Georgië - Erovnuli LigaPoladi StadiumGegevens actueel op 15 oktober 2026

Rustavi - Dila: wedstrijdstatistieken

Embleem van Rustavi
Rustavi
3 : 1rust 2:0
Embleem van Dila
Dila

Rustavi tegen Dila: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Rustavi speelde tegen Dila in Erovnuli Liga (Georgië). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: Poladi Stadium. Eindstand: 3:1.

Huidige vorm

Rustavi: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd. Dila: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Rustavi scoort 1,19 en krijgt 0,85 doelpunten per wedstrijd tegen. Dila scoort 1,41 en krijgt 1,11 tegen. Competitiegemiddelde: 2,66 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Rustavi 44%, Dila 52%. Over 2.5: Rustavi 41%, Dila 52%. Competitieniveau: BTTS 58%, Over 2.5 54%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Rustavi 1,38, Dila 1,41. Schoten per wedstrijd: Rustavi 10,9, Dila 11,0. Gemiddeld balbezit: Rustavi 45%, Dila 46%.

Eerste en tweede helft

Rustavi: voorsprong bij rust 37%, doelpunten in de tweede helft 0,59. Dila: voorsprong bij rust 30%, doelpunten in de tweede helft 0,67.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (8) voor Rustavi en 76-90+ (9) voor Dila. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Erovnuli Liga: 2,66 doelpunten per wedstrijd, BTTS 58%, Over 2.5 54%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 2,33, BTTS 33%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Rustavi is favoriet dankzij de resultaten op eigen veld: het won 69% van de thuiswedstrijden, terwijl Dila 54% van de uitwedstrijden verloor. Beide teams maken onder deze omstandigheden gemiddeld 1,38 doelpunten, maar de thuisploeg incasseert slechts 0,77 doelpunt per wedstrijd, tegenover 1,23 voor de bezoekers. De defensieve voorsprong van Rustavi blijkt ook uit het percentage wedstrijden zonder tegendoelpunt: 54% thuis, tegenover 23% voor Dila uit. De kwaliteit van de gecreëerde kansen is vrijwel identiek — het gemiddelde xG bedraagt 1,34 voor de thuisploeg en 1,33 voor de bezoekers — waardoor vooral het verschil in verdedigende kracht bepalend is voor de voorspelling. Dila blijft echter gevaarlijk: in de laatste vijf wedstrijden maakte het 11 doelpunten en won het drie keer, terwijl Rustavi vier keer scoorde en twee overwinningen boekte.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

BTTS kwam voor in 50% van de wedstrijden van Rustavi en in 54% van die van Dila, wat een licht voordeel geeft aan het scenario waarin beide teams scoren. Dila maakt gemiddeld 1,38 doelpunt per wedstrijd en heeft dat gemiddelde in de laatste 5 wedstrijden opgeschroefd naar 2,2 doelpunten; Rustavi scoort gemiddeld 1,43 doelpunt, maar kwam recent slechts tot 0,8. De kansen van de thuisploeg worden versterkt doordat Dila gemiddeld 1,23 doelpunt tegen krijgt en de tegenstanders van Dila kansen creëren ter waarde van 1,41 xG. Daar staat tegenover dat Rustavi in 36% van de wedstrijden de nul hield, waardoor een doelpunt van de bezoekers niet zeker is. Toch noteerde Dila in 4 van de laatste 5 wedstrijden BTTS en Rustavi in 2 van de 5, waardoor de weddenschap op doelpunten van beide teams een gematigd voordeel heeft.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het sterkste signaal is minder dan 3,5 doelpunten: die grens werd niet overschreden in 64% van de wedstrijden van Rustavi en 77% van de wedstrijden van Dila. Beide teams scoren gemiddeld respectievelijk 1,43 en 1,38 doelpunten, terwijl het voorspelde totaal van 2,68 dicht bij het competitiegemiddelde van 2,66 ligt. Dila maakte weliswaar 11 doelpunten in de laatste 5 wedstrijden, maar Rustavi kreeg in dezelfde periode slechts 5 doelpunten tegen, wat het vertrouwen in een doelpuntrijke wedstrijd beperkt. De lijn van 2,5 doelpunten is minder eenduidig, omdat die werd overschreden in 50% van de wedstrijden van Rustavi en 54% van de wedstrijden van Dila. Daarom is minder dan 3,5 doelpunten op basis van de gegevens duidelijk aantrekkelijker dan een weddenschap op een van beide kanten van de lijn van 2,5.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust is het meest waarschijnlijk: Rustavi stond in 50% van de thuiswedstrijden bij rust gelijk, tegenover 62% van de uitwedstrijden van Dila; in de laatste vijf wedstrijden van beide teams was dit percentage telkens 60%. De vorm wijst op een latere overwinning van de bezoekers: in hun laatste vijf wedstrijden scoorden ze gemiddeld 2,2 doelpunten en pakten ze 2,0 punten per wedstrijd, terwijl Rustavi uitkwam op respectievelijk 0,8 doelpunt en 1,4 punt. Dila kan na rust de wedstrijd naar zich toe trekken, want in die periode scoorde het team onlangs gemiddeld 0,8 doelpunt, terwijl Rustavi in 4 van de laatste 5 wedstrijden na rust niet tot scoren kwam. Het seizoensvoordeel van de thuisploeg in de statistieken — een xG van 1,48 tegenover 1,33 voor Dila — maakt de voorspelling minder zeker, maar de combinatie van veel gelijke standen bij rust en de betere recente doelpuntenproductie van de bezoekers wijst op het scenario X/2.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

