China - China League OneGegevens actueel op 16 oktober 2026

Shenzhen Juniors - Shanghai Jiading: wedstrijdstatistieken

Shenzhen Juniors tegen Shanghai Jiading: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Shenzhen Juniors speelde tegen Shanghai Jiading in China League One (China). De wedstrijd werd gespeeld op 16 augustus 2026. Eindstand: 0:0.

Huidige vorm

Shenzhen Juniors: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd. Shanghai Jiading: 3-0-2, 1,80 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Shenzhen Juniors scoort 1,56 en krijgt 1,17 doelpunten per wedstrijd tegen. Shanghai Jiading scoort 1,35 en krijgt 1,29 tegen. Competitiegemiddelde: 2,64 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Shenzhen Juniors 28%, Shanghai Jiading 59%. Over 2.5: Shenzhen Juniors 50%, Shanghai Jiading 59%. Competitieniveau: BTTS 55%, Over 2.5 52%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Shenzhen Juniors 1,42, Shanghai Jiading 1,28. Schoten per wedstrijd: Shenzhen Juniors 11,0, Shanghai Jiading 9,7. Gemiddeld balbezit: Shenzhen Juniors 56%, Shanghai Jiading 48%.

Eerste en tweede helft

Shenzhen Juniors: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,83. Shanghai Jiading: voorsprong bij rust 24%, doelpunten in de tweede helft 0,76.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (9) voor Shenzhen Juniors en 76-90+ (7) voor Shanghai Jiading. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

China League One: 2,64 doelpunten per wedstrijd, BTTS 55%, Over 2.5 52%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 3 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-2. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 67%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Shenzhen Juniors staat op de 2e plaats, terwijl Shanghai Jiading zesde staat. De thuisploeg heeft dit seizoen 32 punten verzameld dankzij 9 overwinningen en 5 gelijke spelen in 18 wedstrijden. Thuis creëert Shenzhen duidelijk meer kansen: gemiddeld 12,63 schoten, 5,13 schoten op doel en een xG van 1,65, tegenover 8,5 schoten, 3,5 schoten op doel en een xG van 1,13 voor de bezoekers in uitwedstrijden. Beide defensies krijgen onder hun respectieve omstandigheden gemiddeld 0,88 doelpunt per wedstrijd tegen, maar de thuisploeg houdt in 63% van de thuiswedstrijden de nul, tegenover 38% voor Shanghai Jiading in uitwedstrijden. De bezoekers zijn efficiënter in de afwerking: 15% van hun schoten wordt omgezet in doelpunten, tegenover 9% bij Shenzhen. Bovendien wonnen zij 3 van hun laatste 5 wedstrijden, waardoor hun kansen reëel blijven. Het overwicht van de thuisploeg in balbezit, gemiddeld 57% tegenover 45%, en in de kwaliteit van de gecreëerde kansen zou een gelijkopgaande wedstrijd echter in hun voordeel moeten doen uitvallen.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Het seizoensprofiel van Shenzhen Juniors wijst op doelpunten van beide teams, aangezien BTTS in 67% van hun wedstrijden viel en de ploeg gemiddeld 1,44 doelpunten maakt en 1,67 doelpunten tegen krijgt. Shanghai Jiading heeft een lager seizoenspercentage voor BTTS van 50%, maar in de laatste vijf wedstrijden scoorden beide teams in 60% van de gevallen en maakten en incasseerden de bezoekers gemiddeld 1,4 doelpunten per wedstrijd. De thuisploeg hield slechts in 22% van de wedstrijden de nul, terwijl hun huidige xGA 1,43 bedraagt, wat de bezoekers een reële kans geeft om te scoren. In de laatste vijf optredens van Shenzhen viel BTTS slechts in 20% van de wedstrijden en scoorde de ploeg gemiddeld 1,0 doelpunt. Daarom is de voorkeur voor BTTS Ja gematigd, maar de aanvallende xG-waarden van beide teams, 1,50 en 1,43, pleiten voor minstens één doelpunt aan beide kanten.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

