Polen - 3 Liga Group 3Stadion OSiR ul. OlimpijskaGegevens actueel op 26 oktober 2026

Warta Gorzów - Stal Brzeg: wedstrijdstatistieken

Warta Gorzów tegen Stal Brzeg: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Warta Gorzów speelde tegen Stal Brzeg in 3 Liga Group 3 (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 12 september 2026. Locatie: Stadion OSiR ul. Olimpijska. Eindstand: 1:0.

Huidige vorm

Warta Gorzów: 1-3-1, 1,20 punten per wedstrijd. Stal Brzeg: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Warta Gorzów scoort 1,00 en krijgt 1,57 doelpunten per wedstrijd tegen. Stal Brzeg scoort 2,00 en krijgt 1,57 tegen. Competitiegemiddelde: 2,94 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Warta Gorzów 57%, Stal Brzeg 71%. Over 2.5: Warta Gorzów 43%, Stal Brzeg 57%. Competitieniveau: BTTS 52%, Over 2.5 58%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Warta Gorzów 1,44, Stal Brzeg 1,95. Schoten per wedstrijd: Warta Gorzów 8,4, Stal Brzeg 9,9. Gemiddeld balbezit: Warta Gorzów 36%, Stal Brzeg 30%.

Eerste en tweede helft

Warta Gorzów: voorsprong bij rust 14%, doelpunten in de tweede helft 0,57. Stal Brzeg: voorsprong bij rust 29%, doelpunten in de tweede helft 1,00.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (2) voor Warta Gorzów en 31-45+ (4) voor Stal Brzeg. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

3 Liga Group 3: 2,94 doelpunten per wedstrijd, BTTS 52%, Over 2.5 58%.

Onderlinge resultaten

Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.

Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd

Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.

Algemene wedstrijdanalyse

Warta Gorzów verkeert momenteel duidelijk in een betere vorm: in de laatste vijf wedstrijden pakte de ploeg gemiddeld 1,6 punt, tegenover slechts 0,8 voor Stal Brzeg. Het aantal tegengoals in die periode bedraagt respectievelijk 4 en 9. Een belangrijk argument in het voordeel van de thuisploeg is de uitvorm van Stal: de ploeg verloor beide uitwedstrijden tot nu toe, incasseert gemiddeld 2 doelpunten en hield nog geen enkele keer de nul. Ook Warta is thuis niet bijzonder productief, met slechts 0,67 doelpunt per wedstrijd en zonder te scoren in 67% van de duels, maar de xG van 1,54 wijst op ruimte voor verbetering in de afronding. De bezoekers creëren veel kansen — gemiddeld 20,5 schoten, 7,5 schoten op doel en een xG van 2,27 in uitwedstrijden — waardoor een doelpunt van Stal niet kan worden uitgesloten. Ondanks het offensieve potentieel van Stal pleiten de zwakke defensie en de reeks uitnederlagen licht in het voordeel van een overwinning voor Warta.

Statistisch overzicht bekijken
BTTS - scoren beide teams?

Warta scoorde in elke wedstrijd van het seizoen, terwijl Stal Brzeg nog geen enkele keer de nul hield en gemiddeld 2,0 doelpunten per wedstrijd incasseert. Daardoor is een doelpunt van de thuisploeg zeer waarschijnlijk. De belangrijkste aanwijzing tegen BTTS is echter de recente vorm van Warta: in de laatste vijf wedstrijden scoorde de ploeg gemiddeld slechts 0,8 keer, kreeg ze 0,8 doelpunt tegen en viel BTTS slechts in 20% van de wedstrijden. Stal heeft weliswaar veelbelovende gemiddelde xG-cijfers van 2,27 over het seizoen en 1,77 in de laatste vijf wedstrijden, maar scoort in werkelijkheid gemiddeld slechts 1,0 keer per wedstrijd en wist in maar liefst 50% van de wedstrijden dit seizoen niet te scoren. Warta incasseert gemiddeld 1,4 doelpunt per wedstrijd in het seizoen, maar de recente defensieve prestaties ogen solide­rer. Daarom is het iets waarschijnlijker dat ten minste één team, vooral de bezoekers, niet scoort.

