Portugal - Liga 3Estádio Clube São João de VerGegevens actueel op 15 oktober 2026

São João Ver - Varzim: wedstrijdstatistieken

São João Ver tegen Varzim: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

São João Ver speelde tegen Varzim in Liga 3 (Portugal). De wedstrijd werd gespeeld op 11 oktober 2026. Locatie: Estádio Clube São João de Ver. Eindstand: 2:1.

Huidige vorm

São João Ver: 0-3-2, 0,60 punten per wedstrijd. Varzim: 3-0-2, 1,80 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

São João Ver scoort 0,60 en krijgt 1,20 doelpunten per wedstrijd tegen. Varzim scoort 1,60 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,40 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: São João Ver 60%, Varzim 60%. Over 2.5: São João Ver 20%, Varzim 60%. Competitieniveau: BTTS 46%, Over 2.5 46%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: São João Ver 1,19, Varzim 1,32. Schoten per wedstrijd: São João Ver 10,2, Varzim 9,8. Gemiddeld balbezit: São João Ver 50%, Varzim 53%.

Eerste en tweede helft

São João Ver: voorsprong bij rust 40%, doelpunten in de tweede helft 0,20. Varzim: voorsprong bij rust 80%, doelpunten in de tweede helft 0,40.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (2) voor São João Ver en 31-45+ (3) voor Varzim. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Liga 3: 2,40 doelpunten per wedstrijd, BTTS 46%, Over 2.5 46%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Varzim is favoriet: het staat derde op de ranglijst en won beide uitwedstrijden tot nu toe, terwijl het als negende geklasseerde São João Ver dit seizoen nog niet heeft gewonnen. De bezoekers maken gemiddeld 2,5 doelpunt per uitwedstrijd en produceren 7 schoten op doel per duel, terwijl de thuisploeg thuis slechts 0,5 doelpunt maakt uit 2,5 schot op doel. Het verschil in kansenkwaliteit wordt bevestigd door de xG: 1,83 voor Varzim in uitwedstrijden tegenover 1,32 voor São João Ver thuis. De thuisploeg incasseert op eigen veld gemiddeld 1,5 doelpunt, maar de uit-xG tegen Varzim bedraagt 1,52, dus hun kansen om te scoren mogen niet worden uitgesloten. Na twee uitoverwinningen van de bezoekers en een reeks van vijf wedstrijden zonder overwinning voor de thuisploeg blijft een zege voor Varzim de meest waarschijnlijke uitkomst.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Varzim heeft een grote kans om te scoren: het maakt gemiddeld 2,5 doelpunten per wedstrijd en noteert 7 schoten op doel, terwijl São João Ver gemiddeld 1,33 doelpunten incasseert. De grootste onzekerheid is of de thuisploeg scoort: die maakte in de laatste 5 wedstrijden gemiddeld slechts 0,4 doelpunt en bleef dit seizoen in totaal in 33% van de wedstrijden zonder doelpunt. Varzim hield in 50% van de wedstrijden de nul, al laat het gemiddelde van 1,52 verwachte tegendoelpunten zien dat de verdediging niet ondoordringbaar is. Dat beide teams scoren, gebeurde in 80% van de wedstrijden van Varzim tijdens de laatste 5 optredens, maar de geringe scoringskracht van de thuisploeg maakt dit geen sterkere aanwijzing. Daarom is het iets waarschijnlijker dat minstens één team niet scoort.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Varzim heeft duidelijk meer aanvallend vermogen: het scoort gemiddeld 2,5 doelpunt per wedstrijd en noteert 7 schoten op doel, terwijl São João Ver respectievelijk 1,0 doelpunt en 2 schoten op doel laat noteren. De bezoekers komen ook uit op een xG van 1,83, tegenover 0,98 voor de thuisploeg, al is hun gemiddelde xG in de laatste vijf wedstrijden gedaald naar 1,34. De keuze voor minder dan 3.5 doelpunten wordt ondersteund door het feit dat geen van de wedstrijden van São João Ver tot nu toe boven die grens uitkwam en dat Varzim in 50% van de wedstrijden de nul hield. Het scorend vermogen van de bezoekers blijft een risico: in hun laatste vijf wedstrijden scoorden ze gemiddeld 2,2 doelpunt en in 80% van die wedstrijden vielen er minstens 3 doelpunten. De prognose van in totaal 2,60 doelpunten houdt rekening met die aanvallende kracht, maar de geringe productiviteit van de thuisploeg, die in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 0,4 doelpunt maakte, geeft de lijn van minder dan 3.5 de voorkeur.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Varzim heeft aanvallend een duidelijk overwicht: het scoort gemiddeld 2,5 doelpunten tegenover 1,0 voor São João Ver, en de xG bedraagt 1,83 tegenover 0,98 voor de thuisploeg. De bezoekers schieten ook gemiddeld 7 keer per wedstrijd op doel, tegenover 2 keer voor de thuisploeg, waardoor de kans groter is dat ze al voor rust op voorsprong komen. In de wedstrijden die tot nu toe in de statistieken zijn opgenomen, stond Varzim in 2 van de 2 duels bij rust voor, al begon São João Ver ook goed en stond het in 2 van de 3 duels voor. De tweede helft pleit ervoor dat de bezoekers hun voorsprong vasthouden: in die periode scoren ze gemiddeld 1,0 doelpunt en krijgen ze er geen tegen, terwijl de thuisploeg niet scoort en gemiddeld 1,0 doelpunt incasseert. De 2/2-notering is dus iets sterker dan een gelijkspel bij rust en een uitzege, maar het beperkte aantal gespeelde wedstrijden tot nu toe en 3 nederlagen van Varzim in de laatste 5 duels maken voorzichtigheid geboden.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 1
1e helft
2 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