De prognose van 2.50 doelpunt ligt dicht bij het competitiegemiddelde van 2.64, maar duidelijk onder de grens van vier treffers. Shanghai Jiading krijgt gemiddeld slechts 0.88 doelpunt per wedstrijd tegen en houdt in 38% van de duels de nul, wat het potentieel van Shenzhen beperkt, hoewel de thuisploeg gemiddeld 1.42 xG creëert. De bezoekers kwamen in geen enkele wedstrijd van het seizoen boven de grens van 3.5 doelpunt uit, terwijl over 3.5 in 33% van de wedstrijden van Shenzhen voorkwam. In de laatste vijf wedstrijden scoorde Shenzhen 5 doelpunten, oftewel slechts 1.0 per wedstrijd, en beide teams noteren samen gemiddeld 2.6 gescoorde en tegendoelpunten per wedstrijd. Het sterkste signaal is daarom under 3.5, omdat de gegevens van beide teams duidelijk vaker wijzen op een uitslag met maximaal drie doelpunten.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust is het meest waarschijnlijk, omdat Shanghai Jiading in 50% van de wedstrijden na 45 minuten gelijkstond, terwijl Shenzhen Juniors op dat moment slechts in 22% van de duels op voorsprong stond. De eerste helften van beide teams zijn weinig doelpuntrijk: de thuisploeg scoort daarin gemiddeld 0,56 doelpunt en de bezoekers 0,63, terwijl het gemiddelde aantal doelpunten in de volledige eerste helften respectievelijk 1,22 en 1,13 bedraagt. Na rust ligt het voordeel bij de bezoekers, die slechts 0,38 doelpunt per tweede helft incasseren en die helft maar in 13% van de wedstrijden verliezen, terwijl Shenzhen gemiddeld 1,00 doelpunt incasseert. Shanghai Jiading heeft bovendien een hoger gemiddeld aantal punten per wedstrijd, 1,75 tegenover 1,44, en won 60% van de laatste vijf wedstrijden. Daarom is het scenario X/2 de sterkste keuze.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

57Balbezit (%)43
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
12Schoten9
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
3Schoten op doel5
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
1.47xG1.2
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
10Corners3
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
68Gevaarlijke aanvallen38
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
17Overtredingen7
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
4Kaarten0
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
1.56Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.35
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
1.17Tegendoelpunten / wedstrijd1.29
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
56%Gemiddeld balbezit48%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
4.22Schoten op doel / wedstrijd3.59
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11Schoten per wedstrijd9.71
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
4.22Schoten op doel3.59
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
14.1%Schotconversie13.9%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
56%Balbezit48%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
1.42xG voor1.28
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
1.35xG tegen1.34
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Schotkwaliteit

Shenzhen Juniors: Efficiënte afwerkingShanghai Jiading: Efficiënte afwerking
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
Nauwkeurigheid (schoten op doel)38%37%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.130.13
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.370.38

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Shanghai Jiading is 13% beter voor vorm laatste 5.

1.6 punten / wedstrijd - Shenzhen Juniors · 1.8 punten / wedstrijd - Shanghai Jiading

Shenzhen Juniors
DDLWW
Resultaatverdeling seizoen
50% W28% G22% V
Seizoen (W-G-V)
9-5-4
1.78 punten / wedstrijd · doelsaldo +7
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-3-1
Laatste 5 thuis
2-3-0
WDDDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.50xG tegenstander: 1.43BTTS: 20%Over 2.5: 40%
Shanghai Jiading
WWWLL
Resultaatverdeling seizoen
47% W18% G35% V
Seizoen (W-G-V)
8-3-6
1.59 punten / wedstrijd · doelsaldo +1
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-2
1.80 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
4-2-2
Laatste 5 uit
4-1-0
WDWWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 1.4xG: 1.43xG tegenstander: 1.20BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Shenzhen Juniors is 16% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.56 doelpunten / wedstrijd - Shenzhen Juniors · 1.35 doelpunten / wedstrijd - Shanghai Jiading

