Wisła Płock II tegen Troszyn: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken

Wat deze wedstrijd is

Wisła Płock II speelde tegen Troszyn in 3 Liga Group 1 (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 22 november 2025. Eindstand: 2:1.

Huidige vorm

Wisła Płock II: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. Troszyn: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd.

Doelpuntenstatistieken

Wisła Płock II scoort 1,76 en krijgt 1,59 doelpunten per wedstrijd tegen. Troszyn scoort 2,29 en krijgt 1,82 tegen. Competitiegemiddelde: 3,48 doelpunten.

BTTS en Over/Under

BTTS: Wisła Płock II 88%, Troszyn 82%. Over 2.5: Wisła Płock II 76%, Troszyn 82%. Competitieniveau: BTTS 69%, Over 2.5 68%.

xG, schoten en balbezit

xG per wedstrijd: Wisła Płock II 1,46, Troszyn 1,74. Schoten per wedstrijd: Wisła Płock II 10,4, Troszyn 7,2. Gemiddeld balbezit: Wisła Płock II 46%, Troszyn 27%.

Eerste en tweede helft

Wisła Płock II: voorsprong bij rust 35%, doelpunten in de tweede helft 0,94. Troszyn: voorsprong bij rust 24%, doelpunten in de tweede helft 1,41.

Doelpunten per minuut

Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (8) voor Wisła Płock II en 76-90+ (11) voor Troszyn. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.

Competitiecontext

3 Liga Group 1: 3,48 doelpunten per wedstrijd, BTTS 69%, Over 2.5 68%.

Onderlinge resultaten

Voor deze wedstrijd waren 1 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 0-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,00, BTTS 100%.

Per helft

1 : 1
1e helft
1 : 0
2e helft

Wedstrijdstatistieken

59Balbezit (%)41
Wisła Płock IITroszyn
5Schoten14
Wisła Płock IITroszyn
2Schoten op doel5
Wisła Płock IITroszyn
0.86xG1.96
Wisła Płock IITroszyn
0Corners2
Wisła Płock IITroszyn
53Gevaarlijke aanvallen99
Wisła Płock IITroszyn
-1Overtredingen-1
Wisła Płock IITroszyn
-1Kaarten-1
Wisła Płock IITroszyn

Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?

Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.

1.76Gemaakte doelpunten / wedstrijd2.29
Wisła Płock IITroszyn
1.59Tegendoelpunten / wedstrijd1.82
Wisła Płock IITroszyn
46%Gemiddeld balbezit27%
Wisła Płock IITroszyn
5.06Schoten op doel / wedstrijd3.12
Wisła Płock IITroszyn

Teamstatistieken— wie is efficiënter?

Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.

10.35Schoten per wedstrijd7.24
Wisła Płock IITroszyn
5.06Schoten op doel3.12
Wisła Płock IITroszyn
17%Schotconversie31.7%
Wisła Płock IITroszyn
46%Balbezit27%
Wisła Płock IITroszyn
1.46xG voor1.74
Wisła Płock IITroszyn
1.71xG tegen1.33
Wisła Płock IITroszyn

Schotkwaliteit

Wisła Płock II: CounteraanvallendTroszyn: Counteraanvallend
Wisła Płock IITroszyn
Nauwkeurigheid (schoten op doel)49%43%
Kanskwaliteit (xG per schot)0.140.24
Afwerking (doelpunten per schot op doel)0.350.73

Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.

* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.

Teamvorm— wie is beter in vorm?

De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.

Troszyn is 43% beter voor vorm laatste 5.

