Varzim - AD Marco 09: wedstrijdstatistieken
Varzim tegen AD Marco 09: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Varzim speelde tegen AD Marco 09 in Liga 3 (Portugal). De wedstrijd werd gespeeld op 16 augustus 2026. Locatie: Estádio do Varzim Sport Club. Eindstand: 2:1.
Huidige vorm
Varzim: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd. AD Marco 09: 1-0-0, 3,00 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Varzim scoort 1,00 en krijgt 0,00 doelpunten per wedstrijd tegen. AD Marco 09 scoort 2,00 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 1,89 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Varzim 0%, AD Marco 09 100%. Over 2.5: Varzim 0%, AD Marco 09 100%. Competitieniveau: BTTS 37%, Over 2.5 26%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Varzim 1,70, AD Marco 09 1,25. Schoten per wedstrijd: Varzim 12,0, AD Marco 09 9,0. Gemiddeld balbezit: Varzim 60%, AD Marco 09 48%.
Eerste en tweede helft
Varzim: voorsprong bij rust 100%, doelpunten in de tweede helft 0,00. AD Marco 09: voorsprong bij rust 100%, doelpunten in de tweede helft 1,00.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (1) voor Varzim en 31-45+ (1) voor AD Marco 09. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Liga 3: 1,89 doelpunten per wedstrijd, BTTS 37%, Over 2.5 26%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
AD Marco 09 laat in de laatste vijf wedstrijden duidelijk een stabielere vorm zien: de ploeg is ongeslagen met 3 overwinningen en 2 gelijke spelen, terwijl Varzim slechts één keer won, tweemaal gelijkspeelde en 2 nederlagen leed. De bezoekers maakten in deze periode evenveel doelpunten als de thuisploeg, namelijk 6, maar hun defensie incasseerde slechts 3 tegendoelpunten tegenover 7 voor Varzim. Het verschil in het gemiddelde aantal punten uit de laatste vijf wedstrijden bedraagt 2,2 voor AD Marco 09 en slechts 1,0 voor de thuisploeg, wat sterk wijst op een grotere consistentie bij de bezoekers. Beide teams begonnen het seizoen met een overwinning, maar AD Marco 09 won met 2:1 en Varzim met 1:0, waardoor de bezoekers iets meer aanvallend potentieel lieten zien. Het vormvoordeel en de aanzienlijk hechtere defensie spreken in het voordeel van een overwinning voor AD Marco 09, al vergroot de gelijke positie op de ranglijst de kans op een gelijkspel.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
De BTTS-tip heeft geen lichte voorsprong, omdat beide teams in de hele competitie slechts in 30% van de wedstrijden scoren, bij een gemiddelde van 1,9 doelpunt per wedstrijd. AD Marco 09 kreeg in zijn laatste vijf wedstrijden slechts 0,6 doelpunt per wedstrijd tegen, terwijl tegenstanders gemiddeld 1,03 xG tegen de ploeg creëerden, wat wijst op een solide defensieve organisatie. Varzim maakte in die periode 1,2 doelpunt per wedstrijd, maar de gemiddelde xG bedroeg slechts 1,29. Er is dus geen zeer sterk argument dat de verdediging van de bezoekers zeker zal worden gekraakt. De thuisploeg incasseerde echter 1,4 doelpunt per wedstrijd en stond tegenstanders 1,40 xG toe, waardoor een doelpunt van Marco 09 een realistisch scenario blijft. Hoewel de BTTS-percentages over de laatste vijf wedstrijden 60% voor Varzim en 40% voor Marco 09 bedragen, ondersteunen de betere verdediging van de bezoekers en het lage doelpuntenprofiel van de competitie iets duidelijker de optie BTTS Nee, waarbij minstens één team niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
De laatste vijf wedstrijden van Varzim leverden gemiddeld 2,6 doelpunten op, maar AD Marco 09 kreeg in deze periode tegenstanders van duidelijk lager defensief niveau tegenover zich en incasseerde slechts 0,6 doelpunten per wedstrijd. De thuisploeg maakt de laatste tijd 1,2 doelpunten per wedstrijd bij een xG van 1,29, terwijl de bezoekers eveneens 1,2 doelpunten scoren, maar hun xG 1,15 bedraagt, wat wijst op een gematigd aanvallend potentieel van beide teams. In totaal werd de lijn van 2.5 doelpunten in de laatste vijf wedstrijden van beide teams respectievelijk in 60% en 40% van de gevallen overschreden, terwijl het gemiddelde in de hele competitie slechts 1,9 doelpunten per wedstrijd bedraagt. Bijzonder belangrijk is dat het percentage competitiewedstrijden met minstens 4 doelpunten bij een dergelijk gemiddelde laag zou moeten blijven, en dat de prognose van 2,06 doelpunten de meest waarschijnlijke uitslagen in de marge van 1-3 doelpunten plaatst. Daarom biedt under 3.5 de duidelijkste voorsprong, beschermd door zowel de sterke recente verdediging van de bezoekers als het doelpuntarme profiel van de competitie.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
