San Miguel - Colegiales: wedstrijdstatistieken
San Miguel tegen Colegiales: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
San Miguel speelde tegen Colegiales in Prim B Nacional (Argentinië). De wedstrijd werd gespeeld op 15 augustus 2026. Locatie: Estadio Malvinas Argentinas. Eindstand: 2:0.
Huidige vorm
San Miguel: 0-2-3, 0,40 punten per wedstrijd. Colegiales: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
San Miguel scoort 0,74 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Colegiales scoort 1,00 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 1,93 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: San Miguel 39%, Colegiales 39%. Over 2.5: San Miguel 22%, Colegiales 35%. Competitieniveau: BTTS 41%, Over 2.5 31%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: San Miguel 1,38, Colegiales 1,34. Schoten per wedstrijd: San Miguel 10,7, Colegiales 10,6. Gemiddeld balbezit: San Miguel 48%, Colegiales 46%.
Eerste en tweede helft
San Miguel: voorsprong bij rust 22%, doelpunten in de tweede helft 0,43. Colegiales: voorsprong bij rust 17%, doelpunten in de tweede helft 0,74.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 46-60 (4) voor San Miguel en 76-90+ (8) voor Colegiales. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Prim B Nacional: 1,93 doelpunten per wedstrijd, BTTS 41%, Over 2.5 31%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-2-0. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 33%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
San Miguel heeft duidelijk betere cijfers in thuiswedstrijden: de ploeg scoort gemiddeld 0,82 doelpunt en krijgt slechts 0,73 doelpunt tegen, terwijl Colegiales uit amper 0,36 doelpunt per wedstrijd maakt. De thuisploeg wint 36% van de thuiswedstrijden, tegenover slechts 9% van de uitwedstrijden voor de bezoekers, die bovendien 73% van hun duels buitenshuis verliezen. San Miguel creëert ook meer kwalitatieve kansen, met een gemiddelde xG van 1,60 tegenover 1,22 voor de tegenstanders, terwijl de defensie in 45% van de thuiswedstrijden de nul houdt. De vorm van de thuisploeg is echter zwak: in de laatste vijf wedstrijden werd niet gewonnen en maakte San Miguel slechts 1 doelpunt, wat het risico op een gelijkspel vergroot. Colegiales scoorde in die periode 6 keer en heeft 7 punten uit vijf speelrondes, maar de zeer zwakke doelpuntenproductie buitenshuis pleit nog altijd voor een voorzichtige inzet op de thuisploeg.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste argument voor BTTS Nee is de zeer zwakke doelpuntenproductie van Colegiales in uitwedstrijden: de ploeg scoort gemiddeld slechts 0,36 doelpunt per wedstrijd en kwam in 64% van de duels niet tot scoren. San Miguel houdt in 50% van zijn thuiswedstrijden de nul, terwijl tegenstanders gemiddeld slechts 3,42 schoten op doel tegen de ploeg afleveren. Ook de thuisploeg verkeert momenteel in een duidelijke offensieve dip: in de laatste vijf wedstrijden scoorde San Miguel in totaal slechts 1 doelpunt, oftewel 0,2 per wedstrijd, en BTTS kwam slechts in 20% van die duels voor. Het seizoenspercentage van BTTS bij Colegiales bedraagt slechts 27%, duidelijk onder het competitiegemiddelde van 41%, wat het scenario verder ondersteunt waarin minstens één ploeg niet scoort. Hoewel de recente xG van de bezoekers 1,34 bedraagt, beperkt hun lage schotconversie van 4% de betrouwbaarheid van de voorspelling dat beide teams zullen scoren.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het wedstrijdprofiel wijst duidelijk op een beperkt aantal doelpunten: het competitiegemiddelde bedraagt slechts 1,93 doelpunt, en slechts 32% van de wedstrijden eindigt boven 2,5. Colegiales scoort uit gemiddeld slechts 0,36 doelpunt en komt in 64% van de wedstrijden niet tot scoren, wat het doelpuntenpotentieel van de bezoekers sterk beperkt. San Miguel hield in 50% van de wedstrijden de nul, terwijl het in de laatste vijf wedstrijden slechts 1 doelpunt maakte, gemiddeld 0,2 per wedstrijd. Historisch eindigde 75% van de wedstrijden van San Miguel en maar liefst 91% van de wedstrijden van Colegiales onder 3,5 doelpunt. Daarom wordt under 3,5 het sterkst door de gegevens ondersteund.