Letland - 1. LigaGegevens actueel op 22 oktober 2026

Rīgas FS II - JFK Ventspils: wedstrijdstatistieken

Rīgas FS II tegen JFK Ventspils: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Rīgas FS II speelde tegen JFK Ventspils in 1. Liga (Letland). De wedstrijd werd gespeeld op 5 september 2026. Eindstand: 4:1.

Huidige vorm

Rīgas FS II: 1-0-4, 0,60 punten per wedstrijd. JFK Ventspils: 0-2-3, 0,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Rīgas FS II scoort 1,39 en krijgt 2,78 doelpunten per wedstrijd tegen. JFK Ventspils scoort 1,12 en krijgt 1,71 tegen. Competitiegemiddelde: 3,66 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Rīgas FS II 67%, JFK Ventspils 65%. Over 2.5: Rīgas FS II 78%, JFK Ventspils 53%. Competitieniveau: BTTS 65%, Over 2.5 70%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Rīgas FS II 1,41, JFK Ventspils 1,30. Schoten per wedstrijd: Rīgas FS II 10,0, JFK Ventspils 6,8. Gemiddeld balbezit: Rīgas FS II 45%, JFK Ventspils 43%.

Eerste en tweede helft

Rīgas FS II: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,61. JFK Ventspils: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 0,47.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (6) voor Rīgas FS II en 16-30 (5) voor JFK Ventspils. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

1. Liga: 3,66 doelpunten per wedstrijd, BTTS 65%, Over 2.5 70%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-2-0. Gemiddeld aantal doelpunten 1,33, BTTS 33%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Rīgas FS II verloor 4 van zijn laatste 5 wedstrijden en kreeg in die periode maar liefst 23 doelpunten tegen, gemiddeld 4,6 per wedstrijd. Dat zet de betrouwbaarheid van de defensie duidelijk onder druk. Ook JFK Ventspils wist geen van zijn laatste vijf wedstrijden te winnen, maar liet de tegenstanders slechts 9 keer scoren, terwijl de thuisploeg meer dan twee keer zoveel tegendoelpunten incasseerde. Uit scoort Ventspils gemiddeld 1,75 doelpunt, tegenover 1,44 doelpunt van Rīgas FS II in thuiswedstrijden. Het gemiddelde aantal verwachte tegendoelpunten van Ventspils bedraagt 1,34, tegenover 1,87 xGA voor de thuisploeg. Ventspils verliest slechts 38% van zijn uitwedstrijden, tegenover 56% nederlagen van Rīgas FS II op eigen veld. Daarom moeten, ondanks het reële risico op een gelijkspel, de bezoekers meer kans worden toegedicht.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het sterkste argument voor doelpunten van beide teams is de dramatische recente defensieve vorm van Rīgas FS II: de thuisploeg kreeg in 5 wedstrijden 23 doelpunten tegen, gemiddeld 4,6 per wedstrijd, terwijl de tegenstander in die periode kansen creëerde ter waarde van 2,11 xG. JFK Ventspils hield in 87% van de wedstrijden de nul niet en incasseert gemiddeld 1,88 doelpunt per wedstrijd, wat de thuisploeg een reële kans geeft om het magere seizoensgemiddelde van 0,56 doelpunt te doorbreken. De trend is duidelijk pro-BTTS, want bij Rīgas FS II scoorden beide teams in 5 van de laatste 5 wedstrijden, en bij Ventspils in 4 van de 5. De bezoekers zouden bovendien moeten antwoorden, aangezien ze het hele seizoen gemiddeld 1,75 doelpunt maakten en geen enkele wedstrijd afsloten zonder te scoren. Het enige risico voor deze weddenschap is het gemiddelde van 0,8 doelpunt van Ventspils in de laatste vijf wedstrijden, maar de zeer zwakke defensieve kwaliteit van de thuisploeg beperkt de betekenis van dat signaal duidelijk.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Rīgas FS II maakte in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld 1,8 doelpunt, maar kreeg vooral maar liefst 4,6 doelpunten per wedstrijd tegen, wat het aanvallende potentieel van de bezoekers duidelijk vergroot. JFK Ventspils scoorde in 100% van de wedstrijden van het seizoen, terwijl de thuisploeg de tegenstander in 89% van de wedstrijden minstens één keer liet scoren. In de laatste vijf wedstrijden van de thuisploeg vielen in 100% van de gevallen meer dan 2,5 doelpunten en scoorden beide teams in elk van deze wedstrijden; de gemiddelde xG tegen Rīgas FS II bedraagt daarbij 2,11. De over 1,5-lijn wordt ook het sterkst ondersteund door de seizoenstrends: deze werd overschreden in alle wedstrijden van JFK Ventspils en in 67% van de wedstrijden van de thuisploeg. Daarom heeft de verwachte doelpuntenwaarde van 3,20 een duidelijke voorsprong.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