1.4 punten / wedstrijd - Wisła Płock II · 2 punten / wedstrijd - Troszyn

Wisła Płock II
LWLDW
Resultaatverdeling seizoen
47% W18% G35% V
Seizoen (W-G-V)
8-3-6
1.59 punten / wedstrijd · doelsaldo +3
Laatste 5 (W-G-V)
2-1-2
1.40 punten / wedstrijd
Record thuis (W-G-V)
4-2-1
Laatste 5 thuis
2-2-1
LDWWD
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 1.8Tegendoelpunten: 2.2xG: 1.59xG tegenstander: 1.70BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Troszyn
LWDWW
Resultaatverdeling seizoen
35% W24% G41% V
Seizoen (W-G-V)
6-4-7
1.29 punten / wedstrijd · doelsaldo +8
Laatste 5 (W-G-V)
3-1-1
2.00 punten / wedstrijd
Record uit (W-G-V)
3-1-4
Laatste 5 uit
3-1-1
LDWWW
Gemiddelden laatste 5 wedstrijden
Gemaakte doelpunten: 2.2Tegendoelpunten: 1.6xG: 1.51xG tegenstander: 1.93BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?

Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.

Troszyn is 30% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.

1.76 doelpunten / wedstrijd - Wisła Płock II · 2.29 doelpunten / wedstrijd - Troszyn

Wisła Płock II is 14% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.

1.59 doelpunten / wedstrijd - Wisła Płock II · 1.82 doelpunten / wedstrijd - Troszyn

Scoringsprofiel van Wisła Płock II: zeer sterk

Wisła Płock II scoort in 100% van de wedstrijden (17 van 17 wedstrijden), terwijl Troszyn in 18% (3 van 17 wedstrijden) de nul houdt.

Scoringsprofiel van Troszyn: zeer sterk

Troszyn scoort in 94% van de wedstrijden (16 van 17 wedstrijden), terwijl Wisła Płock II in 12% (2 van 17 wedstrijden) de nul houdt.

30Gemaakte doelpunten (seizoen)39
Wisła Płock IITroszyn
27Tegendoelpunten (seizoen)31
Wisła Płock IITroszyn
3.35Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd4.12
Wisła Płock IITroszyn
9Gemaakte doelpunten (laatste 5)11
Wisła Płock IITroszyn
11Tegendoelpunten (laatste 5)8
Wisła Płock IITroszyn

Hoe vaak ze minstens scoren...

100%1 doelpunt94%
Wisła Płock IITroszyn
53%2 doelpunten65%
Wisła Płock IITroszyn
12%3 doelpunten24%
Wisła Płock IITroszyn
12%4 doelpunten18%
Wisła Płock IITroszyn

Hoe vaak ze minstens incasseren...

88%1 doelpunt82%
Wisła Płock IITroszyn
47%2 doelpunten53%
Wisła Płock IITroszyn
18%3 doelpunten29%
Wisła Płock IITroszyn
6%4 doelpunten6%
Wisła Płock IITroszyn

* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.

Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?

Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.

88%
Wisła Płock II - BTTSBTTS - percentage wedstrijden waarin beide teams scoorden.15 van 17 wedstrijden
69%
Competitiegemiddelde

Doelpuntenpatronen

29%BTTS bij rust24%
Wisła Płock IITroszyn
6%BTTS in beide helften6%
Wisła Płock IITroszyn
29%Scoorden in beide helften29%
Wisła Płock IITroszyn

BTTS en aantal doelpunten

76%Min. 3 doelpunten en BTTS71%
Wisła Płock IITroszyn
0%Min. 3 doelpunten zonder BTTS12%
Wisła Płock IITroszyn
100%BTTS - laatste 5100%
Wisła Płock IITroszyn

Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?

Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.

1e helft

76%Min. 1 doelpunt voor rust82%
Wisła Płock IITroszyn
35%Min. 2 doelpunten voor rust47%
Wisła Płock IITroszyn
18%Min. 3 doelpunten voor rust12%
Wisła Płock IITroszyn

2e helft

94%Min. 1 doelpunt na rust82%
Wisła Płock IITroszyn
53%Min. 2 doelpunten na rust65%
Wisła Płock IITroszyn
24%Min. 3 doelpunten na rust41%
Wisła Płock IITroszyn

Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?

Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.

Wisła Płock II is 44% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).

