Boliwia - LFPBDane aktualne na 06 września 2026

ABB - Blooming: statystyki meczu

Herb ABB
ABB
3 : 2do przerwy 1:1
Herb Blooming
Blooming

ABB - Blooming: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

ABB zagrał z Blooming w rozgrywkach LFPB (Boliwia). Spotkanie rozegrano 25 kwietnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

Aktualna forma

ABB ma bilans 1-0-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.00 pkt/mecz. Blooming ma w tym samym okresie bilans 2-1-0 oraz 2.33 pkt/mecz. Blooming ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.33 wobec 1.00.

Statystyki bramek

ABB strzela średnio 1.33 gola i traci 2.67 gola na mecz. Blooming strzela średnio 3.00 gola i traci 1.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.96 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 67% meczów ABB i w 67% meczów Blooming. Over 2.5 padał odpowiednio w 67% i 100% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 62%, a Over 2.5 wynosi 62%.

xG, strzały i styl

Blooming ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.17 wobec 1.65. ABB oddaje średnio 16.7 strzału, a Blooming 18.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

ABB prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Blooming w 67%. ABB zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Blooming 1.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

ABB najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Blooming najczęściej strzela w przedziale 0-15 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla LFPB: 2.96 gola na mecz, BTTS 62% i Over 2.5 62%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.85 gola, a goście 1.12. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-1, średnia goli wynosi 4.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Blooming ma wyraźną przewagę statystyczną: na wyjazdach zdobywają średnio 2,0 gola na mecz (średnie xG 1.72) i oddają około 9 strzałów celnych, podczas gdy ABB w meczach domowych notuje średnio 0 zdobytych bramek, średnie xG 1.26 i tylko 4 strzały celne. W sezonie goście strzelili 9 bramek i stracili 3, natomiast gospodarze mają bilans 4 strzelone i 8 straconych bramek, co pokazuje przewagę Blooming zarówno w efektywności ataku, jak i bezpieczeństwie defensywy. W ostatnich 5 meczach Blooming zdobyło 12 goli i uzyskuje średnio 1.6 punktu na mecz, podczas gdy ABB również ma 11 goli w pięciu ostatnich spotkaniach ogólnie, ale w występach domowych nie zdobyli jeszcze bramki (100% meczów bez gola) i mają 1.2 punktu na mecz. Różnica w stylu gry potwierdzają liczby: goście utrzymują około 60% posiadania wobec 28% gospodarzy i mają konwersję strzałów około 14% wobec 0% ABB, co wskazuje na bardziej klarowne sytuacje bramkowe po stronie Blooming. Biorąc pod uwagę wyższe xG (1.72 wobec 1.26), większą liczbę strzałów celnych (9 wobec 4) i brak skuteczności gospodarzy w domu, przewiduję zwycięstwo gości (2) z prawdopodobieństwem 70%.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Silny sygnał za BTTS daje fakt, że Blooming ma sezonowy wskaźnik BTTS 100% i brak czystych kont na wyjazdach (0% czystych kont), a ABB ma sezonowy BTTS 50% oraz BTTS w ostatnich 5 meczach na poziomie 80%. Obie drużyny mają też 100% meczów powyżej 2.5 bramki w sezonie, a liga notuje średnio 3.0 gola na mecz, co dodatkowo sprzyja bramkowym starciom. xG pokazuje, że ABB generuje średnio 2.40 xG wobec 1.72 xG Blooming (suma xG 4.12), przy xG przeciwko 1.28 dla ABB i 1.58 dla Blooming, zatem obie ekipy tworzą i dopuszczają znaczącą liczbę sytuacji. Dodatkowo ABB oddaje średnio 12 strzałów celnych vs 9 Blooming i ma wyższy współczynnik skuteczności 18% vs 14%, ale mimo sezonowych 50% czystych kont ABB w ostatnich 5 meczach traci średnio 2.6 gola (13 straconych), zaś Blooming w ostatnich 5 zdobyło 12 goli (2.4 średnio). Biorąc pod uwagę 100% BTTS Blooming, 80% BTTS w ostatnich 5 dla obu drużyn oraz łączną xG=4.12 i wysokie wskaźniki over 2.5, oceniam prawdopodobieństwo BTTS na 80% vs 20% i typuję "yes".