JFK Ventspils heeft een duidelijke voorsprong voor rust: het stond na 45 minuten op voorsprong in 63% van de wedstrijden, terwijl Rīgas FS II nog geen enkele keer leidde en in 44% van de duels met een achterstand de rust inging. De bezoekers maken in de eerste helft gemiddeld 1,00 doelpunt, terwijl de thuisploeg 0,78 doelpunt incasseert. Vooral de recente vorm van Rīgas FS II is zorgwekkend: in de laatste vijf wedstrijden kreeg de ploeg vóór rust maar liefst 2,8 doelpunten per wedstrijd tegen. Over de hele wedstrijd scoort Ventspils gemiddeld 1,75 doelpunt tegenover slechts 0,56 voor Rīgas FS II, terwijl het schotpercentage van de bezoekers 20% bedraagt tegenover 8% bij de thuisploeg. Rīgas FS II verloor 4 van de laatste 5 wedstrijden en kreeg daarin gemiddeld 4,6 doelpunten tegen. Daarom is het meest waarschijnlijke scenario dat Ventspils vóór rust op voorsprong komt en die tot het einde vasthoudt.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 1
1e helft
3 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

50Balbezit (%)50
Rīgas FS IIJFK Ventspils
14Schoten11
Rīgas FS IIJFK Ventspils
7Schoten op doel4
Rīgas FS IIJFK Ventspils
1.78xG1.39
Rīgas FS IIJFK Ventspils
7Corners2
Rīgas FS IIJFK Ventspils
55Gevaarlijke aanvallen56
Rīgas FS IIJFK Ventspils
19Overtredingen9
Rīgas FS IIJFK Ventspils
0Kaarten0
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Rīgas FS IIJFK Ventspils
1.39Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.12
Rīgas FS IIJFK Ventspils
2.78Tegendoelpunten / wedstrijd1.71
Rīgas FS IIJFK Ventspils
45%Gemiddeld balbezit43%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
3.78Schoten op doel / wedstrijd3.12
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10Schoten per wedstrijd6.76
Rīgas FS IIJFK Ventspils
3.78Schoten op doel3.12
Rīgas FS IIJFK Ventspils
13.9%Schotconversie16.5%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
45%Balbezit43%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
1.41xG voor1.3
Rīgas FS IIJFK Ventspils
1.84xG tegen1.52
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Schotkwaliteit

Rīgas FS II: CounteraanvallendJFK Ventspils: Counteraanvallend
Rīgas FS IIJFK Ventspils
Nauwkeurigheid (schoten op doel)38%46%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.140.19
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.370.36

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Rīgas FS II is 50% beter voor vorm laatste 5.

0.6 punten / wedstrijd - Rīgas FS II · 0.4 punten / wedstrijd - JFK Ventspils

Rīgas FS II
WLLLL
Resultaatverdeling seizoen
22% W17% G61% V
Seizoen (W-G-V)
4-3-11
0.83 punten / wedstrijd · doelsaldo -25
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-4
0.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-2-5
Laatste 5 thuis
2-1-2
WWLDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.8Tegendoelpunten: 4.6xG: 1.50xG tegenstander: 2.11BTTS: 100%Over 2.5: 100%
JFK Ventspils
LDLLD
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
12% W35% G53% V
Seizoen (W-G-V)
2-6-9
0.71 punten / wedstrijd · doelsaldo -10
Laatste 5 (W-G-V)
0-2-3
0.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-3-3
Laatste 5 uit
2-2-1
LWDWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.8Tegendoelpunten: 1.8xG: 1.30xG tegenstander: 1.74BTTS: 80%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Rīgas FS II is 24% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.39 doelpunten / wedstrijd - Rīgas FS II · 1.12 doelpunten / wedstrijd - JFK Ventspils