BTTS-statistieken bekijken
Over/Under - doelpuntenanalyse

Het sterkste signaal is de variant onder 3.5 doelpunten, omdat het verwachte totaal aantal doelpunten 2,25 bedraagt. Warta scoorde in de laatste vijf wedstrijden slechts 0,8 doelpunt en kreeg er 0,8 tegen, terwijl in slechts 20% van deze wedstrijden de grens van 2.5 doelpunten werd overschreden. Stal scoort de laatste tijd gemiddeld 1,6 doelpunt, maar het defensieve xG dat in deze periode werd toegestaan bedraagt slechts 0,70, wat de kansen van de thuisploeg op een herhaling van het seizoensgemiddelde van 2,4 doelpunten beperkt. De bezoekers beschikken over aanvallend potentieel, wat wordt bevestigd door 1,77 xG in de laatste vijf wedstrijden tegenover 1,49 xG dat Warta toestond, maar een gematigde productie van hun kant lijkt waarschijnlijker dan een open wedstrijd met vier doelpunten. Over het hele seizoen werd de grens van 3.5 doelpunten niet overschreden in 60% van de wedstrijden van Warta en in 50% van de wedstrijden van Stal, terwijl de huidige vorm van Warta het under-scenario extra ondersteunt.

Over/Under-statistieken bekijken
HT/FT - scenario voor rust en eindstand

Warta Gorzów heeft een duidelijke voorsprong in de ruststanden: de ploeg stond in 40% van de wedstrijden voor, terwijl Stal Brzeg in alle 2 tot nu toe gespeelde uitwedstrijden bij rust achterstond. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,2 doelpunt voor rust, terwijl de bezoekers in die periode gemiddeld 1,5 doelpunt incasseren. Dat maakt een voorsprong van Warta na 45 minuten waarschijnlijk. Over de hele wedstrijd scoort Warta gemiddeld 2,4 doelpunten, terwijl Stal er 2,0 incasseert. Het puntenaantal van de bezoekers bedraagt 0, met een verliespercentage van 100%. Hoewel de laatste vijf wedstrijden van Warta slechts 0,8 gescoord doelpunt per wedstrijd opleverden, stond de verdediging in die periode slechts 0,8 tegendoelpunt toe, terwijl Stal 1,8 doelpunt incasseerde. De meest waarschijnlijke uitkomst blijft daarom 1/1: de thuisploeg neemt voor rust de leiding en houdt die vast tot het laatste fluitsignaal.

Statistieken van eerste en tweede helft bekijken

Per helft

0 : 0
1e helft
1 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

45Balbezit (%)55
Warta GorzówStal Brzeg
9Schoten10
Warta GorzówStal Brzeg
6Schoten op doel4
Warta GorzówStal Brzeg
1.17xG1.09
Warta GorzówStal Brzeg
3Corners10
Warta GorzówStal Brzeg
24Gevaarlijke aanvallen24
Warta GorzówStal Brzeg
-1Overtredingen-1
Warta GorzówStal Brzeg
-1Kaarten-1
Warta GorzówStal Brzeg

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1Gemaakte doelpunten / wedstrijd2
Warta GorzówStal Brzeg
1.57Tegendoelpunten / wedstrijd1.57
Warta GorzówStal Brzeg
36%Gemiddeld balbezit30%
Warta GorzówStal Brzeg
3.43Schoten op doel / wedstrijd3.29
Warta GorzówStal Brzeg

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

8.43Schoten per wedstrijd9.86
Warta GorzówStal Brzeg
3.43Schoten op doel3.29
Warta GorzówStal Brzeg
11.9%Schotconversie20.3%
Warta GorzówStal Brzeg
36%Balbezit30%
Warta GorzówStal Brzeg
1.44xG voor1.95
Warta GorzówStal Brzeg
1.65xG tegen1.13
Warta GorzówStal Brzeg

Schotkwaliteit

Warta Gorzów: GebalanceerdStal Brzeg: Counteraanvallend
Warta GorzówStal Brzeg
Nauwkeurigheid (schoten op doel)41%33%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.170.20
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.290.61

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Warta Gorzów is 50% beter voor vorm laatste 5.

