Herb Oxford United

Oxford United

League OneSezon 2026/2027Dane aktualne na 22 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
WDWDW
Bez porażki od 6 meczów

Oxford United 2026/2027 w liczbach

Oxford United w League One

Oxford United występuje w rozgrywkach League One (Anglia) w sezonie 2026/2027. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Bradford City.

Forma i bilans

Oxford United ma bilans 5-3-1 i zdobywa średnio 2,00 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to WDWDW (2,20 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Oxford United strzela średnio 2,00 gola i traci 1,11 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 22% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 0%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 78% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 78% spotkań, Over 3.5 w 33%, a średnia goli w jej meczach wynosi 3,11.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 56% meczów. Oxford United zdobywało gole w obu połowach w 44% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 80%, a Over 2.5 60%.

Połowy i minuty

Oxford United zdobywa średnio 0,67 gola w pierwszej połowie i 1,33 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 76. a 90. minutą — w tym okresie zdobyło 8 goli.

xG i styl gry

Oxford United generuje średnio 1,42 xG i dopuszcza 1,61 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 12,2 strzałów, w tym 4,6 celnych, i utrzymuje 56% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Oxford United ma bilans xG netto -0,19 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi 0,20 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

2.00Punkty na mecz
2.00Gole zdobyte / mecz
1.11Gole stracone / mecz
78%Powyżej 2.5 gola
78%Obie drużyny strzeliły
22%Czyste konta
0%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
56% Z33% R11% P
+8
Bilans bramek
2.00
PPG (sezon)
2.20
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol100%
2 gole67%
3 gole22%
4 gole11%

Jak często traci minimum...

1 gol78%
2 gole22%
3 gole11%
4 gole0%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą67%Średnia ligowa: 67%
Min. 2 gole przed przerwą11%Średnia ligowa: 33%
Min. 3 gole przed przerwą11%Średnia ligowa: 14%
Gol po przerwie100%Średnia ligowa: 84%
Min. 2 gole po przerwie67%Średnia ligowa: 47%
Min. 3 gole po przerwie44%Średnia ligowa: 24%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy11%
BTTS w obu połowach0%
Gol w obu połowach44%
Min. 3 gole i BTTS56%
Min. 3 gole bez BTTS22%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

56% Z33% R11% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

44% Z22% R33% P
18
Punkty do przerwy
2.00
PPG (1. połowa)
+4
Bilans bramek
14
Punkty po przerwie
1.56
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.67
Gol stracony przed przerwą0.22
Gol strzelony po przerwie1.33
Gol stracony po przerwie0.89
Czyste konto przed przerwą89%
Czyste konto po przerwie33%
Bez gola przed przerwą33%
Bez gola po przerwie22%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)2.601.00
Gole zdobyte / mecz0.81.0
Gole stracone / mecz0.00.8
Średnia goli w meczu0.81.8
Min. 1 gol80%100%
Min. 2 gole0%60%
Min. 3 gole0%20%
Czyste konta100%20%
Mecze bez strzelonego gola20%40%
Bilans bramek+4+1
1. połowa (Ostatnie 5): 80% prowadzi - 20% remis - 0% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 0%
2. połowa (Ostatnie 5): 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Oxford United
ScoredConceded
2
0
0-15
2
1
16-30
2
1
31-45
2
2
46-60
2
2
61-75
8
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 76-90 (8 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): +4 - wygrywa końcówki meczów.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Skuteczny w wykończeniu
37%
Celność strzałów
strzały celne
0.12
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.44
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.19
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.08
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.58
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.50
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
141%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
78%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.20
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 56% meczów, a wygrywa 56%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
100%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.7
Gole w końcówce
44% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
44%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

9 meczów
4.7
Rożne zdobywane na mecz
6.7
Rożne rywali na mecz
11.3
Łącznie rożnych na mecz
77.8%
Powyżej 8,5 rożnego
66.7%
Powyżej 9,5 rożnego
55.6%
Powyżej 10,5 rożnego

Na wyjeździe

5 meczów
3.6
Rożne zdobywane na mecz
7.4
Rożne rywali na mecz
11.0
Łącznie rożnych na mecz
80.0%
Powyżej 8,5 rożnego
60.0%
Powyżej 9,5 rożnego
60.0%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

9 meczów
2.3
Kartki drużyny na mecz
2.9
Kartki rywali na mecz
5.2
Łącznie kartek na mecz
77.8%
Over 3.5
66.7%
Over 4.5
11.1%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

5 meczów
2.8
Kartki drużyny na mecz
2.4
Kartki rywali na mecz
5.2
Łącznie kartek na mecz
80.0%
Over 3.5
60.0%
Over 4.5
20.0%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.28
Średnie PPG rywali
13.3
Średnia pozycja rywali
Łatwiejszy od średniego

W ostatnich 6 meczach rywale Oxford United zdobywali średnio 1.28 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 13.3. miejsce w lidze liczącej 24 drużyn. Na tle ligi był to Łatwiejszy od średniego zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 9
Oxford United
Stockport County
Kolejka 14
Barnsley
Oxford United
Kolejka 15
Peterborough United
Oxford United
Kolejka 16
Oxford United
Wycombe Wanderers
Kolejka 17
Luton Town
Oxford United
Kolejka 18
Oxford United
Sheffield Wednesday
Kolejka 19
Oxford United
Blackpool
Kolejka 8
Doncaster Rovers
Mecz wstrzymany lub przełożony
Oxford United

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Oxford United?

Ostatnie mecze Oxford United to WDWDW (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 2,00 pkt na mecz w tym sezonie.

Ile goli strzela Oxford United na mecz?

Oxford United strzela średnio 2,00 gola na mecz i traci 1,11. To podstawowe wskaźniki siły ofensywnej i defensywnej drużyny w tym sezonie.

Jak często w meczach Oxford United pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Oxford United obie drużyny strzelają (BTTS) w 78%, a Over 2.5 pada w 78%. Czyste konto drużyna zachowuje w 22% spotkań.

Z kim Oxford United gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Oxford United - Bradford City (24 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Oxford United?

Na tej stronie znajdziesz formę, bilans u siebie i na wyjeździe, gole, BTTS oraz Over/Under Oxford United. Typy i analizy na nadchodzące mecze są w aplikacji NoFluffPicks.