Sokół Kolbuszowa Dolna tegen Siarka Tarnobrzeg: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Sokół Kolbuszowa Dolna speelde tegen Siarka Tarnobrzeg in 3 Liga Group 4 (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 28 februari 2026. Eindstand: 4:1.

Huidige vorm

Sokół Kolbuszowa Dolna: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd. Siarka Tarnobrzeg: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Sokół Kolbuszowa Dolna scoort 0,89 en krijgt 2,11 doelpunten per wedstrijd tegen. Siarka Tarnobrzeg scoort 2,16 en krijgt 1,26 tegen. Competitiegemiddelde: 3,28 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Sokół Kolbuszowa Dolna 42%, Siarka Tarnobrzeg 63%. Over 2.5: Sokół Kolbuszowa Dolna 58%, Siarka Tarnobrzeg 74%. Competitieniveau: BTTS 61%, Over 2.5 64%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Sokół Kolbuszowa Dolna 1,25, Siarka Tarnobrzeg 1,42. Schoten per wedstrijd: Sokół Kolbuszowa Dolna 5,3, Siarka Tarnobrzeg 5,0. Gemiddeld balbezit: Sokół Kolbuszowa Dolna 32%, Siarka Tarnobrzeg 23%.

Eerste en tweede helft

Sokół Kolbuszowa Dolna: voorsprong bij rust 16%, doelpunten in de tweede helft 0,42. Siarka Tarnobrzeg: voorsprong bij rust 32%, doelpunten in de tweede helft 0,74.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (7) voor Sokół Kolbuszowa Dolna en 0-15 (14) voor Siarka Tarnobrzeg. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

3 Liga Group 4: 3,28 doelpunten per wedstrijd, BTTS 61%, Over 2.5 64%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 2,00, BTTS 0%.

Per helft

2 : 1
1e helft
2 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

-1Balbezit (%)-1
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
-1Schoten-1
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
-1Schoten op doel-1
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
0xG0
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
-1Corners-1
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
0Gevaarlijke aanvallen0
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
-1Overtredingen-1
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
-1Kaarten-1
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Voorbeschouwingsprofielwat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
0.89Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.16
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
2.11Tegendoelpunten / wedstrijd1.26
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
32%Gemiddeld balbezit23%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
1.68Schoten op doel / wedstrijd1.89
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Teamstatistiekenwie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

5.26Schoten per wedstrijd4.95
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
1.68Schoten op doel1.89
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
17%Schotconversie43.6%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
32%Balbezit23%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
1.25xG voor1.42
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
1.47xG tegen1.65
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Schotkwaliteit

Sokół Kolbuszowa Dolna: CounteraanvallendSiarka Tarnobrzeg: Counteraanvallend
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
Nauwkeurigheid (schoten op doel)32%38%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.240.29
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.531.14

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvormwie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Siarka Tarnobrzeg is 100% beter voor vorm laatste 5.

0.8 punten / wedstrijd - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.6 punten / wedstrijd - Siarka Tarnobrzeg

Sokół Kolbuszowa Dolna
LDWLL
Resultaatverdeling seizoen
16% W11% R74% P
Seizoen (W-G-V)
3-2-14
0.58 punten / wedstrijd · doelsaldo -23
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
2-1-6
Laatste 5 thuis
1-0-4
LLLWL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.2Tegendoelpunten: 3.0xG: 1.13xG tegenstander: 1.31BTTS: 40%Over 2.5: 100%
Siarka Tarnobrzeg
DWDLW
Resultaatverdeling seizoen
47% W26% R26% P
Seizoen (W-G-V)
9-5-5
1.68 punten / wedstrijd · doelsaldo +17
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
4-3-2
Laatste 5 uit
2-2-1
WWDDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.8Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.56xG tegenstander: 1.74BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Doelpuntenhoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Siarka Tarnobrzeg is 143% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

0.89 doelpunten / wedstrijd - Sokół Kolbuszowa Dolna · 2.16 doelpunten / wedstrijd - Siarka Tarnobrzeg

