Frankrijk - Ligue 1Stade de la MeinauGegevens actueel op 16 oktober 2026

Strasbourg - PSG: wedstrijdstatistieken

Onderbouwing:

Volledige analyse en pick in de app

Bekijk de wedanalyse, pick, Value Bet en volledige onderbouwing voor deze wedstrijd.

Analyse en pick bekijken

Strasbourg tegen PSG: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Strasbourg speelt tegen PSG in Ligue 1 (Frankrijk). De wedstrijd staat gepland voor 17 oktober 2026. Locatie: Stade de la Meinau.

Huidige vorm

Strasbourg: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. PSG: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Strasbourg scoort 1,83 en krijgt 2,00 doelpunten per wedstrijd tegen. PSG scoort 1,83 en krijgt 1,33 tegen. Competitiegemiddelde: 2,91 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Strasbourg 83%, PSG 83%. Over 2.5: Strasbourg 83%, PSG 83%. Competitieniveau: BTTS 61%, Over 2.5 61%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Strasbourg 1,32, PSG 2,43. Schoten per wedstrijd: Strasbourg 11,5, PSG 21,3. Gemiddeld balbezit: Strasbourg 48%, PSG 67%.

Eerste en tweede helft

Strasbourg: voorsprong bij rust 17%, doelpunten in de tweede helft 1,33. PSG: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 1,33.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (5) voor Strasbourg en 61-75 (5) voor PSG. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

Ligue 1: 2,91 doelpunten per wedstrijd, BTTS 61%, Over 2.5 61%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-1-1. Gemiddeld aantal doelpunten 4,50, BTTS 100%.

Voor de wedstrijd

1X2-quoteringen

(9.15)
(5.78)
(1.36)

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.83Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.83
StrasbourgPSG
2Tegendoelpunten / wedstrijd1.33
StrasbourgPSG
48%Gemiddeld balbezit67%
StrasbourgPSG
4.5Schoten op doel / wedstrijd7.33
StrasbourgPSG

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.5Schoten per wedstrijd21.33
StrasbourgPSG
4.5Schoten op doel7.33
StrasbourgPSG
15.9%Schotconversie8.6%
StrasbourgPSG
48%Balbezit67%
StrasbourgPSG
1.32xG voor2.43
StrasbourgPSG
1.83xG tegen1.09
StrasbourgPSG

Schotkwaliteit

Strasbourg: Efficiënte afwerkingPSG: Dominant
StrasbourgPSG
Nauwkeurigheid (schoten op doel)39%34%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.110.11
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.410.25

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

PSG is 43% beter voor vorm laatste 5.

1.4 punten / wedstrijd - Strasbourg · 2 punten / wedstrijd - PSG

Strasbourg
WWDLL
Resultaatverdeling seizoen
33% W17% G50% V
Seizoen (W-G-V)
2-1-3
1.17 punten / wedstrijd · doelsaldo -1
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-0
Laatste 5 thuis
1-1-0
WD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.44xG tegenstander: 1.83BTTS: 100%Over 2.5: 80%
PSG
DLWWW
Resultaatverdeling seizoen
50% W33% G17% V
Seizoen (W-G-V)
3-2-1
1.83 punten / wedstrijd · doelsaldo +3
Laatste 5 (W-G-V)
3-1-1
2.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-2-0
Laatste 5 uit
2-2-0
DDWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.8Tegendoelpunten: 1.2xG: 2.43xG tegenstander: 1.12BTTS: 80%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

PSG is 50% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

2 doelpunten / wedstrijd - Strasbourg · 1.33 doelpunten / wedstrijd - PSG

Scoringsprofiel van Strasbourg: zeer sterk

Strasbourg scoort in 83% van de wedstrijden (5 van 6 wedstrijden), terwijl PSG in 17% (1 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van PSG: zeer sterk

PSG scoort in 100% van de wedstrijden (6 van 6 wedstrijden), terwijl Strasbourg in 0% (0 van 6 wedstrijden) de nul houdt.

11Gemaakte doelpunten (seizoen)11
StrasbourgPSG
12Tegendoelpunten (seizoen)8
StrasbourgPSG
3.83Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.17
StrasbourgPSG
11Gemaakte doelpunten (laatste 5)9
StrasbourgPSG
8Tegendoelpunten (laatste 5)6
StrasbourgPSG

Hoe vaak ze minstens scoren...

83%1 doelpunt100%
StrasbourgPSG
33%2 doelpunten67%
StrasbourgPSG
17%3 doelpunten17%
StrasbourgPSG
17%4 doelpunten0%
StrasbourgPSG

Hoe vaak ze minstens incasseren...

