Zulte-Waregem - KAA Gent: wedstrijdstatistieken
Zulte-Waregem tegen KAA Gent: vorm, doelpunten en belangrijkste statistieken
Wat deze wedstrijd is
Zulte-Waregem speelde tegen KAA Gent in Pro League (België). De wedstrijd werd gespeeld op 10 oktober 2026. Locatie: Elindus Arena. Eindstand: 0:2.
Huidige vorm
Zulte-Waregem: 2-1-2, 1,40 punten per wedstrijd. KAA Gent: 4-1-0, 2,60 punten per wedstrijd.
Doelpuntenstatistieken
Zulte-Waregem scoort 1,43 en krijgt 1,00 doelpunten per wedstrijd tegen. KAA Gent scoort 1,86 en krijgt 0,57 tegen. Competitiegemiddelde: 2,98 doelpunten.
BTTS en Over/Under
BTTS: Zulte-Waregem 29%, KAA Gent 57%. Over 2.5: Zulte-Waregem 57%, KAA Gent 57%. Competitieniveau: BTTS 42%, Over 2.5 62%.
xG, schoten en balbezit
xG per wedstrijd: Zulte-Waregem 1,46, KAA Gent 1,40. Schoten per wedstrijd: Zulte-Waregem 12,9, KAA Gent 12,4. Gemiddeld balbezit: Zulte-Waregem 42%, KAA Gent 46%.
Eerste en tweede helft
Zulte-Waregem: voorsprong bij rust 14%, doelpunten in de tweede helft 1,00. KAA Gent: voorsprong bij rust 43%, doelpunten in de tweede helft 0,86.
Doelpunten per minuut
Het sterkste historische scoringsinterval is 76-90+ (4) voor Zulte-Waregem en 31-45+ (4) voor KAA Gent. Dit is een verdeling van eerdere doelpunten, geen voorspelling van de minuut waarin een doelpunt valt.
Competitiecontext
Pro League: 2,98 doelpunten per wedstrijd, BTTS 42%, Over 2.5 62%.
Onderlinge resultaten
Voor deze wedstrijd waren 2 eerdere onderlinge wedstrijden beschikbaar: 1-0-1. Gemiddeld aantal doelpunten 3,50, BTTS 50%.
Gearchiveerde analyse vóór de wedstrijd
Deze analyse is opgesteld vóór de aftrap. De conclusies gebruiken alleen informatie die vóór de wedstrijd beschikbaar was en bevatten niet de einduitslag of statistieken na de wedstrijd.
Algemene wedstrijdanalyse
KAA Gent staat tweede op de ranglijst en is na 7 wedstrijden nog ongeslagen, terwijl Zulte-Waregem op de zesde plaats een balans heeft van 3 overwinningen, 2 gelijke spelen en 2 nederlagen. Het verschil in vorm is duidelijk: de bezoekers wonnen 4 van hun laatste 5 wedstrijden en kregen daarin 3 doelpunten tegen, terwijl de thuisploeg slechts één keer won en 8 doelpunten incasseerde. Zulte-Waregem scoort thuis echter gemiddeld 2 keer en creëert kansen ter waarde van 1,55 xG, waardoor het de defensie van de tegenstander kan bedreigen. Ook Gent scoort uit gemiddeld 2 doelpunten, ondanks een lagere xG van 1,18. Dat wijst op een hoge efficiëntie, maar maakt de voorspelling minder zeker. Met in de betreffende thuis- en uitwedstrijden een gelijk gemiddelde van 0,67 tegendoelpunt pleit de stabielere vorm van Gent voor een overwinning van de bezoekers.
Statistisch overzicht bekijkenBTTS - scoren beide teams?
