Faeröer - Faroe Islands Premier LeagueUndir MýruhjallaGegevens actueel op 15 oktober 2026

Skála - NSÍ: wedstrijdstatistieken

Embleem van Skála
Skála
1 : 2rust 1:2
Embleem van NSÍ
NSÍ

Skála tegen NSÍ: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Skála speelde tegen NSÍ in Faroe Islands Premier League (Faeröer). De wedstrijd werd gespeeld op 11 oktober 2026. Locatie: Undir Mýruhjalla. Eindstand: 1:2.

Huidige vorm

Skála: 2-3-0, 1,80 punten per wedstrijd. NSÍ: 3-2-0, 2,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Skála scoort 1,09 en krijgt 1,61 doelpunten per wedstrijd tegen. NSÍ scoort 2,04 en krijgt 1,13 tegen. Competitiegemiddelde: 2,91 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Skála 65%, NSÍ 61%. Over 2.5: Skála 61%, NSÍ 61%. Competitieniveau: BTTS 58%, Over 2.5 55%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Skála 1,47, NSÍ 1,72. Schoten per wedstrijd: Skála 12,3, NSÍ 13,9. Gemiddeld balbezit: Skála 43%, NSÍ 52%.

Eerste en tweede helft

Skála: voorsprong bij rust 4%, doelpunten in de tweede helft 0,78. NSÍ: voorsprong bij rust 30%, doelpunten in de tweede helft 1,22.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (9) voor Skála en 46-60 (13) voor NSÍ. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Faroe Islands Premier League: 2,91 doelpunten per wedstrijd, BTTS 58%, Over 2.5 55%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 5,00, BTTS 50%.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

NSÍ staat bovenaan de ranglijst met 14 overwinningen uit 23 wedstrijden, terwijl Skála, dat achtste staat, 5 keer heeft gewonnen. Daarom zijn de bezoekers favoriet. Beide teams zijn in hun laatste vijf wedstrijden ongeslagen gebleven, maar NSÍ won er 3 en maakte 12 doelpunten, tegenover 2 zeges en 8 goals voor Skála. Uit scoren de bezoekers gemiddeld 2,09 doelpunten bij een schotpercentage van 16%, terwijl de thuisploeg thuis gemiddeld 1,33 doelpunten maakt bij een schotpercentage van 10%. Het verschil is echter niet groot: Skála creëert thuis kansen met een gemiddelde xG van 1,61, tegenover 1,59 voor NSÍ in uitwedstrijden. Bovendien incasseren de bezoekers buitenshuis 1,82 doelpunten per wedstrijd, terwijl de thuisploeg thuis 1,50 doelpunten tegen krijgt. Deze cijfers wijzen erop dat beide ploegen kansen op doelpunten zullen krijgen, maar de hogere efficiëntie van NSÍ pleit voor een overwinning van de bezoekers.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

NSÍ zag in 82% van de wedstrijden dit seizoen beide teams scoren, tegenover 42% bij Skála. In de laatste vijf wedstrijden stegen die percentages echter naar respectievelijk 100% en 80%. Beide teams vinden regelmatig het net: Skála scoort thuis gemiddeld 2,0 keer en NSÍ uit 2,09 keer, terwijl de bezoekers gemiddeld 1,82 doelpunten tegen krijgen. Ook het gemiddelde uit-xG van NSÍ van 1,59 pleit voor een doelpunt van de bezoekers, net als het feit dat Skála in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,2 doelpunten tegen kreeg. Het sterkste argument tegen is dat Skála thuis in 58% van de wedstrijden de nul hield, maar de recente reeks van beide teams en de slagkracht van hun aanvallen pleiten voor de voorspelling ‘ja’ bij BTTS (beide teams scoren).