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning van San Miguel na het laatste fluitsignaal, omdat beide teams in 80% van hun laatste vijf wedstrijden bij rust gelijkstonden en gemiddeld slechts 0,2 doelpunten scoorden in de eerste helft. Over het hele seizoen hield San Miguel in 75% van de wedstrijden de nul voor rust, terwijl Colegiales in maar liefst 91% van de duels niet voor rust scoorde. Na de rust maken de thuisploeg gemiddeld 1,17 doelpunten, tegenover slechts 0,27 voor de bezoekers, en San Miguel wint 67% van de tweede helften, tegenover 18% voor Colegiales. Ook over volledige wedstrijden is het overwicht van de thuisploeg duidelijk: San Miguel wint 58% van de duels en scoort gemiddeld 1,58 doelpunten, tegenover slechts 9% overwinningen voor Colegiales en 0,36 doelpunten van die ploeg. De mindere reeks van San Miguel, met 0 overwinningen in de laatste vijf wedstrijden, vergroot het risico op een gelijkspel aan het einde of een stunt van de bezoekers, maar verandert niets aan het overwicht van de thuisploeg op langere termijn, vooral na de rust.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| San Miguel | Colegiales | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 27% | 30% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.13 | 0.13 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.25 | 0.32 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Colegiales is 250% beter voor vorm laatste 5.
0.4 punten / wedstrijd - San Miguel · 1.4 punten / wedstrijd - Colegiales
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Colegiales is 35% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
0.74 doelpunten / wedstrijd - San Miguel · 1 doelpunten / wedstrijd - Colegiales
San Miguel scoort in 57% van de wedstrijden (13 van 23 wedstrijden), terwijl Colegiales in 39% (9 van 23 wedstrijden) de nul houdt.
Colegiales scoort in 61% van de wedstrijden (14 van 23 wedstrijden), terwijl San Miguel in 35% (8 van 23 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - San Miguel
Over / Under - Colegiales
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
San Miguel is 7% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.17 punten / wedstrijd - San Miguel · 1.09 punten / wedstrijd - Colegiales
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
San Miguel — resultaten in de tweede helft
Staat in 22% van de wedstrijden bij rust voor en wint 22%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Colegiales — resultaten in de tweede helft
Staat in 17% van de wedstrijden bij rust voor en wint 35%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.80 | 0.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.6 | 0.4 |
| 1 doelpunt | 40% | 40% |
| 2 doelpunten | 20% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 60% |
| Geen doelpunt | 80% | 100% |
| Doelsaldo | -1 | -2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.80 | 1.80 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.2 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.6 | 1.8 |
| 1 doelpunt | 40% | 100% |
| 2 doelpunten | 20% | 40% |
| 3 doelpunten | 0% | 40% |
| Clean sheet | 60% | 20% |
| Geen doelpunt | 80% | 40% |
| Doelsaldo | -1 | +1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (8). Balans late doelpunten (76-90): -5 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (7). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
San Miguel
Colegiales
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Prim B Nacional.
Teams versus competitie
| San Miguel | Liga | Colegiales | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 1.74 | 1.93 | • 2.00 |
| Beide teams scoorden | ▼ 39% | 41% | ▼ 39% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 22% | 31% | ▲ 35% |
| Clean sheets | ▼ 35% | 38% | • 39% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 57% | 55% | ▼ 52% |
| Doelpunt na rust | ▼ 65% | 71% | ▲ 74% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (3): San Miguel 1 - 2 - 0 Colegiales. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 33% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van San Miguel tegen Colegiales?
De wedstrijd in Prim B Nacional eindigde in San Miguel 2:0 Colegiales. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen San Miguel en Colegiales?
In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won San Miguel er 1, won Colegiales er 0 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 1,00 doelpunten; in 33% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór San Miguel tegen Colegiales?
San Miguel scoort gemiddeld 0,74 doelpunten per wedstrijd en Colegiales scoort 1,00. Het gemiddelde in Prim B Nacional is 1,93 doelpunten, met Over 2.5 in 31% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 39% van de wedstrijden van San Miguel en 39% van die van Colegiales.
Wat is de actuele vorm van San Miguel en Colegiales?
In de laatste vijf wedstrijden won San Miguel er 0, speelde het 2 gelijk en verloor het 3 (0,40 punten per wedstrijd). Colegiales won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor San Miguel tegen Colegiales?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


