Turkije - 1. LigYusuf Ziya Öniş StadyumuGegevens actueel op 15 oktober 2026

Sarıyer - BB Bodrumspor: wedstrijdstatistieken

Sarıyer tegen BB Bodrumspor: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Sarıyer speelde tegen BB Bodrumspor in 1. Lig (Turkije). De wedstrijd werd gespeeld op 13 oktober 2026. Locatie: Yusuf Ziya Öniş Stadyumu. Eindstand: 1:4.

Huidige vorm

Sarıyer: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd. BB Bodrumspor: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Sarıyer scoort 1,33 en krijgt 1,11 doelpunten per wedstrijd tegen. BB Bodrumspor scoort 0,78 en krijgt 0,89 tegen. Competitiegemiddelde: 2,58 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Sarıyer 67%, BB Bodrumspor 22%. Over 2.5: Sarıyer 44%, BB Bodrumspor 22%. Competitieniveau: BTTS 54%, Over 2.5 45%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Sarıyer 1,21, BB Bodrumspor 1,17. Schoten per wedstrijd: Sarıyer 10,0, BB Bodrumspor 10,3. Gemiddeld balbezit: Sarıyer 53%, BB Bodrumspor 48%.

Eerste en tweede helft

Sarıyer: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 1,00. BB Bodrumspor: voorsprong bij rust 11%, doelpunten in de tweede helft 0,56.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (4) voor Sarıyer en 31-45+ (2) voor BB Bodrumspor. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

1. Lig: 2,58 doelpunten per wedstrijd, BTTS 54%, Over 2.5 45%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 0%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Sarıyer won 3 van zijn laatste 5 wedstrijden, terwijl BB Bodrumspor er slechts 1 won. Thuis won Sarıyer 60% van de wedstrijden, terwijl Bodrumspor uit nog geen enkele keer won. Op eigen veld scoort Sarıyer gemiddeld 1,6 doelpunten en noteert het 4,8 schoten op doel per wedstrijd, tegenover 0,75 doelpunt en 2,5 schoten op doel voor Bodrumspor in uitwedstrijden. Ook de kwaliteit van de kansen spreekt in het voordeel van de thuisploeg: Sarıyers xG thuis bedraagt 1,35, tegenover een uit-xG van 0,98 voor de bezoekers. Bodrumspor laat tegenstanders bovendien kansen creëren met een gemiddelde xG van 1,63. Sarıyer incasseert thuis gemiddeld 0,8 doelpunt en houdt in 40% van de wedstrijden de nul, maar de bezoekers kregen in hun laatste 5 wedstrijden slechts 2 doelpunten tegen. Omdat Bodrumspor 75% van zijn uitwedstrijden gelijk speelde, blijft een gelijkspel een reëel scenario, al wijst het offensieve overwicht van de thuisploeg op een overwinning voor Sarıyer.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het sterkste signaal wijst erop dat minstens één ploeg niet scoort: Sarıyer hield in 75% van de thuiswedstrijden de nul, terwijl BB Bodrumspor in 50% van de uitwedstrijden niet tot scoren kwam. De bezoekers maken uit gemiddeld slechts 0,75 doelpunt en noteren 2,5 schoten op doel per wedstrijd, tegenover 1,0 doelpunt en 3,5 schoten op doel voor de thuisploeg. Ook het BTTS-percentage van 0% in de thuiswedstrijden van Sarıyer pleit voor een voorzichtige keuze, hoewel dat percentage in de uitwedstrijden van Bodrumspor 50% bedraagt. Een risico is de recente vorm van de thuisploeg: in 60% van de laatste vijf wedstrijden scoorden beide teams, tegenover slechts 20% bij de bezoekers. Daarom is het waarschijnlijker dat minstens één ploeg niet scoort.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het sterkste signaal wijst op minder dan 3,5 doelpunten: 75% van de wedstrijden van beide teams eindigde onder deze grens. Sarıyer scoort thuis gemiddeld 1,0 doelpunt, terwijl BB Bodrumspor uit 0,75 doelpunt maakt, wat de verwachtingen van beide aanvallen tempert. De thuisploeg hield in 75% van de thuiswedstrijden de nul en de bezoekers kregen in hun laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,4 doelpunt tegen. De gemiddelde xG die beide defensies toestaan, namelijk 1,61 en 1,63, maant tot enige voorzichtigheid. Toch biedt de prognose van ongeveer 2,03 doelpunten nog altijd een duidelijk voordeel voor minder dan 3,5 doelpunten.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust is het waarschijnlijkst: BB Bodrumspor stond in 3 van de 4 uitwedstrijden bij rust gelijk en scoorde in geen van die wedstrijden vóór de pauze. Ook Sarıyer ging in 2 van de 4 thuiswedstrijden met een gelijke stand de rust in, al is voorzichtigheid geboden gezien deze kleine steekproef. Na rust kunnen de thuisploeg de overhand krijgen: die won 3 van de laatste 5 wedstrijden, terwijl de bezoekers slechts één keer wonnen. Sarıyer heeft ook een hoger gemiddeld xG: 1,22 tegenover 0,98, en noteert gemiddeld 3,5 schoten op doel per wedstrijd tegenover 2,5 voor de tegenstander. Daarom is een gelijkspel bij rust gevolgd door een thuisoverwinning de sterkste afzonderlijke uitkomst, al blijft een gelijkspel in beide helften een reëel alternatief, gezien de vele gelijke spelen van de bezoekers — 3 in 4 uitwedstrijden.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 3
1e helft
1 : 1
2e helft

