Zuid-Afrika - Premier Soccer LeagueMakhulong StadiumGegevens actueel op 17 oktober 2026

Sekhukhune United - Polokwane City: wedstrijdstatistieken

Sekhukhune United tegen Polokwane City: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Sekhukhune United speelde tegen Polokwane City in Premier Soccer League (Zuid-Afrika). De wedstrijd werd gespeeld op 15 augustus 2026. Locatie: Makhulong Stadium. Eindstand: 2:0.

Huidige vorm

Sekhukhune United: 1-0-1, 1,50 punten per wedstrijd. Polokwane City: 1-1-0, 2,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Sekhukhune United scoort 0,50 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Polokwane City scoort 2,50 en krijgt 2,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,28 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Sekhukhune United 0%, Polokwane City 100%. Over 2.5: Sekhukhune United 0%, Polokwane City 100%. Competitieniveau: BTTS 50%, Over 2.5 33%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Sekhukhune United 1,04, Polokwane City 1,21. Schoten per wedstrijd: Sekhukhune United 6,5, Polokwane City 9,5. Gemiddeld balbezit: Sekhukhune United 39%, Polokwane City 40%.

Eerste en tweede helft

Sekhukhune United: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 0,00. Polokwane City: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 1,50.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (1) voor Sekhukhune United en 16-30 (2) voor Polokwane City. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Premier Soccer League: 2,28 doelpunten per wedstrijd, BTTS 50%, Over 2.5 33%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 0,50, BTTS 0%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Sekhukhune United heeft een lichte vormvoorsprong: in de laatste vijf wedstrijden maakte de ploeg 8 doelpunten en pakte ze gemiddeld 1,6 punt per wedstrijd, terwijl Polokwane City slechts 3 keer scoorde en gemiddeld 1,2 punt behaalde. De thuisploeg won zijn enige eerdere thuiswedstrijd met 1-0 en hield daarbij de nul; het gemiddelde xGA bedraagt slechts 0,92. Polokwane City won weliswaar zijn enige uitwedstrijd met 2-1 en noteert gemiddeld 6 schoten op doel, maar staat tegenstanders een xG van 1,89 toe, aanzienlijk hoger dan het eigen xG van 1,21. De bezoekers speelden bovendien 3 van hun laatste vijf wedstrijden gelijk, wat de kans op een gelijkopgaande wedstrijd vergroot. Toch pleiten de stabielere defensie van Sekhukhune en het thuisvoordeel voor de thuisploeg.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het sterkere signaal wijst op BTTS Nee, omdat in de competitie slechts 43% van de wedstrijden eindigt met doelpunten van beide teams, bij een gemiddelde van slechts 2,14 doelpunten per wedstrijd. Polokwane City maakte in de laatste vijf wedstrijden slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd en had in 40% van de duels BTTS, wat het risico vergroot dat de bezoekers niet scoren. Sekhukhune United is productiever en maakte recent 1,6 doelpunt per wedstrijd, maar Polokwane incasseert gemiddeld slechts 1,0 doelpunt, waardoor ook de thuisploeg geen hoge scoringsproductie garandeert. Hoewel de xG van de bezoekers 1,17 bedraagt en Sekhukhune tegenstanders 1,38 xG toestaat, geven de zwakke daadwerkelijke efficiëntie van Polokwane en het lage doelpuntenprofiel van de competitie het scenario waarin minstens één team niet scoort licht de voorkeur.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

De gegevens uit de laatste vijf wedstrijden wijzen op een gematigd doelpuntenpotentieel: Sekhukhune scoorde gemiddeld 1,6 doelpunt, terwijl Polokwane City slechts 0,6 doelpunt maakte. De thuisploeg creëerde kansen ter waarde van 1,41 xG per wedstrijd, tegenover 1,17 xG voor de bezoekers, terwijl beide defensies respectievelijk 1,38 en 1,59 xG toestonden. Slechts 40% van de laatste vijf wedstrijden van beide teams eindigde met minstens drie doelpunten, wat dicht bij het competitiepercentage van 43% ligt. Het gemiddelde in de hele competitie bedraagt slechts 2,14 doelpunt per wedstrijd. Daarom ondersteunt de voorspelde 2,30 doelpunt geen scenario met vier treffers. Het sterkste signaal is under 3,5, omdat de uitslag zelfs bij een open doelpuntenwisseling waarschijnlijk vaker op 2-3 doelpunten zal blijven steken.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning voor Sekhukhune United na afloop, omdat de thuisploeg in 60% van de laatste vijf wedstrijden na 45 minuten gelijkstond en Polokwane City in 40% van de gevallen. Beide teams scoorden voor rust slechts gemiddeld 0,4 doelpunt per wedstrijd, terwijl Polokwane in die periode slechts 0,2 doelpunt incasseerde, wat duidelijk wijst op een voorzichtige openingsfase. Na rust verschuift het vormvoordeel echter naar de thuisploeg: Sekhukhune scoort gemiddeld 1,2 doelpunt in de tweede helft, tegenover slechts 0,2 voor Polokwane. In de laatste vijf wedstrijden scoorde de thuisploeg gemiddeld 1,6 doelpunt en won zij 40% van de duels, terwijl de bezoekers 0,6 doelpunt maakten, 20% wonnen en maar liefst 60% van de tijd gelijkspeelden. Daarbij moet worden meegenomen dat Polokwane in de enige beschikbare wedstrijd van de huidige seizoensdataset bij rust op voorsprong stond, maar de bredere steekproef van vijf wedstrijden wijst op een grotere kans dat de thuisploeg de wedstrijd na rust beslist.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

