Reims - Dunkerque: wedstrijdstatistieken
Reims tegen Dunkerque: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Reims speelde tegen Dunkerque in Ligue 2 (Frankrijk). De wedstrijd werd gespeeld op 14 augustus 2026. Locatie: Stade Auguste-Delaune II. Eindstand: 3:3.
Huidige vorm
Reims: 0-1-0, 1,00 punten per wedstrijd. Dunkerque: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Reims scoort 0,00 en krijgt 0,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Dunkerque scoort 4,00 en krijgt 2,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,22 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Reims 0%, Dunkerque 100%. Over 2.5: Reims 0%, Dunkerque 100%. Competitieniveau: BTTS 44%, Over 2.5 44%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Reims 1,13, Dunkerque 1,94. Schoten per wedstrijd: Reims 10,0, Dunkerque 17,0. Gemiddeld balbezit: Reims 52%, Dunkerque 58%.
Eerste en tweede helft
Reims: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,00. Dunkerque: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 3,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (0) voor Reims en 46-60 (2) voor Dunkerque. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Ligue 2: 2,22 doelpunten per wedstrijd, BTTS 44%, Over 2.5 44%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,50, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Reims verkeert in de laatste vijf wedstrijden in een stabielere vorm: de ploeg pakte 8 punten dankzij 2 overwinningen en 2 gelijke spelen, terwijl Dunkerque 6 punten verzamelde en maar liefst 3 keer verloor. De thuisploeg scoorde in deze periode 7 doelpunten, maar liet vooral slechts 2 tegengoals toe, wat wijst op een zeer solide defensieve organisatie. Dunkerque heeft meer aanvallend potentieel, aangezien het in vijf wedstrijden 12 keer scoorde, maar tegelijkertijd 10 doelpunten incasseerde — gemiddeld 2 per wedstrijd. De bezoekers wonnen de enige onderlinge wedstrijd tot nu toe dit seizoen met 4-2, maar het thuisvoordeel en de duidelijk betere defensie van Reims pleiten voor een nipte overwinning van de thuisploeg. Een gelijkspel blijft realistisch, omdat Reims 2 van zijn laatste 5 wedstrijden gelijkspeelde, maar de instabiliteit van Dunkerque zou de kansen van de thuisploeg op een overwinning moeten vergroten.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
De keuze voor BTTS Nee wordt vooral ondersteund door de zeer solide huidige defensie van Reims: in de laatste 5 wedstrijden kreeg de ploeg slechts 0,4 doelpunt per wedstrijd tegen, terwijl het gemiddelde xG dat aan de tegenstanders werd toegestaan slechts 0,43 bedraagt. Dunkerque scoort de laatste tijd 2,4 doelpunten per wedstrijd en creëert een xG van 1,67, maar treft een verdediging die duidelijk sterker is dan die waartegen het doorgaans deze cijfers behaalde. Ook Reims beschikt in de huidige reeks niet over een groot aanvallend potentieel, want het gemiddelde xG over de laatste 5 wedstrijden bedraagt slechts 0,70, hoewel Dunkerque gemiddeld 2,0 doelpunten incasseert en een xG van 1,35 toestaat. BTTS kwam slechts in 20% van de laatste vijf wedstrijden van Reims voor, tegenover een competitiegemiddelde van 44%. Daarom is het waarschijnlijker dat minstens één van de teams niet tot scoren komt.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Reims maakte in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,4 doelpunt en kreeg slechts 0,4 doelpunt tegen, wat wijst op een zeer stabiele defensieve organisatie. Dunkerque scoorde in die periode weliswaar 2,4 doelpunt per wedstrijd, maar liet de tegenstanders tegelijkertijd 2,0 doelpunt maken, waardoor de thuisploeg kansen zou moeten krijgen. De kwaliteit van de kansen van Reims was echter beperkt tot een gemiddelde xG van 0,70, terwijl de defensie de tegenstanders slechts 0,43 xG per wedstrijd toestond. In de laatste vijf wedstrijden van Reims werd de grens van 2.5 doelpunten slechts in 40% van de gevallen overschreden, terwijl het competitiegemiddelde 2,22 doelpunt bedraagt. De voorspelling van 2,35 doelpunt maakt under 3.5 aantrekkelijk, omdat er minstens vier doelpunten nodig zijn om deze lijn te verliezen, ondanks de zeer sterke recente defensie van de thuisploeg.