1.2 punten / wedstrijd - Warta Gorzów · 0.8 punten / wedstrijd - Stal Brzeg

Warta Gorzów
DDWLD
Resultaatverdeling seizoen
29% W43% G29% V
Seizoen (W-G-V)
2-3-2
1.29 punten / wedstrijd · doelsaldo -4
Laatste 5 (W-G-V)
1-3-1
1.20 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
1-1-1
Laatste 5 thuis
1-1-1
WDL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 0.8Tegendoelpunten: 1.0xG: 1.23xG tegenstander: 1.49BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Stal Brzeg
DLWLL
Resultaatverdeling seizoen
29% W29% G43% V
Seizoen (W-G-V)
2-2-3
1.14 punten / wedstrijd · doelsaldo +3
Laatste 5 (W-G-V)
1-1-3
0.80 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
0-0-2
Laatste 5 uit
0-0-2
LL
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.6Tegendoelpunten: 1.8xG: 2.27xG tegenstander: 1.19BTTS: 60%Over 2.5: 60%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Stal Brzeg is 100% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1 doelpunten / wedstrijd - Warta Gorzów · 2 doelpunten / wedstrijd - Stal Brzeg

Scoringsprofiel van Warta Gorzów: zeer sterk

Warta Gorzów scoort in 71% van de wedstrijden (5 van 7 wedstrijden), terwijl Stal Brzeg in 14% (1 van 7 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Stal Brzeg: zeer sterk

Stal Brzeg scoort in 86% van de wedstrijden (6 van 7 wedstrijden), terwijl Warta Gorzów in 29% (2 van 7 wedstrijden) de nul houdt.

7Gemaakte doelpunten (seizoen)14
Warta GorzówStal Brzeg
11Tegendoelpunten (seizoen)11
Warta GorzówStal Brzeg
2.57Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd3.57
Warta GorzówStal Brzeg
4Gemaakte doelpunten (laatste 5)8
Warta GorzówStal Brzeg
5Tegendoelpunten (laatste 5)9
Warta GorzówStal Brzeg

Hoe vaak ze minstens scoren...

71%1 doelpunt86%
Warta GorzówStal Brzeg
29%2 doelpunten57%
Warta GorzówStal Brzeg
0%3 doelpunten29%
Warta GorzówStal Brzeg
0%4 doelpunten14%
Warta GorzówStal Brzeg

Hoe vaak ze minstens incasseren...

71%1 doelpunt86%
Warta GorzówStal Brzeg
43%2 doelpunten29%
Warta GorzówStal Brzeg
14%3 doelpunten29%
Warta GorzówStal Brzeg
14%4 doelpunten14%
Warta GorzówStal Brzeg

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

52%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

14%BTTS bij rust43%
Warta GorzówStal Brzeg
14%BTTS in beide helften14%
Warta GorzówStal Brzeg
14%Scoorden in beide helften43%
Warta GorzówStal Brzeg

BTTS en aantal doelpunten

43%Min. 3 doelpunten en BTTS43%
Warta GorzówStal Brzeg
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS14%
Warta GorzówStal Brzeg
40%BTTS - laatste 560%
Warta GorzówStal Brzeg

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

57%Min. 1 doelpunt voor rust100%
Warta GorzówStal Brzeg
29%Min. 2 doelpunten voor rust57%
Warta GorzówStal Brzeg
0%Min. 3 doelpunten voor rust29%
Warta GorzówStal Brzeg

2e helft

57%Min. 1 doelpunt na rust71%
Warta GorzówStal Brzeg
43%Min. 2 doelpunten na rust29%
Warta GorzówStal Brzeg
29%Min. 3 doelpunten na rust14%
Warta GorzówStal Brzeg

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Warta Gorzów — situatie bij rust
14% op voorsprong57% gelijk29% achterstaand
Stal Brzeg — situatie bij rust
29% op voorsprong14% gelijk57% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1Punten per wedstrijd (1e helft)1
Warta GorzówStal Brzeg
0.29Doelpunten voor (1e helft)1
Warta GorzówStal Brzeg
0.57Doelpunten tegen (1e helft)1.14
Warta GorzówStal Brzeg
0.86Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)2.14
Warta GorzówStal Brzeg
57%Clean sheet voor rust29%
Warta GorzówStal Brzeg
71%Geen doelpunt voor rust29%
Warta GorzówStal Brzeg

Na rust (2e helft)

1Punten per wedstrijd (2e helft)1.71
Warta GorzówStal Brzeg
0.57Doelpunten voor (2e helft)1
Warta GorzówStal Brzeg
0.86Doelpunten tegen (2e helft)0.43
Warta GorzówStal Brzeg
1.43Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)1.43
Warta GorzówStal Brzeg
43%Clean sheet na rust57%
Warta GorzówStal Brzeg
57%Geen doelpunt na rust43%
Warta GorzówStal Brzeg

Warta Gorzów — resultaten in de tweede helft

14% W57% G29% V
7
Punten bij rust
2
Doelpunten bij rust
-2
Doelsaldo (1e helft)
7
Punten in de tweede helft
-2
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden207%

Staat in 14% van de wedstrijden bij rust voor en wint 29%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.3

Krijgt na rust 0.3 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Stal Brzeg — resultaten in de tweede helft

43% W43% G14% V
7
Punten bij rust
7
Doelpunten bij rust
-1
Doelsaldo (1e helft)
12
Punten in de tweede helft
+4
Doelsaldo (2e helft)
1.00
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden100%

Staat in 29% van de wedstrijden bij rust voor en wint 29%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust-0.7

De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.