2 : 0
1e helft
1 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

46Balbezit (%)54
RustaviDila
10Schoten8
RustaviDila
10Schoten op doel5
RustaviDila
1.8xG1.23
RustaviDila
4Corners1
RustaviDila
64Gevaarlijke aanvallen50
RustaviDila
7Overtredingen10
RustaviDila
2Kaarten4
RustaviDila

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.19Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.41
RustaviDila
0.85Tegendoelpunten / wedstrijd1.11
RustaviDila
45%Gemiddeld balbezit46%
RustaviDila
3.63Schoten op doel / wedstrijd4.07
RustaviDila

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.89Schoten per wedstrijd11
RustaviDila
3.63Schoten op doel4.07
RustaviDila
10.9%Schotconversie12.8%
RustaviDila
45%Balbezit46%
RustaviDila
1.38xG voor1.41
RustaviDila
1.21xG tegen1.32
RustaviDila

Schotkwaliteit

Rustavi: GebalanceerdDila: Counteraanvallend
RustaviDila
Nauwkeurigheid (schoten op doel)33%37%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.330.35

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Dila is 100% beter voor vorm laatste 5.

1 punten / wedstrijd - Rustavi · 2 punten / wedstrijd - Dila

Rustavi
DLDWL
Resultaatverdeling seizoen
48% W26% G26% V
Seizoen (W-G-V)
13-7-7
1.70 punten / wedstrijd · doelsaldo +9
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
9-0-4
Laatste 5 thuis
3-0-2
WWWLL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.6Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.42xG tegenstander: 1.21BTTS: 40%Over 2.5: 0%
Dila
WWDLW
Resultaatverdeling seizoen
44% W15% G41% V
Seizoen (W-G-V)
12-4-11
1.48 punten / wedstrijd · doelsaldo +8
Laatste 5 (W-G-V)
3-1-1
2.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
6-0-7
Laatste 5 uit
2-0-3
LLWLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.50xG tegenstander: 1.74BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Dila is 18% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.19 doelpunten / wedstrijd - Rustavi · 1.41 doelpunten / wedstrijd - Dila

Rustavi is 31% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.85 doelpunten / wedstrijd - Rustavi · 1.11 doelpunten / wedstrijd - Dila

Scoringsprofiel van Rustavi: zeer sterk

Rustavi scoort in 78% van de wedstrijden (21 van 27 wedstrijden), terwijl Dila in 30% (8 van 27 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Dila: sterk

Dila scoort in 78% van de wedstrijden (21 van 27 wedstrijden), terwijl Rustavi in 41% (11 van 27 wedstrijden) de nul houdt.

32Gemaakte doelpunten (seizoen)38
RustaviDila
23Tegendoelpunten (seizoen)30
RustaviDila
2.04Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.52
RustaviDila
3Gemaakte doelpunten (laatste 5)11
RustaviDila
5Tegendoelpunten (laatste 5)6
RustaviDila

Hoe vaak ze minstens scoren...

78%1 doelpunt78%
RustaviDila
30%2 doelpunten41%
RustaviDila
11%3 doelpunten19%
RustaviDila
0%4 doelpunten4%
RustaviDila

Hoe vaak ze minstens incasseren...

59%1 doelpunt70%
RustaviDila
19%2 doelpunten33%
RustaviDila
7%3 doelpunten7%
RustaviDila
0%4 doelpunten0%
RustaviDila

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

58%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

11%BTTS bij rust30%
RustaviDila
0%BTTS in beide helften7%
RustaviDila
11%Scoorden in beide helften26%
RustaviDila

BTTS en aantal doelpunten

26%Min. 3 doelpunten en BTTS48%
RustaviDila
15%Min. 3 doelpunten zonder BTTS4%
RustaviDila
40%BTTS - laatste 580%
RustaviDila

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

56%Min. 1 doelpunt voor rust59%
RustaviDila
15%Min. 2 doelpunten voor rust37%
RustaviDila
7%Min. 3 doelpunten voor rust15%
RustaviDila

2e helft

70%Min. 1 doelpunt na rust74%
RustaviDila
41%Min. 2 doelpunten na rust44%
RustaviDila
11%Min. 3 doelpunten na rust15%
RustaviDila