Shenzhen Juniors is 10% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.17 doelpunten / wedstrijd - Shenzhen Juniors · 1.29 doelpunten / wedstrijd - Shanghai Jiading

Scoringsprofiel van Shenzhen Juniors: sterk

Shenzhen Juniors scoort in 67% van de wedstrijden (12 van 18 wedstrijden), terwijl Shanghai Jiading in 29% (5 van 17 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Shanghai Jiading: sterk

Shanghai Jiading scoort in 82% van de wedstrijden (14 van 17 wedstrijden), terwijl Shenzhen Juniors in 56% (10 van 18 wedstrijden) de nul houdt.

28Gemaakte doelpunten (seizoen)23
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
21Tegendoelpunten (seizoen)22
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
2.72Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.65
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)7
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
6Tegendoelpunten (laatste 5)7
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Hoe vaak ze minstens scoren...

67%1 doelpunt82%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
39%2 doelpunten41%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
33%3 doelpunten12%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
17%4 doelpunten0%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Hoe vaak ze minstens incasseren...

44%1 doelpunt71%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
28%2 doelpunten35%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
28%3 doelpunten18%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
11%4 doelpunten6%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

28%
Shenzhen Juniors - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.5 van 18 wedstrijden
59%
Shanghai Jiading - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.10 van 17 wedstrijden
55%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

11%BTTS bij rust18%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
6%BTTS in beide helften6%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
28%Scoorden in beide helften18%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

BTTS en aantal doelpunten

22%Min. 3 doelpunten en BTTS47%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
28%Min. 3 doelpunten zonder BTTS12%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
20%BTTS - laatste 560%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

61%Min. 1 doelpunt voor rust71%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
33%Min. 2 doelpunten voor rust35%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
17%Min. 3 doelpunten voor rust6%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

2e helft

72%Min. 1 doelpunt na rust76%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
50%Min. 2 doelpunten na rust41%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
17%Min. 3 doelpunten na rust18%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Shenzhen Juniors is 29% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.44 punten / wedstrijd - Shenzhen Juniors · 1.12 punten / wedstrijd - Shanghai Jiading

Shenzhen Juniors — situatie bij rust
33% op voorsprong44% gelijk22% achterstaand
Shanghai Jiading — situatie bij rust
24% op voorsprong41% gelijk35% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.44Punten per wedstrijd (1e helft)1.12
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
0.72Doelpunten voor (1e helft)0.59
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
0.56Doelpunten tegen (1e helft)0.59
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
1.28Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.18
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
67%Clean sheet voor rust47%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
61%Geen doelpunt voor rust65%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Na rust (2e helft)

1.56Punten per wedstrijd (2e helft)1.47
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
0.83Doelpunten voor (2e helft)0.76
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
0.61Doelpunten tegen (2e helft)0.71
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
1.44Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.47
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
61%Clean sheet na rust59%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading
44%Geen doelpunt na rust35%
Shenzhen JuniorsShanghai Jiading

Shenzhen Juniors — resultaten in de tweede helft

39% W39% G22% V
26
Punten bij rust
13
Doelpunten bij rust
+3
Doelsaldo (1e helft)
28
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
1.44
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden152%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Shanghai Jiading — resultaten in de tweede helft

35% W41% G24% V
19
Punten bij rust
10
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
25
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
1.12
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden196%

Staat in 24% van de wedstrijden bij rust voor en wint 47%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Shenzhen Juniors — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.01.2
1 doelpunt60%60%
2 doelpunten40%20%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt80%60%
Doelsaldo-3+2
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1
Shanghai Jiading — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.41.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.41.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.82.0
1 doelpunt60%80%
2 doelpunten20%60%
3 doelpunten0%40%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt60%20%
Doelsaldo00
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Shenzhen Juniors
GescoordTegendoelpunten
4
2
0-15
4
3
16-30
5
5
31-45
4
3
46-60
2
6
61-75
9
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (6). Balans late doelpunten (76-90): +7 - wint in de slotfase.

