Teuta Durrës - Tirana: wedstrijdstatistieken
Teuta Durrës tegen Tirana: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Teuta Durrës speelde tegen Tirana in Superliga (Albanië). De wedstrijd werd gespeeld op 30 augustus 2026. Locatie: Stadiumi Niko Dovana. Eindstand: 3:1.
Huidige vorm
Teuta Durrës: 0-1-0, 1,00 punten per wedstrijd. Tirana: 0-0-1, 0,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Teuta Durrës scoort 0,00 en krijgt 0,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Tirana scoort 0,00 en krijgt 3,00 tegen. Competitiegemiddelde: 2,14 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Teuta Durrës 0%, Tirana 0%. Over 2.5: Teuta Durrës 0%, Tirana 100%. Competitieniveau: BTTS 57%, Over 2.5 43%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Teuta Durrës 2,10, Tirana 1,20. Schoten per wedstrijd: Teuta Durrës 21,0, Tirana 10,0. Gemiddeld balbezit: Teuta Durrës 68%, Tirana 55%.
Eerste en tweede helft
Teuta Durrës: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,00. Tirana: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 0,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (0) voor Teuta Durrës en 0-15 (0) voor Tirana. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Superliga: 2,14 doelpunten per wedstrijd, BTTS 57%, Over 2.5 43%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 4 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-2-1. Gemiddeld aantal doelpunten 1,00, BTTS 25%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Teuta Durrës is in de huidige competitie nog altijd ongeslagen en maakte in de laatste vijf wedstrijden 5 doelpunten, terwijl het er slechts 4 incasseerde. Daarbij boekte de ploeg 2 overwinningen, speelde ze 2 keer gelijk en leed ze 1 nederlaag. Tirana heeft een beter resultaat in de laatste vijf duels, met 4 overwinningen en 7 doelpunten, maar de enige uitwedstrijd tot nu toe eindigde in een 0-3-nederlaag. De bezoekers hadden in die wedstrijd 55% balbezit en kwamen gemiddeld tot 10 schoten, maar ondanks een xG van 1,20 wisten ze niet te scoren. Dat wijst op een probleem met de efficiëntie buitenshuis. De defensie van Tirana stond de tegenstander een xG van 1,37 toe en incasseerde 3 tegendoelpunten op vreemde bodem. Teuta beschikt echter ook nog niet over bevestigde gegevens die wijzen op een thuisvoordeel. De combinatie van een stabielere thuisdefensie en de goede recente vorm van Tirana, tegenover de matige efficiëntie van de bezoekers buitenshuis, maakt een gelijkspel de meest waarschijnlijke uitkomst.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het sterkste signaal wijst op BTTS: Nee, omdat zowel Teuta als Tirana in slechts 40% van hun laatste vijf wedstrijden een BTTS-uitkomst hadden, precies hetzelfde als het gemiddelde in de hele competitie. Teuta kreeg in deze periode slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd tegen, bij een xGA van 0,84, wat de vooruitzichten op een doelpunt van Tirana beperkt. Tirana scoorde weliswaar gemiddeld 1,4 doelpunt per wedstrijd, maar de xG bedroeg slechts 1,11, terwijl de thuisploeg een hoge xG van 1,78 genereerde en de wedstrijd eenzijdig kan domineren. In de competitie vallen gemiddeld slechts 2,0 doelpunten per wedstrijd en eindigt maar liefst 80% van de wedstrijden met minstens één team dat niet scoort. Daarom is het waarschijnlijker dat minstens één van de teams niet tot scoren komt.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Het profiel van de laatste vijf wedstrijden wijst op een duel met een gematigd aantal doelpunten: Teuta scoorde gemiddeld 1,0 doelpunt en kreeg er 0,8 tegen, terwijl Tirana gemiddeld respectievelijk 1,4 en 1,0 doelpunt noteerde. De defensieve kracht wordt bevestigd door de gemiddelde xG die beide teams toestaan: slechts 0,84 voor Teuta en 0,94 voor Tirana. In de Albanese competitie vallen gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd, en slechts 40% van de wedstrijden eindigt boven de grens van 2,5 doelpunten. Hoewel over 2,5 in 3 van de laatste 5 wedstrijden van Tirana voorkwam, ging Teuta slechts één keer over deze lijn heen. Daarom ligt het scenario van maximaal drie doelpunten duidelijk voor de hand. De sterkste keuze is under 3,5, omdat er minstens vier doelpunten nodig zijn om deze weddenschap te verliezen, wat niet wordt ondersteund door de defensieve cijfers en het competitiegemiddelde.