Zbrojovka Brno - Hradec Králové: wedstrijdstatistieken
Zbrojovka Brno tegen Hradec Králové: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Zbrojovka Brno speelde tegen Hradec Králové in First League (Tsjechië). De wedstrijd werd gespeeld op 2 september 2026. Locatie: Městský fotbalový stadion Srbská. Eindstand: 1:0.
Huidige vorm
Zbrojovka Brno: 3-1-1, 2,00 punten per wedstrijd. Hradec Králové: 2-1-1, 1,75 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Zbrojovka Brno scoort 1,80 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. Hradec Králové scoort 1,00 en krijgt 1,00 tegen. Competitiegemiddelde: 3,00 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Zbrojovka Brno 60%, Hradec Králové 50%. Over 2.5: Zbrojovka Brno 40%, Hradec Králové 50%. Competitieniveau: BTTS 60%, Over 2.5 56%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Zbrojovka Brno 1,12, Hradec Králové 1,23. Schoten per wedstrijd: Zbrojovka Brno 8,4, Hradec Králové 10,5. Gemiddeld balbezit: Zbrojovka Brno 45%, Hradec Králové 53%.
Eerste en tweede helft
Zbrojovka Brno: voorsprong bij rust 60%, doelpunten in de tweede helft 1,20. Hradec Králové: voorsprong bij rust 50%, doelpunten in de tweede helft 0,50.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 31-45+ (2) voor Zbrojovka Brno en 16-30 (1) voor Hradec Králové. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
First League: 3,00 doelpunten per wedstrijd, BTTS 60%, Over 2.5 56%.
Onderlinge resultaten
Er is geen overeenkomstige onderlinge steekproef beschikbaar in de database.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
Zbrojovka Brno verkeert duidelijk in een betere actuele vorm: in de laatste vijf wedstrijden pakte de ploeg 10 punten en maakte ze 16 doelpunten, terwijl Hradec Králové slechts 4 punten behaalde, met een doelsaldo van 5:7. De thuisploeg scoort gemiddeld 1,5 doelpunt per wedstrijd, noteert 5 schoten op doel per duel en benut 14% van de pogingen. De bezoekers hebben in uitwedstrijden nog niet gescoord en kwamen in 100% van die wedstrijden niet tot scoren. Brno creëert echter kansen met een gemiddelde xG van 1,29, terwijl Hradec tegenstanders een xG van 1,58 toestaat, wat het argument voor een tegendoelpunt van de bezoekers versterkt. Hradec blijft defensief solide in uitwedstrijden: de ploeg kreeg daar nog geen doelpunt tegen en speelde in de enige wedstrijd gelijk, waardoor een remise een aanzienlijke waarschijnlijkheid behoudt. De aanvallende schwung en efficiëntie van Brno wijzen echter op een nipte thuiszege.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Zbrojovka Brno heeft in de laatste vijf wedstrijden een zeer sterke aanval laten zien, met gemiddeld 3,2 doelpunten en 1,47 xG per wedstrijd. Daardoor is een doelpunt van Brno zeer waarschijnlijk. De belangrijkste twijfel betreft echter Hradec Králové: de ploeg scoorde onlangs slechts 1,0 doelpunt per wedstrijd, terwijl Brno gemiddeld maar 0,6 doelpunt tegen kreeg en 3 van de laatste 5 wedstrijden won. De thuisploeg hield in 2 van die 5 wedstrijden de nul en heeft een defensieve xG tegen van 1,31, lager dan de 1,60 xG die de bezoekers gemiddeld creëren. Hoewel BTTS in de competitie op 64% ligt, vergroten de uiteenlopende seizoensgegevens en de goede recente verdediging van Brno de kans dat minstens één team, vooral Hradec, niet scoort.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
Zbrojovka Brno verkeert duidelijk in betere vorm: in de laatste vijf wedstrijden scoorde de ploeg gemiddeld 3,2 doelpunten, terwijl de tegenstanders van Hradec in die periode gemiddeld 1,4 doelpunt per wedstrijd tegen kregen. Het aanvallende potentieel van de thuisploeg wordt bevestigd door gemiddeld 1,47 xG, terwijl Hradec de tegenstanders onlangs maar liefst 1,96 xG toestond. De bezoekers scoorden in hun laatste vijf optredens slechts 1,0 doelpunt per wedstrijd, maar hun gemiddelde van 1,60 xG wijst erop dat ze kunnen bijdragen aan de uitslag. Het competitiegemiddelde bedraagt 3,08 doelpunten en in 57% van de wedstrijden vallen er meer dan 2,5 doelpunten, wat het scenario van minstens twee treffers ondersteunt. Het sterkste signaal is meer dan 1,5 doelpunt, omdat de prognose van 2,65 doelpunten een duidelijke marge boven deze lijn biedt, terwijl de grens van 2,5 doelpunt aanzienlijk evenwichtiger blijft.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Zbrojovka Brno won 60% of its last five matches, while Hradec Králové lost 60% and won only once. The hosts were ahead at half-time in 3 of their last 5 matches, scoring an average of 1.4 goals before the break and conceding just 0.2, while the visitors scored only 0.2 goals in this period. Hradec failed to score before half-time in as many as 4 of their last 5 matches, which clearly strengthens the scenario of Brno taking the lead within the first 45 minutes. Over the full match, Brno averages 3.2 goals scored and 0.6 conceded, compared with 1.0 scored and 1.4 conceded by their opponents. In addition, the hosts score an average of 1.8 goals after the break, so the most likely outcome is for them to maintain their lead and win in a 1/1 HT/FT configuration.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Zbrojovka Brno | Hradec Králové | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 43% | 33% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.13 | 0.12 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.50 | 0.29 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
Zbrojovka Brno is 14% beter voor vorm laatste 5.
