Sporting JAX - Indy Eleven: wedstrijdstatistieken
Sporting JAX tegen Indy Eleven: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Sporting JAX speelde tegen Indy Eleven in USL Championship (Verenigde Staten). De wedstrijd werd gespeeld op 15 augustus 2026. Eindstand: 0:1.
Huidige vorm
Sporting JAX: 1-2-2, 1,00 punten per wedstrijd. Indy Eleven: 0-1-4, 0,20 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Sporting JAX scoort 1,21 en krijgt 2,68 doelpunten per wedstrijd tegen. Indy Eleven scoort 1,18 en krijgt 1,24 tegen. Competitiegemiddelde: 2,70 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Sporting JAX 63%, Indy Eleven 53%. Over 2.5: Sporting JAX 74%, Indy Eleven 41%. Competitieniveau: BTTS 53%, Over 2.5 48%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Sporting JAX 1,00, Indy Eleven 1,56. Schoten per wedstrijd: Sporting JAX 8,1, Indy Eleven 13,2. Gemiddeld balbezit: Sporting JAX 44%, Indy Eleven 40%.
Eerste en tweede helft
Sporting JAX: voorsprong bij rust 26%, doelpunten in de tweede helft 0,58. Indy Eleven: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 0,88.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (5) voor Sporting JAX en 61-75 (6) voor Indy Eleven. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
USL Championship: 2,70 doelpunten per wedstrijd, BTTS 53%, Over 2.5 48%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Sporting JAX heeft een zeer zwakke thuisbalans, met slechts 11% gewonnen wedstrijden en gemiddeld 3,11 tegendoelpunten per wedstrijd. Indy Eleven heeft dit seizoen echter nog geen enkele uitwedstrijd gewonnen en verloor 75% van zijn uitduels. De thuisploeg scoort in eigen stadion gemiddeld 1,78 keer per wedstrijd, terwijl de bezoekers buitenshuis slechts 0,63 keer scoren en in 63% van de wedstrijden niet tot scoren komen. Bovendien verkeert Indy Eleven duidelijk in een crisis: in de laatste vijf wedstrijden boekte het 0 overwinningen, 1 gelijkspel en 4 nederlagen, waarbij het slechts 2 doelpunten maakte. Ook Sporting JAX maakt geen sterke indruk, maar de laatste vijf wedstrijden leverden 6 doelpunten en 5 punten op, tegenover slechts 1 punt voor de tegenstander. Beide defensies geven hun tegenstanders regelmatig kansen, maar het betere rendement van de thuisploeg en de uitzonderlijk zwakke uitvorm van Indy Eleven wijzen op een nipte overwinning voor Sporting JAX.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal is het scenario BTTS Nee, waarbij minstens één van beide teams niet scoort, omdat Indy Eleven in uitwedstrijden gemiddeld slechts 0,63 doelpunt maakt en in 63% van die wedstrijden niet tot scoren kwam. BTTS kwam in de uitwedstrijden van Indy slechts in 38% van de gevallen voor, duidelijk onder het competitiegemiddelde van 53%, terwijl Sporting JAX in 22% van zijn thuiswedstrijden de nul hield. De thuisploeg zou daarentegen de weg naar het doel moeten vinden: thuis scoort Sporting JAX gemiddeld 1,67 doelpunt, noteert het een xG van 1,73 en levert het gemiddeld 5,67 schoten op doel per wedstrijd af, terwijl Indy in uitwedstrijden 1,75 doelpunt incasseert. De recente defensieve vorm van Sporting is minder sterk, want in vijf wedstrijden kreeg het gemiddeld 2,4 doelpunt tegen. Indy maakte in dezelfde periode echter slechts 0,4 doelpunt per wedstrijd, wat nog altijd meer pleit voor het uitblijven van een doelpunt van de bezoekers dan voor een wedstrijd waarin beide teams scoren.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Sporting JAX scoort gemiddeld 1.67 doelpunt thuis, terwijl Indy Eleven uit gemiddeld 1.75 doelpunt incasseert. Dat ondersteunt duidelijk ongeveer 1.65 doelpunt voor de thuisploeg. De bezoekers maken echter slechts 0.63 doelpunt per uitwedstrijd en kwamen in maar liefst 63% van die duels niet tot scoren, ondanks een recente xG van 1.58. De lijn van 3.5 bleef under in 78% van de wedstrijden van Sporting JAX en in 62% van de duels van Indy Eleven, terwijl geen van beide teams dit seizoen de grens van 4.5 doelpunt overschreed. De mindere recente defensie van de thuisploeg, die in vijf wedstrijden 12 doelpunten incasseerde, vergroot de kans op een uitslag van 2:1 of 2:0, maar de beperkte efficiëntie van Indy Eleven maakt vier doelpunten minder waarschijnlijk. Daarom wordt under 3.5 het sterkst ondersteund door de combinatie van de seizoensgebonden doelpuntenpatronen en de lage aanvallende productie van de bezoekers.