Beide teams hebben in al hun wedstrijden tot nu toe gescoord en hun gemiddelde doelpuntenproductie bedraagt respectievelijk 1,75 en 2,00. Zulte-Waregem creëert thuis kansen met een gemiddelde xG van 1,57, terwijl Gent tegenstanders een xG van 1,48 toestaat. Dat pleit voor een doelpunt van de thuisploeg. De bezoekers maakten in hun laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,8 doelpunten, terwijl de thuisploeg in die periode 1,6 doelpunten incasseerde. Ook een doelpunt van Gent ligt dus voor de hand. Er is echter reden voor enige voorzichtigheid: Gent incasseerde in zijn laatste vijf wedstrijden gemiddeld slechts 0,6 doelpunten en Zulte-Waregem hield in 50% van zijn wedstrijden de nul. Ondanks die kanttekeningen is de keuze voor BTTS Ja (beide teams scoren) iets sterker, al is het verschil met BTTS Nee — waarbij minstens één team niet scoort — klein.
BTTS-statistieken bekijkenOver/Under - doelpuntenanalyse
In 75% van de wedstrijden van Zulte-Waregem vielen minstens twee doelpunten, tegenover 100% bij Gent. Daarom is meer dan 1,5 doelpunten het sterkste signaal. Beide teams scoorden in al hun wedstrijden tot nu toe, al maakten de thuisploeg in de laatste vijf wedstrijden gemiddeld 1,0 doelpunt en de bezoekers 1,8. De aanvallende kracht blijkt ook uit de xG van Zulte-Waregem van 1,57 en gemiddeld 5,75 schoten op doel; Gent komt uit op een xG van 1,18. De voorspelling van 2,70 doelpunten wijst op meer dan 1,5, maar hogere lijnen zijn minder zeker: in de wedstrijden van beide teams tot nu toe vielen nog geen vier doelpunten.
Over/Under-statistieken bekijkenHT/FT - scenario voor rust en eindstand
Ein gelijkspel bij rust is waarschijnlijk, omdat Zulte-Waregem in 75% van de thuiswedstrijden met een gelijke stand de rust inging. In de recente wedstrijden bedroeg het percentage gelijke standen bij rust 50% voor de thuisploeg en 60% voor Gent. Na rust kunnen de bezoekers de overhand krijgen: in hun laatste vijf wedstrijden wonnen ze de tweede helft in 80% van de gevallen, tegenover slechts 25% voor de thuisploeg. Gent won 4 van de laatste 5 wedstrijden en kreeg daarin gemiddeld 0,6 doelpunt tegen, terwijl Zulte-Waregem slechts één keer won en gemiddeld 1,6 doelpunt incasseerde. Het volledige aantal van 4 thuiszeges in de tot nu toe gespeelde thuiswedstrijden pleit tegen deze voorspelling. Daarom schat ik het scenario waarin Gent al bij rust op voorsprong staat lager in dan een gelijkspel gevolgd door een uitzege.
Statistieken van eerste en tweede helft bekijkenPer helft
Wedstrijdstatistieken
Voorbeschouwingsprofiel— wat zeggen de seizoenscijfers?
Dit is een teamprofiel op basis van seizoensgegevens en vorm. Wedstrijdverloopstatistieken worden pas na afloop van de wedstrijd getoond.
Teamstatistieken— wie is efficiënter?
Vergelijking van aanval en verdediging van beide teams in het huidige seizoen.
Schotkwaliteit
| Zulte-Waregem | KAA Gent | |
|---|---|---|
| Nauwkeurigheid (schoten op doel) | 36% | 39% |
| Kanskwaliteit (xG per schot) | 0.11 | 0.11 |
| Afwerking (doelpunten per schot op doel) | 0.31 | 0.38 |
Een xG per schot rond 0,08 wijst meestal op schoten van afstand; 0,15+ meestal op kansen in het strafschopgebied. Het stijl-label komt voort uit balbezit, schotvolume en conversie.
* xG (expected goals) geeft aan hoeveel doelpunten een team uit zijn kansen zou moeten maken. Liggen de werkelijke doelpunten boven xG, dan is de afwerking bovengemiddeld; liggen ze eronder, dan worden kansen gemist.
Teamvorm— wie is beter in vorm?
De laatste vijf wedstrijden en het seizoensrecord, algemeen en uitgesplitst naar thuis- en uitwedstrijden.
KAA Gent is 86% beter voor vorm laatste 5.
1.4 punten / wedstrijd - Zulte-Waregem · 2.6 punten / wedstrijd - KAA Gent
Doelpunten— hoe scoren en incasseren beide teams?