JFK Ventspils is 63% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2.78 doelpunten / wedstrijd - Rīgas FS II · 1.71 doelpunten / wedstrijd - JFK Ventspils

Scoringsprofiel van Rīgas FS II: zeer sterk

Rīgas FS II scoort in 72% van de wedstrijden (13 van 18 wedstrijden), terwijl JFK Ventspils in 12% (2 van 17 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van JFK Ventspils: zeer sterk

JFK Ventspils scoort in 71% van de wedstrijden (12 van 17 wedstrijden), terwijl Rīgas FS II in 11% (2 van 18 wedstrijden) de nul houdt.

25Gemaakte doelpunten (seizoen)19
Rīgas FS IIJFK Ventspils
50Tegendoelpunten (seizoen)29
Rīgas FS IIJFK Ventspils
4.17Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.82
Rīgas FS IIJFK Ventspils
9Gemaakte doelpunten (laatste 5)4
Rīgas FS IIJFK Ventspils
23Tegendoelpunten (laatste 5)9
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Hoe vaak ze minstens scoren...

72%1 doelpunt71%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
28%2 doelpunten29%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
22%3 doelpunten12%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
11%4 doelpunten0%
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Hoe vaak ze minstens incasseren...

89%1 doelpunt88%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
72%2 doelpunten53%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
50%3 doelpunten24%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
17%4 doelpunten6%
Rīgas FS IIJFK Ventspils

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

65%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

33%BTTS bij rust24%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
6%BTTS in beide helften0%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
28%Scoorden in beide helften18%
Rīgas FS IIJFK Ventspils

BTTS en aantal doelpunten

61%Min. 3 doelpunten en BTTS47%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
17%Min. 3 doelpunten zonder BTTS6%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
100%BTTS - laatste 580%
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

72%Min. 1 doelpunt voor rust82%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
44%Min. 2 doelpunten voor rust35%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
17%Min. 3 doelpunten voor rust18%
Rīgas FS IIJFK Ventspils

2e helft

89%Min. 1 doelpunt na rust71%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
83%Min. 2 doelpunten na rust35%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
39%Min. 3 doelpunten na rust24%
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Rīgas FS II is 16% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.44 punten / wedstrijd - Rīgas FS II · 1.24 punten / wedstrijd - JFK Ventspils

Rīgas FS II — situatie bij rust
33% op voorsprong44% gelijk22% achterstaand
JFK Ventspils — situatie bij rust
29% op voorsprong35% gelijk35% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.44Punten per wedstrijd (1e helft)1.24
Rīgas FS IIJFK Ventspils
0.78Doelpunten voor (1e helft)0.65
Rīgas FS IIJFK Ventspils
0.94Doelpunten tegen (1e helft)0.71
Rīgas FS IIJFK Ventspils
1.72Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.35
Rīgas FS IIJFK Ventspils
56%Clean sheet voor rust47%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
39%Geen doelpunt voor rust47%
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Na rust (2e helft)

0.83Punten per wedstrijd (2e helft)0.82
Rīgas FS IIJFK Ventspils
0.61Doelpunten voor (2e helft)0.47
Rīgas FS IIJFK Ventspils
1.83Doelpunten tegen (2e helft)1
Rīgas FS IIJFK Ventspils
2.44Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.47
Rīgas FS IIJFK Ventspils
22%Clean sheet na rust41%
Rīgas FS IIJFK Ventspils
61%Geen doelpunt na rust65%
Rīgas FS IIJFK Ventspils

Rīgas FS II — resultaten in de tweede helft

22% W17% G61% V
26
Punten bij rust
14
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
15
Punten in de tweede helft
-22
Doelsaldo (2e helft)
1.44
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden67%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 22%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.9