59Balbezit (%)41
São João VerVarzim
11Schoten7
São João VerVarzim
6Schoten op doel5
São João VerVarzim
1.78xG1.23
São João VerVarzim
8Corners1
São João VerVarzim
92Gevaarlijke aanvallen58
São João VerVarzim
10Overtredingen8
São João VerVarzim
3Kaarten4
São João VerVarzim

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

0.6Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.6
São João VerVarzim
1.2Tegendoelpunten / wedstrijd1
São João VerVarzim
50%Gemiddeld balbezit53%
São João VerVarzim
2.8Schoten op doel / wedstrijd4
São João VerVarzim

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.2Schoten per wedstrijd9.8
São João VerVarzim
2.8Schoten op doel4
São João VerVarzim
5.9%Schotconversie16.3%
São João VerVarzim
50%Balbezit53%
São João VerVarzim
1.19xG voor1.32
São João VerVarzim
1.26xG tegen1.37
São João VerVarzim

Schotkwaliteit

São João Ver: GebalanceerdVarzim: Efficiënte afwerking
São João VerVarzim
Nauwkeurigheid (schoten op doel)27%41%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.210.40

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Varzim is 200% beter voor vorm laatste 5.

0.6 punten / wedstrijd - São João Ver · 1.8 punten / wedstrijd - Varzim

São João Ver
DLLDD
Geen zege in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
0% W60% G40% V
Seizoen (W-G-V)
0-3-2
0.60 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
0-3-2
0.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
0-1-1
Laatste 5 thuis
0-1-1
LD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.6Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.19xG tegenstander: 1.26BTTS: 60%Over 2.5: 20%
Varzim
WWWLL
Resultaatverdeling seizoen
60% W0% G40% V
Seizoen (W-G-V)
3-0-2
1.80 punten / wedstrijd · doelsaldo +3
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-2
1.80 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-0-0
Laatste 5 uit
2-0-0
WW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.32xG tegenstander: 1.37BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Varzim is 167% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.6 doelpunten / wedstrijd - São João Ver · 1.6 doelpunten / wedstrijd - Varzim

Varzim is 20% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.2 doelpunten / wedstrijd - São João Ver · 1 doelpunten / wedstrijd - Varzim

Scoringsprofiel van São João Ver: sterk

São João Ver scoort in 60% van de wedstrijden (3 van 5 wedstrijden), terwijl Varzim in 20% (1 van 5 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Varzim: zeer sterk

Varzim scoort in 80% van de wedstrijden (4 van 5 wedstrijden), terwijl São João Ver in 20% (1 van 5 wedstrijden) de nul houdt.

3Gemaakte doelpunten (seizoen)8
São João VerVarzim
6Tegendoelpunten (seizoen)5
São João VerVarzim
1.8Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.6
São João VerVarzim
3Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
São João VerVarzim
6Tegendoelpunten (laatste 5)5
São João VerVarzim

Hoe vaak ze minstens scoren...

60%1 doelpunt80%
São João VerVarzim
0%2 doelpunten40%
São João VerVarzim
0%3 doelpunten20%
São João VerVarzim
0%4 doelpunten20%
São João VerVarzim

Hoe vaak ze minstens incasseren...

80%1 doelpunt80%
São João VerVarzim
20%2 doelpunten20%
São João VerVarzim
20%3 doelpunten0%
São João VerVarzim
0%4 doelpunten0%
São João VerVarzim

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

46%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust20%
São João VerVarzim
0%BTTS in beide helften0%
São João VerVarzim
0%Scoorden in beide helften20%
São João VerVarzim

BTTS en aantal doelpunten

20%Min. 3 doelpunten en BTTS60%
São João VerVarzim
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
São João VerVarzim
60%BTTS - laatste 560%
São João VerVarzim

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

60%Min. 1 doelpunt voor rust100%
São João VerVarzim
0%Min. 2 doelpunten voor rust40%
São João VerVarzim
0%Min. 3 doelpunten voor rust20%
São João VerVarzim

2e helft

80%Min. 1 doelpunt na rust60%
São João VerVarzim
20%Min. 2 doelpunten na rust40%
São João VerVarzim
20%Min. 3 doelpunten na rust0%
São João VerVarzim

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Varzim is 50% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.6 punten / wedstrijd - São João Ver · 2.4 punten / wedstrijd - Varzim

