in 40% (2 van 5 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Radnički Niš
Over / Under - Radnički Kragujevac
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Radnički Kragujevac is 125% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
0.8 punten / wedstrijd - Radnički Niš · 1.8 punten / wedstrijd - Radnički Kragujevac
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Radnički Niš — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Radnički Kragujevac — resultaten in de tweede helft
Staat in 60% van de wedstrijden bij rust voor en wint 60%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.80 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.2 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 0.6 |
| 1 doelpunt | 40% | 60% |
| 2 doelpunten | 40% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 60% |
| Geen doelpunt | 80% | 80% |
| Doelsaldo | -2 | -1 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.80 | 1.40 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.8 | 0.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.6 | 0.6 |
| 1 doelpunt | 100% | 40% |
| 2 doelpunten | 40% | 20% |
| 3 doelpunten | 20% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 80% |
| Geen doelpunt | 40% | 60% |
| Doelsaldo | 0 | +1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (2). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Radnički Niš
Radnički Kragujevac
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van SuperLiga.
Teams versus competitie
| Radnički Niš | Liga | Radnički Kragujevac | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 1.40 | 2.44 | ▼ 2.20 |
| Beide teams scoorden | ▼ 20% | 36% | ▼ 20% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 20% | 49% | ▲ 60% |
| Clean sheets | ▲ 40% | 37% | ▲ 40% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 40% | 69% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | ▼ 60% | 67% | ▼ 40% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
- Radnički NišGele kaartMiloš Rošević
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (3): Radnički Niš 1 - 1 - 1 Radnički Kragujevac. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 67% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Radnički Niš tegen Radnički Kragujevac?
De wedstrijd in SuperLiga eindigde in Radnički Niš 1:1 Radnički Kragujevac. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Radnički Niš en Radnički Kragujevac?
In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Radnički Niš er 1, won Radnički Kragujevac er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 67% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Radnički Niš tegen Radnički Kragujevac?
Radnički Niš scoort gemiddeld 0,40 doelpunten per wedstrijd en Radnički Kragujevac scoort 1,20. Het gemiddelde in SuperLiga is 2,44 doelpunten, met Over 2.5 in 49% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 20% van de wedstrijden van Radnički Niš en 20% van die van Radnički Kragujevac.
Wat is de actuele vorm van Radnički Niš en Radnički Kragujevac?
In de laatste vijf wedstrijden won Radnički Niš er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 3 (0,80 punten per wedstrijd). Radnički Kragujevac won er 3, speelde 0 gelijk en verloor 2 (1,80 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Radnički Niš tegen Radnički Kragujevac?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Radnički Niš tegen Radnički Kragujevac te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