100%1 doelpunt83%
StrasbourgPSG
67%2 doelpunten50%
StrasbourgPSG
17%3 doelpunten0%
StrasbourgPSG
17%4 doelpunten0%
StrasbourgPSG

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

61%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

33%BTTS bij rust0%
StrasbourgPSG
17%BTTS in beide helften0%
StrasbourgPSG
17%Scoorden in beide helften17%
StrasbourgPSG

BTTS en aantal doelpunten

67%Min. 3 doelpunten en BTTS83%
StrasbourgPSG
17%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
StrasbourgPSG
100%BTTS - laatste 580%
StrasbourgPSG

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

67%Min. 1 doelpunt voor rust83%
StrasbourgPSG
33%Min. 2 doelpunten voor rust17%
StrasbourgPSG
17%Min. 3 doelpunten voor rust0%
StrasbourgPSG

2e helft

100%Min. 1 doelpunt na rust83%
StrasbourgPSG
83%Min. 2 doelpunten na rust83%
StrasbourgPSG
33%Min. 3 doelpunten na rust50%
StrasbourgPSG

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

PSG is 67% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1 punten / wedstrijd - Strasbourg · 1.67 punten / wedstrijd - PSG

Strasbourg — situatie bij rust
17% op voorsprong50% gelijk33% achterstaand
PSG — situatie bij rust
50% op voorsprong17% gelijk33% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1Punten per wedstrijd (1e helft)1.67
StrasbourgPSG
0.5Doelpunten voor (1e helft)0.5
StrasbourgPSG
0.67Doelpunten tegen (1e helft)0.5
StrasbourgPSG
1.17Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1
StrasbourgPSG
33%Clean sheet voor rust67%
StrasbourgPSG
67%Geen doelpunt voor rust50%
StrasbourgPSG

Na rust (2e helft)

1.33Punten per wedstrijd (2e helft)2.17
StrasbourgPSG
1.33Doelpunten voor (2e helft)1.33
StrasbourgPSG
1.33Doelpunten tegen (2e helft)0.83
StrasbourgPSG
2.67Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2.17
StrasbourgPSG
17%Clean sheet na rust33%
StrasbourgPSG
33%Geen doelpunt na rust33%
StrasbourgPSG

Strasbourg — resultaten in de tweede helft

33% W33% G33% V
6
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
8
Punten in de tweede helft
0
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden194%

Staat in 17% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.7

Krijgt na rust 0.7 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

PSG — resultaten in de tweede helft

67% W17% G17% V
10
Punten bij rust
3
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
13
Punten in de tweede helft
+3
Doelsaldo (2e helft)
1.67
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Strasbourg — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.001.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.6
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.42.4
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten40%80%
3 doelpunten20%20%
Clean sheet20%20%
Geen doelpunt60%20%
Doelsaldo-1+4
Rust: 20% op voorsprong - 40% gelijk - 40% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
PSG — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd2.002.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.21.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.82.2
1 doelpunt80%80%
2 doelpunten0%80%
3 doelpunten0%60%
Clean sheet80%20%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo+2+1
Rust: 60% op voorsprong - 20% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 0% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Strasbourg
GescoordTegendoelpunten
0
1
0-15
0
1
16-30
3
2
31-45
3
2
46-60
0
2
61-75
5
4
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (4). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

PSG
GescoordTegendoelpunten
1
1
0-15
1
1
16-30
1
1
31-45
0
2
46-60
5
2
61-75
3
1
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (2). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.50
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.6 : 1.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
120%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
83%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
+29%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
83%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Strasbourg

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.51
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.34
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.51
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.17
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
110%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
161%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.23
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.8
Late doelpunten
45% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 0% valt in de eerste 15 minuten.
45%

PSG

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+1.34
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.84
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-0.8 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.60
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.24
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
148%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
80%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.17
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.8
Late doelpunten
27% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 9% valt in de eerste 15 minuten.
27%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Ligue 1.

Teams versus competitie

StrasbourgLigaPSG
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▲ 3.832.91▲ 3.17
Beide teams scoorden▲ 83%61%▲ 83%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 83%61%▲ 83%
Clean sheets▼ 0%23%▼ 17%
Doelpunt voor rust▼ 67%70%▲ 83%
Doelpunt na rust▲ 100%81%▲ 83%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.91
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
61%
Beide teams scoorden
61%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
23%
Clean sheets
1.67
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.24
Uitdoelpunten / wedstrijd
+35%
Thuisvoordeel aanval
+26%
Thuisvoordeel verdediging
+18%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
70%
1 doelpunt
35%
2 doelpunten
13%
3 doelpunten
2%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
81%
1 doelpunt
59%
2 doelpunten
15%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Recente ontmoetingen (2): Strasbourg 0 - 1 - 1 PSG. Gemiddeld aantal doelpunten 4.50, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.

RC Strasbourg Alsace
1 : 2
Paris Saint-Germain FC
Paris Saint-Germain FC
3 : 3
RC Strasbourg Alsace

Veelgestelde vragen

Wanneer spelen Strasbourg en PSG tegen elkaar?

Strasbourg speelt op 17 oktober 2026 in Ligue 1 tegen PSG in Stade de la Meinau. De exacte aftraptijd in jouw tijdzone staat bovenaan de wedstrijdpagina.

Wat is de onderlinge balans tussen Strasbourg en PSG?

In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Strasbourg er 0, won PSG er 1 en eindigden er 1 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 4,50 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Strasbourg tegen PSG?

Strasbourg scoort gemiddeld 1,83 doelpunten per wedstrijd en PSG scoort 1,83. Het gemiddelde in Ligue 1 is 2,91 doelpunten, met Over 2.5 in 61% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 83% van de wedstrijden van Strasbourg en 83% van die van PSG.

Wat is de actuele vorm van Strasbourg en PSG?

In de laatste vijf wedstrijden won Strasbourg er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). PSG won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 1 (2,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Strasbourg tegen PSG?

Gebruik deze pagina om de cijfers achter Strasbourg tegen PSG te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.