2 : 0
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

53Balbezit (%)47
Sekhukhune UnitedPolokwane City
13Schoten7
Sekhukhune UnitedPolokwane City
5Schoten op doel0
Sekhukhune UnitedPolokwane City
1.52xG0.84
Sekhukhune UnitedPolokwane City
5Corners1
Sekhukhune UnitedPolokwane City
48Gevaarlijke aanvallen54
Sekhukhune UnitedPolokwane City
14Overtredingen18
Sekhukhune UnitedPolokwane City
2Kaarten3
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Sekhukhune UnitedPolokwane City
0.5Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
1Tegendoelpunten / wedstrijd2
Sekhukhune UnitedPolokwane City
39%Gemiddeld balbezit40%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
3Schoten op doel / wedstrijd5
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

6.5Schoten per wedstrijd9.5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
3Schoten op doel5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
7.7%Schotconversie26.3%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
39%Balbezit40%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
1.04xG voor1.21
Sekhukhune UnitedPolokwane City
1.2xG tegen1.62
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Schotkwaliteit

Sekhukhune United: GebalanceerdPolokwane City: Counteraanvallend
Sekhukhune UnitedPolokwane City
Nauwkeurigheid (schoten op doel)46%53%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.160.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.170.50

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Polokwane City is 33% beter voor vorm laatste 5.

1.5 punten / wedstrijd - Sekhukhune United · 2 punten / wedstrijd - Polokwane City

Sekhukhune United
WL
Resultaatverdeling seizoen
50% W0% G50% V
Seizoen (W-G-V)
1-0-1
1.50 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
1-0-1
1.50 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-0-0
Laatste 5 thuis
1-0-0
W
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.5Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.04xG tegenstander: 1.20BTTS: 0%Over 2.5: 0%
Polokwane City
WD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
50% W50% G0% V
Seizoen (W-G-V)
1-1-0
2.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-0
2.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-0-0
Laatste 5 uit
1-0-0
W
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.5Tegendoelpunten: 2.0xG: 1.21xG tegenstander: 1.62BTTS: 100%Over 2.5: 100%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Polokwane City is 400% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.5 doelpunten / wedstrijd - Sekhukhune United · 2.5 doelpunten / wedstrijd - Polokwane City

Sekhukhune United is 100% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Sekhukhune United · 2 doelpunten / wedstrijd - Polokwane City

Scoringsprofiel van Sekhukhune United: zeer sterk

Sekhukhune United scoort in 50% van de wedstrijden (1 van 2 wedstrijden), terwijl Polokwane City in 0% (0 van 2 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Polokwane City: zeer sterk

Polokwane City scoort in 100% van de wedstrijden (2 van 2 wedstrijden), terwijl Sekhukhune United in 50% (1 van 2 wedstrijden) de nul houdt.

1Gemaakte doelpunten (seizoen)5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
2Tegendoelpunten (seizoen)4
Sekhukhune UnitedPolokwane City
1.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd4.5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
1Gemaakte doelpunten (laatste 5)5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
2Tegendoelpunten (laatste 5)4
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Hoe vaak ze minstens scoren...

50%1 doelpunt100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%2 doelpunten100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%3 doelpunten50%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%4 doelpunten0%
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Hoe vaak ze minstens incasseren...

50%1 doelpunt100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
50%2 doelpunten50%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%3 doelpunten50%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%4 doelpunten0%
Sekhukhune UnitedPolokwane City

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

50%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

0%BTTS bij rust50%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%BTTS in beide helften50%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%Scoorden in beide helften100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City

BTTS en aantal doelpunten

0%Min. 3 doelpunten en BTTS100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%BTTS - laatste 5100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%Min. 2 doelpunten voor rust50%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Sekhukhune UnitedPolokwane City

2e helft

50%Min. 1 doelpunt na rust100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
50%Min. 2 doelpunten na rust100%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0%Min. 3 doelpunten na rust50%
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Sekhukhune United — situatie bij rust
50% op voorsprong50% gelijk0% achterstaand
Polokwane City — situatie bij rust
50% op voorsprong50% gelijk0% achterstaand

Voor rust (1e helft)