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Skála scoort thuis gemiddeld 2,00 doelpunten, terwijl NSÍ uit gemiddeld 1,82 doelpunten tegen krijgt. Dat biedt de thuisploeg goede kansen om te scoren. De bezoekers maken zelf gemiddeld 2,09 doelpunten, al staat de defensie van Skála stevig: thuis krijgt de ploeg slechts 0,50 doelpunt per wedstrijd tegen. In de laatste vijf wedstrijden vielen er gemiddeld respectievelijk 2,8 en 3,8 doelpunten in de duels van deze teams, en in 60% en 80% van de gevallen vielen er minstens drie doelpunten. De sterkste keuze blijft echter meer dan 1,5 doelpunt: die grens werd overschreden in 67% van de thuiswedstrijden van Skála en in 91% van de uitwedstrijden van NSÍ, terwijl de gegevens van de thuisploeg minder steun bieden voor de grens van 2,5 doelpunt.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Een gelijkspel bij rust is het meest waarschijnlijke uitgangspunt: Skála ging in 58% van de wedstrijden met een gelijke stand de rust in, tegenover 55% voor NSÍ. In de laatste 5 wedstrijden stond Skála na de eerste helft geen enkele keer voor, wat het scenario waarin de thuisploeg vanaf het begin leidt verder verzwakt. Na rust verschuift het voordeel echter naar Skála: de ploeg scoort gemiddeld 1,08 doelpunt en incasseert er 0,17, terwijl NSÍ in die fase van de wedstrijd 1,18 doelpunt tegen krijgt. De thuisploeg won de tweede helft in 67% van de wedstrijden en won 83% van de wedstrijden in totaal, tegenover 36% voor de bezoekers. Daarom is een gelijkspel bij rust gevolgd door een eindoverwinning voor Skála het sterkste scenario, al manen de laatste 5 wedstrijden van NSÍ zonder nederlaag tot voorzichtigheid.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 2
1e helft
0 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

46Balbezit (%)54
SkálaNSÍ
8Schoten13
SkálaNSÍ
3Schoten op doel7
SkálaNSÍ
1.15xG1.8
SkálaNSÍ
3Corners2
SkálaNSÍ
60Gevaarlijke aanvallen68
SkálaNSÍ
13Overtredingen11
SkálaNSÍ
1Kaarten2
SkálaNSÍ

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.09Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.04
SkálaNSÍ
1.61Tegendoelpunten / wedstrijd1.13
SkálaNSÍ
43%Gemiddeld balbezit52%
SkálaNSÍ
3.96Schoten op doel / wedstrijd4.83
SkálaNSÍ

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

12.3Schoten per wedstrijd13.91
SkálaNSÍ
3.96Schoten op doel4.83
SkálaNSÍ
8.8%Schotconversie14.7%
SkálaNSÍ
43%Balbezit52%
SkálaNSÍ
1.47xG voor1.72
SkálaNSÍ
1.69xG tegen1.47
SkálaNSÍ

Schotkwaliteit

Skála: GebalanceerdNSÍ: Efficiënte afwerking
SkálaNSÍ
Nauwkeurigheid (schoten op doel)32%35%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.120.12
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.280.42

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

NSÍ is 22% beter voor vorm laatste 5.

1.8 punten / wedstrijd - Skála · 2.2 punten / wedstrijd - NSÍ

Skála
WWDDD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
22% W35% G43% V
Seizoen (W-G-V)
5-8-10
1.00 punten / wedstrijd · doelsaldo -12
Laatste 5 (W-G-V)
2-3-0
1.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-4-4
Laatste 5 thuis
2-2-1
LWWDD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.2xG: 1.36xG tegenstander: 1.86BTTS: 80%Over 2.5: 60%
NSÍ
WDWDW
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
61% W26% G13% V
Seizoen (W-G-V)
14-6-3
2.09 punten / wedstrijd · doelsaldo +21
Laatste 5 (W-G-V)
3-2-0
2.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
4-4-3
Laatste 5 uit
1-2-2
LDLDW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.4Tegendoelpunten: 1.4xG: 1.93xG tegenstander: 1.70BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

