Wiślanie Jaśkowice - Siarka Tarnobrzeg: wedstrijdstatistieken
Wiślanie Jaśkowice tegen Siarka Tarnobrzeg: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Wiślanie Jaśkowice speelde tegen Siarka Tarnobrzeg in 3 Liga Group 4 (Polen). De wedstrijd werd gespeeld op 9 oktober 2026. Eindstand: 4:1.
Huidige vorm
Wiślanie Jaśkowice: 1-1-3, 0,80 punten per wedstrijd. Siarka Tarnobrzeg: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Wiślanie Jaśkowice scoort 1,36 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Siarka Tarnobrzeg scoort 1,27 en krijgt 1,36 tegen. Competitiegemiddelde: 2,96 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Wiślanie Jaśkowice 55%, Siarka Tarnobrzeg 55%. Over 2.5: Wiślanie Jaśkowice 45%, Siarka Tarnobrzeg 36%. Competitieniveau: BTTS 60%, Over 2.5 57%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Wiślanie Jaśkowice 1,64, Siarka Tarnobrzeg 1,29. Schoten per wedstrijd: Wiślanie Jaśkowice 9,4, Siarka Tarnobrzeg 4,1. Gemiddeld balbezit: Wiślanie Jaśkowice 37%, Siarka Tarnobrzeg 23%.
Eerste en tweede helft
Wiślanie Jaśkowice: voorsprong bij rust 36%, doelpunten in de tweede helft 0,36. Siarka Tarnobrzeg: voorsprong bij rust 27%, doelpunten in de tweede helft 0,82.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 0-15 (5) voor Wiślanie Jaśkowice en 61-75 (4) voor Siarka Tarnobrzeg. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
3 Liga Group 4: 2,96 doelpunten per wedstrijd, BTTS 60%, Over 2.5 57%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 2-0-0. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 100%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Wiślanie Jaśkowice hebben een klein thuisvoordeel: ze maken gemiddeld 1,6 doelpunten per wedstrijd, terwijl Siarka Tarnobrzeg uit 1,5 keer scoort en evenveel doelpunten incasseert. De thuisploeg creëert duidelijk meer kansen: het gemiddelde xG bedraagt thuis 1,84, tegenover 1,28 voor Siarka uit, en het aantal schoten op doel is respectievelijk 6,5 en 3,67 per wedstrijd. Ook de defensieve balans over het hele seizoen pleit in het voordeel van Wiślanie: zij kregen 11 doelpunten tegen in 11 wedstrijden, tegenover 15 voor Siarka. De recente resultaten maken de voorspelling echter minder zeker: de thuisploeg won slechts 1 van de 5 wedstrijden en de bezoekers 2 van de 5; beide teams kregen in die periode 7 doelpunten tegen. Het grotere aantal doelkansen van Wiślanie weegt zwaarder in de beoordeling, al maakt hun recente mindere puntenopbrengst het lastig om hen als duidelijke favoriet voor de overwinning aan te wijzen.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
BTTS kwam voor in 80% van de laatste 5 wedstrijden van Wiślan en in 60% van de wedstrijden van Siarka, wat erop wijst dat beide teams vaak scoren. In deze periode kregen beide teams gemiddeld 1,4 doelpunt per wedstrijd tegen en scoorden ze respectievelijk 1,2 en 1,4 doelpunt. De kans dat de thuisploeg scoort, wordt vergroot doordat Siarka in slechts 17% van de competitiewedstrijden de nul hield en gemiddeld 1,5 doelpunt tegen krijgt. Wiślan laat tegenstanders daarentegen kansen creëren met een gemiddelde waarde van 1,83 xG, al vormen hun 40% clean sheets een belangrijk argument tegen BTTS. Daarom lijkt een weddenschap op doelpunten van beide teams aantrekkelijk, maar het feit dat BTTS in slechts 40% van de competitiewedstrijden van de thuisploeg voorkwam, maakt de voorspelling minder zeker.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Alle wedstrijden van Siarka en 60% van de wedstrijden van Wiślan telden minstens 2 doelpunten. Daarom is een totaal van meer dan 1,5 doelpunt het best onderbouwd door de resultaten tot nu toe. Siarka scoort gemiddeld 1,5 doelpunt, terwijl Wiślan 1,2 doelpunt tegen krijgt; aan de andere kant maken de thuisploeg 1,0 doelpunt en krijgen de bezoekers er 1,5 tegen. Het aanvallende potentieel van beide teams blijkt ook uit de gemiddelde xG van 1,31 voor Wiślan en 1,28 voor Siarka, al kwamen de bezoekers in hun laatste 5 wedstrijden nog maar tot 0,61 xG per wedstrijd. De geschatte totaalscore van 2,60 doelpunten maakt minstens 2 treffers waarschijnlijk, maar de lijn van 2,5 is minder zeker: die werd overschreden in 40% van de thuiswedstrijden en 33% van de uitwedstrijden.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Het sterkste, maar nog steeds onzekere signaal wijst erop dat Wiślan bij rust leidt en Siarka na een comeback wint. De thuisploeg stond in 50% van de geanalyseerde wedstrijden bij rust voor en kreeg in de eerste helften geen enkel doelpunt tegen, terwijl Siarka in 60% van de wedstrijden bij rust achterstond en toen gemiddeld slechts 0,2 doelpunt maakte. Na rust keren de verhoudingen om: Siarka scoort gemiddeld 1,4 doelpunt, terwijl Wiślan 1,5 doelpunt tegen krijgt en 75% van de tweede helften verloor. Ook het gemiddelde van 1,5 doelpunt van Siarka over de hele wedstrijd tegenover 1,0 doelpunt van Wiślan en de 1,83 xG die de thuisploeg toestaat tegenover 1,29 van de bezoekers, pleiten voor een comeback. De uitkomst 1/2 heeft echter slechts 22% waarschijnlijkheid, omdat het ook realistische scenario’s blijven dat de thuisploeg de voorsprong vasthoudt of dat de wedstrijd na een voorsprong van de thuisploeg in een gelijkspel eindigt.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Wiślanie Jaśkowice | Siarka Tarnobrzeg | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 40% | 31% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.18 | 0.32 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.36 | 1.00 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Siarka Tarnobrzeg is 75% beter voor vorm laatste 5.
