Polen - 3 Liga Group 1Stadion MiejskiGegevens actueel op 15 oktober 2026

Swit - ŁKS Łódź II: wedstrijdstatistieken

Embleem van Swit
Swit
2 : 7rust 1:2
Embleem van ŁKS Łódź II
ŁKS Łódź II

Swit tegen ŁKS Łódź II: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Swit speelde tegen ŁKS Łódź II in 3 Liga Group 1 (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: Stadion Miejski. Eindstand: 2:7.

Huidige vorm

Swit: 3-0-2, 1,80 punten per wedstrijd. ŁKS Łódź II: 3-2-0, 2,20 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Swit scoort 1,82 en krijgt 1,09 doelpunten per wedstrijd tegen. ŁKS Łódź II scoort 1,60 en krijgt 1,90 tegen. Competitiegemiddelde: 3,60 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Swit 55%, ŁKS Łódź II 60%. Over 2.5: Swit 73%, ŁKS Łódź II 50%. Competitieniveau: BTTS 71%, Over 2.5 66%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Swit 2,06, ŁKS Łódź II 1,80. Schoten per wedstrijd: Swit 11,7, ŁKS Łódź II 10,6. Gemiddeld balbezit: Swit 38%, ŁKS Łódź II 42%.

Eerste en tweede helft

Swit: voorsprong bij rust 27%, doelpunten in de tweede helft 1,00. ŁKS Łódź II: voorsprong bij rust 20%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 16-30 (7) voor Swit en 46-60 (5) voor ŁKS Łódź II. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

3 Liga Group 1: 3,60 doelpunten per wedstrijd, BTTS 71%, Over 2.5 66%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Świt heeft het thuisvoordeel: het wint 60% van zijn thuiswedstrijden en scoort daarin gemiddeld 2,2 doelpunten, terwijl ŁKS Łódź II 29% van zijn uitwedstrijden wint en gemiddeld 1,71 doelpunten maakt. Het verschil is vooral achterin zichtbaar: de thuisploeg incasseert thuis 0,8 doelpunt per wedstrijd, tegenover 1,86 voor de bezoekers in uitwedstrijden. Ook de kwaliteit van de kansen valt in het voordeel van Świt uit: de thuis-xG bedraagt 1,97, tegenover 0,95 xG voor de tegenstanders, terwijl ŁKS zijn tegenstanders buitenshuis gemiddeld kansen met een waarde van 1,74 xG toestaat. De bezoekers zijn echter in goede vorm: in hun laatste vijf wedstrijden boekten ze drie overwinningen en speelden ze twee keer gelijk, met 12 doelpunten als opbrengst. Świt won in die periode drie keer, maakte 11 doelpunten en leed twee nederlagen. Ondanks de betere resultaten van ŁKS pleit het sterke thuisspel van Świt daarom voor een overwinning van de thuisploeg.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Ik voorspel BTTS ‘Ja’, omdat beide teams in de laatste 5 wedstrijden scoorden in 60% van de duels van Świt en 80% van die van ŁKS Łódź II. In die periode maakten ze gemiddeld respectievelijk 2,2 en 2,4 doelpunten, terwijl beide teams gemiddeld 1,6 doelpunt per wedstrijd incasseerden. Dat maakt een uitwisseling van doelpunten waarschijnlijk. Hun aanvallende potentieel blijkt ook uit de xG: 1,72 voor de thuisploeg en 1,84 voor de bezoekers. Hun tegenstanders staan gemiddeld respectievelijk 1,74 en 1,63 xG toe. Het grootste risico voor deze voorspelling is dat Świt in 67% van zijn thuiswedstrijden niet tot scoren kwam. De recente verbetering in de afronding wijst er echter op dat beide teams deze keer kunnen scoren.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