2Punten per wedstrijd (1e helft)2
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0.5Doelpunten voor (1e helft)1
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0Doelpunten tegen (1e helft)0.5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0.5Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
100%Clean sheet voor rust50%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
50%Geen doelpunt voor rust0%
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Na rust (2e helft)

0.5Punten per wedstrijd (2e helft)1
Sekhukhune UnitedPolokwane City
0Doelpunten voor (2e helft)1.5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
1Doelpunten tegen (2e helft)1.5
Sekhukhune UnitedPolokwane City
1Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)3
Sekhukhune UnitedPolokwane City
50%Clean sheet na rust0%
Sekhukhune UnitedPolokwane City
100%Geen doelpunt na rust0%
Sekhukhune UnitedPolokwane City

Sekhukhune United — resultaten in de tweede helft

0% W50% G50% V
4
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
1
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
2.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+1.0

Krijgt na rust 1.0 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Polokwane City — resultaten in de tweede helft

0% W100% G0% V
4
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
2
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
2.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+1.0

Krijgt na rust 1.0 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Sekhukhune United — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.000.50
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.50.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.01.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.51.0
1 doelpunt50%50%
2 doelpunten0%50%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%50%
Geen doelpunt50%100%
Doelsaldo+1-2
Rust: 50% op voorsprong - 50% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 50% gelijk - 50% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Polokwane City — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.001.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.01.5
Tegendoelpunten / wedstrijd0.51.5
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.53.0
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten50%100%
3 doelpunten0%50%
Clean sheet50%0%
Geen doelpunt0%0%
Doelsaldo+10
Rust: 50% op voorsprong - 50% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 100% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 50% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Sekhukhune United
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
1
0
16-30
0
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

Polokwane City
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
2
1
16-30
0
0
31-45
1
1
46-60
2
1
61-75
0
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.00
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 1.8
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
132%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
50%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-83%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
50%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Sekhukhune United

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.16
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.34
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.54
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.20
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
39%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
100%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.5
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Polokwane City

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.41
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.91
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+1.29
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.38
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
250%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
156%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Premier Soccer League.

Teams versus competitie

Sekhukhune UnitedLigaPolokwane City
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 1.502.28▲ 4.50
Beide teams scoorden▼ 0%50%▲ 100%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 0%33%▲ 100%
Clean sheets▲ 50%33%▼ 0%
Doelpunt voor rust▼ 50%61%▲ 100%
Doelpunt na rust▼ 50%67%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.28
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
50%
Beide teams scoorden
33%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
33%
Clean sheets
1.28
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.00
Uitdoelpunten / wedstrijd
+28%
Thuisvoordeel aanval
+22%
Thuisvoordeel verdediging
+11%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
61%
1 doelpunt
33%
2 doelpunten
0%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
67%
1 doelpunt
44%
2 doelpunten
17%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Sekhukhune UnitedDoelpuntTshepo MokoaneAssist: Givemore Khupe
  2. Sekhukhune UnitedDoelpuntNgoanamello Rammala
  3. Polokwane CityWisselIn: Tlou NkweUit: Giovanni Philander
  4. Sekhukhune UnitedWisselIn: Karabo TlakaUit: Givemore Khupe
  5. Polokwane CityGele kaartManuel Kambala
  6. Sekhukhune UnitedGele kaartBright Ndlovu
  7. Polokwane CityWisselIn: Abram MasheleUit: Surprise Semangele Manthosi
  8. Polokwane CityWisselIn: Bonginkosi DlaminiUit: Raymond Daniels
  9. Polokwane CityGele kaartAbram Mashele
  10. Sekhukhune UnitedGele kaartNgoanamello Rammala
  11. Sekhukhune UnitedWisselIn: Sydney MalivhaUit: Ngoanamello Rammala
  12. Polokwane CityWisselIn: Mpho MvundlelaUit: Bulelani Nikani
  13. Polokwane CityGele kaartBanele Mnguni

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Sekhukhune United 0 - 1 - 1 Polokwane City. Gemiddeld aantal doelpunten 0.50, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Sekhukhune United
0 : 0
Polokwane City
Polokwane City
1 : 0
Sekhukhune United

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Sekhukhune United tegen Polokwane City?

De wedstrijd in Premier Soccer League eindigde in Sekhukhune United 2:0 Polokwane City. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Sekhukhune United en Polokwane City?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Sekhukhune United er 0, won Polokwane City er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 0,50 doelpunten; in 0% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Sekhukhune United tegen Polokwane City?

Sekhukhune United scoort gemiddeld 0,50 doelpunten per wedstrijd en Polokwane City scoort 2,50. Het gemiddelde in Premier Soccer League is 2,28 doelpunten, met Over 2.5 in 33% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 0% van de wedstrijden van Sekhukhune United en 100% van die van Polokwane City.

Wat is de actuele vorm van Sekhukhune United en Polokwane City?

In de laatste vijf wedstrijden won Sekhukhune United er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 1 (1,50 punten per wedstrijd). Polokwane City won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Sekhukhune United tegen Polokwane City?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.