Wedstrijdstatistieken

62Balbezit (%)38
SarıyerBB Bodrumspor
19Schoten15
SarıyerBB Bodrumspor
2Schoten op doel8
SarıyerBB Bodrumspor
1.79xG1.71
SarıyerBB Bodrumspor
7Corners3
SarıyerBB Bodrumspor
62Gevaarlijke aanvallen29
SarıyerBB Bodrumspor
9Overtredingen11
SarıyerBB Bodrumspor
0Kaarten3
SarıyerBB Bodrumspor

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.33Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.78
SarıyerBB Bodrumspor
1.11Tegendoelpunten / wedstrijd0.89
SarıyerBB Bodrumspor
53%Gemiddeld balbezit48%
SarıyerBB Bodrumspor
3.78Schoten op doel / wedstrijd3.22
SarıyerBB Bodrumspor

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10Schoten per wedstrijd10.33
SarıyerBB Bodrumspor
3.78Schoten op doel3.22
SarıyerBB Bodrumspor
13.3%Schotconversie7.5%
SarıyerBB Bodrumspor
53%Balbezit48%
SarıyerBB Bodrumspor
1.21xG voor1.17
SarıyerBB Bodrumspor
1.35xG tegen1.6
SarıyerBB Bodrumspor

Schotkwaliteit

Sarıyer: Efficiënte afwerkingBB Bodrumspor: Gebalanceerd
SarıyerBB Bodrumspor
Nauwkeurigheid (schoten op doel)38%31%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.350.24

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Sarıyer is 60% beter voor vorm laatste 5.

1.6 punten / wedstrijd - Sarıyer · 1 punten / wedstrijd - BB Bodrumspor

Sarıyer
WLDWD
Resultaatverdeling seizoen
44% W33% G22% V
Seizoen (W-G-V)
4-3-2
1.67 punten / wedstrijd · doelsaldo +2
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
3-1-1
Laatste 5 thuis
3-1-1
WLWDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.16xG tegenstander: 1.43BTTS: 60%Over 2.5: 40%
BB Bodrumspor
DLWDL
Resultaatverdeling seizoen
11% W56% G33% V
Seizoen (W-G-V)
1-5-3
0.89 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-3-1
Laatste 5 uit
0-3-1
DDLD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 0.8xG: 1.12xG tegenstander: 1.73BTTS: 20%Over 2.5: 20%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Sarıyer is 71% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.33 doelpunten / wedstrijd - Sarıyer · 0.78 doelpunten / wedstrijd - BB Bodrumspor