In de laatste 5 wedstrijden van Świt vielen gemiddeld 3,8 doelpunten, terwijl het gemiddelde bij de wedstrijden van ŁKS Łódź II op 4,0 lag. Dat wijst op een hoog scorend potentieel bij beide teams. De bezoekers maken dit seizoen gemiddeld 1,71 doelpunten per wedstrijd, terwijl de thuisploeg er 2,00 tegen krijgt. Świt noteert daarnaast een xG van 1,72, tegenover een xG van 1,74 die ŁKS Łódź II toestaat. De grens van 1,5 doelpunt werd overschreden in 100% van de wedstrijden van de bezoekers en in 67% van die van de thuisploeg, waardoor deze lijn het sterkste signaal geeft. Hoewel de recente resultaten ook hogere lijnen ondersteunen, bedraagt het seizoenspercentage wedstrijden met meer dan 2,5 doelpunten slechts 57% voor ŁKS Łódź II en 33% voor Świt. De voorspelling van in totaal 3,50 doelpunten pleit daarom voor meer dan 1,5 doelpunt, met een geschatte waarschijnlijkheid van 86%.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Het sterkste signaal dat ŁKS Łódź II bij rust op voorsprong staat, is dat Świt in 67% van zijn wedstrijden achterstond na de eerste helft, terwijl de bezoekers op dat moment in 33% van de wedstrijden voorstonden en hun voorsprong slechts in 17% van de gevallen verspeelden. De thuisploeg scoorde voor rust gemiddeld 0,33 doelpunt en kreeg er 1,33 tegen; bij de bezoekers ligt dat gemiddelde voor beide op 0,83 doelpunt. De recente vorm in de laatste vijf wedstrijden pleit ervoor dat ŁKS de voorsprong vasthoudt: de bezoekers verloren geen enkele wedstrijd, scoorden gemiddeld 2,4 doelpunten en kregen er 1,6 tegen, terwijl Świt twee keer verloor en gemiddeld 2,2 doelpunten maakte. ŁKS won in die wedstrijden 60% van de tweede helften en kreeg na rust gemiddeld 0,4 doelpunt tegen, tegenover 40% gewonnen tweede helften en 1,2 tegendoelpunten voor Świt. Daarom blijft het scenario waarin de bezoekers bij rust voorstaan en uiteindelijk winnen het waarschijnlijkst.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

1 : 2
1e helft
1 : 5
2e helft

Wedstrijdstatistieken

57Balbezit (%)43
SwitŁKS Łódź II
18Schoten15
SwitŁKS Łódź II
6Schoten op doel9
SwitŁKS Łódź II
2.32xG2.15
SwitŁKS Łódź II
7Corners6
SwitŁKS Łódź II
106Gevaarlijke aanvallen79
SwitŁKS Łódź II
9Overtredingen11
SwitŁKS Łódź II
0Kaarten0
SwitŁKS Łódź II

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.82Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.6
SwitŁKS Łódź II
1.09Tegendoelpunten / wedstrijd1.9
SwitŁKS Łódź II
38%Gemiddeld balbezit42%
SwitŁKS Łódź II
4Schoten op doel / wedstrijd4.7
SwitŁKS Łódź II

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

11.73Schoten per wedstrijd10.6
SwitŁKS Łódź II
4Schoten op doel4.7
SwitŁKS Łódź II
15.5%Schotconversie15.1%
SwitŁKS Łódź II
38%Balbezit42%
SwitŁKS Łódź II
2.06xG voor1.8
SwitŁKS Łódź II
1.23xG tegen1.7
SwitŁKS Łódź II

Schotkwaliteit

Swit: CounteraanvallendŁKS Łódź II: Counteraanvallend
SwitŁKS Łódź II
Nauwkeurigheid (schoten op doel)34%44%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.180.17
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.460.34

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

ŁKS Łódź II is 22% beter voor vorm laatste 5.

1.8 punten / wedstrijd - Swit · 2.2 punten / wedstrijd - ŁKS Łódź II

Swit
LLWWW
Resultaatverdeling seizoen
55% W18% G27% V
Seizoen (W-G-V)
6-2-3
1.82 punten / wedstrijd · doelsaldo +8
Laatste 5 (W-G-V)
3-0-2
1.80 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
3-0-2
Laatste 5 thuis
3-0-2
WLWLW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.92xG tegenstander: 1.46BTTS: 60%Over 2.5: 80%
ŁKS Łódź II
WWDWD
Onverslagen in de laatste 5 wedstrijden
Resultaatverdeling seizoen
30% W20% G50% V
Seizoen (W-G-V)
3-2-5
1.10 punten / wedstrijd · doelsaldo -3
Laatste 5 (W-G-V)
3-2-0
2.20 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
2-2-3
Laatste 5 uit
2-2-1
LWDWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.4Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.99xG tegenstander: 1.65BTTS: 80%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Swit is 14% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.82 doelpunten / wedstrijd - Swit · 1.6 doelpunten / wedstrijd - ŁKS Łódź II