Shanghai Jiading
GescoordTegendoelpunten
2
4
0-15
3
3
16-30
5
3
31-45
2
4
46-60
4
4
61-75
7
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (4). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.69
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.4 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
102%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
44%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+12%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
55%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
6%
0:0-risico
ongeveer 1 op 17 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Shenzhen Juniors

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.07
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.32
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-2.6 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.14
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.18
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
114%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
92%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.18
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.1
Late doelpunten
32% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
32%

Shanghai Jiading

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.06
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.12
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+0.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.07
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.05
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
106%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
94%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.21
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
30% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 9% valt in de eerste 15 minuten.
30%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van China League One.

Teams versus competitie

Shenzhen JuniorsLigaShanghai Jiading
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd• 2.722.64• 2.65
Beide teams scoorden▼ 28%55%▲ 59%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 50%52%▲ 59%
Clean sheets▲ 56%27%▲ 29%
Doelpunt voor rust▼ 61%71%• 71%
Doelpunt na rust• 72%72%▲ 76%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.64
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
55%
Beide teams scoorden
52%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.37
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.27
Uitdoelpunten / wedstrijd
+8%
Thuisvoordeel aanval
+7%
Thuisvoordeel verdediging
+12%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
71%
1 doelpunt
36%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
72%
1 doelpunt
40%
2 doelpunten
21%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Shenzhen JuniorsGele kaartRade Dugalic
  2. Shenzhen JuniorsGele kaartNok Hang Leung
  3. Shanghai JiadingWisselIn: Wenkai LinUit: Kaiyuan Pang
  4. Shenzhen JuniorsWisselIn: Xin ZhouUit: Nok Hang Leung
  5. Shenzhen JuniorsGele kaartYucheng Shi
  6. Shenzhen JuniorsWisselIn: Yuliang SuUit: Guantao Zhu
  7. Shanghai JiadingWisselIn: Miao ShuiUit: Xinlei Qi
  8. Shenzhen JuniorsGele kaartRodrigo Henrique Santana da Silva
  9. Shenzhen JuniorsWisselIn: Jiajun HuangUit: Ming Hu

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (3): Shenzhen Juniors 1 - 0 - 2 Shanghai Jiading. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 67% wedstrijden.

Shanghai Jiading
0 : 3
Shenzhen Juniors
Shenzhen Juniors FC
1 : 2
Shanghai Jiading City Development
Shanghai Jiading City Development
2 : 1
Shenzhen Juniors FC

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Shenzhen Juniors tegen Shanghai Jiading?

De wedstrijd in China League One eindigde in Shenzhen Juniors 0:0 Shanghai Jiading. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Shenzhen Juniors en Shanghai Jiading?

In de laatste 3 onderlinge wedstrijden won Shenzhen Juniors er 1, won Shanghai Jiading er 2 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,00 doelpunten; in 67% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Shenzhen Juniors tegen Shanghai Jiading?

Shenzhen Juniors scoort gemiddeld 1,56 doelpunten per wedstrijd en Shanghai Jiading scoort 1,35. Het gemiddelde in China League One is 2,64 doelpunten, met Over 2.5 in 52% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 28% van de wedstrijden van Shenzhen Juniors en 59% van die van Shanghai Jiading.

Wat is de actuele vorm van Shenzhen Juniors en Shanghai Jiading?

In de laatste vijf wedstrijden won Shenzhen Juniors er 2, speelde het 2 gelijk en verloor het 1 (1,60 punten per wedstrijd). Shanghai Jiading won er 3, speelde 0 gelijk en verloor 2 (1,80 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Shenzhen Juniors tegen Shanghai Jiading?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.