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Sporting JAX scoort thuis gemiddeld 1,67 doelpunt en krijgt slechts 0,78 doelpunt tegen, terwijl Indy Eleven in uitwedstrijden maar 0,63 keer scoort en de tegenstander 1,75 doelpunt laat maken. De thuisploeg won 67% van de wedstrijden, tegenover 0% zeges voor de bezoekers en maar liefst 75% nederlagen, wat het scenario van een uiteindelijke thuisoverwinning duidelijk versterkt. De voorsprong is vooral voor rust zichtbaar: Sporting JAX stond in 5 van de 9 wedstrijden (56%) aan de leiding, terwijl Indy Eleven geen enkele keer op voorsprong kwam, in de eerste helften niet scoorde en deze in 63% van de gevallen verloor. Na rust scoort de thuisploeg gemiddeld 1,11 doelpunt, terwijl Indy Eleven 1,13 doelpunt incasseert. Daarom is een voorsprong van Sporting JAX bij rust en het vasthouden daarvan tot het einde de sterkste variant.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Sporting JAX | Indy Eleven | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 36% | 36% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.12 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.42 | 0.25 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Sporting JAX is 400% beter voor vorm laatste 5.
1 punten / wedstrijd - Sporting JAX · 0.2 punten / wedstrijd - Indy Eleven
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Indy Eleven is 116% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
2.68 doelpunten / wedstrijd - Sporting JAX · 1.24 doelpunten / wedstrijd - Indy Eleven
Sporting JAX scoort in 63% van de wedstrijden (12 van 19 wedstrijden), terwijl Indy Eleven in 12% (2 van 17 wedstrijden) de nul houdt.
Indy Eleven scoort in 65% van de wedstrijden (11 van 17 wedstrijden), terwijl Sporting JAX in 0% (0 van 19 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Sporting JAX
Over / Under - Indy Eleven
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Indy Eleven is 31% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
0.95 punten / wedstrijd - Sporting JAX · 1.24 punten / wedstrijd - Indy Eleven
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Sporting JAX — resultaten in de tweede helft
Staat in 26% van de wedstrijden bij rust voor en wint 5%. Verspeelt na rust soms de voorsprong.
Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Indy Eleven — resultaten in de tweede helft
Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 35%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.20 | 0.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.6 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 1.2 | 1.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.8 | 1.8 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 40% | 60% |
| 3 doelpunten | 20% | 20% |
| Clean sheet | 40% | 20% |
| Geen doelpunt | 60% | 60% |
| Doelsaldo | -3 | -3 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 0.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.2 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 1.4 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.6 | 1.6 |
| 1 doelpunt | 60% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 40% |
| 3 doelpunten | 0% | 20% |
| Clean sheet | 60% | 0% |
| Geen doelpunt | 80% | 80% |
| Doelsaldo | -1 | -6 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (14). Balans late doelpunten (76-90): -10 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (6 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (8). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Sporting JAX
Indy Eleven
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van USL Championship.
Teams versus competitie
| Sporting JAX | Liga | Indy Eleven | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▲ 3.89 | 2.70 | ▼ 2.41 |
| Beide teams scoorden | ▲ 63% | 53% | • 53% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 74% | 48% | ▼ 41% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 28% | ▼ 12% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 84% | 66% | • 65% |
| Doelpunt na rust | ▲ 95% | 78% | ▲ 94% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Vorige ontmoeting: Sporting JAX 0 - 0 - 1 Indy Eleven. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Sporting JAX tegen Indy Eleven?
De wedstrijd in USL Championship eindigde in Sporting JAX 0:1 Indy Eleven. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Sporting JAX tegen Indy Eleven?
Sporting JAX scoort gemiddeld 1,21 doelpunten per wedstrijd en Indy Eleven scoort 1,18. Het gemiddelde in USL Championship is 2,70 doelpunten, met Over 2.5 in 48% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 63% van de wedstrijden van Sporting JAX en 53% van die van Indy Eleven.
Wat is de actuele vorm van Sporting JAX en Indy Eleven?
In de laatste vijf wedstrijden won Sporting JAX er 1, speelde het 2 gelijk en verloor het 2 (1,00 punten per wedstrijd). Indy Eleven won er 0, speelde 1 gelijk en verloor 4 (0,20 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Sporting JAX tegen Indy Eleven?
Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