1.53 punten / wedstrijd - Wisła Płock II · 1.06 punten / wedstrijd - Troszyn

Wisła Płock II — situatie bij rust
35% op voorsprong47% gelijk18% achterstaand
Troszyn — situatie bij rust
24% op voorsprong35% gelijk41% achterstaand

Voor rust (1e helft)

1.53Punten per wedstrijd (1e helft)1.06
Wisła Płock IITroszyn
0.71Doelpunten voor (1e helft)0.76
Wisła Płock IITroszyn
0.65Doelpunten tegen (1e helft)0.76
Wisła Płock IITroszyn
1.35Gemiddeld aantal doelpunten (1e helft)1.53
Wisła Płock IITroszyn
59%Clean sheet voor rust41%
Wisła Płock IITroszyn
35%Geen doelpunt voor rust53%
Wisła Płock IITroszyn

Na rust (2e helft)

1.41Punten per wedstrijd (2e helft)1.65
Wisła Płock IITroszyn
0.94Doelpunten voor (2e helft)1.41
Wisła Płock IITroszyn
0.82Doelpunten tegen (2e helft)0.88
Wisła Płock IITroszyn
1.76Gemiddeld aantal doelpunten (2e helft)2.29
Wisła Płock IITroszyn
35%Clean sheet na rust47%
Wisła Płock IITroszyn
41%Geen doelpunt na rust29%
Wisła Płock IITroszyn

Wisła Płock II — resultaten in de tweede helft

41% W18% G41% V
26
Punten bij rust
12
Doelpunten bij rust
+1
Doelsaldo (1e helft)
24
Punten in de tweede helft
+2
Doelsaldo (2e helft)
1.53
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden134%

Staat in 35% van de wedstrijden bij rust voor en wint 47%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.2

Krijgt na rust 0.2 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Troszyn — resultaten in de tweede helft

47% W24% G29% V
18
Punten bij rust
13
Doelpunten bij rust
0
Doelsaldo (1e helft)
28
Punten in de tweede helft
+9
Doelsaldo (2e helft)
1.06
PPG voor rust
Voorsprong vasthouden146%

Staat in 24% van de wedstrijden bij rust voor en wint 35%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.

Verdediging na rust+0.1

Krijgt na rust 0.1 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.

Wisła Płock II — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.40
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.61.2
Tegendoelpunten / wedstrijd1.21.0
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.82.2
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten40%80%
3 doelpunten40%20%
Clean sheet40%20%
Geen doelpunt40%40%
Doelsaldo-3+1
Rust: 40% op voorsprong - 0% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 40% gewonnen - 20% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 3
Troszyn — laatste vijf wedstrijden per helft
1e helft2e helft
Punten per wedstrijd1.201.80
Gemaakte doelpunten / wedstrijd0.81.4
Tegendoelpunten / wedstrijd0.80.8
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd1.62.2
1 doelpunt100%100%
2 doelpunten40%60%
3 doelpunten20%40%
Clean sheet40%40%
Geen doelpunt40%20%
Doelsaldo0+3
Rust: 40% op voorsprong - 0% gelijk - 60% achterstaand
2e helft: 60% gewonnen - 0% gelijk - 40% verloren
BTTS bij rust (laatste 5): 20% - Totaal aantal doelpunten bij rust: 4

* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.

Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?

Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.

Wisła Płock II
GescoordTegendoelpunten
5
3
0-15
3
2
16-30
6
8
31-45
1
6
46-60
7
1
61-75
8
7
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (8 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (8). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.

Troszyn
GescoordTegendoelpunten
9
7
0-15
2
2
16-30
4
7
31-45
8
7
46-60
5
5
61-75
11
3
76-90

Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (11 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 0-15 (7). Balans late doelpunten (76-90): +8 - wint in de slotfase.

* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.

Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?

Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.