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Analiza statystyk wskazuje na wyraźny potencjał bramkowy: xG ABB to 2.40, a xG przeciwko Blooming to 1.58, co daje szacunkowo około 1.99 gola dla ABB; Blooming ma xG 1.72 wobec obrony ABB z xG przeciwko 1.28, co daje około 1.50 gola i łącznie ~3.49 gola. Dodatkowe wsparcie dla overu 2.5 daje fakt, że w tym sezonie oba zespoły mają odsetek meczów z ponad 2,5 gola wynosi 100% i w ostatnich 5 meczach obie drużyny osiągały over 2.5 w 80% przypadków, przy średniej ligowej 3.0 gola na mecz. Statystyki strzałów pokazują, że ABB oddaje średnio 20 strzałów i 12 celnych przy konwersji 18%, a Blooming 14 strzałów i 9 celnych przy konwersji 14%, co sugeruje realną skuteczność w ataku. Mimo iż ABB ma 50% czystych kont, Blooming ma 100% BTTS w sezonie, czyli regularnie punktuje bramkowo, co zwiększa prawdopodobieństwo obu drużyn strzelających. Biorąc pod uwagę oczekiwane gole 1.99 vs 1.50, sezonowe 100% over 2.5 i ostatnie formy, rekomenduję zagranie 'over' na linii 2.5 jako najsilniejszy sygnał.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najsilniejszy scenariusz to prowadzenie ABB do przerwy i zwycięstwo do końca (HT/FT 1/1). ABB prowadziło do przerwy w 2 z 2 meczów (odsetek prowadzeń do przerwy gospodarzy 2.0, 100.0%), ma średnio 2.5 gola do przerwy (średnia goli strzelonych do przerwy gospodarzy 2.5) i 3.5 gola na mecz (średnia goli strzelonych gospodarzy 3.5) przy tylko 0.5 straconego gola na mecz (średnia goli straconych gospodarzy 0.5), co daje punkty zdobyte do przerwy gospodarzy 6.0 wobec punkty zdobyte do przerwy gości 1.0. Home xG wynosi 2.4 wobec 1.72 dla Blooming (średnie xG gospodarzy 2.4 vs średnie xG gości 1.72), a ABB oddaje więcej strzałów (20 vs 14) i więcej strzałów celnych (12 vs 9), co potwierdza ofensywną przewagę. Blooming ma średnio 1.0 gola do przerwy (średnia goli strzelonych do przerwy gości 1.0) i statystycznie częściej remisuje (odsetek remisów gości 100.0), ale ABB zachowuje czyste konto do przerwy w 100% przypadków (odsetek pierwszych połów bez straty gola gospodarzy 100.0), co zmniejsza szansę na odwrócenie wyniku. W efekcie przypisuję HT/FT 1/1 największe prawdopodobieństwo 65%, a pozostałe scenariusze rozkładam bardziej ostrożnie.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

1 : 1
1. połowa
2 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

38Posiadanie piłki (%)62
ABBBlooming
18Strzały10
ABBBlooming
7Strzały celne3
ABBBlooming
1.95xG1.07
ABBBlooming
10Rzuty rożne1
ABBBlooming
46Groźne ataki30
ABBBlooming
16Faule2
ABBBlooming
5Kartki4
ABBBlooming

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

1.33Gole zdobyte / mecz3
ABBBlooming
2.67Gole stracone / mecz1
ABBBlooming
39%Średnie posiadanie58%
ABBBlooming
5Strzały celne / mecz11
ABBBlooming

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

16.67Strzały na mecz18
ABBBlooming
5Strzały celne11
ABBBlooming
8%Skuteczność strzałów16.7%
ABBBlooming
39%Posiadanie piłki58%
ABBBlooming
1.65xG tworzone2.17
ABBBlooming
1.74xG dopuszczone1.38
ABBBlooming