BB Bodrumspor is 25% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.11 doelpunten / wedstrijd - Sarıyer · 0.89 doelpunten / wedstrijd - BB Bodrumspor

Scoringsprofiel van Sarıyer: zeer sterk

Sarıyer scoort in 89% van de wedstrijden (8 van 9 wedstrijden), terwijl BB Bodrumspor in 44% (4 van 9 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van BB Bodrumspor: wisselend

BB Bodrumspor scoort in 33% van de wedstrijden (3 van 9 wedstrijden), terwijl Sarıyer in 22% (2 van 9 wedstrijden) de nul houdt.

12Gemaakte doelpunten (seizoen)7
SarıyerBB Bodrumspor
10Tegendoelpunten (seizoen)8
SarıyerBB Bodrumspor
2.44Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.67
SarıyerBB Bodrumspor
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)5
SarıyerBB Bodrumspor
6Tegendoelpunten (laatste 5)4
SarıyerBB Bodrumspor

Hoe vaak ze minstens scoren...

89%1 doelpunt33%
SarıyerBB Bodrumspor
44%2 doelpunten22%
SarıyerBB Bodrumspor
0%3 doelpunten11%
SarıyerBB Bodrumspor
0%4 doelpunten11%
SarıyerBB Bodrumspor

Hoe vaak ze minstens incasseren...

78%1 doelpunt56%
SarıyerBB Bodrumspor
22%2 doelpunten33%
SarıyerBB Bodrumspor
11%3 doelpunten0%
SarıyerBB Bodrumspor
0%4 doelpunten0%
SarıyerBB Bodrumspor

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

54%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust0%
SarıyerBB Bodrumspor
0%BTTS in beide helften0%
SarıyerBB Bodrumspor
22%Scoorden in beide helften11%
SarıyerBB Bodrumspor

BTTS en aantal doelpunten

33%Min. 3 doelpunten en BTTS11%
SarıyerBB Bodrumspor
11%Min. 3 doelpunten zonder BTTS11%
SarıyerBB Bodrumspor
60%BTTS - laatste 520%
SarıyerBB Bodrumspor

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

78%Min. 1 doelpunt voor rust44%
SarıyerBB Bodrumspor
0%Min. 2 doelpunten voor rust33%
SarıyerBB Bodrumspor
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
SarıyerBB Bodrumspor

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust56%
SarıyerBB Bodrumspor
67%Min. 2 doelpunten na rust33%
SarıyerBB Bodrumspor
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
SarıyerBB Bodrumspor

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Sarıyer is 37% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.22 punten / wedstrijd - Sarıyer · 0.89 punten / wedstrijd - BB Bodrumspor

Sarıyer — situatie bij rust
33% op voorsprong22% gelijk44% achterstaand
BB Bodrumspor — situatie bij rust
11% op voorsprong56% gelijk33% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.22Punten per wedstrijd (1e helft)0.89
SarıyerBB Bodrumspor
0.33Doelpunten voor (1e helft)0.22
SarıyerBB Bodrumspor
0.44Doelpunten tegen (1e helft)0.56
SarıyerBB Bodrumspor
0.78Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.78
SarıyerBB Bodrumspor
56%Clean sheet voor rust67%
SarıyerBB Bodrumspor
67%Geen doelpunt voor rust89%
SarıyerBB Bodrumspor

Na rust (2e helft)

1.67Punten per wedstrijd (2e helft)1.22
SarıyerBB Bodrumspor
1Doelpunten voor (2e helft)0.56
SarıyerBB Bodrumspor
0.67Doelpunten tegen (2e helft)0.33
SarıyerBB Bodrumspor
1.67Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)0.89
SarıyerBB Bodrumspor
44%Clean sheet na rust67%
SarıyerBB Bodrumspor
22%Geen doelpunt na rust67%
SarıyerBB Bodrumspor

