Bosnië en Herzegovina - Premier League of BosniaStadion PecaraGegevens actueel op 30 augustus 2026

Široki Brijeg - Sarajevo: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Široki Brijeg tegen Sarajevo: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Široki Brijeg speelt tegen Sarajevo in Premier League of Bosnia (Bosnië en Herzegovina). De wedstrijd staat gepland voor 2 september 2026. Locatie: Stadion Pecara.

Huidige vorm

Široki Brijeg: 2-2-0, 2,00 punten per wedstrijd. Sarajevo: 1-1-1, 1,33 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Široki Brijeg scoort 1,25 en krijgt 0,75 doelpunten per wedstrijd tegen. Sarajevo scoort 0,33 en krijgt 0,33 tegen. Competitiegemiddelde: 2,24 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Široki Brijeg 75%, Sarajevo 0%. Over 2.5: Široki Brijeg 50%, Sarajevo 0%. Competitieniveau: BTTS 41%, Over 2.5 41%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Široki Brijeg 1,34, Sarajevo 1,41. Schoten per wedstrijd: Široki Brijeg 11,3, Sarajevo 11,3. Gemiddeld balbezit: Široki Brijeg 45%, Sarajevo 58%.

Eerste en tweede helft

Široki Brijeg: voorsprong bij rust 25%, doelpunten in de tweede helft 0,75. Sarajevo: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (2) voor Široki Brijeg en 31-45+ (1) voor Sarajevo. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Premier League of Bosnia: 2,24 doelpunten per wedstrijd, BTTS 41%, Over 2.5 41%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-2-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 50%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(-)
(-)
(-)

Voorbeschouwingsprofielwat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.25Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.33
Široki BrijegSarajevo
0.75Tegendoelpunten / wedstrijd0.33
Široki BrijegSarajevo
45%Gemiddeld balbezit58%
Široki BrijegSarajevo
4.5Schoten op doel / wedstrijd3
Široki BrijegSarajevo

Teamstatistiekenwie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.25Schoten per wedstrijd11.33
Široki BrijegSarajevo
4.5Schoten op doel3
Široki BrijegSarajevo
11.1%Schotconversie2.9%
Široki BrijegSarajevo
45%Balbezit58%
Široki BrijegSarajevo
1.34xG voor1.41
Široki BrijegSarajevo
1.37xG tegen1.19
Široki BrijegSarajevo

Schotkwaliteit

Široki Brijeg: GebalanceerdSarajevo: Gebalanceerd
Široki BrijegSarajevo
Nauwkeurigheid (schoten op doel)40%26%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.280.11

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvormwie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Široki Brijeg is 50% beter voor vorm laatste 5.

2 punten / wedstrijd - Široki Brijeg · 1.33 punten / wedstrijd - Sarajevo

Široki Brijeg
DWWD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
50% W50% R0% P
Seizoen (W-G-V)
2-2-0
2.00 punten / wedstrijd · doelsaldo +2
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-0
2.00 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-0
Laatste 5 thuis
1-1-0
DW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.3Tegendoelpunten: 0.8xG: 1.34xG tegenstander: 1.37BTTS: 75%Over 2.5: 50%
Sarajevo
DWL
Resultaatverdeling seizoen
33% W33% R33% P
Seizoen (W-G-V)
1-1-1
1.33 punten / wedstrijd · doelsaldo 0
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-1
1.33 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-0
Laatste 5 uit
0-0-0
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.3Tegendoelpunten: 0.3xG: 1.41xG tegenstander: 1.19BTTS: 0%Over 2.5: 0%

Doelpuntenhoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Široki Brijeg is 279% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.25 doelpunten / wedstrijd - Široki Brijeg · 0.33 doelpunten / wedstrijd - Sarajevo

Sarajevo is 127% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

0.75 doelpunten / wedstrijd - Široki Brijeg · 0.33 doelpunten / wedstrijd - Sarajevo

Scoringsprofiel van Široki Brijeg: wisselend

Široki Brijeg scoort in 75% van de wedstrijden (3 van 4 wedstrijden), terwijl Sarajevo in 67% (2 van 3 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Sarajevo: wisselend

Sarajevo scoort in 33% van de wedstrijden (1 van 3 wedstrijden), terwijl Široki Brijeg in 25% (1 van 4 wedstrijden) de nul houdt.

5Gemaakte doelpunten (seizoen)1
Široki BrijegSarajevo
3Tegendoelpunten (seizoen)1
Široki BrijegSarajevo
2Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.67
Široki BrijegSarajevo
5Gemaakte doelpunten (laatste 5)1
Široki BrijegSarajevo
3Tegendoelpunten (laatste 5)1
Široki BrijegSarajevo

Hoe vaak ze minstens scoren...

75%1 doelpunt33%
Široki BrijegSarajevo
50%2 doelpunten0%
Široki BrijegSarajevo
0%3 doelpunten0%
Široki BrijegSarajevo
0%4 doelpunten0%
Široki BrijegSarajevo

Hoe vaak ze minstens incasseren...