Jakość strzelania

ABB: OfensywnyBlooming: Dominujący
ABBBlooming
Celność (strzały w światło bramki)30%61%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.100.12
Wykończenie (gole na strzał celny)0.270.27

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Blooming wypada o 133% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1 pkt / mecz - ABB · 2.33 pkt / mecz - Blooming

ABB
WLL
Rozkład wyników w sezonie
33% W0% R67% P
Sezon (Z-R-P)
1-0-2
1.00 pkt / mecz · bilans bramek -4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-2
1.00 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-1
Ostatnie 5 u siebie
0-0-1
L
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.3Gole stracone: 2.7xG: 1.65xG rywali: 1.74BTTS: 67%Over 2.5: 67%
Blooming
WDW
Bez porażki w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
67% W33% R0% P
Sezon (Z-R-P)
2-1-0
2.33 pkt / mecz · bilans bramek +6
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-0
2.33 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
0-1-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-1-0
D
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 3.0Gole stracone: 1.0xG: 2.17xG rywali: 1.38BTTS: 67%Over 2.5: 100%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Blooming wypada o 126% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.33 gola / mecz - ABB · 3 gola / mecz - Blooming

Blooming wypada o 167% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

2.67 gola / mecz - ABB · 1 gola / mecz - Blooming

Profil strzelecki ABB: mocny

ABB strzela w 67% swoich meczów (2 z 3 meczów), a Blooming kończy z czystym kontem 33% spotkań (1 z 3 meczów).

Profil strzelecki Blooming: bardzo mocny

Blooming strzela w 100% swoich meczów (3 z 3 meczów), a ABB kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 3 meczów).

4Gole zdobyte (sezon)9
ABBBlooming
8Gole stracone (sezon)3
ABBBlooming
4Średnia goli w meczu4
ABBBlooming
4Gole zdobyte (ost. 5)9
ABBBlooming
8Gole stracone (ost. 5)3
ABBBlooming

Jak często strzelają minimum...

67%1 gol100%
ABBBlooming
67%2 gole100%
ABBBlooming
0%3 gole33%
ABBBlooming
0%4 gole33%
ABBBlooming

Jak często tracą minimum...

100%1 gol67%
ABBBlooming
67%2 gole33%
ABBBlooming
33%3 gole0%
ABBBlooming
33%4 gole0%
ABBBlooming

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy33%
ABBBlooming
0%BTTS w obu połowach33%
ABBBlooming
33%Gol w obu połowach67%
ABBBlooming

BTTS a liczba goli

67%Min. 3 gole i BTTS67%
ABBBlooming
0%Min. 3 gole bez BTTS33%
ABBBlooming
67%BTTS - ostatnie 567%
ABBBlooming

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

100%Min. 1 gol do przerwy100%
ABBBlooming
33%Min. 2 gole do przerwy100%
ABBBlooming
33%Min. 3 gole do przerwy33%
ABBBlooming

2. połowa

100%Min. 1 gol po przerwie100%
ABBBlooming
67%Min. 2 gole po przerwie67%
ABBBlooming
33%Min. 3 gole po przerwie0%
ABBBlooming

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Blooming wypada o 133% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1 pkt / mecz - ABB · 2.33 pkt / mecz - Blooming

ABB - stan meczu do przerwy
33% prowadzi0% remis67% przegrywa
Blooming - stan meczu do przerwy
67% prowadzi33% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1Punkty na mecz (1. poł.)2.33
ABBBlooming
0.33Gole zdobyte (1. poł.)2
ABBBlooming
1.33Gole stracone (1. poł.)0.33
ABBBlooming
1.67Średnia goli w meczu (1. poł.)2.33
ABBBlooming
33%Czyste konto do przerwy67%
ABBBlooming
67%Bez gola do przerwy0%
ABBBlooming

Po przerwie (2. połowa)

