Slowakije - Super LigaŠtadión Antona MalatinskéhoGegevens actueel op 16 oktober 2026

Spartak Trnava - Slovan Bratislava: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Spartak Trnava tegen Slovan Bratislava: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Spartak Trnava speelt tegen Slovan Bratislava in Super Liga (Slowakije). De wedstrijd staat gepland voor 17 oktober 2026. Locatie: Štadión Antona Malatinského.

Huidige vorm

Spartak Trnava: 2-2-1, 1,60 punten per wedstrijd. Slovan Bratislava: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Spartak Trnava scoort 2,40 en krijgt 1,10 doelpunten per wedstrijd tegen. Slovan Bratislava scoort 2,33 en krijgt 1,11 tegen. Competitiegemiddelde: 3,34 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Spartak Trnava 70%, Slovan Bratislava 56%. Over 2.5: Spartak Trnava 70%, Slovan Bratislava 78%. Competitieniveau: BTTS 62%, Over 2.5 66%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Spartak Trnava 1,71, Slovan Bratislava 1,91. Schoten per wedstrijd: Spartak Trnava 15,3, Slovan Bratislava 16,9. Gemiddeld balbezit: Spartak Trnava 54%, Slovan Bratislava 67%.

Eerste en tweede helft

Spartak Trnava: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 1,20. Slovan Bratislava: voorsprong bij rust 44%, doelpunten in de tweede helft 1,44.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (8) voor Spartak Trnava en 76-90+ (6) voor Slovan Bratislava. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Super Liga: 3,34 doelpunten per wedstrijd, BTTS 62%, Over 2.5 66%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-3. Gemiddeld aantal doelpunten 2,75, BTTS 25%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(3.30)
(3.62)
(2.00)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

Spartak TrnavaSlovan Bratislava
2.4Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.33
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
1.1Tegendoelpunten / wedstrijd1.11
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
54%Gemiddeld balbezit67%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
5.5Schoten op doel / wedstrijd5.33
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

15.3Schoten per wedstrijd16.89
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
5.5Schoten op doel5.33
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
15.7%Schotconversie13.8%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
54%Balbezit67%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
1.71xG voor1.91
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
1.35xG tegen1.15
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

Schotkwaliteit

Spartak Trnava: AanvallendSlovan Bratislava: Dominant
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
Nauwkeurigheid (schoten op doel)36%32%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.440.44

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Spartak Trnava is 60% beter voor vorm laatste 5.

1.6 punten / wedstrijd - Spartak Trnava · 1 punten / wedstrijd - Slovan Bratislava

Spartak Trnava
LDWDW
Resultaatverdeling seizoen
60% W30% G10% V
Seizoen (W-G-V)
6-3-1
2.10 punten / wedstrijd · doelsaldo +13
Laatste 5 (W-G-V)
2-2-1
1.60 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
3-1-1
Laatste 5 thuis
3-1-1
DWWLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.4Tegendoelpunten: 1.8xG: 1.47xG tegenstander: 1.48BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Slovan Bratislava
LLDWD
Resultaatverdeling seizoen
56% W22% G22% V
Seizoen (W-G-V)
5-2-2
1.89 punten / wedstrijd · doelsaldo +11
Laatste 5 (W-G-V)
1-2-2
1.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
3-1-1
Laatste 5 uit
3-1-1
WWLWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.4Tegendoelpunten: 1.8xG: 1.93xG tegenstander: 1.20BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Scoringsprofiel van Spartak Trnava: zeer sterk

Spartak Trnava scoort in 100% van de wedstrijden (10 van 10 wedstrijden), terwijl Slovan Bratislava in 33% (3 van 9 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Slovan Bratislava: zeer sterk

Slovan Bratislava scoort in 89% van de wedstrijden (8 van 9 wedstrijden), terwijl Spartak Trnava in 30% (3 van 10 wedstrijden) de nul houdt.

24Gemaakte doelpunten (seizoen)21
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
11Tegendoelpunten (seizoen)10
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
3.5Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.44
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
12Gemaakte doelpunten (laatste 5)7
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
9Tegendoelpunten (laatste 5)9
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt89%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
70%2 doelpunten67%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
40%3 doelpunten44%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
20%4 doelpunten22%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

Hoe vaak ze minstens incasseren...

70%1 doelpunt67%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
30%2 doelpunten33%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
10%3 doelpunten11%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
0%4 doelpunten0%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

56%
Slovan Bratislava - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.5 van 9 wedstrijden
62%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

40%BTTS bij rust11%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
10%BTTS in beide helften0%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
50%Scoorden in beide helften33%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

BTTS en aantal doelpunten

50%Min. 3 doelpunten en BTTS44%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
20%Min. 3 doelpunten zonder BTTS33%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
100%BTTS - laatste 580%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

90%Min. 1 doelpunt voor rust78%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
60%Min. 2 doelpunten voor rust33%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
40%Min. 3 doelpunten voor rust11%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