Swit is 74% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.09 doelpunten / wedstrijd - Swit · 1.9 doelpunten / wedstrijd - ŁKS Łódź II

Scoringsprofiel van Swit: zeer sterk

Swit scoort in 73% van de wedstrijden (8 van 11 wedstrijden), terwijl ŁKS Łódź II in 10% (1 van 10 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van ŁKS Łódź II: sterk

ŁKS Łódź II scoort in 70% van de wedstrijden (7 van 10 wedstrijden), terwijl Swit in 36% (4 van 11 wedstrijden) de nul houdt.

20Gemaakte doelpunten (seizoen)16
SwitŁKS Łódź II
12Tegendoelpunten (seizoen)19
SwitŁKS Łódź II
2.91Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.5
SwitŁKS Łódź II
11Gemaakte doelpunten (laatste 5)12
SwitŁKS Łódź II
8Tegendoelpunten (laatste 5)8
SwitŁKS Łódź II

Hoe vaak ze minstens scoren...

73%1 doelpunt70%
SwitŁKS Łódź II
55%2 doelpunten50%
SwitŁKS Łódź II
27%3 doelpunten30%
SwitŁKS Łódź II
27%4 doelpunten10%
SwitŁKS Łódź II

Hoe vaak ze minstens incasseren...

64%1 doelpunt90%
SwitŁKS Łódź II
27%2 doelpunten70%
SwitŁKS Łódź II
9%3 doelpunten20%
SwitŁKS Łódź II
9%4 doelpunten10%
SwitŁKS Łódź II

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

71%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

9%BTTS bij rust40%
SwitŁKS Łódź II
9%BTTS in beide helften10%
SwitŁKS Łódź II
27%Scoorden in beide helften30%
SwitŁKS Łódź II

BTTS en aantal doelpunten

55%Min. 3 doelpunten en BTTS50%
SwitŁKS Łódź II
18%Min. 3 doelpunten zonder BTTS0%
SwitŁKS Łódź II
60%BTTS - laatste 580%
SwitŁKS Łódź II

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

55%Min. 1 doelpunt voor rust70%
SwitŁKS Łódź II
36%Min. 2 doelpunten voor rust50%
SwitŁKS Łódź II
9%Min. 3 doelpunten voor rust20%
SwitŁKS Łódź II

2e helft

73%Min. 1 doelpunt na rust80%
SwitŁKS Łódź II
45%Min. 2 doelpunten na rust40%
SwitŁKS Łódź II
27%Min. 3 doelpunten na rust40%
SwitŁKS Łódź II

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Swit is 24% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.36 punten / wedstrijd - Swit · 1.1 punten / wedstrijd - ŁKS Łódź II

Swit — situatie bij rust
27% op voorsprong55% gelijk18% achterstaand
ŁKS Łódź II — situatie bij rust
20% op voorsprong50% gelijk30% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.36Punten per wedstrijd (1e helft)1.1
SwitŁKS Łódź II
0.73Doelpunten voor (1e helft)0.6
SwitŁKS Łódź II
0.27Doelpunten tegen (1e helft)0.9
SwitŁKS Łódź II
1Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.5
SwitŁKS Łódź II
73%Clean sheet voor rust40%
SwitŁKS Łódź II
64%Geen doelpunt voor rust50%
SwitŁKS Łódź II

Na rust (2e helft)

1.64Punten per wedstrijd (2e helft)1.4
SwitŁKS Łódź II
1Doelpunten voor (2e helft)1
SwitŁKS Łódź II
0.64Doelpunten tegen (2e helft)0.8
SwitŁKS Łódź II
1.64Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.8
SwitŁKS Łódź II
55%Clean sheet na rust40%
SwitŁKS Łódź II
45%Geen doelpunt na rust50%
SwitŁKS Łódź II