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Rustavi is 16% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.67 punten / wedstrijd - Rustavi · 1.44 punten / wedstrijd - Dila

Rustavi — situatie bij rust
37% op voorsprong56% gelijk7% achterstaand
Dila — situatie bij rust
30% op voorsprong56% gelijk15% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.67Punten per wedstrijd (1e helft)1.44
RustaviDila
0.59Doelpunten voor (1e helft)0.74
RustaviDila
0.22Doelpunten tegen (1e helft)0.44
RustaviDila
0.81Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.19
RustaviDila
81%Clean sheet voor rust59%
RustaviDila
52%Geen doelpunt voor rust52%
RustaviDila

Na rust (2e helft)

1.15Punten per wedstrijd (2e helft)1.22
RustaviDila
0.59Doelpunten voor (2e helft)0.67
RustaviDila
0.63Doelpunten tegen (2e helft)0.67
RustaviDila
1.22Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.33
RustaviDila
52%Clean sheet na rust52%
RustaviDila
59%Geen doelpunt na rust44%
RustaviDila

Rustavi — resultaten in de tweede helft

22% W48% G30% V
45
Punten bij rust
16
Doelpunten bij rust
+10
Doelsaldo (1e helft)
31
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
1.67
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden130%

Staat in 37% van de wedstrijden bij rust voor en wint 48%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.4

Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Dila — resultaten in de tweede helft

26% W44% G30% V
39
Punten bij rust
20
Doelpunten bij rust
+8
Doelsaldo (1e helft)
33
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
1.44
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden147%

Staat in 30% van de wedstrijden bij rust voor en wint 44%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Rustavi — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.200.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.80.8
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten20%20%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%80%
Doelsaldo0-2
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 60% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Dila — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.801.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.81.6
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten60%60%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt40%20%
Doelsaldo+50
Rust: 40% op voorsprong - 60% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 60% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 7

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Rustavi
GescoordTegendoelpunten
5
1
0-15
5
2
16-30
6
3
31-45
3
7
46-60
5
4
61-75
8
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (7). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

Dila
GescoordTegendoelpunten
4
5
0-15
8
2
16-30
8
5
31-45
3
4
46-60
6
5
61-75
9
9
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (9). Balans late doelpunten (76-90): 0.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.28
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 1.1
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
86%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
48%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+2%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
61%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
5%
0:0-risico
ongeveer 1 op 20 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Rustavi

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.17
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.17
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-7.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.19
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.36
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
85%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
67%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.70
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
25% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 16% valt in de eerste 15 minuten.
25%

Dila

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.09
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.21
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-9.9 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
0.00
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.21
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
112%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
79%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.52
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.1
Late doelpunten
24% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 11% valt in de eerste 15 minuten.
24%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Erovnuli Liga.

Teams versus competitie

RustaviLigaDila
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.042.66▼ 2.52
Beide teams scoorden▼ 44%58%▼ 52%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 41%54%▼ 52%
Clean sheets▲ 41%25%▲ 30%
Doelpunt voor rust▼ 56%68%▼ 59%
Doelpunt na rust▼ 70%74%• 74%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.66
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
58%
Beide teams scoorden
54%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
25%
Clean sheets
1.40
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.26
Uitdoelpunten / wedstrijd
+11%
Thuisvoordeel aanval
+10%
Thuisvoordeel verdediging
+8%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
68%
1 doelpunt
38%
2 doelpunten
17%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
74%
1 doelpunt
43%
2 doelpunten
14%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. DilaGele kaartTedo Kikabidze
  2. RustaviDoelpuntJean Souza de AlmeidaAssist: Prince Osei
  3. DilaGele kaartGiorgi Jalaghonia
  4. DilaDoelpuntOtar Parulava
  5. DilaGele kaartBlankson Anoff
  6. RustaviGele kaartKakhaber Kakashvili
  7. RustaviWisselIn: Martin GambošUit: Davit Ubilava

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Rustavi 2 - 0 - 1 Dila. Gemiddeld aantal doelpunten 2.33, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Rustavi tegen Dila?

De wedstrijd in Erovnuli Liga eindigde in Rustavi 3:1 Dila. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Rustavi en Dila?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Rustavi er 2, won Dila er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,33 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Rustavi tegen Dila?

Rustavi scoort gemiddeld 1,19 doelpunten per wedstrijd en Dila scoort 1,41. Het gemiddelde in Erovnuli Liga is 2,66 doelpunten, met Over 2.5 in 54% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 44% van de wedstrijden van Rustavi en 52% van die van Dila.

Wat is de actuele vorm van Rustavi en Dila?

In de laatste vijf wedstrijden won Rustavi er 1, speelde het 2 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). Dila won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 1 (2,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Rustavi tegen Dila?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.