De recente vorm spreekt duidelijk in het voordeel van AD Marco 09: de bezoekers wonnen 3 van hun laatste 5 wedstrijden, verloren geen enkele keer en pakten gemiddeld 2,2 punten per wedstrijd, terwijl Varzim slechts één keer won en gemiddeld 1,0 punt behaalde. Voor rust speelde AD Marco 09 in 60% van de laatste vijf wedstrijden gelijk en stond het bovendien nooit achter bij het ingaan van de rust; Varzim stond na 45 minuten in 40% van de wedstrijden voor, maar stond ook in 20% van de gevallen achter. De defensie van de bezoekers oogt sterker, aangezien zij in deze reeks gemiddeld 0,6 doelpunten per wedstrijd tegen kregen tegenover 1,4 doelpunten voor Varzim, en in alle 5 wedstrijden voor rust de nul hielden. Na rust maakt AD Marco 09 gemiddeld 0,8 doelpunt en wint het dit deel van de wedstrijd in 40% van de duels, terwijl Varzim slechts 0,4 doelpunt scoort. Daarom is een gelijkspel bij rust en een overwinning van de bezoekers na het laatste fluitsignaal het meest waarschijnlijk.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Varzim | AD Marco 09 | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 42% | 44% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.14 | 0.14 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.20 | 0.50 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
AD Marco 09 is 100% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1 doelpunten / wedstrijd - Varzim · 2 doelpunten / wedstrijd - AD Marco 09
Varzim scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl AD Marco 09 in 0% (0 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
AD Marco 09 scoort in 100% van de wedstrijden (1 van 1 wedstrijden), terwijl Varzim in 100% (1 van 1 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Varzim
Over / Under - AD Marco 09
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Varzim — resultaten in de tweede helft
Staat in 100% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
AD Marco 09 — resultaten in de tweede helft
Staat in 100% van de wedstrijden bij rust voor en wint 100%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 1.0 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 3.00 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 0.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.0 | 0.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 0% |
| 2 doelpunten | 0% | 0% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 100% |
| Geen doelpunt | 0% | 100% |
| Doelsaldo | +1 | 0 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 3.00 | 1.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.0 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.0 | 2.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 100% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 100% | 0% |
| Geen doelpunt | 0% | 0% |
| Doelsaldo | +1 | 0 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (1 goal). Balans late doelpunten (76-90): 0.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (1). Balans late doelpunten (76-90): 0.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Varzim
AD Marco 09
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Liga 3.
Teams versus competitie
| Varzim | Liga | AD Marco 09 | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 1.00 | 1.89 | ▲ 3.00 |
| Beide teams scoorden | ▼ 0% | 37% | ▲ 100% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 0% | 26% | ▲ 100% |
| Clean sheets | ▲ 100% | 42% | ▼ 0% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 100% | 58% | ▲ 100% |
| Doelpunt na rust | ▼ 0% | 58% | ▲ 100% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Varzim 2 - 0 - 0 AD Marco 09. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Varzim tegen AD Marco 09?
De wedstrijd in Liga 3 eindigde in Varzim 2:1 AD Marco 09. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Varzim en AD Marco 09?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Varzim er 2, won AD Marco 09 er 0 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Varzim tegen AD Marco 09?
Varzim scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en AD Marco 09 scoort 2,00. Het gemiddelde in Liga 3 is 1,89 doelpunten, met Over 2.5 in 26% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 0% van de wedstrijden van Varzim en 100% van die van AD Marco 09.
Wat is de actuele vorm van Varzim en AD Marco 09?
In de laatste vijf wedstrijden won Varzim er 1, speelde het 0 gelijk en verloor het 0 (3,00 punten per wedstrijd). AD Marco 09 won er 1, speelde 0 gelijk en verloor 0 (3,00 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Varzim tegen AD Marco 09?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