Sarıyer — resultaten in de tweede helft

44% W33% G22% V
11
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
15
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
1.22
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden133%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 44%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

BB Bodrumspor — resultaten in de tweede helft

22% W56% G22% V
8
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
11
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
0.89
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 11% van de wedstrijden bij rust voor en wint 11%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.2

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Sarıyer — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.401.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.6
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten0%60%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt60%40%
Doelsaldo00
Rust: 40% op voorsprong - 20% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
BB Bodrumspor — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.20.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.61.2
1 doelpunt40%80%
2 doelpunten20%40%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet80%40%
Geen doelpunt80%60%
Doelsaldo+10
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 40% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Sarıyer
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
1
1
16-30
2
3
31-45
2
1
46-60
4
3
61-75
3
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (3). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

BB Bodrumspor
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
3
16-30
2
1
31-45
2
2
46-60
1
1
61-75
2
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.06
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 0.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
80%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
45%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-51%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
29%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
7%
0:0-risico
ongeveer 1 op 14 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Sarıyer

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.14
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.36
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.9 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.12
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.24
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
93%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
97%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.07
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.7
Late doelpunten
25% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
25%

BB Bodrumspor

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.43
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.32
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-3.7 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.39
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.71
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
68%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
62%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.11
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
29% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
29%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 1. Lig.

Teams versus competitie

SarıyerLigaBB Bodrumspor
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.442.58▼ 1.67
Beide teams scoorden▲ 67%54%▼ 22%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)• 44%45%▼ 22%
Clean sheets▼ 22%26%▲ 44%
Doelpunt voor rust▲ 78%75%▼ 44%
Doelpunt na rust▲ 100%77%▼ 56%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.58
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
54%
Beide teams scoorden
45%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.43
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.15
Uitdoelpunten / wedstrijd
+24%
Thuisvoordeel aanval
+20%
Thuisvoordeel verdediging
+2%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
75%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
12%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
77%
1 doelpunt
40%
2 doelpunten
9%
3 doelpunten
4%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. BB BodrumsporGele kaartFurkan Apaydın
  2. BB BodrumsporDoelpuntVincent Paté AboubakarAssist: Boran Başkan
  3. BB BodrumsporWisselIn: Berkay AslanUit: Fernando Andrade dos Santos
  4. BB BodrumsporGele kaartBoran Başkan
  5. SarıyerWisselIn: Doğan Can DavasUit: Mamadou Thiam
  6. BB BodrumsporWisselIn: Mustafa ErdilmanUit: Boran Başkan
  7. BB BodrumsporDoelpuntBerkay AslanAssist: Mustafa Erdilman
  8. BB BodrumsporGele kaartEge Bilsel
  9. SarıyerDoelpuntDoğan Can DavasAssist: Cebrail Karayel

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Sarıyer 2 - 0 - 0 BB Bodrumspor. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Sarıyer tegen BB Bodrumspor?

De wedstrijd in 1. Lig eindigde in Sarıyer 1:4 BB Bodrumspor. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Sarıyer en BB Bodrumspor?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Sarıyer er 2, won BB Bodrumspor er 0 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 1,00 doelpunten; in 0% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Sarıyer tegen BB Bodrumspor?

Sarıyer scoort gemiddeld 1,33 doelpunten per wedstrijd en BB Bodrumspor scoort 0,78. Het gemiddelde in 1. Lig is 2,58 doelpunten, met Over 2.5 in 45% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 67% van de wedstrijden van Sarıyer en 22% van die van BB Bodrumspor.

Wat is de actuele vorm van Sarıyer en BB Bodrumspor?

In de laatste vijf wedstrijden won Sarıyer er 2, speelde het 2 gelijk en verloor het 1 (1,60 punten per wedstrijd). BB Bodrumspor won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Sarıyer tegen BB Bodrumspor?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.