0.67Punkty na mecz (2. poł.)1.33
ABBBlooming
1Gole zdobyte (2. poł.)1
ABBBlooming
1.33Gole stracone (2. poł.)0.67
ABBBlooming
2.33Średnia goli w meczu (2. poł.)1.67
ABBBlooming
0%Czyste konto po przerwie33%
ABBBlooming
33%Bez gola po przerwie33%
ABBBlooming

ABB - wyniki drugich połów

0% W67% R33% P
3
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
2
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie0.0

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Blooming - wyniki drugich połów

33% W33% R33% P
7
Punkty do przerwy
6
Gole do przerwy
+5
Bilans bramek (1. poł.)
4
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
2.33
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 67% meczów, a wygrywa 67%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

ABB - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.000.67
Gole zdobyte / mecz0.31.0
Gole stracone / mecz1.31.3
Średnia goli w meczu1.72.3
1 gol100%100%
2 gole33%67%
3 gole33%33%
Czyste konto33%0%
Bez gola67%33%
Bilans bramek-3-1
Do przerwy: 33% prowadzi - 0% remis - 67% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 67% remis - 33% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Blooming - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.331.33
Gole zdobyte / mecz2.01.0
Gole stracone / mecz0.30.7
Średnia goli w meczu2.31.7
1 gol100%100%
2 gole100%67%
3 gole33%0%
Czyste konto67%33%
Bez gola0%33%
Bilans bramek+5+1
Do przerwy: 67% prowadzi - 33% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 33% wygrana - 33% remis - 33% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 33% - Gole do przerwy łącznie: 6

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

ABB
ZdobyteStracone
0
1
0-15
0
2
16-30
1
1
31-45
1
0
46-60
1
3
61-75
1
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 61-75 (3). Bilans końcówek (76-90): 0.

Blooming
ZdobyteStracone
3
0
0-15
2
0
16-30
1
1
31-45
0
1
46-60
1
1
61-75
2
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (3 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (1). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

4.00
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.2 : 2.8
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
135%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
67%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
0%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
67%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

ABB

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.09
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-1.25
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+1.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.32
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
-0.93
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
72%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
238%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.7
Gole w końcówce
25% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
25%

Blooming

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.79
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.21
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-1.1 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.83
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.38
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
268%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
54%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-1.0
Gole w końcówce
22% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 33% pada w pierwszym kwadransie.
22%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (LFPB).

Drużyny na tle ligi

ABBLigaBlooming
Średnia goli w meczu 4.002.96 4.00
Obie drużyny strzeliły 67%62% 67%
Min. 3 gole (Over 2.5) 67%62% 100%
Czyste konta 0%23% 33%
Gol do przerwy 100%73% 100%
Gol po przerwie 100%88% 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.96
Średnia goli na mecz
62%
Obie drużyny strzeliły
62%
Min. 3 gole (Over 2.5)
23%
Czyste konta
1.85
Gole gospodarzy / mecz
1.12
Gole gości / mecz
+65%
Przewaga ataku u siebie
+39%
Przewaga defensywy u siebie
+31%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
73%
1 gol
35%
2 gole
12%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
88%
1 gol
58%
2 gole
19%
3 gole
12%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): ABB 0 - 1 - 1 Blooming. Średnia goli 4.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

Club Blooming
6 : 0
Academia del Balompié Boliviano
Academia del Balompié Boliviano
1 : 1
Club Blooming

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu ABB - Blooming?

Mecz LFPB zakończył się wynikiem ABB 3:2 Blooming. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie ABB - Blooming?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich ABB wygrał 0, Blooming 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 4,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem ABB - Blooming?

ABB strzela średnio 1,33 gola na mecz, a Blooming 3,00. Średnia goli w LFPB to 2,96, Over 2.5 pada w 62% meczów. BTTS notują w 67% (ABB) i 67% (Blooming) spotkań.

W jakiej formie są ABB i Blooming?

W ostatnich 5 meczach ABB ma bilans 1-0-2 (1,00 pkt/mecz), a Blooming 2-1-0 (2,33 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz ABB - Blooming?

Statystyczne tło meczu ABB - Blooming — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.