ADO Den Haag - Cambuur: statystyki meczu
ADO Den Haag - Cambuur: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
ADO Den Haag zagrał z Cambuur w rozgrywkach Eredivisie (Holandia). Spotkanie rozegrano 19 września 2026. Miejscem spotkania jest WerkTalent Stadion. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Aktualna forma
ADO Den Haag ma bilans 0-1-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.20 pkt/mecz. Cambuur ma w tym samym okresie bilans 1-1-3 oraz 0.80 pkt/mecz. Cambuur ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 0.67 wobec 0.17.
Statystyki bramek
ADO Den Haag strzela średnio 1.00 gola i traci 2.67 gola na mecz. Cambuur strzela średnio 1.50 gola i traci 3.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.93 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 67% meczów ADO Den Haag i w 67% meczów Cambuur. Over 2.5 padał odpowiednio w 67% i 100% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 73%, a Over 2.5 wynosi 80%.
xG, strzały i styl
Cambuur ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.31 wobec 1.17. ADO Den Haag oddaje średnio 11.0 strzału, a Cambuur 12.3. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
ADO Den Haag prowadzi do przerwy w 17% meczów, a Cambuur w 17%. ADO Den Haag zdobywa po przerwie średnio 0.83 gola, a Cambuur 1.17. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
ADO Den Haag najczęściej strzela w przedziale 46-60 (3 goli). Cambuur najczęściej strzela w przedziale 46-60 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Eredivisie: 3.93 gola na mecz, BTTS 73% i Over 2.5 80%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.73 gola, a goście 2.20. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-2, średnia goli wynosi 2.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Cambuur zajmuje 15. miejsce, trzy pozycje wyżej od ADO Den Haag, a w ostatnich pięciu spotkaniach zdobył 4 punkty wobec zaledwie 1 punktu gospodarzy. Goście tworzą na wyjazdach więcej sytuacji: oddają średnio 13,5 strzału i 5 celnych, podczas gdy ADO notuje odpowiednio 10,5 oraz 3,5. Przewaga Cambuur jest widoczna także w jakości okazji, ponieważ jego średnie xG wynosi 1,60, przy 1,25 po stronie gospodarzy. Obie defensywy są bardzo podatne na straty goli — ADO traci u siebie średnio 3,5 bramki, a Cambuur 2,5 i żadna z drużyn nie zachowała czystego konta — lecz gospodarze przegrali oba dotychczasowe mecze domowe. Przy identycznej średniej 1,5 zdobytej bramki na mecz większa aktywność ofensywna i nieco stabilniejsza ostatnia forma przemawiają za wygraną Cambuur.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Sygnał na gole obu stron jest bardzo mocny: Cambuur notuje BTTS w 100% meczów ligowych, a ADO Den Haag w 50%, przy średniej ligowej wynoszącej 74%. Obie ekipy regularnie tracą bramki, ponieważ gospodarze dopuścili średnio 3,25 gola na mecz, a goście 2,50, zaś w ostatnich pięciu spotkaniach każda z nich straciła po 2,8 gola na mecz. W bieżącej formie BTTS padło w 80% ostatnich pięciu meczów obu drużyn, a Cambuur zdobywał w tym okresie 1,8 gola na spotkanie wobec 1,2 ADO Den Haag. Potencjał ofensywny gości potwierdza xG 1,60 w sezonie i 5,0 celnego strzału na mecz, natomiast gospodarze mierzą się z obroną Cambuur bez ani jednego czystego konta. Scenariusz BTTS jest więc wyraźnie bardziej prawdopodobny niż mecz, w którym co najmniej jedna drużyna nie zdobędzie gola.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Najmocniejszym wyborem jest over 1.5, ponieważ oba zespoły przekraczały tę linię w 100% dotychczasowych meczów ligowych. ADO Den Haag traci średnio 3.25 gola na spotkanie, a Cambuur 2.50, co tworzy wyjątkowo sprzyjające warunki do bramek po obu stronach. W ostatnich pięciu meczach gospodarze dopuścili średnio 2.8 gola, a ich średnie xG stracone wzrosło do 2.25, podczas gdy Cambuur strzelał w tym okresie 1.8 gola na mecz. Goście nie zachowali jeszcze czystego konta, a obie drużyny miały wynik z golami dla obu stron w 80% pięciu ostatnich spotkań. Projekcja 3.70 gola daje także wyraźne podstawy dla over 2.5, lecz linia 1.5 pozostaje zdecydowanie najbezpieczniejszym sygnałem.