Tanzania - Ligi kuu BaraGegevens actueel op 18 oktober 2026

Simba - Mbeya City: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Simba tegen Mbeya City: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Simba speelt tegen Mbeya City in Ligi kuu Bara (Tanzania). De wedstrijd staat gepland voor 23 oktober 2026.

Huidige vorm

Simba: 5-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. Mbeya City: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Simba scoort 2,38 en krijgt 0,50 doelpunten per wedstrijd tegen. Mbeya City scoort 1,00 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,55 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Simba 50%, Mbeya City 29%. Over 2.5: Simba 50%, Mbeya City 29%. Competitieniveau: BTTS 50%, Over 2.5 44%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Simba 1,74, Mbeya City 1,35. Schoten per wedstrijd: Simba 9,9, Mbeya City 7,6. Gemiddeld balbezit: Simba 60%, Mbeya City 50%.

Eerste en tweede helft

Simba: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 1,50. Mbeya City: voorsprong bij rust 14%, doelpunten in de tweede helft 0,71.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 61-75 (8) voor Simba en 76-90+ (3) voor Mbeya City. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Ligi kuu Bara: 2,55 doelpunten per wedstrijd, BTTS 50%, Over 2.5 44%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 0%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

2.38Gemaakte doelpunten / wedstrijd1
SimbaMbeya City
0.5Tegendoelpunten / wedstrijd1
SimbaMbeya City
60%Gemiddeld balbezit50%
SimbaMbeya City
4.88Schoten op doel / wedstrijd2.14
SimbaMbeya City

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

9.88Schoten per wedstrijd7.57
SimbaMbeya City
4.88Schoten op doel2.14
SimbaMbeya City
24.1%Schotconversie13.2%
SimbaMbeya City
60%Balbezit50%
SimbaMbeya City
1.74xG voor1.35
SimbaMbeya City
0.78xG tegen1.35
SimbaMbeya City

Schotkwaliteit

Simba: Efficiënte afwerkingMbeya City: Efficiënte afwerking
SimbaMbeya City
Nauwkeurigheid (schoten op doel)49%28%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.180.18
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.490.47

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Simba is 114% beter voor vorm laatste 5.

3 punten / wedstrijd - Simba · 1.4 punten / wedstrijd - Mbeya City

Simba
WWWWW
5 zeges op rij
Resultaatverdeling seizoen
100% W0% G0% V
Seizoen (W-G-V)
8-0-0
3.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +15
Laatste 5 (W-G-V)
5-0-0
3.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-0-0
Laatste 5 thuis
4-0-0
WWWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.6Tegendoelpunten: 0.4xG: 2.02xG tegenstander: 0.88BTTS: 40%Over 2.5: 40%
Mbeya City
WWDLL
Resultaatverdeling seizoen
43% W14% G43% V
Seizoen (W-G-V)
3-1-3
1.43 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
1-1-1
Laatste 5 uit
1-1-1
WDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.0Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.45xG tegenstander: 1.53BTTS: 40%Over 2.5: 40%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Simba is 138% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

2.38 doelpunten / wedstrijd - Simba · 1 doelpunten / wedstrijd - Mbeya City

Simba is 100% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.5 doelpunten / wedstrijd - Simba · 1 doelpunten / wedstrijd - Mbeya City

Scoringsprofiel van Simba: zeer sterk

Simba scoort in 100% van de wedstrijden (8 van 8 wedstrijden), terwijl Mbeya City in 43% (3 van 7 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Mbeya City: wisselend

Mbeya City scoort in 57% van de wedstrijden (4 van 7 wedstrijden), terwijl Simba in 50% (4 van 8 wedstrijden) de nul houdt.

19Gemaakte doelpunten (seizoen)7
SimbaMbeya City
4Tegendoelpunten (seizoen)7
SimbaMbeya City
2.88Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2
SimbaMbeya City
13Gemaakte doelpunten (laatste 5)5
SimbaMbeya City
2Tegendoelpunten (laatste 5)6
SimbaMbeya City

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt57%
SimbaMbeya City
88%2 doelpunten43%
SimbaMbeya City
13%3 doelpunten0%
SimbaMbeya City
13%4 doelpunten0%
SimbaMbeya City

Hoe vaak ze minstens incasseren...

