Shenyang Urban - Wuhan Three Towns: wedstrijdstatistieken
Shenyang Urban tegen Wuhan Three Towns: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Shenyang Urban speelde tegen Wuhan Three Towns in Chinese Super League (China). De wedstrijd werd gespeeld op 11 oktober 2026. Locatie: Hengli Soccer Town #9 Soccerpitch. Eindstand: 1:1.
Huidige vorm
Shenyang Urban: 0-1-4, 0,20 punten per wedstrijd. Wuhan Three Towns: 1-3-1, 1,20 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Shenyang Urban scoort 1,31 en krijgt 1,81 doelpunten per wedstrijd tegen. Wuhan Three Towns scoort 1,50 en krijgt 1,77 tegen. Competitiegemiddelde: 3,13 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Shenyang Urban 54%, Wuhan Three Towns 69%. Over 2.5: Shenyang Urban 65%, Wuhan Three Towns 54%. Competitieniveau: BTTS 64%, Over 2.5 58%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Shenyang Urban 1,30, Wuhan Three Towns 1,51. Schoten per wedstrijd: Shenyang Urban 11,9, Wuhan Three Towns 13,8. Gemiddeld balbezit: Shenyang Urban 53%, Wuhan Three Towns 47%.
Eerste en tweede helft
Shenyang Urban: voorsprong bij rust 19%, doelpunten in de tweede helft 0,88. Wuhan Three Towns: voorsprong bij rust 35%, doelpunten in de tweede helft 0,81.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (13) voor Shenyang Urban en 31-45+ (9) voor Wuhan Three Towns. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Chinese Super League: 3,13 doelpunten per wedstrijd, BTTS 64%, Over 2.5 58%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-0. Gemiddeld aantal doelpunten 4,00, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Shenyang Urban heeft het thuisvoordeel: het won 46% van zijn thuiswedstrijden, terwijl Wuhan Three Towns slechts 8% van zijn uitwedstrijden won. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,77 keer per thuiswedstrijd, terwijl de bezoekers uit maar liefst 2,31 doelpunten per wedstrijd tegen krijgen; Wuhan hield daar nog geen enkele keer de nul. Ook de kwaliteit van de kansen is in het voordeel van Shenyang, met een thuis-xG van 1,28 tegenover een xG van 1,81 die de bezoekers in uitwedstrijden toestaan. De prognose wordt echter getemperd door de recente vorm van de thuisploeg: die won geen van zijn laatste vijf wedstrijden en kreeg daarin 14 doelpunten tegen, terwijl Wuhan in die periode 6 punten pakte. Het hoge percentage gelijke spelen van Wuhan in uitwedstrijden, 46%, maakt een puntenverdeling een reële mogelijkheid.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
BTTS (beide teams scoren) viel in 54% van de wedstrijden van Shenyang Urban en zelfs in 85% van die van Wuhan Three Towns; in de laatste 5 speelronden was dat respectievelijk 60% en 80%. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,38 doelpunt per wedstrijd, terwijl de bezoekers er 2,31 tegen krijgen en nog geen enkele keer de nul hielden. Dat pleit sterk voor een doelpunt van Shenyang. Wuhan scoort gemiddeld 1,62 doelpunt per wedstrijd en krikte dat gemiddelde in de laatste 5 wedstrijden op naar 1,8, met een xG van 2,16. Ook daarvoor zijn dus goede aanknopingspunten. Het risico voor deze voorspelling is dat Shenyang in 23% van de wedstrijden niet scoorde. De ploeg kreeg de laatste tijd echter maar liefst 2,8 doelpunten per wedstrijd tegen, wat de kansen van de bezoekers vergroot. Alles bij elkaar wijzen deze cijfers erop dat beide teams scoren waarschijnlijker is dan dat minstens één van de teams niet tot scoren komt.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De beste keuze is meer dan 1.5 doelpunt: deze grens werd overschreden in 77% van de wedstrijden van Shenyang Urban en in 92% van de wedstrijden van Wuhan Three Towns. De bezoekers krijgen gemiddeld 2,31 doelpunten per wedstrijd tegen en hielden nog geen enkele keer de nul, wat de kansen vergroot voor de thuisploeg, met een gemiddelde xG van 1,63. Wuhan scoort gemiddeld 1,62 doelpunten, terwijl Shenyang in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 2,8 doelpunten tegen kreeg. Beide teams hebben dus goede redenen om nog een doelpunt te maken. Hoewel de grens van 2.5 doelpunten in de laatste vijf wedstrijden respectievelijk in 80% en 60% van de gevallen werd overschreden, geeft de lijn van 1.5 een duidelijker signaal en meer veiligheidsmarge.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
In de laatste vijf wedstrijden stond Shenyang Urban vier keer achter bij rust en kwam het geen enkele keer op voorsprong, terwijl Wuhan Three Towns twee keer leidde en slechts één keer met een achterstand de rust inging. De thuisploeg kreeg in die wedstrijden gemiddeld 1,4 doelpunten tegen in de eerste helft, terwijl de bezoekers 0,8 keer scoorden. Dat wijst erop dat Wuhan bij rust op voorsprong staat. Na rust scoort Wuhan dit seizoen gemiddeld 1,08 doelpunten, tegenover 0,54 voor Shenyang, waardoor het goede redenen heeft om de voorsprong vast te houden. De weddenschap 2/2 blijft echter riskant: over het hele seizoen wonnen de bezoekers slechts 8% van hun wedstrijden en stond de thuisploeg bij rust in 54% van de wedstrijden voor. Daarom wordt de geschatte kans op deze uitkomst op 22% gezet.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Shenyang Urban | Wuhan Three Towns | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 30% | 33% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.36 | 0.33 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Wuhan Three Towns is 500% beter voor vorm laatste 5.