Hoeveel doelpunten beide teams maken en tegen krijgen, plus hoe vaak ze de nul houden of niet scoren.
KAA Gent is 30% beter voor gemaakte doelpunten per wedstrijd.
1.43 doelpunten / wedstrijd - Zulte-Waregem · 1.86 doelpunten / wedstrijd - KAA Gent
KAA Gent is 75% beter voor tegendoelpunten per wedstrijd.
1 doelpunten / wedstrijd - Zulte-Waregem · 0.57 doelpunten / wedstrijd - KAA Gent
Zulte-Waregem scoort in 57% van de wedstrijden (4 van 7 wedstrijden), terwijl KAA Gent in 43% (3 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
KAA Gent scoort in 100% van de wedstrijden (7 van 7 wedstrijden), terwijl Zulte-Waregem in 43% (3 van 7 wedstrijden) de nul houdt.
Hoe vaak ze minstens scoren...
Hoe vaak ze minstens incasseren...
* Statistieken omvatten thuis- en uitwedstrijden van beide teams in het huidige seizoen.
Beide teams scoorden (BTTS)— hoe vaak scoren beide teams?
Hoe vaak wedstrijden van beide teams doelpunten aan beide kanten hebben, vergeleken met het competitiegemiddelde.
Doelpuntenpatronen
BTTS en aantal doelpunten
Aantal doelpunten (Over/Under)— hoe vaak overschrijden deze wedstrijden de doelpuntenlijnen?
Hoe vaak wedstrijden met deze teams doelpuntendrempels overschrijden, in de hele wedstrijd en per helft.
Hele wedstrijd - teamvergelijking (Over)
Over / Under - Zulte-Waregem
Over / Under - KAA Gent
1e helft
2e helft
Wedstrijdhelften— wanneer scoren de teams vaker?
Hoe teams hun prestaties verdelen over de eerste en tweede helft: doelpunten, punten, clean sheets en de ruststand.
KAA Gent is 116% beter voor vorm in de eerste helft (punten bij rust).
0.86 punten / wedstrijd - Zulte-Waregem · 1.86 punten / wedstrijd - KAA Gent
Voor rust (1e helft)
Na rust (2e helft)
Zulte-Waregem — resultaten in de tweede helft
Staat in 14% van de wedstrijden bij rust voor en wint 43%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
KAA Gent — resultaten in de tweede helft
Staat in 43% van de wedstrijden bij rust voor en wint 86%. Wint ook wedstrijden zonder voorsprong bij rust.
De verdediging blijft stabiel gedurende de hele wedstrijd.
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.00 | 1.60 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.6 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.6 | 0.6 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.2 | 1.6 |
| 1 doelpunt | 80% | 80% |
| 2 doelpunten | 40% | 80% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 40% | 60% |
| Geen doelpunt | 60% | 40% |
| Doelsaldo | 0 | +2 |
| 1e helft | 2e helft | |
|---|---|---|
| Punten per wedstrijd | 1.80 | 2.40 |
| Gemaakte doelpunten / wedstrijd | 0.8 | 1.0 |
| Tegendoelpunten / wedstrijd | 0.4 | 0.2 |
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | 1.2 | 1.2 |
| 1 doelpunt | 80% | 100% |
| 2 doelpunten | 40% | 20% |
| 3 doelpunten | 0% | 0% |
| Clean sheet | 60% | 80% |
| Geen doelpunt | 20% | 20% |
| Doelsaldo | +2 | +4 |
* Kleuren in tabellen tonen de frequentie: groen is vaak, geel gemiddeld en rood zeldzaam. Dit is een frequentie, geen teambeoordeling.
Doelpunten per minuut— wanneer vallen de doelpunten?
Wedstrijdfasen waarin beide teams het vaakst scoren en doelpunten tegen krijgen.
Gevaarlijkst in de minuten 76-90 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 46-60 (3). Balans late doelpunten (76-90): +4 - wint in de slotfase.
Gevaarlijkst in de minuten 31-45 (4 goals). Krijgt de meeste tegendoelpunten in 31-45 (2). Balans late doelpunten (76-90): +4 - wint in de slotfase.
