Trabzonspor - Gençlerbirliği: wedstrijdstatistieken
Trabzonspor tegen Gençlerbirliği: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Trabzonspor speelde tegen Gençlerbirliği in Süper Lig (Turkije). De wedstrijd werd gespeeld op 6 september 2026. Locatie: Medical Park Stadyumu. Eindstand: 5:0.
Huidige vorm
Trabzonspor: 1-1-1, 1,33 punten per wedstrijd. Gençlerbirliği: 2-1-0, 2,33 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Trabzonspor scoort 1,33 en krijgt 1,33 doelpunten per wedstrijd tegen. Gençlerbirliği scoort 1,33 en krijgt 0,67 tegen. Competitiegemiddelde: 2,88 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Trabzonspor 100%, Gençlerbirliği 67%. Over 2.5: Trabzonspor 67%, Gençlerbirliği 33%. Competitieniveau: BTTS 56%, Over 2.5 53%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Trabzonspor 1,59, Gençlerbirliği 1,23. Schoten per wedstrijd: Trabzonspor 13,3, Gençlerbirliği 12,0. Gemiddeld balbezit: Trabzonspor 58%, Gençlerbirliği 42%.
Eerste en tweede helft
Trabzonspor: voorsprong bij rust 33%, doelpunten in de tweede helft 0,33. Gençlerbirliği: voorsprong bij rust 0%, doelpunten in de tweede helft 1,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (2) voor Trabzonspor en 46-60 (2) voor Gençlerbirliği. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Süper Lig: 2,88 doelpunten per wedstrijd, BTTS 56%, Over 2.5 53%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-2. Gemiddeld aantal doelpunten 5,00, BTTS 50%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Trabzonspor heeft duidelijk betere thuiscijfers: de ploeg scoort gemiddeld 2 doelpunten, creëert 2,00 xG en vuurt 19 schoten per wedstrijd af, terwijl Gençlerbirliği uit slechts 1 doelpunt en 0,98 xG laat noteren. De thuisploeg won de enige thuiswedstrijd tot nu toe en heeft gemiddeld 53% balbezit, tegenover 49% voor de bezoekers. Gençlerbirliği staat echter hoger op de ranglijst, op de 2e plaats, en pakte in de laatste vijf wedstrijden 10 punten, tegenover 4 punten voor Trabzonspor. Het thuisvoordeel en de aanzienlijk hogere kwaliteit van de gecreëerde kansen spreken in het voordeel van de thuisploeg, al kunnen de bezoekers de wedstrijd dankzij de clean sheet in hun enige uitwedstrijd in evenwicht houden. Het benutten van Trabzonspors overwicht in het aantal en de kwaliteit van de kansen wordt doorslaggevend, aangezien de defensie van de bezoekers uit gemiddeld maar liefst 1,94 xG toestaat.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Het signaal voor doelpunten van beide teams wordt versterkt door de vorm in de laatste 5 wedstrijden: zowel Trabzonspor als Gençlerbirliği had in 60% van de duels BTTS. Trabzonspor kreeg in deze periode gemiddeld 1,8 doelpunt per wedstrijd tegen, terwijl de tegenstander 1,6 doelpunt maakte. Daardoor heeft de uitploeg een reële basis om de zwakke plekken in de verdediging van de thuisploeg uit te buiten. Gençlerbirliği liet tegenstanders daarentegen een hoge xG van 1,80 noteren, terwijl Trabzonspor gemiddeld 1,53 xG creëerde, ondanks het feit dat het slechts 0,8 doelpunt per wedstrijd maakte. De thuisploeg vuurt ook meer schoten op doel af, 4,0 tegenover 2,0, wat de kans vergroot dat het de verdediging van de bezoekers doorbreekt. De BTTS-voorspelling is echter gematigd, omdat Gençlerbirliği in 100% van de tot nu toe gespeelde seizoenswedstrijden de nul hield. Toch pleiten de huidige creatiestatistieken en de recente vorm meer voor een doelpunt van beide teams.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De nieuwste gegevens wijzen op een wedstrijd met doelpuntenpotentieel: in hun laatste 5 wedstrijden hadden beide teams in 60% van de duels minstens 3 doelpunten. Trabzonspor kreeg in deze periode gemiddeld 1,8 doelpunt per wedstrijd tegen, terwijl Gençlerbirliği gemiddeld 1,6 keer scoorde, wat het perspectief op doelpunten van de bezoekers versterkt. Tegelijkertijd bedraagt het gemiddelde xG over de laatste vijf optredens 1,53 voor de thuisploeg en 1,23 voor de bezoekers, terwijl de tegenstanders van beide teams respectievelijk 1,66 en 1,80 xG creëerden. Trabzonspor noteert thuis gemiddeld 13 schoten, waarvan 4 op doel, tegenover 10 schoten en 2 op doel voor Gençlerbirliği. Daarom is minimaal twee doelpunten waarschijnlijker dan een laag scorende wedstrijd. De sterkste keuze is over 1,5, omdat deze lijn zelfs bij een voorzichtige schatting van in totaal 2,65 doelpunten een duidelijkere voorsprong biedt dan de meer variabele grens van 2,5.