0.8 punten / wedstrijd - Wiślanie Jaśkowice · 1.4 punten / wedstrijd - Siarka Tarnobrzeg
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Wiślanie Jaśkowice is 7% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.36 doelpunten / wedstrijd - Wiślanie Jaśkowice · 1.27 doelpunten / wedstrijd - Siarka Tarnobrzeg
Wiślanie Jaśkowice is 36% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1 doelpunten / wedstrijd - Wiślanie Jaśkowice · 1.36 doelpunten / wedstrijd - Siarka Tarnobrzeg
Wiślanie Jaśkowice scoort in 82% van de wedstrijden (9 van 11 wedstrijden), terwijl Siarka Tarnobrzeg in 27% (3 van 11 wedstrijden) de nul houdt.
Siarka Tarnobrzeg scoort in 82% van de wedstrijden (9 van 11 wedstrijden), terwijl Wiślanie Jaśkowice in 27% (3 van 11 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Wiślanie Jaśkowice
Over / Under - Siarka Tarnobrzeg
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Wiślanie Jaśkowice is 7% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
1.36 punten / wedstrijd - Wiślanie Jaśkowice · 1.27 punten / wedstrijd - Siarka Tarnobrzeg
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Wiślanie Jaśkowice — resultaten in de tweede helft
Staat in 36% van de wedstrijden bij rust voor en wint 45%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
Siarka Tarnobrzeg — resultaten in de tweede helft
Staat in 27% van de wedstrijden bij rust voor en wint 36%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.6 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.40 | 0.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 1.0 | 0.2 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.6 | 1.0 |
| 1 doelpunt | 100% | 60% |
| 2 doelpunten | 40% | 40% |
| 3 doelpunten | 20% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 40% |
| Geen doelpunt | 40% | 80% |
| Doelsaldo | +2 | -3 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.60 | 1.40 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.4 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 1.0 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 2.0 |
| 1 doelpunt | 60% | 100% |
| 2 doelpunten | 20% | 60% |
| 3 doelpunten | 0% | 40% |
| Clean sheet | 80% | 40% |
| Geen doelpunt | 60% | 0% |
| Doelsaldo | 0 | 0 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 0-15 (5 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 16-30 (3). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 61-75 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 76-90 (5). Balans late doelpunten (76-90): -3 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Wiślanie Jaśkowice
Siarka Tarnobrzeg
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van 3 Liga Group 4.
Teams versus competitie
| Wiślanie Jaśkowice | Liga | Siarka Tarnobrzeg | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.36 | 2.96 | ▼ 2.64 |
| Beide teams scoorden | ▼ 55% | 60% | ▼ 55% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 45% | 57% | ▼ 36% |
| Clean sheets | ▲ 27% | 23% | ▲ 27% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 82% | 60% | ▼ 55% |
| Doelpunt na rust | ▼ 45% | 67% | ▲ 82% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Andere geregistreerde spelers
Uitteam
Andere geregistreerde spelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
- Wiślanie JaśkowiceDoelpuntKacper Durda
- Siarka TarnobrzegDoelpuntKacper Jozefiak
- Wiślanie JaśkowiceDoelpuntWiktor Kłos
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Wiślanie Jaśkowice 2 - 0 - 0 Siarka Tarnobrzeg. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 100% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Wiślanie Jaśkowice tegen Siarka Tarnobrzeg?
De wedstrijd in 3 Liga Group 4 eindigde in Wiślanie Jaśkowice 4:1 Siarka Tarnobrzeg. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Wiślanie Jaśkowice en Siarka Tarnobrzeg?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Wiślanie Jaśkowice er 2, won Siarka Tarnobrzeg er 0 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 100% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Wiślanie Jaśkowice tegen Siarka Tarnobrzeg?
Wiślanie Jaśkowice scoort gemiddeld 1,36 doelpunten per wedstrijd en Siarka Tarnobrzeg scoort 1,27. Het gemiddelde in 3 Liga Group 4 is 2,96 doelpunten, met Over 2.5 in 57% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 55% van de wedstrijden van Wiślanie Jaśkowice en 55% van die van Siarka Tarnobrzeg.
Wat is de actuele vorm van Wiślanie Jaśkowice en Siarka Tarnobrzeg?
In de laatste vijf wedstrijden won Wiślanie Jaśkowice er 1, speelde het 1 gelijk en verloor het 3 (0,80 punten per wedstrijd). Siarka Tarnobrzeg won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 2 (1,40 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Wiślanie Jaśkowice tegen Siarka Tarnobrzeg?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Wiślanie Jaśkowice tegen Siarka Tarnobrzeg te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


