Herb São Paulo

São Paulo

Serie ASezon 2026Dorival Silvestre JúniorDane aktualne na 20 października 2026
Forma (ostatnie mecze)
WLLWW

São Paulo 2026 w liczbach

São Paulo w Serie A

São Paulo występuje w rozgrywkach Serie A (Brazylia) w sezonie 2026. Najbliższy znany mecz to spotkanie z Mirassol.

Forma i bilans

São Paulo ma bilans 12-6-13 i zdobywa średnio 1,35 pkt/mecz. W ostatnich pięciu spotkaniach forma to WLLWW (1,80 pkt/mecz).

Gole i czyste konta

São Paulo strzela średnio 1,16 gola i traci 1,13 gola na mecz. Czyste konto pojawia się w 23% spotkań, a mecz bez zdobytej bramki w 23%.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 55% meczów tej drużyny. Over 2.5 padał w 39% spotkań, Over 3.5 w 10%, a średnia goli w jej meczach wynosi 2,29.

Wzorce bramkowe

Kombinacja Over 2.5 + BTTS występowała w 39% meczów. São Paulo zdobywało gole w obu połowach w 16% spotkań. W ostatnich pięciu meczach BTTS wynosił 40%, a Over 2.5 40%.

Połowy i minuty

São Paulo zdobywa średnio 0,48 gola w pierwszej połowie i 0,68 gola w drugiej. Najczęściej strzela między 61. a 75. minutą — w tym okresie zdobyło 11 goli.

xG i styl gry

São Paulo generuje średnio 1,48 xG i dopuszcza 1,30 xG rywali na mecz. Oddaje średnio 13,5 strzałów, w tym 4,1 celnych, i utrzymuje 53% posiadania piłki.

Najważniejsze wskaźniki

São Paulo ma bilans xG netto 0,18 na mecz. Różnica między ostatnimi pięcioma meczami a sezonowym PPG wynosi 0,45 pkt/mecz. Oba wskaźniki opisują dotychczasowe spotkania, a nie prognozują kolejnego wyniku.

Przegląd sezonu

1.35Punkty na mecz
1.16Gole zdobyte / mecz
1.13Gole stracone / mecz
39%Powyżej 2.5 gola
55%Obie drużyny strzeliły
23%Czyste konta
23%Mecze bez gola

Bilans

Wygrane, remisy i porażki łącznie oraz w podziale na mecze domowe i wyjazdowe.

Rozkład wyników w sezonie
39% Z19% R42% P
+1
Bilans bramek
1.35
PPG (sezon)
1.80
PPG (ostatnie 5)

Gole

Produkcja bramkowa drużyny na tle średnich ligowych oraz rozkład liczby goli w meczach.

Jak często strzela minimum...

1 gol77%
2 gole32%
3 gole3%
4 gole3%

Jak często traci minimum...

1 gol77%
2 gole32%
3 gole3%
4 gole0%

Liczba goli (Over/Under)

Jak często mecze tej drużyny przekraczają progi bramkowe — łącznie z połowami i tłem ligowym.

W połowach

Gol przed przerwą71%Średnia ligowa: 74%
Min. 2 gole przed przerwą19%Średnia ligowa: 33%
Min. 3 gole przed przerwą0%Średnia ligowa: 9%
Gol po przerwie90%Średnia ligowa: 79%
Min. 2 gole po przerwie35%Średnia ligowa: 45%
Min. 3 gole po przerwie13%Średnia ligowa: 18%

Wzorce bramkowe

Kombinacje zdarzeń bramkowych w meczach tej drużyny oraz szczegółowe średnie z ostatnich pięciu spotkań.

Kombinacje (sezon)

BTTS do przerwy10%
BTTS w obu połowach3%
Gol w obu połowach16%
Min. 3 gole i BTTS39%
Min. 3 gole bez BTTS0%

Połowy meczu

Punkty, gole i czyste konta w podziale na połowy, stan meczu do przerwy oraz ostatnie pięć spotkań.

