Nigeria - NPFLYakubu Gowon StadiumGegevens actueel op 15 oktober 2026

Rivers United - Barau: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Rivers United tegen Barau: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Rivers United speelt tegen Barau in NPFL (Nigeria). De wedstrijd staat gepland voor 18 oktober 2026. Locatie: Yakubu Gowon Stadium.

Huidige vorm

Rivers United: 2-3-0, 1,80 punten per wedstrijd. Barau: 1-3-1, 1,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Rivers United scoort 1,63 en krijgt 0,25 doelpunten per wedstrijd tegen. Barau scoort 1,50 en krijgt 1,13 tegen. Competitiegemiddelde: 2,41 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Rivers United 25%, Barau 63%. Over 2.5: Rivers United 13%, Barau 50%. Competitieniveau: BTTS 44%, Over 2.5 42%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Rivers United 1,66, Barau 1,78. Schoten per wedstrijd: Rivers United 7,3, Barau 9,3. Gemiddeld balbezit: Rivers United 38%, Barau 35%.

Eerste en tweede helft

Rivers United: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 0,88. Barau: voorsprong bij rust 38%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (4) voor Rivers United en 76-90+ (4) voor Barau. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

NPFL: 2,41 doelpunten per wedstrijd, BTTS 44%, Over 2.5 42%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.63Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.5
Rivers UnitedBarau
0.25Tegendoelpunten / wedstrijd1.13
Rivers UnitedBarau
38%Gemiddeld balbezit35%
Rivers UnitedBarau
3.88Schoten op doel / wedstrijd4.38
Rivers UnitedBarau

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

7.25Schoten per wedstrijd9.25
Rivers UnitedBarau
3.88Schoten op doel4.38
Rivers UnitedBarau
22.4%Schotconversie16.2%
Rivers UnitedBarau
38%Balbezit35%
Rivers UnitedBarau
1.66xG voor1.78
Rivers UnitedBarau
0.85xG tegen1.03
Rivers UnitedBarau

Schotkwaliteit

Rivers United: CounteraanvallendBarau: Counteraanvallend
Rivers UnitedBarau
Nauwkeurigheid (schoten op doel)54%47%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.230.19
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.420.34

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Rivers United is 50% beter voor vorm laatste 5.

1.8 punten / wedstrijd - Rivers United · 1.2 punten / wedstrijd - Barau

Rivers United
WDDWD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
50% W50% G0% V
Seizoen (W-G-V)
4-4-0
2.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +11
Laatste 5 (W-G-V)
2-3-0
1.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-0-0
Laatste 5 thuis
4-0-0
WWWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 0.2xG: 1.36xG tegenstander: 1.05BTTS: 20%Over 2.5: 20%
Barau
DWDLD
Resultaatverdeling seizoen
38% W50% G13% V
Seizoen (W-G-V)
3-4-1
1.63 punten / wedstrijd · doelsaldo +3
Laatste 5 (W-G-V)
1-3-1
1.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-3-1
Laatste 5 uit
0-3-1
DDDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.4xG: 1.62xG tegenstander: 1.09BTTS: 60%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Rivers United is 9% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.63 doelpunten / wedstrijd - Rivers United · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Barau

Rivers United is 352% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.25 doelpunten / wedstrijd - Rivers United · 1.13 doelpunten / wedstrijd - Barau

Scoringsprofiel van Rivers United: sterk

Rivers United scoort in 75% van de wedstrijden (6 van 8 wedstrijden), terwijl Barau in 38% (3 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Barau: wisselend

Barau scoort in 75% van de wedstrijden (6 van 8 wedstrijden), terwijl Rivers United in 75% (6 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

13Gemaakte doelpunten (seizoen)12
Rivers UnitedBarau
2Tegendoelpunten (seizoen)9
Rivers UnitedBarau
1.88Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.63
Rivers UnitedBarau
8Gemaakte doelpunten (laatste 5)6
Rivers UnitedBarau
1Tegendoelpunten (laatste 5)7
Rivers UnitedBarau

Hoe vaak ze minstens scoren...

75%1 doelpunt75%
Rivers UnitedBarau
50%2 doelpunten50%
Rivers UnitedBarau
13%3 doelpunten25%
Rivers UnitedBarau
13%4 doelpunten0%
Rivers UnitedBarau

Hoe vaak ze minstens incasseren...