Krijgt na rust 0.9 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

JFK Ventspils — resultaten in de tweede helft

18% W29% G53% V
21
Punten bij rust
11
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
14
Punten in de tweede helft
-9
Doelsaldo (2e helft)
1.24
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden41%

Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 12%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Rīgas FS II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.800.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.00.8
Tegendoelpunten / wedstrijd2.81.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.82.6
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten80%80%
3 doelpunten60%60%
Clean sheet0%20%
Geen doelpunt20%60%
Doelsaldo-9-5
Rust: 20% op voorsprong - 20% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 20% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 80% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5
JFK Ventspils — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.200.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.61.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.21.4
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten40%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet40%20%
Geen doelpunt40%80%
Doelsaldo0-5
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 20% gelijk - 80% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Rīgas FS II
GescoordTegendoelpunten
4
4
0-15
6
5
16-30
4
8
31-45
1
7
46-60
5
11
61-75
5
15
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (15). Balans late doelpunten (76-90): -10 - de slotfase is een zwak punt.

JFK Ventspils
GescoordTegendoelpunten
3
2
0-15
5
4
16-30
3
6
31-45
2
6
46-60
2
3
61-75
4
8
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (8). Balans late doelpunten (76-90): -4 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.50
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.5 : 1.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
96%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
66%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-62%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
51%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
8%
0:0-risico
ongeveer 1 op 13 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Rīgas FS II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.43
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.96
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+4.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.02
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.94
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
70%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
165%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
20% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 16% valt in de eerste 15 minuten.
20%

JFK Ventspils

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.22
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.37
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-3.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.18
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.19
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
67%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
86%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.31
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
21% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 16% valt in de eerste 15 minuten.
21%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 1. Liga.

Teams versus competitie

Rīgas FS IILigaJFK Ventspils
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 4.173.66▼ 2.82
Beide teams scoorden▲ 67%65%• 65%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 78%70%▼ 53%
Clean sheets▼ 11%20%▼ 12%
Doelpunt voor rust▼ 72%77%▲ 82%
Doelpunt na rust▲ 89%84%▼ 71%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.66
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
65%
Beide teams scoorden
70%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
20%
Clean sheets
1.98
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.68
Uitdoelpunten / wedstrijd
+18%
Thuisvoordeel aanval
+15%
Thuisvoordeel verdediging
+8%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
77%
1 doelpunt
42%
2 doelpunten
21%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
84%
1 doelpunt
61%
2 doelpunten
35%
3 doelpunten
13%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Thuisteam

Andere geregistreerde spelers

—Aleksejs Bukovskis⚽ 1
—Rems Gastons Dzeguze⚽ 1
—Victor Uchechukwu Osuagwu⚽ 1

Uitteam

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Rīgas FS IIDoelpuntRems Gastons Dzeguze
  2. Rīgas FS IIDoelpuntAleksejs Bukovskis
  3. Rīgas FS IIDoelpuntVictor Uchechukwu Osuagwu

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Rīgas FS II 1 - 2 - 0 JFK Ventspils. Gemiddeld aantal doelpunten 1.33, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.

JFK Ventspils
0 : 0
Rīgas FS II
JFK Ventspils
0 : 2
FK Rīgas Futbola skola II
FK Rīgas Futbola skola II
1 : 1
JFK Ventspils

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Rīgas FS II tegen JFK Ventspils?

De wedstrijd in 1. Liga eindigde in Rīgas FS II 4:1 JFK Ventspils. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Rīgas FS II en JFK Ventspils?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Rīgas FS II er 1, won JFK Ventspils er 0 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 1,33 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Rīgas FS II tegen JFK Ventspils?

Rīgas FS II scoort gemiddeld 1,39 doelpunten per wedstrijd en JFK Ventspils scoort 1,12. Het gemiddelde in 1. Liga is 3,66 doelpunten, met Over 2.5 in 70% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van Rīgas FS II en 65% van die van JFK Ventspils.

Wat is de actuele vorm van Rīgas FS II en JFK Ventspils?

In de laatste vijf wedstrijden won Rīgas FS II er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 4 (0,60 punten per wedstrijd). JFK Ventspils won er 0, speelde 2 gelijk en verloor 3 (0,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Rīgas FS II tegen JFK Ventspils?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.