Stan meczu do przerwy

32% Z39% R29% P
prowadzi / remisuje / przegrywa

Wyniki drugich połów

42% Z13% R45% P
42
Punkty do przerwy
1.35
PPG (1. połowa)
+2
Bilans bramek
43
Punkty po przerwie
1.39
PPG (2. połowa)

Gole i czyste konta w połowach

Gol strzelony przed przerwą0.48
Gol stracony przed przerwą0.42
Gol strzelony po przerwie0.68
Gol stracony po przerwie0.71
Czyste konto przed przerwą61%
Czyste konto po przerwie45%
Bez gola przed przerwą58%
Bez gola po przerwie48%
Ostatnie 5 meczów - szczegóły
1. połowa2. połowa
PPG (sezon)1.201.40
Gole zdobyte / mecz0.60.4
Gole stracone / mecz0.60.4
Średnia goli w meczu1.20.8
Min. 1 gol80%80%
Min. 2 gole40%0%
Min. 3 gole0%0%
Czyste konta40%60%
Mecze bez strzelonego gola40%60%
Bilans bramek00
1. połowa (Ostatnie 5): 20% prowadzi - 60% remis - 20% przegrywa - BTTS HT (ost. 5) 40%
2. połowa (Ostatnie 5): 40% wygrana - 20% remis - 40% porażka

Gole według minut

Fazy meczu, w których ta drużyna najczęściej strzela i traci gole.

São Paulo
ScoredConceded
5
1
0-15
5
4
16-30
5
8
31-45
5
12
46-60
11
3
61-75
5
7
76-90

Najgroźniejsi w minutach 61-75 (11 goli). Najwięcej tracą w 46-60 (12). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki meczów to słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu.

Statystyki zaawansowane

Strzały, wykończenie, posiadanie piłki i gole oczekiwane (xG).

Profil ofensywny

Styl gry: Zbalansowany
31%
Celność strzałów
strzały celne
0.11
Jakość sytuacji
xG na strzał
0.28
Wykończenie
goli na strzał celny

xG na strzał ok. 0.08 to głównie próby z dystansu; 0.15+ zwykle oznacza sytuacje w polu karnym.

Najważniejsze wskaźniki

Zestawienie xG, skuteczności, formy i przebiegu rozegranych spotkań.

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.18
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.15
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-5.8 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.32
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.17
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
87%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
85%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.45
Utrzymywanie prowadzenia
Prowadzi do przerwy w 32% meczów, a wygrywa 39%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
122%
Obrona po przerwie
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.3
Gole w końcówce
14% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
14%

* Wszystkie wskaźniki liczone są wyłącznie ze statystyk sezonu. To nie są prognozy modelu NoFluffPicks.

Kadra zespołu

Zawodnicy z potwierdzonymi występami w tym sezonie rozgrywek.

23Rafael Pires MonteiroBramkarz27 Wyst.0 Gole31Carlos Miguel CoronelBramkarz3 Wyst.0 Gole35José Sabino Chagas MonteiroObrońca22 Wyst.1 Gole19Lucas Ramon Batista SilvaObrońca21 Wyst.0 GoleWendell Nascimento BorgesObrońca20 Wyst.0 Gole5Robert Abel Arboleda EscobarObrońca17 Wyst.0 Gole28Alan Javier FrancoObrońca13 Wyst.0 Gole13Enzo Hernán DíazObrońca13 Wyst.0 GoleRafael TolóiObrońca11 Wyst.0 GoleIago Amaral BorduchiObrońca12 Wyst.1 Gole54Luis Osorio Messias de OliveiraObrońca6 Wyst.0 Gole22Domingos de Sousa Coutinho Meneses DuarteObrońca5 Wyst.0 GoleMaik Gomes ViegasObrońca5 Wyst.0 Gole21Cédric Ricardo Alves SoaresObrońca8 Wyst.0 GolePedro Henrique Cardoso de LimaObrońca4 Wyst.0 GoleMatheus Dória MacedoObrońca4 Wyst.1 Gole8Marcos Antônio Silva SantosPomocnik23 Wyst.1 Gole94Daniel de Oliveira SertanejoPomocnik25 Wyst.1 Gole16Damián BobadillaPomocnik19 Wyst.0 Gole29Pablo Gonçalves Maia FortunatoPomocnik20 Wyst.1 GoleNewton Araújo da Costa JúniorPomocnik13 Wyst.0 GoleCauly Oliveira SouzaPomocnik15 Wyst.1 Gole48Djhordney FerreiraPomocnik8 Wyst.0 GoleGustavo Domingos SantanaPomocnik6 Wyst.1 GolePedro Henrique da Silva FerreiraPomocnik5 Wyst.0 GoleLuan Vinicius da Silva SantosPomocnik7 Wyst.0 Gole9Jonathan CalleriNapastnik25 Wyst.10 Gole7Artur Victor GuimarãesNapastnik25 Wyst.3 Gole10Luciano da Rocha NevesNapastnik23 Wyst.9 Gole11Aldemir dos Santos FerreiraNapastnik23 Wyst.4 GoleAndré Oliveira SilvaNapastnik16 Wyst.0 GoleLucas Rodrigues Moura da SilvaNapastnik9 Wyst.1 GoleGonzalo Andrés Tapia DubournaisNapastnik11 Wyst.0 Gole27João Victor Santos SaNapastnik7 Wyst.0 GoleLucca Marques AlencarNapastnik4 Wyst.0 Gole34Perivan dos SantosNapastnik4 Wyst.0 Gole

Forma w ostatnich 5, 6 i 10 meczach

Porównaj ostatnie mecze drużyny we wszystkich rozgrywkach. Okres 5 spotkań najszybciej pokazuje zmianę, a 10 meczów lepiej oddaje szerszy trend.