25%1 doelpunt63%
Rivers UnitedBarau
0%2 doelpunten25%
Rivers UnitedBarau
0%3 doelpunten13%
Rivers UnitedBarau
0%4 doelpunten13%
Rivers UnitedBarau

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

44%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust13%
Rivers UnitedBarau
0%BTTS in beide helften0%
Rivers UnitedBarau
25%Scoorden in beide helften38%
Rivers UnitedBarau

BTTS en aantal doelpunten

0%Min. 3 doelpunten en BTTS50%
Rivers UnitedBarau
13%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Rivers UnitedBarau
20%BTTS - laatste 560%
Rivers UnitedBarau

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust75%
Rivers UnitedBarau
25%Min. 2 doelpunten voor rust13%
Rivers UnitedBarau
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Rivers UnitedBarau

2e helft

50%Min. 1 doelpunt na rust75%
Rivers UnitedBarau
38%Min. 2 doelpunten na rust50%
Rivers UnitedBarau
13%Min. 3 doelpunten na rust38%
Rivers UnitedBarau

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Rivers United is 33% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

2 punten / wedstrijd - Rivers United · 1.5 punten / wedstrijd - Barau

Rivers United — situatie bij rust
50% op voorsprong50% gelijk0% achterstaand
Barau — situatie bij rust
38% op voorsprong38% gelijk25% achterstaand

Voor rust (1e helft)

2Punten per wedstrijd (1e helft)1.5
Rivers UnitedBarau
0.75Doelpunten voor (1e helft)0.5
Rivers UnitedBarau
0Doelpunten tegen (1e helft)0.38
Rivers UnitedBarau
0.75Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.88
Rivers UnitedBarau
100%Clean sheet voor rust63%
Rivers UnitedBarau
50%Geen doelpunt voor rust50%
Rivers UnitedBarau

Na rust (2e helft)

1.5Punten per wedstrijd (2e helft)1.75
Rivers UnitedBarau
0.88Doelpunten voor (2e helft)1
Rivers UnitedBarau
0.25Doelpunten tegen (2e helft)0.75
Rivers UnitedBarau
1.13Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.75
Rivers UnitedBarau
75%Clean sheet na rust50%
Rivers UnitedBarau
50%Geen doelpunt na rust38%
Rivers UnitedBarau

Rivers United — resultaten in de tweede helft

25% W75% G0% V
16
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
+6
Doelsaldo (1e helft)
12
Punten in de tweede helft
+5
Doelsaldo (2e helft)
2.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Barau — resultaten in de tweede helft

50% W25% G25% V
12
Punten bij rust
4
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
14
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 38% van de wedstrijden bij rust voor en wint 38%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.4

Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Rivers United — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.801.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.61.2
1 doelpunt40%40%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet100%80%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo+3+4
Rust: 40% op voorsprong - 60% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 80% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Barau — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.401.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.41.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.8
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten0%40%
3 doelpunten0%40%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo0-1
Rust: 40% op voorsprong - 20% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Rivers United
GescoordTegendoelpunten
1
0
0-15
3
0
16-30
2
0
31-45
2
1
46-60
4
0
61-75
1
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Barau
GescoordTegendoelpunten
1
0
0-15
2
1
16-30
1
2
31-45
1
0
46-60
3
2
61-75
4
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (4). Balans late doelpunten (76-90): 0.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.25
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.4 : 0.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
94%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
44%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+33%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
56%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
6%
0:0-risico
ongeveer 1 op 17 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Rivers United

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.81
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.57
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-7.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.03
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.60
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
96%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
35%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.20
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
8% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 8% valt in de eerste 15 minuten.
8%

Barau

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.75
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.38
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-2.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.28
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.10
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
211%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
66%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.43
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
33% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 8% valt in de eerste 15 minuten.
33%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van NPFL.

Teams versus competitie

Rivers UnitedLigaBarau
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 1.882.41▲ 2.63
Beide teams scoorden▼ 25%44%▲ 63%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 13%42%▲ 50%
Clean sheets▲ 75%35%▲ 38%
Doelpunt voor rust▼ 50%71%▲ 75%
Doelpunt na rust▼ 50%68%▲ 75%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.41
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
44%
Beide teams scoorden
42%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
35%
Clean sheets
1.70
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.71
Uitdoelpunten / wedstrijd
+139%
Thuisvoordeel aanval
+58%
Thuisvoordeel verdediging
+53%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
71%
1 doelpunt
29%
2 doelpunten
9%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
68%
1 doelpunt
37%
2 doelpunten
20%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Rivers United 1 - 0 - 1 Barau. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Rivers United
1 : 0
Barau
Barau
4 : 1
Rivers United

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Rivers United en Barau tegen elkaar?

Rivers United speelt op 18 oktober 2026 in NPFL tegen Barau in Yakubu Gowon Stadium. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Rivers United en Barau?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Rivers United er 1, won Barau er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Rivers United tegen Barau?

Rivers United scoort gemiddeld 1,63 doelpunten per wedstrijd en Barau scoort 1,50. Het gemiddelde in NPFL is 2,41 doelpunten, met Over 2.5 in 42% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 25% van de wedstrijden van Rivers United en 63% van die van Barau.

Wat is de actuele vorm van Rivers United en Barau?

In de laatste vijf wedstrijden won Rivers United er 2, speelde het 3 gelijk en verloor het 0 (1,80 punten per wedstrijd). Barau won er 1, speelde 3 gelijk en verloor 1 (1,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Rivers United tegen Barau?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.