NSÍ is 87% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.09 doelpunten / wedstrijd - Skála · 2.04 doelpunten / wedstrijd - NSÍ

NSÍ is 42% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.61 doelpunten / wedstrijd - Skála · 1.13 doelpunten / wedstrijd - NSÍ

Scoringsprofiel van Skála: sterk

Skála scoort in 78% van de wedstrijden (18 van 23 wedstrijden), terwijl NSÍ in 35% (8 van 23 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van NSÍ: zeer sterk

NSÍ scoort in 91% van de wedstrijden (21 van 23 wedstrijden), terwijl Skála in 26% (6 van 23 wedstrijden) de nul houdt.

25Gemaakte doelpunten (seizoen)47
SkálaNSÍ
37Tegendoelpunten (seizoen)26
SkálaNSÍ
2.7Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.17
SkálaNSÍ
8Gemaakte doelpunten (laatste 5)12
SkálaNSÍ
6Tegendoelpunten (laatste 5)7
SkálaNSÍ

Hoe vaak ze minstens scoren...

78%1 doelpunt91%
SkálaNSÍ
26%2 doelpunten61%
SkálaNSÍ
4%3 doelpunten30%
SkálaNSÍ
0%4 doelpunten13%
SkálaNSÍ

Hoe vaak ze minstens incasseren...

74%1 doelpunt65%
SkálaNSÍ
52%2 doelpunten30%
SkálaNSÍ
22%3 doelpunten17%
SkálaNSÍ
13%4 doelpunten0%
SkálaNSÍ

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

58%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

26%BTTS bij rust30%
SkálaNSÍ
4%BTTS in beide helften9%
SkálaNSÍ
17%Scoorden in beide helften48%
SkálaNSÍ

BTTS en aantal doelpunten

57%Min. 3 doelpunten en BTTS52%
SkálaNSÍ
4%Min. 3 doelpunten zonder BTTS9%
SkálaNSÍ
80%BTTS - laatste 5100%
SkálaNSÍ

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

65%Min. 1 doelpunt voor rust65%
SkálaNSÍ
48%Min. 2 doelpunten voor rust43%
SkálaNSÍ
17%Min. 3 doelpunten voor rust13%
SkálaNSÍ

2e helft

78%Min. 1 doelpunt na rust87%
SkálaNSÍ
35%Min. 2 doelpunten na rust52%
SkálaNSÍ
22%Min. 3 doelpunten na rust30%
SkálaNSÍ

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

NSÍ is 143% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.61 punten / wedstrijd - Skála · 1.48 punten / wedstrijd - NSÍ

Skála — situatie bij rust
4% op voorsprong48% gelijk48% achterstaand
NSÍ — situatie bij rust
30% op voorsprong57% gelijk13% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.61Punten per wedstrijd (1e helft)1.48
SkálaNSÍ
0.3Doelpunten voor (1e helft)0.83
SkálaNSÍ
1Doelpunten tegen (1e helft)0.48
SkálaNSÍ
1.3Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.3
SkálaNSÍ
39%Clean sheet voor rust61%
SkálaNSÍ
70%Geen doelpunt voor rust43%
SkálaNSÍ

Na rust (2e helft)

1.65Punten per wedstrijd (2e helft)1.91
SkálaNSÍ
0.78Doelpunten voor (2e helft)1.22
SkálaNSÍ
0.61Doelpunten tegen (2e helft)0.65
SkálaNSÍ
1.39Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.87
SkálaNSÍ
57%Clean sheet na rust65%
SkálaNSÍ
35%Geen doelpunt na rust17%
SkálaNSÍ

Skála — resultaten in de tweede helft

43% W35% G22% V
14
Punten bij rust
7
Doelpunten bij rust
-16
Doelsaldo (1e helft)
38
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
0.61
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden550%