* De intervallen 31-45 en 76-90 bevatten doelpunten in blessuretijd.
Aanvullende teamindicatoren— wat laten xG, efficiëntie en vorm zien?
Een vergelijking van kansenkwaliteit, resultaten en trends op basis van voltooide wedstrijden uit het huidige seizoen.
Wedstrijdprofiel
Zulte-Waregem
KAA Gent
* Het geschatte totaal en de verdeling van doelpunten, de BTTS-schatting, het 0:0-risico en de doelpuntenreeks zijn berekend op basis van openbare seizoensgemiddelden en frequenties van beide teams. Dit is een statistisch wedstrijdprofiel, geen privé-modelvoorspelling of wedtip. De overige indicatoren beschrijven voltooide wedstrijden uit het seizoen.
Competitiecontext— is dit een doelpuntrijke competitie?
Vergelijking van beide teams met de gemiddelden van Pro League.
Teams versus competitie
| Zulte-Waregem | Liga | KAA Gent | |
|---|---|---|---|
| Gemiddeld aantal doelpunten in wedstrijd | ▼ 2.43 | 2.98 | ▼ 2.43 |
| Beide teams scoorden | ▼ 29% | 42% | ▲ 57% |
| Min. 3 doelpunten (Over 2.5) | ▼ 57% | 62% | ▼ 57% |
| Clean sheets | ▲ 43% | 31% | ▲ 43% |
| Doelpunt voor rust | ▼ 71% | 79% | ▲ 86% |
| Doelpunt na rust | ▼ 71% | 85% | • 86% |
^ groen = boven het competitiegemiddelde, ˇ rood = onder het competitiegemiddelde. Dit toont de richting van het verschil, geen teambeoordeling.
Opstellingen en spelersgebeurtenissen
Geverifieerde basisspelers, wisselspelers en geregistreerde spelersgebeurtenissen voor deze wedstrijd.
Thuisteam
Basisopstelling
Uitteam
Basisopstelling
Wedstrijdtijdlijn
Doelpunten, kaarten en wissels in chronologische volgorde.
Scheidsrechter en trainers
Open hun seizoensprofielen om wedstrijdrecords, doelpunten en disciplinaire trends te vergelijken.
Onderlinge resultaten
Recente ontmoetingen (2): Zulte-Waregem 1 - 0 - 1 KAA Gent. Gemiddeld aantal doelpunten 3.50, beide teams scoorden in 50% wedstrijden.
Veelgestelde vragen
Wat was de uitslag van Zulte-Waregem tegen KAA Gent?
De wedstrijd in Pro League eindigde in Zulte-Waregem 0:2 KAA Gent. De volledige wedstrijdstatistieken, uitsplitsing per helft en onderlinge historie staan op deze pagina.
Wat is de onderlinge balans tussen Zulte-Waregem en KAA Gent?
In de laatste 2 onderlinge wedstrijden won Zulte-Waregem er 1, won KAA Gent er 1 en eindigden er 0 gelijk. In deze wedstrijden vielen gemiddeld 3,50 doelpunten; in 50% scoorden beide teams.
Wat laten de doelpuntstatistieken zien vóór Zulte-Waregem tegen KAA Gent?
Zulte-Waregem scoort gemiddeld 1,43 doelpunten per wedstrijd en KAA Gent scoort 1,86. Het gemiddelde in Pro League is 2,98 doelpunten, met Over 2.5 in 62% van de wedstrijden. BTTS komt voor in 29% van de wedstrijden van Zulte-Waregem en 57% van die van KAA Gent.
Wat is de actuele vorm van Zulte-Waregem en KAA Gent?
In de laatste vijf wedstrijden won Zulte-Waregem er 2, speelde het 1 gelijk en verloor het 2 (1,40 punten per wedstrijd). KAA Gent won er 4, speelde 1 gelijk en verloor 0 (2,60 punten per wedstrijd).
Waar vind ik de pick en volledige analyse voor Zulte-Waregem tegen KAA Gent?
Gebruik deze pagina om de cijfers achter Zulte-Waregem tegen KAA Gent te vergelijken. Open de NoFluffPicks-app voor de wedanalyse, pick, Value Bet en uitleg.