75%1 doelpunt33%
Široki BrijegSarajevo
0%2 doelpunten0%
Široki BrijegSarajevo
0%3 doelpunten0%
Široki BrijegSarajevo
0%4 doelpunten0%
Široki BrijegSarajevo

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

41%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

25%BTTS bij rust0%
Široki BrijegSarajevo
0%BTTS in beide helften0%
Široki BrijegSarajevo
50%Scoorden in beide helften0%
Široki BrijegSarajevo

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS0%
Široki BrijegSarajevo
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
Široki BrijegSarajevo
75%BTTS - laatste 50%
Široki BrijegSarajevo

Aantal doelpunten (Over/Under)hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

50%Min. 1 doelpunt voor rust33%
Široki BrijegSarajevo
25%Min. 2 doelpunten voor rust0%
Široki BrijegSarajevo
0%Min. 3 doelpunten voor rust0%
Široki BrijegSarajevo

2e helft

75%Min. 1 doelpunt na rust33%
Široki BrijegSarajevo
50%Min. 2 doelpunten na rust0%
Široki BrijegSarajevo
0%Min. 3 doelpunten na rust0%
Široki BrijegSarajevo

Wedstrijdhelftenwanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Sarajevo is 11% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.5 punten / wedstrijd - Široki Brijeg · 1.67 punten / wedstrijd - Sarajevo

Široki Brijeg — situatie bij rust
25% op voorsprong75% gelijk0% achterstaand
Sarajevo — situatie bij rust
33% op voorsprong67% gelijk0% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.5Punten per wedstrijd (1e helft)1.67
Široki BrijegSarajevo
0.5Doelpunten voor (1e helft)0.33
Široki BrijegSarajevo
0.25Doelpunten tegen (1e helft)0
Široki BrijegSarajevo
0.75Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)0.33
Široki BrijegSarajevo
75%Clean sheet voor rust100%
Široki BrijegSarajevo
50%Geen doelpunt voor rust67%
Široki BrijegSarajevo

Na rust (2e helft)

1.5Punten per wedstrijd (2e helft)0.67
Široki BrijegSarajevo
0.75Doelpunten voor (2e helft)0
Široki BrijegSarajevo
0.5Doelpunten tegen (2e helft)0.33
Široki BrijegSarajevo
1.25Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)0.33
Široki BrijegSarajevo
50%Clean sheet na rust67%
Široki BrijegSarajevo
25%Geen doelpunt na rust100%
Široki BrijegSarajevo

Široki Brijeg — resultaten in de tweede helft

25% W75% R0% P
6
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
6
Punten in de tweede helft
+1
Doelsaldo (2e helft)
1.50
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden200%

Staat in 25% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Sarajevo — resultaten in de tweede helft

0% W67% R33% P
5
Punten bij rust
1
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
2
Punten in de tweede helft
-1
Doelsaldo (2e helft)
1.67
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Široki Brijeg — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.501.50
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.50.8
Tegendoelpunten / wedstrijd0.30.5
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.81.3
1 doelpunt50%75%
2 doelpunten25%50%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet75%50%
Geen doelpunt50%25%
Doelsaldo+1+1
Rust: 25% op voorsprong - 75% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 25% gewonnen - 75% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 25% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Sarajevo — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.670.67
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.30.0
Tegendoelpunten / wedstrijd0.00.3
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.30.3
1 doelpunt33%33%
2 doelpunten0%0%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet100%67%
Geen doelpunt67%100%
Doelsaldo+1-1
Rust: 33% op voorsprong - 67% gelijk - 0% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 67% gelijk - 33% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuutwanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Široki Brijeg
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
0
16-30
2
0
31-45
1
0
46-60
0
2
61-75
2
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (2). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

Sarajevo
GescoordTegendoelpunten
0
0
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatorenwat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

1.33
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
0.8 : 0.5
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
59%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
38%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+50%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
25%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
17%
0:0-risico
ongeveer 1 op 6 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Široki Brijeg

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.03
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.53
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.09
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.62
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
89%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
91%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
40% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
40%

Sarajevo

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.22
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.22
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-1.08
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.86
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
40%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
23%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
0.00
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
-0.3
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
0%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontextis dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Premier League of Bosnia.

Teams versus competitie

Široki BrijegLigaSarajevo
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd 2.002.24 0.67
Beide teams scoorden 75%41% 0%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5) 50%41% 0%
Clean sheets 25%35% 67%
Doelpunt voor rust 50%71% 33%
Doelpunt na rust 75%76% 33%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.24
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
41%
Beide teams scoorden
41%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
35%
Clean sheets
1.41
Thuisdoelpunten / wedstrijd
0.82
Uitdoelpunten / wedstrijd
+72%
Thuisvoordeel aanval
+42%
Thuisvoordeel verdediging
+35%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
71%
1 doelpunt
29%
2 doelpunten
6%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
76%
1 doelpunt
29%
2 doelpunten
12%
3 doelpunten
0%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Široki Brijeg 2 - 2 - 0 Sarajevo. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Široki Brijeg en Sarajevo tegen elkaar?

Široki Brijeg speelt op 2 september 2026 in Premier League of Bosnia tegen Sarajevo in Stadion Pecara. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Široki Brijeg en Sarajevo?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Široki Brijeg er 2, won Sarajevo er 0 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Široki Brijeg tegen Sarajevo?

Široki Brijeg scoort gemiddeld 1,25 doelpunten per wedstrijd en Sarajevo scoort 0,33. Het gemiddelde in Premier League of Bosnia is 2,24 doelpunten, met Over 2.5 in 41% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 75% van de wedstrijden van Široki Brijeg en 0% van die van Sarajevo.

Wat is de actuele vorm van Široki Brijeg en Sarajevo?

In de laatste vijf wedstrijden won Široki Brijeg er 2, speelde het 2 gelijk en verloor het 0 (2,00 punten per wedstrijd). Sarajevo won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 1 (1,33 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Široki Brijeg tegen Sarajevo?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.