Rzuty rożne

Sprawdź, ile rzutów rożnych drużyna wykonuje i oddaje rywalom oraz jak często przekracza główne linie rożnych.

Ogółem

31 meczów
6.7
Rożne zdobywane na mecz
4.6
Rożne rywali na mecz
11.4
Łącznie rożnych na mecz
67.7%
Powyżej 8,5 rożnego
64.5%
Powyżej 9,5 rożnego
48.4%
Powyżej 10,5 rożnego

U siebie

16 meczów
7.9
Rożne zdobywane na mecz
3.9
Rożne rywali na mecz
11.8
Łącznie rożnych na mecz
62.5%
Powyżej 8,5 rożnego
56.3%
Powyżej 9,5 rożnego
43.8%
Powyżej 10,5 rożnego

Na wyjeździe

15 meczów
5.5
Rożne zdobywane na mecz
5.4
Rożne rywali na mecz
10.9
Łącznie rożnych na mecz
73.3%
Powyżej 8,5 rożnego
73.3%
Powyżej 9,5 rożnego
53.3%
Powyżej 10,5 rożnego

Kartki i dyscyplina

Porównaj kartki drużyny z kartkami jej rywali, w tym częstotliwość czerwonych kartek.

Ogółem

31 meczów
2.2
Kartki drużyny na mecz
2.5
Kartki rywali na mecz
4.7
Łącznie kartek na mecz
58.1%
Over 3.5
45.2%
Over 4.5
6.5%
Czerwone kartki

U siebie

16 meczów
1.9
Kartki drużyny na mecz
2.4
Kartki rywali na mecz
4.4
Łącznie kartek na mecz
56.3%
Over 3.5
37.5%
Over 4.5
0.0%
Czerwone kartki

Na wyjeździe

15 meczów
2.5
Kartki drużyny na mecz
2.7
Kartki rywali na mecz
5.1
Łącznie kartek na mecz
60.0%
Over 3.5
53.3%
Over 4.5
13.3%
Czerwone kartki

Siła ostatnich rywali

Ostatnie wyniki mówią więcej, gdy wiadomo, z jak silnymi rywalami mierzyła się drużyna.

1.34
Średnie PPG rywali
10.5
Średnia pozycja rywali
Przeciętny poziom trudności

W ostatnich 10 meczach rywale São Paulo zdobywali średnio 1.34 punktu na spotkanie i zajmowali przeciętnie 10.5. miejsce w lidze liczącej 20 drużyn. Na tle ligi był to Przeciętny poziom trudności zestaw przeciwników.

Ostatnie mecze

Najbliższe mecze

Kolejka 33
Bahia
São Paulo
Kolejka 34
São Paulo
Corinthians
Kolejka 35
São Paulo
Fluminense
Kolejka 36
Botafogo
São Paulo
Kolejka 37
São Paulo
Remo
Kolejka 38
Atlético PR
São Paulo

Najczęstsze pytania

W jakiej formie jest São Paulo?

Ostatnie mecze São Paulo to WLLWW (od najnowszego). Drużyna zdobywa średnio 1,35 pkt na mecz w tym sezonie.

Ile goli strzela São Paulo na mecz?

São Paulo strzela średnio 1,16 gola na mecz i traci 1,13. Te liczby najlepiej opisują atak i obronę zespołu w tym sezonie.

Jak często w meczach São Paulo pada BTTS i Over 2.5?

W meczach São Paulo obie drużyny strzelają (BTTS) w 55%, a Over 2.5 pada w 39%. Czyste konto drużyna zachowuje w 23% spotkań.

Z kim São Paulo gra następny mecz?

Najbliższy mecz to Mirassol - São Paulo (24 października 2026). Statystyki przedmeczowe i cały terminarz znajdziesz niżej na tej stronie.

Gdzie sprawdzić statystyki i typy na mecze São Paulo?

Forma, bilans dom/wyjazd, gole, BTTS i Over/Under São Paulo — wszystko jest na tej stronie i aktualizuje się z każdą kolejką. Typy na nadchodzące mecze publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.