Siarka Tarnobrzeg is 67% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2.11 doelpunten / wedstrijd - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.26 doelpunten / wedstrijd - Siarka Tarnobrzeg

Scoringsprofiel van Sokół Kolbuszowa Dolna: sterk

Sokół Kolbuszowa Dolna scoort in 53% van de wedstrijden (10 van 19 wedstrijden), terwijl Siarka Tarnobrzeg in 26% (5 van 19 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Siarka Tarnobrzeg: zeer sterk

Siarka Tarnobrzeg scoort in 84% van de wedstrijden (16 van 19 wedstrijden), terwijl Sokół Kolbuszowa Dolna in 11% (2 van 19 wedstrijden) de nul houdt.

17Gemaakte doelpunten (seizoen)41
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
40Tegendoelpunten (seizoen)24
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
3Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.42
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
6Gemaakte doelpunten (laatste 5)14
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
15Tegendoelpunten (laatste 5)5
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Hoe vaak ze minstens scoren...

53%1 doelpunt84%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
26%2 doelpunten63%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
11%3 doelpunten26%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
0%4 doelpunten21%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Hoe vaak ze minstens incasseren...

89%1 doelpunt74%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
63%2 doelpunten47%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
32%3 doelpunten5%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
16%4 doelpunten0%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

42%
Sokół Kolbuszowa Dolna - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.8 van 19 wedstrijden
63%
Siarka Tarnobrzeg - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.12 van 19 wedstrijden
61%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

11%BTTS bij rust0%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
5%BTTS in beide helften0%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
21%Scoorden in beide helften21%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

BTTS en aantal doelpunten

37%Min. 3 doelpunten en BTTS63%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
21%Min. 3 doelpunten zonder BTTS11%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
40%BTTS - laatste 560%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Aantal doelpunten (Over/Under)hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)

1e helft

58%Min. 1 doelpunt voor rust58%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
32%Min. 2 doelpunten voor rust32%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
11%Min. 3 doelpunten voor rust11%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

2e helft

58%Min. 1 doelpunt na rust68%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
37%Min. 2 doelpunten na rust32%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
11%Min. 3 doelpunten na rust21%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Wedstrijdhelftenwanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Siarka Tarnobrzeg is 54% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

0.89 punten / wedstrijd - Sokół Kolbuszowa Dolna · 1.37 punten / wedstrijd - Siarka Tarnobrzeg

Sokół Kolbuszowa Dolna — situatie bij rust
16% op voorsprong42% gelijk42% achterstaand
Siarka Tarnobrzeg — situatie bij rust
32% op voorsprong42% gelijk26% achterstaand

Voor rust (1e helft)

0.89Punten per wedstrijd (1e helft)1.37
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
0.37Doelpunten voor (1e helft)0.74
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
0.68Doelpunten tegen (1e helft)0.32
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
1.05Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.05
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
58%Clean sheet voor rust74%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
74%Geen doelpunt voor rust68%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Na rust (2e helft)

0.95Punten per wedstrijd (2e helft)1.47
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
0.42Doelpunten voor (2e helft)0.74
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
0.68Doelpunten tegen (2e helft)0.53
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
1.11Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.26
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
53%Clean sheet na rust58%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg
63%Geen doelpunt na rust53%
Sokół Kolbuszowa DolnaSiarka Tarnobrzeg

Sokół Kolbuszowa Dolna — resultaten in de tweede helft

11% W63% R26% P
17
Punten bij rust
7
Doelpunten bij rust
-6
Doelsaldo (1e helft)
18
Punten in de tweede helft
-5
Doelsaldo (2e helft)
0.89
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 16% van de wedstrijden bij rust voor en wint 16%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust0.0

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Siarka Tarnobrzeg — resultaten in de tweede helft

37% W37% R26% P
26
Punten bij rust
14
Doelpunten bij rust
+8
Doelsaldo (1e helft)
28
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
1.37
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden147%