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszy scenariusz wskazuje na prowadzenie Cambuur do przerwy i utrzymanie przewagi do końca, ponieważ ADO Den Haag zdobywa przed przerwą średnio tylko 0,25 gola, a traci aż 2,25. Gospodarze przegrywali pierwszą połowę w 3 z 4 dotychczasowych spotkań, podczas gdy Cambuur w całym sezonie ma wyższe xG w ataku: 1,60 wobec 1,17. Defensywy obu ekip są bardzo podatne, lecz ADO traci średnio 3,25 gola na mecz, a Cambuur oddaje przeciętnie 5 celnych strzałów przy 4 po stronie gospodarzy. W ostatnich pięciu meczach Den Haag nie wygrało ani razu i przegrało 80% spotkań, natomiast Cambuur wygrało 20% i ma lepszy dorobek punktowy po przerwie, 1,4 wobec 0,8. Gospodarze potrafią odrabiać straty po zmianie stron, zdobywając średnio 1,25 gola, ale ich słaba pierwsza połowa oraz wysoka liczba traconych bramek przemawiają bardziej za wariantem 2/2.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| ADO Den Haag | Cambuur | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 27% | 35% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.33 | 0.35 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Cambuur wypada o 300% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
0.2 pkt / mecz - ADO Den Haag · 0.8 pkt / mecz - Cambuur
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Cambuur wypada o 50% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1 gola / mecz - ADO Den Haag · 1.5 gola / mecz - Cambuur
ADO Den Haag wypada o 12% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
2.67 gola / mecz - ADO Den Haag · 3 gola / mecz - Cambuur
ADO Den Haag strzela w 67% swoich meczów (4 z 6 meczów), a Cambuur kończy z czystym kontem 17% spotkań (1 z 6 meczów).
Cambuur strzela w 83% swoich meczów (5 z 6 meczów), a ADO Den Haag kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 6 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - ADO Den Haag
Over / Under - Cambuur
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
ADO Den Haag wypada o 24% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
0.83 pkt / mecz - ADO Den Haag · 0.67 pkt / mecz - Cambuur
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
ADO Den Haag - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 0%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
Traci po przerwie o 0.7 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Cambuur - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 17%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.80 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 1.2 | 1.6 |
| Średnia goli w meczu | 1.4 | 2.6 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gole | 40% | 100% |
| 3 gole | 20% | 60% |
| Czyste konto | 40% | 0% |
| Bez gola | 80% | 20% |
| Bilans bramek | -5 | -3 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.80 | 1.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.4 | 1.4 |
| Gole stracone / mecz | 1.6 | 1.2 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 2.6 |
| 1 gol | 80% | 100% |
| 2 gole | 60% | 80% |
| 3 gole | 40% | 60% |
| Czyste konto | 40% | 20% |
| Bez gola | 60% | 20% |
| Bilans bramek | -6 | +1 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 46-60 (3 gole). Najwięcej tracą w 61-75 (8). Bilans końcówek (76-90): 0.
Najgroźniejsi w minutach 46-60 (3 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (5). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
ADO Den Haag
Cambuur
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Eredivisie).
Drużyny na tle ligi
| ADO Den Haag | Liga | Cambuur | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 3.67 | 3.93 | ▲ 4.50 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 67% | 73% | ▼ 67% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 67% | 80% | ▲ 100% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 15% | ▲ 17% |
| Gol do przerwy | ▼ 67% | 80% | ▲ 83% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 95% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): ADO Den Haag 0 - 0 - 2 Cambuur. Średnia goli 2.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu ADO Den Haag - Cambuur?
Mecz Eredivisie zakończył się wynikiem ADO Den Haag 1:1 Cambuur. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie ADO Den Haag - Cambuur?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich ADO Den Haag wygrał 0, Cambuur 2, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem ADO Den Haag - Cambuur?
ADO Den Haag strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Cambuur 1,50. Średnia goli w Eredivisie to 3,93, Over 2.5 pada w 80% meczów. BTTS notują w 67% (ADO Den Haag) i 67% (Cambuur) spotkań.
W jakiej formie są ADO Den Haag i Cambuur?
W ostatnich 5 meczach ADO Den Haag ma bilans 0-1-4 (0,20 pkt/mecz), a Cambuur 1-1-3 (0,80 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz ADO Den Haag - Cambuur?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem ADO Den Haag - Cambuur: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


