Herb Oldham Athletic

Oldham Athletic

League TwoSezon 2026/2027Micky Mellon19. miejsceDane aktualne na 18 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
LLLDW

Oldham Athletic 2026/2027 w liczbach

Oldham Athletic w League Two

Oldham Athletic występuje w rozgrywkach League Two (Anglia) w sezonie 2026/2027. Drużyna zajmuje 19. miejsce w tabeli. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Walsall.

Forma i bilans

Oldham Athletic ma bilans 3-2-5 i zdobywa średnio 1,10 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to LLLDW (0,80 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

Oldham Athletic strzela średnio 1,30 gola i traci 1,40 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 30% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 30%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 50% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 50% spotkań, Over 3.5 w 20%, a średnia goli w jej meczach wynosi 2,70.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 40% meczów. Oldham Athletic zdobywało gole w obu połowach w 20% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 60%, a Over 2.5 60%.

Połowy i minuty

Oldham Athletic zdobywa średnio 0,70 gola w pierwszej połowie i 0,60 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 16. a 30. minutą — w tym okresie zdobyło 4 gole.

xG i styl gry

Oldham Athletic generuje średnio 1,48 xG i dopuszcza 1,29 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 14,1 strzałów, w tym 3,8 celnych, i utrzymuje 46% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

Oldham Athletic ma bilans xG netto 0,19 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi -0,30 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

1.10Punkty na mecz11 pkt
1.30Gole zdobyte / mecz
1.40Gole stracone / mecz
50%Powyżej 2.5 gola
50%Obie drużyny strzeliły
30%Czyste konta
30%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
30% Z20% R50% P
-1
Bilans bramek
1.10
PPG (sezon)
0.80
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol70%
2 gole30%
3 gole20%
4 gole10%

Jak często traci minimum...

1 gol70%
2 gole50%
3 gole10%
4 gole10%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą80%Średnia ligowa: 67%
Min. 2 gole przed przerwą20%Średnia ligowa: 30%
Min. 3 gole przed przerwą20%Średnia ligowa: 8%
Gol po przerwie90%Średnia ligowa: 77%
Min. 2 gole po przerwie50%Średnia ligowa: 44%
Min. 3 gole po przerwie0%Średnia ligowa: 16%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy20%
BTTS w obu połowach0%
Gol w obu połowach20%
Min. 3 gole i BTTS40%
Min. 3 gole bez BTTS10%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

40% Z20% R40% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

30% Z20% R50% P
14
Punkty do przerwy
1.40
PPG (1. połowa)
+1
Bilans bramek
11
Punkty po przerwie
1.10
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.7
Gol stracony przed przerwą0.6
Gol strzelony po przerwie0.6
Gol stracony po przerwie0.8
Czyste konto przed przerwą50%
Czyste konto po przerwie40%
Bez gola przed przerwą50%
Bez gola po przerwie60%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)0.801.00
Gole zdobyte / mecz0.80.4
Gole stracone / mecz1.00.8
Średnia goli w meczu1.81.2
Min. 1 gol80%80%
Min. 2 gole40%40%
Min. 3 gole40%0%
Czyste konta20%40%
Mecze bez strzelonego gola60%60%
Bilans bramek-1-2
1. połowa (Ostatnie 5): 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 40%
2. połowa (Ostatnie 5): 20% wygrana - 40% remis - 40% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

Oldham Athletic
ScoredConceded
0
2
0-15
4
3
16-30
3
1
31-45
2
2
46-60
1
2
61-75
3
4
76-90

Najgroźniejsi w minutach 16-30 (4 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki meczów to słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Ofensywny
27%
Celność strzałów
strzały celne
0.10
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.34
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.19
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.29
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.18
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.11
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
105%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
113%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.30
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 40% meczów, a wygrywa 30%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
75%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.2
Gole w końcówce
23% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
23%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

10 meczów
5.5
Rożne zdobywane na mecz
5.0
Rożne rywali na mecz
10.5
Łącznie rożnych na mecz
70.0%
Powyżej 8,5 rożnego
60.0%
Powyżej 9,5 rożnego
50.0%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

6 meczów
5.5
Rożne zdobywane na mecz
5.5
Rożne rywali na mecz
11.0
Łącznie rożnych na mecz
66.7%
Powyżej 8,5 rożnego
50.0%
Powyżej 9,5 rożnego
50.0%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

10 meczów
1.6
Kartki drużyny na mecz
2.2
Kartki rywali na mecz
3.8
Łącznie kartek na mecz
50.0%
Over 3.5
50.0%
Over 4.5
10.0%
Czerwone kartki

U siebie

6 meczów
1.2
Kartki drużyny na mecz
2.7
Kartki rywali na mecz
3.8
Łącznie kartek na mecz
50.0%
Over 3.5
50.0%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.30
Średnie PPG rywali
12.2
Średnia pozycja rywali
Przeciętny poziom trudności

W ostatnich 10 meczach rywale Oldham Athletic zdobywali średnio 1.30 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 12.2. miejsce w lidze liczącej 24 drużyn. Na tle ligi był to Przeciętny poziom trudności zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 13
Barnet
Oldham Athletic
Kolejka 14
Oldham Athletic
Crawley Town
Kolejka 15
Shrewsbury Town
Oldham Athletic
Kolejka 16
Oldham Athletic
Exeter City
Kolejka 17
Rotherham United
Oldham Athletic
Kolejka 18
Oldham Athletic
Bristol Rovers
Kolejka 19
Oldham Athletic
Gillingham
Kolejka 20
Newport County
Oldham Athletic

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest Oldham Athletic?

Ostatnie mecze Oldham Athletic to LLLDW (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 1,10 pkt na mecz w tym sezonie.

Które miejsce w tabeli zajmuje Oldham Athletic?

Oldham Athletic zajmuje 19. miejsce w tabeli League Two z 11 punktami.

Ile goli strzela Oldham Athletic na mecz?

Oldham Athletic strzela średnio 1,30 gola na mecz i traci 1,40. Te liczby najlepiej opisują atak i obronę zespołu w tym sezonie.

Jak często w meczach Oldham Athletic pada BTTS i Over 2.5?

W meczach Oldham Athletic obie drużyny strzelają (BTTS) w 50%, a Over 2.5 pada w 50%. Czyste konto drużyna zachowuje w 30% spotkań.

Z kim Oldham Athletic gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Walsall - Oldham Athletic (20 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze Oldham Athletic?

Forma, bilans dom/wyjazd, gole, BTTS i Over/Under Oldham Athletic — wszystko jest na tej stronie i aktualizuje się z każdą kolejką. Typy na nadchodzące mecze publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.