Shams Azar Qazvin - Sepahan: wedstrijdstatistieken
Volledige analyse en pick in de app
Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.
Shams Azar Qazvin tegen Sepahan: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Shams Azar Qazvin speelt tegen Sepahan in Persian Gulf Pro League (Iran). De wedstrijd staat gepland voor 18 oktober 2026.
Huidige vorm
Shams Azar Qazvin: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd. Sepahan: 4-1-0, 2,60 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Shams Azar Qazvin scoort 0,88 en krijgt 1,25 doelpunten per wedstrijd tegen. Sepahan scoort 1,63 en krijgt 0,75 tegen. Competitiegemiddelde: 1,96 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Shams Azar Qazvin 50%, Sepahan 25%. Over 2.5: Shams Azar Qazvin 25%, Sepahan 25%. Competitieniveau: BTTS 40%, Over 2.5 28%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Shams Azar Qazvin 0,00, Sepahan 0,00. Schoten per wedstrijd: Shams Azar Qazvin -1,0, Sepahan -1,0. Gemiddeld balbezit: Shams Azar Qazvin -1%, Sepahan -1%.
Eerste en tweede helft
Shams Azar Qazvin: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,38. Sepahan: voorsprong bij rust 38%, doelpunten in de tweede helft 0,88.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (3) voor Shams Azar Qazvin en 0-15 (3) voor Sepahan. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Persian Gulf Pro League: 1,96 doelpunten per wedstrijd, BTTS 40%, Over 2.5 28%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 0%.
Voor de wedstrijd
1X2-quoteringen
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Shams Azar Qazvin | Sepahan | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 0% | 0% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.00 | 0.00 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.00 | 0.00 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Sepahan is 160% beter voor vorm laatste 5.
1 punten / wedstrijd - Shams Azar Qazvin · 2.6 punten / wedstrijd - Sepahan
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Sepahan is 85% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
0.88 doelpunten / wedstrijd - Shams Azar Qazvin · 1.63 doelpunten / wedstrijd - Sepahan
Sepahan is 67% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.25 doelpunten / wedstrijd - Shams Azar Qazvin · 0.75 doelpunten / wedstrijd - Sepahan
Shams Azar Qazvin scoort in 63% van de wedstrijden (5 van 8 wedstrijden), terwijl Sepahan in 50% (4 van 8 wedstrijden) de nul houdt.
Sepahan scoort in 63% van de wedstrijden (5 van 8 wedstrijden), terwijl Shams Azar Qazvin in 25% (2 van 8 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Shams Azar Qazvin
Over / Under - Sepahan
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Sepahan is 30% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.25 punten / wedstrijd - Shams Azar Qazvin · 1.63 punten / wedstrijd - Sepahan
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Shams Azar Qazvin — resultaten in de tweede helft
Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 13%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Sepahan — resultaten in de tweede helft
Staat in 38% van de wedstrijden bij rust voor en wint 63%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 1.40 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.4 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.2 | 0.8 |
| 1 doelpunt | 60% | 80% |
| 2 doelpunten | 20% | 0% |
| 3 doelpunten | 20% | 0% |
| Clean sheet | 80% | 60% |
| Geen doelpunt | 40% | 60% |
| Doelsaldo | 0 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.20 | 1.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.2 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.4 | 1.2 |
| 1 doelpunt | 60% | 60% |
| 2 doelpunten | 60% | 20% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 80% | 80% |
| Geen doelpunt | 40% | 60% |
| Doelsaldo | +5 | +4 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (3). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (3). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Shams Azar Qazvin
Sepahan
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Persian Gulf Pro League.
Teams versus competitie
| Shams Azar Qazvin | Liga | Sepahan | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 2.13 | 1.96 | ▲ 2.38 |
| Beide teams scoorden | ▲ 50% | 40% | ▼ 25% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 25% | 28% | ▼ 25% |
| Clean sheets | ▼ 25% | 38% | ▲ 50% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 63% | 56% | ▼ 50% |
| Doelpunt na rust | ▲ 75% | 69% | ▼ 63% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Onderlinge resultaten
Vorige ontmoeting: Shams Azar Qazvin 0 - 0 - 1 Sepahan. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wanneer spelen Shams Azar Qazvin en Sepahan tegen elkaar?
Shams Azar Qazvin speelt op 18 oktober 2026 tegen Sepahan in Persian Gulf Pro League. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Shams Azar Qazvin tegen Sepahan?
Shams Azar Qazvin scoort gemiddeld 0,88 doelpunten per wedstrijd en Sepahan scoort 1,63. Het gemiddelde in Persian Gulf Pro League is 1,96 doelpunten, met Over 2.5 in 28% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Shams Azar Qazvin en 25% van die van Sepahan.
Wat is de actuele vorm van Shams Azar Qazvin en Sepahan?
In de laatste vijf wedstrijden won Shams Azar Qazvin er 1, speelde het 2 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). Sepahan won er 4, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,60 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Shams Azar Qazvin tegen Sepahan?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