Swit — resultaten in de tweede helft

45% W27% G27% V
15
Punten bij rust
8
Doelpunten bij rust
+5
Doelsaldo (1e helft)
18
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
1.36
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden204%

Staat in 27% van de wedstrijden bij rust voor en wint 55%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.4

Krijgt na rust 0.4 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

ŁKS Łódź II — resultaten in de tweede helft

40% W20% G40% V
11
Punten bij rust
6
Doelpunten bij rust
-3
Doelsaldo (1e helft)
14
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.10
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden150%

Staat in 20% van de wedstrijden bij rust voor en wint 30%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.1

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Swit — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.601.20
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.01.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.41.2
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.42.4
1 doelpunt80%100%
2 doelpunten60%60%
3 doelpunten0%40%
Clean sheet60%20%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo+30
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 0% gelijk - 60% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5
ŁKS Łódź II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.602.00
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.21.2
Tegendoelpunten / wedstrijd1.20.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.41.6
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten80%40%
3 doelpunten40%40%
Clean sheet20%60%
Geen doelpunt0%40%
Doelsaldo0+4
Rust: 40% op voorsprong - 40% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 20% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 80% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 6

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Swit
GescoordTegendoelpunten
2
2
0-15
7
2
16-30
0
1
31-45
6
0
46-60
2
1
61-75
3
6
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (7 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (6). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.

ŁKS Łódź II
GescoordTegendoelpunten
3
4
0-15
2
0
16-30
1
7
31-45
5
2
46-60
1
4
61-75
4
2
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (7). Balans late doelpunten (76-90): +2 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.21
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.9 : 1.3
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
89%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
58%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
51%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
8%
0:0-risico
ongeveer 1 op 13 wedstrijden
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Swit

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.83
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.10
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-4.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.24
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.14
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
95%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
64%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.02
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
15% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 10% valt in de eerste 15 minuten.
15%

ŁKS Łódź II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.10
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.40
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.4 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.20
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.20
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
95%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
99%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+1.10
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.4
Late doelpunten
25% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 19% valt in de eerste 15 minuten.
25%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 3 Liga Group 1.

Teams versus competitie

SwitLigaŁKS Łódź II
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.913.60▼ 3.50
Beide teams scoorden▼ 55%71%▼ 60%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 73%66%▼ 50%
Clean sheets▲ 36%16%▼ 10%
Doelpunt voor rust▼ 55%74%▼ 70%
Doelpunt na rust▼ 73%83%▼ 80%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.60
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
71%
Beide teams scoorden
66%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
16%
Clean sheets
1.91
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.69
Uitdoelpunten / wedstrijd
+13%
Thuisvoordeel aanval
+12%
Thuisvoordeel verdediging
+1%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
74%
1 doelpunt
45%
2 doelpunten
23%
3 doelpunten
7%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
83%
1 doelpunt
57%
2 doelpunten
35%
3 doelpunten
16%
4 doelpunten

Opstellingen en spelersgebeurtenissen

Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.

Thuisteam

Andere geregistreerde spelers

—Adrian Troć⚽ 1

Uitteam

Andere geregistreerde spelers

—Wiktor Rzemyszkiewicz⚽ 1

Wedstrijdtijdlijn

Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.

  1. ŁKS Łódź IIDoelpuntWiktor Rzemyszkiewicz
  2. SwitDoelpuntAdrian Troć

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Swit tegen ŁKS Łódź II?

De wedstrijd in 3 Liga Group 1 eindigde in Swit 2:7 ŁKS Łódź II. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Swit tegen ŁKS Łódź II?

Swit scoort gemiddeld 1,82 doelpunten per wedstrijd en ŁKS Łódź II scoort 1,60. Het gemiddelde in 3 Liga Group 1 is 3,60 doelpunten, met Over 2.5 in 66% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 55% van de wedstrijden van Swit en 60% van die van ŁKS Łódź II.

Wat is de actuele vorm van Swit en ŁKS Łódź II?

In de laatste vijf wedstrijden won Swit er 3, speelde het 0 gelijk en verloor het 2 (1,80 punten per wedstrijd). ŁKS Łódź II won er 3, speelde 2 gelijk en verloor 0 (2,20 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Swit tegen ŁKS Łódź II?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.