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Reims heeft een duidelijker profiel voor de eerste helft van de wedstrijd: in de laatste vijf duels stond het in 50% van de gevallen bij rust op voorsprong, terwijl Dunkerque in 40% van de gevallen na 45 minuten achterstond. De thuisploeg incasseerde voor rust slechts 0,25 doelpunt per wedstrijd, tegenover maar liefst 1,2 bij de bezoekers in dezelfde periode, terwijl Reims gemiddeld 0,75 doelpunt maakte. Na rust blijft Reims defensief zeer stabiel: in de laatste vijf wedstrijden kreeg het gemiddeld geen doelpunt tegen en maakte het tegelijkertijd 1,0 doelpunt. Dunkerque is aanvallend gevaarlijk, want in de laatste vijf optredens scoorde het gemiddeld 2,4 doelpunten, maar tegelijkertijd verloor het 60% van die wedstrijden en kreeg het gemiddeld 2,0 doelpunten tegen. Het meest waarschijnlijke scenario is daarom dat Reims bij rust leidt en de voorsprong tot het einde behoudt, al blijft een gelijkspel na 45 minuten met een overwinning voor de thuisploeg een sterk alternatief.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Reims | Dunkerque | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 10% | 35% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.00 | 0.67 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Dunkerque is 200% beter voor vorm laatste 5.
1 punten / wedstrijd - Reims · 3 punten / wedstrijd - Dunkerque
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Reims scoort in 0% van de wedstrijden (0 van 1 wedstrijden), terwijl Dunkerque in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Dunkerque scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Reims in 100% (1 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Reims
Over / Under - Dunkerque
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Reims — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Dunkerque — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| 1 doelpunt | 0% | 0% |
| 2 doelpunten | 0% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Geen doelpunt | 100% | 100% |
| Doelsaldo | 0 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 3.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 3.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.0 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 2.0 | 4.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 100% | 100% |
| 3 doelpunten | 0% | 100% |
| Clean sheet | 0% | 0% |
| Geen doelpunt | 0% | 0% |
| Doelsaldo | 0 | +2 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Balans late doelpunten (76-90): 0.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Reims
Dunkerque
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ligue 2.
Teams versus competitie
| Reims | Liga | Dunkerque | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 0.00 | 2.22 | ▲ 6.00 |
| Beide teams scoorden | ▼ 0% | 44% | ▲ 100% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 0% | 44% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▲ 100% | 39% | ▼ 0% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 0% | 33% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | ▼ 0% | 56% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Reims 0 - 1 - 1 Dunkerque. Gemiddeld aantal doelpunten 2.50, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Reims tegen Dunkerque?
De wedstrijd in Ligue 2 eindigde in Reims 3:3 Dunkerque. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Reims en Dunkerque?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Reims er 0, won Dunkerque er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,50 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Reims tegen Dunkerque?
Reims scoort gemiddeld 0,00 doelpunten per wedstrijd en Dunkerque scoort 4,00. Het gemiddelde in Ligue 2 is 2,22 doelpunten, met Over 2.5 in 44% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 0% van de wedstrijden van Reims en 100% van die van Dunkerque.
Wat is de actuele vorm van Reims en Dunkerque?
In de laatste vijf wedstrijden won Reims er 0, speelde het 1 gelijk en verloor het 0 (1,00 punten per wedstrijd). Dunkerque won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Reims tegen Dunkerque?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