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Tirana won 4 of its last 5 matches and scored an average of 1.4 goals in them, while Teuta recorded 2 wins and averaged 1.0 goal. The hosts start matches very cautiously: they were level at half-time in 80% of their last five appearances, scoring just 0.2 goals per match before the break. Despite this, Tirana led at half-time in 40% of the matches, while Teuta did not lead even once, which strengthens the away-team variant of being ahead already at half-time. After the break, Tirana scores an average of 1.0 goal while conceding just 0.2, so holding on to the lead and winning the match remain the strongest individual scenario.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Teuta Durrës | Tirana | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 29% | 50% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.10 | 0.12 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.00 | 0.00 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Teuta Durrës scoort in 0% van de wedstrijden (0 van 1 wedstrijden), terwijl Tirana in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Tirana scoort in 0% van de wedstrijden (0 van 1 wedstrijden), terwijl Teuta Durrës in 100% (1 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Teuta Durrës
Over / Under - Tirana
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Teuta Durrës — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Tirana — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| 1 doelpunt | 0% | 0% |
| 2 doelpunten | 0% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Geen doelpunt | 100% | 100% |
| Doelsaldo | 0 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 0.00 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 3.0 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 3.0 | 0.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 0% |
| 2 doelpunten | 100% | 0% |
| 3 doelpunten | 100% | 0% |
| Clean sheet | 0% | 100% |
| Geen doelpunt | 100% | 100% |
| Doelsaldo | -3 | 0 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Balans late doelpunten (76-90): 0.
Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Teuta Durrës
Tirana
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Superliga.
Teams versus competitie
| Teuta Durrës | Liga | Tirana | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 0.00 | 2.14 | ▲ 3.00 |
| Beide teams scoorden | ▼ 0% | 57% | ▼ 0% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 0% | 43% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▲ 100% | 29% | ▼ 0% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 0% | 57% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | ▼ 0% | 57% | ▼ 0% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Andere geregistreerde spelers
Uitteam
Andere geregistreerde spelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (4): Teuta Durrës 1 - 2 - 1 Tirana. Gemiddeld aantal doelpunten 1.00, beide teams scoorden in 25% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Teuta Durrës tegen Tirana?
De wedstrijd in Superliga eindigde in Teuta Durrës 3:1 Tirana. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Teuta Durrës en Tirana?
In de laatste 4 onderlinge wedstrijden won Teuta Durrës er 1, won Tirana er 1 en eindigden er 2 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 1,00 doelpunten; in 25% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Teuta Durrës tegen Tirana?
Teuta Durrës scoort gemiddeld 0,00 doelpunten per wedstrijd en Tirana scoort 0,00. Het gemiddelde in Superliga is 2,14 doelpunten, met Over 2.5 in 43% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 0% van de wedstrijden van Teuta Durrës en 0% van die van Tirana.
Wat is de actuele vorm van Teuta Durrës en Tirana?
In de laatste vijf wedstrijden won Teuta Durrës er 0, speelde het 1 gelijk en verloor het 0 (1,00 punten per wedstrijd). Tirana won er 0, speelde 0 gelijk en verloor 1 (0,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Teuta Durrës tegen Tirana?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Teuta Durrës tegen Tirana te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