50%1 doelpunt57%
SimbaMbeya City
0%2 doelpunten29%
SimbaMbeya City
0%3 doelpunten14%
SimbaMbeya City
0%4 doelpunten0%
SimbaMbeya City

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

50%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

13%BTTS bij rust14%
SimbaMbeya City
0%BTTS in beide helften0%
SimbaMbeya City
50%Scoorden in beide helften14%
SimbaMbeya City

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS29%
SimbaMbeya City
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
SimbaMbeya City
40%BTTS - laatste 540%
SimbaMbeya City

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

75%Min. 1 doelpunt voor rust57%
SimbaMbeya City
38%Min. 2 doelpunten voor rust29%
SimbaMbeya City
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
SimbaMbeya City

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust57%
SimbaMbeya City
38%Min. 2 doelpunten na rust43%
SimbaMbeya City
13%Min. 3 doelpunten na rust14%
SimbaMbeya City

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Simba is 88% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.88 punten / wedstrijd - Simba · 1 punten / wedstrijd - Mbeya City

Simba — situatie bij rust
50% op voorsprong38% gelijk13% achterstaand
Mbeya City — situatie bij rust
14% op voorsprong57% gelijk29% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.88Punten per wedstrijd (1e helft)1
SimbaMbeya City
0.88Doelpunten voor (1e helft)0.29
SimbaMbeya City
0.25Doelpunten tegen (1e helft)0.57
SimbaMbeya City
1.13Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.86
SimbaMbeya City
75%Clean sheet voor rust57%
SimbaMbeya City
38%Geen doelpunt voor rust71%
SimbaMbeya City

Na rust (2e helft)

2.63Punten per wedstrijd (2e helft)1.71
SimbaMbeya City
1.5Doelpunten voor (2e helft)0.71
SimbaMbeya City
0.25Doelpunten tegen (2e helft)0.43
SimbaMbeya City
1.75Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.14
SimbaMbeya City
75%Clean sheet na rust71%
SimbaMbeya City
13%Geen doelpunt na rust57%
SimbaMbeya City

Simba — resultaten in de tweede helft

88% W0% G13% V
15
Punten bij rust
7
Doelpunten bij rust
+5
Doelsaldo (1e helft)
21
Punten in de tweede helft
+10
Doelsaldo (2e helft)
1.88
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden200%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Mbeya City — resultaten in de tweede helft

43% W43% G14% V
7
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
12
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden307%

Staat in 14% van de wedstrijden bij rust voor en wint 43%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Simba — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.603.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.62.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.20.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.82.2
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten20%60%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet80%80%
Geen doelpunt60%0%
Doelsaldo+2+9
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 100% gewonnen - 0% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Mbeya City — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.801.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.20.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.4
1 doelpunt40%60%
2 doelpunten40%60%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt80%60%
Doelsaldo-2+1
Rust: 0% op voorsprong - 80% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Simba
GescoordTegendoelpunten
2
1
0-15
2
1
16-30
3
0
31-45
4
0
46-60
8
2
61-75
0
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (2). Balans late doelpunten (76-90): 0.

Mbeya City
GescoordTegendoelpunten
1
0
0-15
0
1
16-30
1
3
31-45
0
2
46-60
2
1
61-75
3
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (3 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (3). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.44
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.7 : 0.8
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
96%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
40%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-18%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
57%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Simba

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.96
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.92
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.64
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.28
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
157%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
49%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.6
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 11% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Mbeya City

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
0.00
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
0.00
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.35
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.35
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
97%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
66%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.03
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
43% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
43%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ligi kuu Bara.

Teams versus competitie

SimbaLigaMbeya City
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 2.882.55▼ 2.00
Beide teams scoorden• 50%50%▼ 29%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 50%44%▼ 29%
Clean sheets▲ 50%26%▲ 43%
Doelpunt voor rust• 75%76%▼ 57%
Doelpunt na rust▲ 100%71%▼ 57%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.55
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
50%
Beide teams scoorden
44%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
26%
Clean sheets
1.52
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.03
Uitdoelpunten / wedstrijd
+48%
Thuisvoordeel aanval
+32%
Thuisvoordeel verdediging
+24%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
76%
1 doelpunt
40%
2 doelpunten
8%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
71%
1 doelpunt
32%
2 doelpunten
16%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Simba 2 - 0 - 0 Mbeya City. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Mbeya City
0 : 1
Simba
Simba
3 : 0
Mbeya City

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Simba en Mbeya City tegen elkaar?

Simba speelt op 23 oktober 2026 tegen Mbeya City in Ligi kuu Bara. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Simba en Mbeya City?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Simba er 2, won Mbeya City er 0 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 0% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Simba tegen Mbeya City?

Simba scoort gemiddeld 2,38 doelpunten per wedstrijd en Mbeya City scoort 1,00. Het gemiddelde in Ligi kuu Bara is 2,55 doelpunten, met Over 2.5 in 44% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 50% van de wedstrijden van Simba en 29% van die van Mbeya City.

Wat is de actuele vorm van Simba en Mbeya City?

In de laatste vijf wedstrijden won Simba er 5, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). Mbeya City won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Simba tegen Mbeya City?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.