Staat in 32% van de wedstrijden bij rust voor en wint 47%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Sokół Kolbuszowa Dolna — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.60.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.60.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.21.4
1 doelpunt40%60%
2 doelpunten40%40%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet80%60%
Geen doelpunt60%60%
Doelsaldo0-1
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 20% gewonnen - 60% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Siarka Tarnobrzeg — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.80.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.20.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.00.8
1 doelpunt40%40%
2 doelpunten20%20%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet80%80%
Geen doelpunt80%60%
Doelsaldo+3+2
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 60% gelijk - 0% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuutwanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Sokół Kolbuszowa Dolna
GescoordTegendoelpunten
3
16
0-15
3
3
16-30
3
8
31-45
0
4
46-60
1
5
61-75
7
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (16). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

Siarka Tarnobrzeg
GescoordTegendoelpunten
14
9
0-15
5
3
16-30
8
2
31-45
3
6
46-60
5
0
61-75
6
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (14 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (9). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatorenwat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.21
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.1 : 2.1
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
98%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
53%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-38%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
45%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
8%
0:0-risico
ongeveer 1 op 13 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Sokół Kolbuszowa Dolna

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.22
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-1.00
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+2.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.36
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.64
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
51%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
137%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.22
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.0
Late doelpunten
41% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 18% valt in de eerste 15 minuten.
41%

Siarka Tarnobrzeg

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.23
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+1.13
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-10.5 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.74
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.39
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
140%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
72%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.08
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
15% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 34% valt in de eerste 15 minuten.
15%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontextis dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 3 Liga Group 4.

Teams versus competitie

Sokół Kolbuszowa DolnaLigaSiarka Tarnobrzeg
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd 3.003.28 3.42
Beide teams scoorden 42%61% 63%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5) 58%64% 74%
Clean sheets 11%22% 26%
Doelpunt voor rust 58%53% 58%
Doelpunt na rust 58%53% 68%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.28
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
61%
Beide teams scoorden
64%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
22%
Clean sheets
1.74
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.54
Uitdoelpunten / wedstrijd
+13%
Thuisvoordeel aanval
+11%
Thuisvoordeel verdediging
+5%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
53%
1 doelpunt
32%
2 doelpunten
11%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
53%
1 doelpunt
34%
2 doelpunten
12%
3 doelpunten
5%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Thuisteam

Uitteam

Andere geregistreerde spelers

Paweł Mróz⚽ 1

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. Siarka TarnobrzegDoelpuntPaweł Mróz

Onderlinge resultaten

Vorige ontmoeting: Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg. Gemiddeld aantal doelpunten 2.00, beide teams scoorden in 0% wedstrijden.

Siarka Tarnobrzeg
0 : 2
Sokół Kolbuszowa Dolna

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Sokół Kolbuszowa Dolna tegen Siarka Tarnobrzeg?

De wedstrijd in 3 Liga Group 4 eindigde in Sokół Kolbuszowa Dolna 4:1 Siarka Tarnobrzeg. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Sokół Kolbuszowa Dolna tegen Siarka Tarnobrzeg?

Sokół Kolbuszowa Dolna scoort gemiddeld 0,89 doelpunten per wedstrijd en Siarka Tarnobrzeg scoort 2,16. Het gemiddelde in 3 Liga Group 4 is 3,28 doelpunten, met Over 2.5 in 64% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 42% van de wedstrijden van Sokół Kolbuszowa Dolna en 63% van die van Siarka Tarnobrzeg.

Wat is de actuele vorm van Sokół Kolbuszowa Dolna en Siarka Tarnobrzeg?

In de laatste vijf wedstrijden won Sokół Kolbuszowa Dolna er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 3 (0,80 punten per wedstrijd). Siarka Tarnobrzeg won er 2, speelde 2 gelijk en verloor 1 (1,60 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Sokół Kolbuszowa Dolna tegen Siarka Tarnobrzeg?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.