São João Ver — situatie bij rust
40% op voorsprong40% gelijk20% achterstaand
Varzim — situatie bij rust
80% op voorsprong0% gelijk20% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.6Punten per wedstrijd (1e helft)2.4
São João VerVarzim
0.4Doelpunten voor (1e helft)1.2
São João VerVarzim
0.2Doelpunten tegen (1e helft)0.4
São João VerVarzim
0.6Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.6
São João VerVarzim
80%Clean sheet voor rust60%
São João VerVarzim
60%Geen doelpunt voor rust20%
São João VerVarzim

Na rust (2e helft)

0.2Punten per wedstrijd (2e helft)1
São João VerVarzim
0.2Doelpunten voor (2e helft)0.4
São João VerVarzim
1Doelpunten tegen (2e helft)0.6
São João VerVarzim
1.2Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1
São João VerVarzim
20%Clean sheet na rust60%
São João VerVarzim
80%Geen doelpunt na rust80%
São João VerVarzim

São João Ver — resultaten in de tweede helft

0% W20% G80% V
8
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
1
Punten in de tweede helft
-4
Doelsaldo (2e helft)
1.60
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden0%

Staat in 40% van de wedstrijden bij rust voor en wint 0%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.8

Krijgt na rust 0.8 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Varzim — resultaten in de tweede helft

20% W40% G40% V
12
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
+4
Doelsaldo (1e helft)
5
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
2.40
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden75%

Staat in 80% van de wedstrijden bij rust voor en wint 60%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

São João Ver — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.600.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.21.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.61.2
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten0%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet80%20%
Geen doelpunt60%80%
Doelsaldo+1-4
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 20% gelijk - 80% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Varzim — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.401.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.20.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.61.0
1 doelpunt100%60%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten20%0%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt20%80%
Doelsaldo+4-1
Rust: 80% op voorsprong - 0% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 6

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

São João Ver
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
0
1
16-30
2
0
31-45
0
1
46-60
1
0
61-75
0
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (4). Balans late doelpunten (76-90): -4 - de slotfase is een zwak punt.

Varzim
GescoordTegendoelpunten
2
0
0-15
1
1
16-30
3
1
31-45
0
2
46-60
1
1
61-75
1
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (2). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.20
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.8 : 1.4
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
92%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
60%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+36%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
48%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
8%
0:0-risico
ongeveer 1 op 13 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

São João Ver

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.07
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.53
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.59
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.06
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
45%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
110%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.2
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Varzim

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.05
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.65
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.28
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.37
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
147%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
76%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.8
Late doelpunten
13% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 25% valt in de eerste 15 minuten.
13%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Liga 3.

Teams versus competitie

São João VerLigaVarzim
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 1.802.40▲ 2.60
Beide teams scoorden▲ 60%46%▲ 60%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 20%46%▲ 60%
Clean sheets▼ 20%33%▼ 20%
Doelpunt voor rust▼ 60%67%▲ 100%
Doelpunt na rust▲ 80%68%▼ 60%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.40
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
46%
Beide teams scoorden
46%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
33%
Clean sheets
1.32
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.09
Uitdoelpunten / wedstrijd
+21%
Thuisvoordeel aanval
+17%
Thuisvoordeel verdediging
+12%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
67%
1 doelpunt
26%
2 doelpunten
14%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
68%
1 doelpunt
44%
2 doelpunten
14%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. VarzimDoelpuntDiogo RebeloAssist: André Morais Guedes
  2. São João VerGele kaartJosé Paulo Jessé
  3. São João VerGele kaartLuan David Capanni Dias
  4. São João VerWisselIn: Tiago Almeida CamposUit: José Paulo Jessé
  5. São João VerGele kaartMalam Camará
  6. São João VerDoelpuntMiguel Alexandre Barros Vilela
  7. São João VerWisselIn: José Egas dos Santos BrancoUit: Malam Camará
  8. São João VerWisselIn: Joel Oliveira CarvalhoUit: Luan David Capanni Dias

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): São João Ver 0 - 1 - 1 Varzim. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

SC São João de Ver
1 : 1
Varzim SC
Varzim SC
4 : 0
SC São João de Ver

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van São João Ver tegen Varzim?

De wedstrijd in Liga 3 eindigde in São João Ver 2:1 Varzim. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen São João Ver en Varzim?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won São João Ver er 0, won Varzim er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór São João Ver tegen Varzim?

São João Ver scoort gemiddeld 0,60 doelpunten per wedstrijd en Varzim scoort 1,60. Het gemiddelde in Liga 3 is 2,40 doelpunten, met Over 2.5 in 46% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 60% van de wedstrijden van São João Ver en 60% van die van Varzim.

Wat is de actuele vorm van São João Ver en Varzim?

In de laatste vijf wedstrijden won São João Ver er 0, speelde het 3 gelijk en verloor het 2 (0,60 punten per wedstrijd). Varzim won er 3, speelde 0 gelijk en verloor 2 (1,80 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor São João Ver tegen Varzim?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter São João Ver tegen Varzim te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.