0.2 punten / wedstrijd - Shenyang Urban · 1.2 punten / wedstrijd - Wuhan Three Towns
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Wuhan Three Towns is 15% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.31 doelpunten / wedstrijd - Shenyang Urban · 1.5 doelpunten / wedstrijd - Wuhan Three Towns
Shenyang Urban scoort in 62% van de wedstrijden (16 van 26 wedstrijden), terwijl Wuhan Three Towns in 15% (4 van 26 wedstrijden) de nul houdt.
Wuhan Three Towns scoort in 81% van de wedstrijden (21 van 26 wedstrijden), terwijl Shenyang Urban in 8% (2 van 26 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Shenyang Urban
Over / Under - Wuhan Three Towns
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Wuhan Three Towns is 70% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
0.81 punten / wedstrijd - Shenyang Urban · 1.38 punten / wedstrijd - Wuhan Three Towns
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Shenyang Urban — resultaten in de tweede helft
Staat in 19% van de wedstrijden bij rust voor en wint 27%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Wuhan Three Towns — resultaten in de tweede helft
Staat in 35% van de wedstrijden bij rust voor en wint 19%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.20 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.2 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.4 | 1.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.6 | 2.4 |
| 1 doelpunt | 100% | 80% |
| 2 doelpunten | 60% | 60% |
| 3 doelpunten | 0% | 40% |
| Clean sheet | 0% | 20% |
| Geen doelpunt | 80% | 60% |
| Doelsaldo | -6 | -2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.6 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.4 | 2.0 |
| 1 doelpunt | 60% | 80% |
| 2 doelpunten | 60% | 60% |
| 3 doelpunten | 20% | 40% |
| Clean sheet | 60% | 20% |
| Geen doelpunt | 60% | 40% |
| Doelsaldo | +1 | 0 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (13 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (10). Balans late doelpunten (76-90): +5 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (12). Balans late doelpunten (76-90): -5 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Shenyang Urban
Wuhan Three Towns
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Chinese Super League.
Teams versus competitie
| Shenyang Urban | Liga | Wuhan Three Towns | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | • 3.12 | 3.13 | ▲ 3.27 |
| Beide teams scoorden | ▼ 54% | 64% | ▲ 69% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 65% | 58% | ▼ 54% |
| Clean sheets | ▼ 8% | 21% | ▼ 15% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 85% | 71% | ▼ 69% |
| Doelpunt na rust | • 88% | 87% | • 88% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Vorige ontmoeting: Shenyang Urban 0 - 1 - 0 Wuhan Three Towns. Gemiddeld aantal doelpunten 4.00, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Shenyang Urban tegen Wuhan Three Towns?
De wedstrijd in Chinese Super League eindigde in Shenyang Urban 1:1 Wuhan Three Towns. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Shenyang Urban tegen Wuhan Three Towns?
Shenyang Urban scoort gemiddeld 1,31 doelpunten per wedstrijd en Wuhan Three Towns scoort 1,50. Het gemiddelde in Chinese Super League is 3,13 doelpunten, met Over 2.5 in 58% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 54% van de wedstrijden van Shenyang Urban en 69% van die van Wuhan Three Towns.
Wat is de actuele vorm van Shenyang Urban en Wuhan Three Towns?
In de laatste vijf wedstrijden won Shenyang Urban er 0, speelde het 1 gelijk en verloor het 4 (0,20 punten per wedstrijd). Wuhan Three Towns won er 1, speelde 3 gelijk en verloor 1 (1,20 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Shenyang Urban tegen Wuhan Three Towns?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Shenyang Urban tegen Wuhan Three Towns te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