2 punten / wedstrijd - Zbrojovka Brno · 1.75 punten / wedstrijd - Hradec Králové
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
Zbrojovka Brno is 80% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.8 doelpunten / wedstrijd - Zbrojovka Brno · 1 doelpunten / wedstrijd - Hradec Králové
Zbrojovka Brno scoort in 80% van de wedstrijden (4 van 5 wedstrijden), terwijl Hradec Králové in 25% (1 van 4 wedstrijden) de nul houdt.
Hradec Králové scoort in 50% van de wedstrijden (2 van 4 wedstrijden), terwijl Zbrojovka Brno in 20% (1 van 5 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Zbrojovka Brno
Over / Under - Hradec Králové
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
Zbrojovka Brno is 14% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
2 punten / wedstrijd - Zbrojovka Brno · 1.75 punten / wedstrijd - Hradec Králové
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Zbrojovka Brno — resultaten in de tweede helft
Staat in 60% van de wedstrijden bij rust voor en wint 60%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.6 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
Hradec Králové — resultaten in de tweede helft
Staat in 50% van de wedstrijden bij rust voor en wint 50%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
Krijgt na rust 0.5 doelpunten per wedstrijd meer tegen — het verdedigende niveau daalt in de tweede helft.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 2.00 | 2.00 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 1.2 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.2 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 2.0 |
| 1 doelpunt | 80% | 100% |
| 2 doelpunten | 0% | 40% |
| 3 doelpunten | 0% | 40% |
| Clean sheet | 80% | 40% |
| Geen doelpunt | 40% | 20% |
| Doelsaldo | +2 | +2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.75 | 0.75 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.5 | 0.5 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.3 | 0.8 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 0.8 | 1.3 |
| 1 doelpunt | 75% | 75% |
| 2 doelpunten | 0% | 50% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 75% | 25% |
| Geen doelpunt | 50% | 50% |
| Doelsaldo | +1 | -1 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (2 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (2). Balans late doelpunten (76-90): +1 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 16-30 (1 goal). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (2). Balans late doelpunten (76-90): -1 - de slotfase is een zwak punt.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Zbrojovka Brno
Hradec Králové
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van First League.
Teams versus competitie
| Zbrojovka Brno | Liga | Hradec Králové | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.80 | 3.00 | ▼ 2.00 |
| Beide teams scoorden | • 60% | 60% | ▼ 50% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 40% | 56% | ▼ 50% |
| Clean sheets | • 20% | 21% | ▲ 25% |
| Doelpunt voor rust | ▲ 80% | 77% | ▼ 75% |
| Doelpunt na rust | ▲ 100% | 88% | ▼ 75% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Uitteam
Basisopstelling
Wisselspelers
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Zbrojovka Brno tegen Hradec Králové?
De wedstrijd in First League eindigde in Zbrojovka Brno 1:0 Hradec Králové. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Zbrojovka Brno tegen Hradec Králové?
Zbrojovka Brno scoort gemiddeld 1,80 doelpunten per wedstrijd en Hradec Králové scoort 1,00. Het gemiddelde in First League is 3,00 doelpunten, met Over 2.5 in 56% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 60% van de wedstrijden van Zbrojovka Brno en 50% van die van Hradec Králové.
Wat is de actuele vorm van Zbrojovka Brno en Hradec Králové?
In de laatste vijf wedstrijden won Zbrojovka Brno er 3, speelde het 1 gelijk en verloor het 1 (2,00 punten per wedstrijd). Hradec Králové won er 2, speelde 1 gelijk en verloor 1 (1,75 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Zbrojovka Brno tegen Hradec Králové?
De wedstrijdstatistieken zijn hier openbaar; de volledige wedanalyse en aanbevolen pick zijn beschikbaar in de NoFluffPicks-app.