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het meest waarschijnlijke scenario is een gelijkspel bij rust en een overwinning van Gençlerbirliği na afloop, omdat de bezoekers in 80% van hun laatste 5 wedstrijden na 45 minuten gelijkstonden, tegenover slechts 40% bij Trabzonspor. De thuisploeg maakte in deze periode gemiddeld slechts 0,6 doelpunt voor rust en kreeg er 0,8 tegen, terwijl de bezoekers in de eerste helft slechts 0,2 doelpunt incasseerden. Na rust verschuift het vormvoordeel duidelijk naar Gençlerbirliği: de bezoekers scoren gemiddeld 1,2 doelpunt, tegenover slechts 0,2 voor Trabzonspor, dat tegelijkertijd gemiddeld 1,0 doelpunt tegen krijgt. Gençlerbirliği won 60% van zijn laatste 5 wedstrijden en behaalde gemiddeld 2,0 punten per wedstrijd, terwijl Trabzonspor 60% van zijn wedstrijden verloor en slechts 0,8 punt noteerde. Bovendien hielden de bezoekers in 80% van hun laatste wedstrijden de nul tot de rust, wat het scenario van een voorzichtige start met een overwicht voor hen in de tweede helft versterkt.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Trabzonspor | Gençlerbirliği | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 45% | 28% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.12 | 0.10 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.22 | 0.40 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Gençlerbirliği is 75% beter voor vorm laatste 5.
1.33 punten / wedstrijd - Trabzonspor · 2.33 punten / wedstrijd - Gençlerbirliği
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Gençlerbirliği is 99% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1.33 doelpunten / wedstrijd - Trabzonspor · 0.67 doelpunten / wedstrijd - Gençlerbirliği
Trabzonspor scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Gençlerbirliği in 33% (1 van 3 wedstrijden) de nul houdt.
Gençlerbirliği scoort in 100% van de wedstrijden (3 van 3 wedstrijden), terwijl Trabzonspor in 0% (0 van 3 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Trabzonspor
Over / Under - Gençlerbirliği
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Trabzonspor is 67% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.67 punten / wedstrijd - Trabzonspor · 1 punten / wedstrijd - Gençlerbirliği
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Trabzonspor — resultaten in de tweede helft
Staat in 33% van de wedstrijden bij rust voor en wint 33%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Gençlerbirliği — resultaten in de tweede helft
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.67 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.3 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.7 | 0.7 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.7 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 67% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 33% | 33% |
| Geen doelpunt | 0% | 67% |
| Doelsaldo | +1 | -1 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 2.33 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.3 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.3 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.7 | 1.3 |
| 1 doelpunt | 33% | 100% |
| 2 doelpunten | 33% | 33% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 67% | 67% |
| Geen doelpunt | 67% | 0% |
| Doelsaldo | 0 | +2 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (1). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
Gevaarlijkst in de minuten 46-60 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Trabzonspor
Gençlerbirliği
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Süper Lig.
Teams versus competitie
| Trabzonspor | Liga | Gençlerbirliği | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.67 | 2.88 | ▼ 2.00 |
| Beide teams scoorden | ▲ 100% | 56% | ▲ 67% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▲ 67% | 53% | ▼ 33% |
| Clean sheets | ▼ 0% | 22% | ▲ 33% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 100% | 78% | ▼ 33% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 91% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Trabzonspor 0 - 0 - 2 Gençlerbirliği. Gemiddeld aantal doelpunten 5.00, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Trabzonspor tegen Gençlerbirliği?
De wedstrijd in Süper Lig eindigde in Trabzonspor 5:0 Gençlerbirliği. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Trabzonspor en Gençlerbirliği?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Trabzonspor er 0, won Gençlerbirliği er 2 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 5,00 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Trabzonspor tegen Gençlerbirliği?
Trabzonspor scoort gemiddeld 1,33 doelpunten per wedstrijd en Gençlerbirliği scoort 1,33. Het gemiddelde in Süper Lig is 2,88 doelpunten, met Over 2.5 in 53% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 100% van de wedstrijden van Trabzonspor en 67% van die van Gençlerbirliği.
Wat is de actuele vorm van Trabzonspor en Gençlerbirliği?
In de laatste vijf wedstrijden won Trabzonspor er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (1,33 punten per wedstrijd). Gençlerbirliği won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,33 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Trabzonspor tegen Gençlerbirliği?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