2e helft

80%Min. 1 doelpunt na rust100%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
50%Min. 2 doelpunten na rust67%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
20%Min. 3 doelpunten na rust22%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Spartak Trnava — situatie bij rust
50% op voorsprong20% gelijk30% achterstaand
Slovan Bratislava — situatie bij rust
44% op voorsprong33% gelijk22% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.7Punten per wedstrijd (1e helft)1.67
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
1.2Doelpunten voor (1e helft)0.89
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
0.7Doelpunten tegen (1e helft)0.33
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
1.9Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.22
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
50%Clean sheet voor rust67%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
20%Geen doelpunt voor rust44%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

Na rust (2e helft)

1.9Punten per wedstrijd (2e helft)1.78
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
1.2Doelpunten voor (2e helft)1.44
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
0.4Doelpunten tegen (2e helft)0.78
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
1.6Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2.22
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
60%Clean sheet na rust44%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava
30%Geen doelpunt na rust33%
Spartak TrnavaSlovan Bratislava

Spartak Trnava — resultaten in de tweede helft

50% W40% G10% V
17
Punten bij rust
12
Doelpunten bij rust
+5
Doelsaldo (1e helft)
19
Punten in de tweede helft
+8
Doelsaldo (2e helft)
1.70
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden120%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 60%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.3

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Slovan Bratislava — resultaten in de tweede helft

56% W11% G33% V
15
Punten bij rust
8
Doelpunten bij rust
+5
Doelsaldo (1e helft)
16
Punten in de tweede helft
+6
Doelsaldo (2e helft)
1.67
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden127%

Staat in 44% van de wedstrijden bij rust voor en wint 56%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.5

Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Spartak Trnava — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.202.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.21.2
Tegendoelpunten / wedstrijd1.20.6
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.41.8
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten80%40%
3 doelpunten60%20%
Clean sheet20%40%
Geen doelpunt20%20%
Doelsaldo0+3
Rust: 40% op voorsprong - 0% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 60% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 6
Slovan Bratislava — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.601.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.21.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.61.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.82.4
1 doelpunt60%100%
2 doelpunten20%80%
3 doelpunten0%20%
Clean sheet40%20%
Geen doelpunt80%40%
Doelsaldo-20
Rust: 0% op voorsprong - 60% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 1

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Spartak Trnava
GescoordTegendoelpunten
0
2
0-15
4
3
16-30
8
2
31-45
2
1
46-60
6
0
61-75
4
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

Slovan Bratislava
GescoordTegendoelpunten
5
1
0-15
2
0
16-30
1
2
31-45
4
4
46-60
3
0
61-75
6
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (4). Balans late doelpunten (76-90): +3 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.47
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.8 : 1.7
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
104%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
63%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-21%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
89%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Spartak Trnava

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.36
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.94
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-3.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.69
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.25
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
140%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
68%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.50
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
17% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
17%

Slovan Bratislava

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.76
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.46
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-5.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.42
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.04
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
144%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
65%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.89
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.5
Late doelpunten
29% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 24% valt in de eerste 15 minuten.
29%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Super Liga.

Teams versus competitie

Spartak TrnavaLigaSlovan Bratislava
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.503.34▲ 3.44
Beide teams scoorden▲ 70%62%▼ 56%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 70%66%▲ 78%
Clean sheets▲ 30%20%▲ 33%
Doelpunt voor rust▲ 90%81%▼ 78%
Doelpunt na rust▼ 80%84%▲ 100%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.34
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
62%
Beide teams scoorden
66%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
20%
Clean sheets
1.72
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.62
Uitdoelpunten / wedstrijd
+6%
Thuisvoordeel aanval
+6%
Thuisvoordeel verdediging
+4%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
81%
1 doelpunt
41%
2 doelpunten
22%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
84%
1 doelpunt
59%
2 doelpunten
21%
3 doelpunten
16%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (4): Spartak Trnava 0 - 1 - 3 Slovan Bratislava. Gemiddeld aantal doelpunten 2.75, beide teams scoorden in 25% wedstrijden.

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Spartak Trnava en Slovan Bratislava tegen elkaar?

Spartak Trnava speelt op 17 oktober 2026 in Super Liga tegen Slovan Bratislava in Štadión Antona Malatinského. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Spartak Trnava en Slovan Bratislava?

In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Spartak Trnava er 0, won Slovan Bratislava er 3 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 2,75 doelpunten; in 25% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Spartak Trnava tegen Slovan Bratislava?

Spartak Trnava scoort gemiddeld 2,40 doelpunten per wedstrijd en Slovan Bratislava scoort 2,33. Het gemiddelde in Super Liga is 3,34 doelpunten, met Over 2.5 in 66% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 70% van de wedstrijden van Spartak Trnava en 56% van die van Slovan Bratislava.

Wat is de actuele vorm van Spartak Trnava en Slovan Bratislava?

In de laatste vijf wedstrijden won Spartak Trnava er 2, speelde het 2 gelijk en verloor het 1 (1,60 punten per wedstrijd). Slovan Bratislava won er 1, speelde 2 gelijk en verloor 2 (1,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Spartak Trnava tegen Slovan Bratislava?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.