Warta Gorzów — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.200.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.40.2
Tegendoelpunten / wedstrijd0.40.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd0.80.6
1 doelpunt60%40%
2 doelpunten20%20%
3 doelpunten0%0%
Clean sheet60%60%
Geen doelpunt60%80%
Doelsaldo0-1
Rust: 20% op voorsprong - 60% gelijk - 20% achterstaand
2e helft: 0% gewonnen - 80% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 2
Stal Brzeg — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd0.601.60
Gemaakte doelpunten / wedstrijd1.00.6
Tegendoelpunten / wedstrijd1.40.4
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd2.41.0
1 doelpunt100%80%
2 doelpunten60%20%
3 doelpunten40%0%
Clean sheet20%60%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo-2+1
Rust: 20% op voorsprong - 0% gelijk - 80% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 40% gelijk - 20% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 40% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 5

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Warta Gorzów
GescoordTegendoelpunten
2
2
0-15
0
0
16-30
1
3
31-45
2
0
46-60
2
3
61-75
0
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (3). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.

Stal Brzeg
GescoordTegendoelpunten
2
2
0-15
1
2
16-30
4
4
31-45
2
1
46-60
1
2
61-75
4
0
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (4). Balans late doelpunten (76-90): +4 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.07
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.3 : 1.8
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
104%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
64%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-100%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
61%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
4%
0:0-risico
ongeveer 1 op 25 wedstrijden
0-1
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Warta Gorzów

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.21
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.36
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
+2.9 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
-0.44
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.08
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
55%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
140%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.09
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.3
Late doelpunten
0% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 29% valt in de eerste 15 minuten.
0%

Stal Brzeg

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.82
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
-0.39
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-5.0 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.05
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.44
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
179%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
86%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.34
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
0.0
Late doelpunten
29% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 14% valt in de eerste 15 minuten.
29%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 3 Liga Group 3.

Teams versus competitie

Warta GorzówLigaStal Brzeg
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 2.572.94▲ 3.57
Beide teams scoorden▲ 57%52%▲ 71%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▼ 43%58%• 57%
Clean sheets▲ 29%27%▼ 14%
Doelpunt voor rust▼ 57%69%▲ 100%
Doelpunt na rust▼ 57%78%▼ 71%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

2.94
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
52%
Beide teams scoorden
58%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
27%
Clean sheets
1.82
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.12
Uitdoelpunten / wedstrijd
+62%
Thuisvoordeel aanval
+38%
Thuisvoordeel verdediging
+31%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
69%
1 doelpunt
35%
2 doelpunten
11%
3 doelpunten
3%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
78%
1 doelpunt
48%
2 doelpunten
22%
3 doelpunten
8%
4 doelpunten

Scheidsrechter en trainers

Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Warta Gorzów tegen Stal Brzeg?

De wedstrijd in 3 Liga Group 3 eindigde in Warta Gorzów 1:0 Stal Brzeg. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Warta Gorzów tegen Stal Brzeg?

Warta Gorzów scoort gemiddeld 1,00 doelpunten per wedstrijd en Stal Brzeg scoort 2,00. Het gemiddelde in 3 Liga Group 3 is 2,94 doelpunten, met Over 2.5 in 58% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 57% van de wedstrijden van Warta Gorzów en 71% van die van Stal Brzeg.

Wat is de actuele vorm van Warta Gorzów en Stal Brzeg?

In de laatste vijf wedstrijden won Warta Gorzów er 1, speelde het 3 gelijk en verloor het 1 (1,20 punten per wedstrijd). Stal Brzeg won er 1, speelde 1 gelijk en verloor 3 (0,80 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Warta Gorzów tegen Stal Brzeg?

Deze pagina legt de statistische context uit: vorm, onderlinge historie, doelpunten, BTTS en Over/Under. De betting pick, Value Bet en volledige onderbouwing zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.