Wedstrijdprofiel

3.73
Verwachte doelpunten
aanval versus verdediging tegenstander
1.8 : 1.9
Verwachte verdeling doelpunten
thuis : uit
107%
Tempo versus competitie
100% = competitiegemiddelde
85%
Beide teams scoorden (BTTS)
gemiddelde van beide teams over het seizoen
-20%
Derby-effect
H2H-doelpunten versus typische wedstrijden
94%
BTTS-schatting
op basis van de scoringsfrequentie van beide teams
0%
0:0-risico
praktisch nul
2-3
Meest waarschijnlijke doelpuntenreeks
aanval versus verdediging aan beide kanten

Wisła Płock II

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
-0.25
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.42
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-1.2 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.30
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
+0.12
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
93%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
100%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
-0.19
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.2
Late doelpunten
27% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 17% valt in de eerste 15 minuten.
27%

Troszyn

Netto xG-balans
Verschil tussen de kwaliteit van gecreëerde en toegestane kansen per wedstrijd.
+0.41
Resultaten vergeleken met xG
Verschil tussen het werkelijke doelsaldo en het door xG voorgestelde saldo.
+0.06
Punten vergeleken met spelbeeld
Vergelijking tussen behaalde punten en de punten die het doelsaldo van het team suggereert.
-9.3 pnt
Afwerkingsefficiëntie
Zet het team kansen om? Positief betekent dat het meer scoort dan de kansenkwaliteit suggereert.
+0.55
Defensieve efficiëntie
Redt de verdediging of keeper het team? Positief betekent dat het minder tegendoelpunten krijgt dan de toegestane kansen suggereren.
-0.49
Aanval versus competitie
Hoeveel het team scoort vergeleken met het competitiegemiddelde voor deze rol. 120% betekent 20% boven gemiddeld.
144%
Verdediging versus competitie
Hoeveel het team doelpunten tegen krijgt vergeleken met het competitiegemiddelde. 80% betekent 20% minder tegendoelpunten.
96%
Vormtrend
Vergelijkt de punten uit de laatste 5 wedstrijden met het gemiddelde over het hele seizoen.
+0.71
Sterkere tweede helft?
Hoeveel meer doelpunten het team na rust scoort dan ervoor.
+0.6
Late doelpunten
28% van de doelpunten van het team valt tussen minuut 76 en 90. Ter vergelijking: 23% valt in de eerste 15 minuten.
28%

* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.

Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?

Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 3 Liga Group 1.

Teams versus competitie

Wisła Płock IILigaTroszyn
Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd▼ 3.353.48▲ 4.12
Beide teams scoorden▲ 88%69%▲ 82%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)▲ 76%68%▲ 82%
Clean sheets▼ 12%18%• 18%
Doelpunt voor rust• 76%76%▲ 82%
Doelpunt na rust▲ 94%87%▼ 82%

^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.

3.48
Gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd
69%
Beide teams scoorden
68%
Min. 3 doelpunten (Over 2.5)
18%
Clean sheets
1.89
Thuisdoelpunten / wedstrijd
1.59
Uitdoelpunten / wedstrijd
+19%
Thuisvoordeel aanval
+16%
Thuisvoordeel verdediging
+6%
Totale thuisvoordeel
Doelpunten in de 1e helft (hele competitie)
76%
1 doelpunt
44%
2 doelpunten
17%
3 doelpunten
6%
4 doelpunten
Doelpunten in de 2e helft (hele competitie)
87%
1 doelpunt
59%
2 doelpunten
33%
3 doelpunten
12%
4 doelpunten

Onderlinge resultaten

Vorige ontmoeting: Wisła Płock II 0 - 0 - 1 Troszyn. Gemiddeld aantal doelpunten 3.00, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.

Troszyn
2 : 1
Wisła Płock II

Veelgestelde vragen

Wat was de uitslag van Wisła Płock II tegen Troszyn?

De wedstrijd in 3 Liga Group 1 eindigde in Wisła Płock II 2:1 Troszyn. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.

Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Wisła Płock II tegen Troszyn?

Wisła Płock II scoort gemiddeld 1,76 doelpunten per wedstrijd en Troszyn scoort 2,29. Het gemiddelde in 3 Liga Group 1 is 3,48 doelpunten, met Over 2.5 in 68% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 88% van de wedstrijden van Wisła Płock II en 82% van die van Troszyn.

Wat is de actuele vorm van Wisła Płock II en Troszyn?

In de laatste vijf wedstrijden won Wisła Płock II er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). Troszyn won er 3, speelde 1 gelijk en verloor 1 (2,00 punten per wedstrijd).

Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Wisła Płock II tegen Troszyn?

De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.