Staat in 4% van de wedstrijden bij rust voor en wint 22%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.4

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

NSÍ — resultaten in de tweede helft

52% W35% G13% V
34
Punten bij rust
19
Doelpunten bij rust
+8
Doelsaldo (1e helft)
44
Punten in de tweede helft
+13
Doelsaldo (2e helft)
1.48
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden203%

Staat in 30% van de wedstrijden bij rust voor en wint 61%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Skála — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.602.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.8
Tegendoelpunten / wedstrijd1.20.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.00.8
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten80%0%
3 doelpunten40%0%
Clean sheet20%100%
Geen doelpunt20%20%
Doelsaldo-2+4
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 80% gewonnen - 20% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 80% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4
NSÍ — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.81.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.41.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.22.6
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten40%80%
3 doelpunten0%60%
Clean sheet60%40%
Geen doelpunt40%20%
Doelsaldo+2+3
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 80% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Skála
GescoordTegendoelpunten
3
7
0-15
2
7
16-30
2
9
31-45
1
7
46-60
8
2
61-75
9
5
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (9 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (9). Balans late doelpunten (76-90): +4 - wint in de slotfase.

NSÍ
GescoordTegendoelpunten
8
3
0-15
6
4
16-30
5
4
31-45
13
3
46-60
6
6
61-75
9
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (13 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 61-75 (6). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

2.94
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 1.8
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
101%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
63%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+70%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
71%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
2%
0:0-risico
ongeveer 1 op 50 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Skála

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.22
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.30
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+1.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.38
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.08
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
69%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
121%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.80
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
36% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 12% valt in de eerste 15 minuten.
36%

NSÍ

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.25
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.66
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-4.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.32
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.34
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
153%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
72%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.11
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
19% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 17% valt in de eerste 15 minuten.
19%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Faroe Islands Premier League.

Teams versus competitie

SkálaLigaNSÍ
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.702.91▲ 3.17
Beide teams scoorden▲ 65%58%▲ 61%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 61%55%▲ 61%
Clean sheets• 26%25%▲ 35%
Doelpunt voor rust▼ 65%70%▼ 65%
Doelpunt na rust• 78%78%▲ 87%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
58%
Beide teams scoorden
55%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
25%
Clean sheets
1.58
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.33
Uitdoelpunten / wedstrijd
+19%
Thuisvoordeel aanval
+16%
Thuisvoordeel verdediging
+12%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
70%
1 doelpunt
40%
2 doelpunten
16%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
78%
1 doelpunt
46%
2 doelpunten
25%
3 doelpunten
10%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. NSÍDoelpuntPetur Knudsen
  2. SkálaWisselIn: Sebastian Schmidt LarsenUit: Teitur Poulsen
  3. NSÍGele kaartPetur Knudsen
  4. SkálaWisselIn: Rói OlsenUit: Malthe Nielsen
  5. NSÍGele kaartFilip Drinic
  6. SkálaGele kaartMaxwell Effiom

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Skála 0 - 1 - 1 NSÍ. Gemiddeld aantal doelpunten 5.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Skála tegen NSÍ?

De wedstrijd in Faroe Islands Premier League eindigde in Skála 1:2 NSÍ. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Skála en NSÍ?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Skála er 0, won NSÍ er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 5,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Skála tegen NSÍ?

Skála scoort gemiddeld 1,09 doelpunten per wedstrijd en NSÍ scoort 2,04. Het gemiddelde in Faroe Islands Premier League is 2,91 doelpunten, met Over 2.5 in 55% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 65% van de wedstrijden van Skála en 61% van die van NSÍ.

Wat is de actuele vorm van Skála en NSÍ?

In de laatste vijf wedstrijden won Skála er 2, speelde het 3 gelijk en verloor het 0 (1,80 punten per wedstrijd). NSÍ won er 3, speelde 2 gelijk en verloor 0 (2,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Skála tegen NSÍ?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.