Al Kholood - Al Taawon: statystyki meczu
Al Kholood - Al Taawon: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Al Kholood zagrał z Al Taawon w rozgrywkach Professional League (Arabia Saudyjska). Spotkanie rozegrano 22 sierpnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.
Aktualna forma
Al Kholood ma bilans 0-1-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.00 pkt/mecz. Al Taawon ma w tym samym okresie bilans 0-1-0 oraz 1.00 pkt/mecz. tempo punktowania w sezonie jest bardzo zbliżone po obu stronach.
Statystyki bramek
Al Kholood strzela średnio 1.00 gola i traci 1.00 gola na mecz. Al Taawon strzela średnio 0.00 gola i traci 0.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.67 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 100% meczów Al Kholood i w 0% meczów Al Taawon. Over 2.5 padał odpowiednio w 0% i 0% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 40%, a Over 2.5 wynosi 53%.
xG, strzały i styl
Al Kholood ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.39 wobec 1.35. Al Kholood oddaje średnio 11.0 strzału, a Al Taawon 12.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Al Kholood prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Al Taawon w 0%. Al Kholood zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Al Taawon 0.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 0% ich spotkań.
Gole według minut
Al Kholood najczęściej strzela w przedziale 46-60 (1 goli). Al Taawon najczęściej strzela w przedziale 0-15 (0 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Professional League: 2.67 gola na mecz, BTTS 40% i Over 2.5 53%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.07 gola, a goście 1.60. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-0-1, średnia goli wynosi 2.50, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Al Taawon ma niewielką przewagę w ostatniej formie: zdobył 5 punktów w pięciu meczach, podczas gdy Al Kholood tylko 3. Goście strzelili w tym okresie 7 goli, czyli ponad trzykrotnie więcej niż gospodarze, którzy trafili zaledwie 2 razy. Oba zespoły straciły po 6 bramek w pięciu ostatnich spotkaniach, dlatego o wyniku powinien zdecydować przede wszystkim większy potencjał ofensywny Al Taawon. Al Kholood nie wygrał żadnego z ostatnich pięciu meczów i zanotował w nich dwie porażki, a Al Taawon ma na koncie jedno zwycięstwo. Remis pozostaje realny, bo obie drużyny mają po dwa remisy w pięciu ostatnich spotkaniach, lecz nieznacznie bardziej prawdopodobna jest wygrana gości.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Najsilniejszym argumentem za BTTS nie jest słaba skuteczność Al Kholood: zespół zdobył tylko 2 gole w ostatnich 5 meczach, czyli średnio 0,4 na spotkanie. Al Taawon strzela wyraźnie częściej, ze średnią 1,4 gola w pięciu ostatnich występach, ale gospodarze tracili w tym okresie jedynie 1,2 gola na mecz. Ostatnie wskaźniki BTTS wynoszą 40% dla Al Kholood i 60% dla Al Taawon, co nie daje równie mocnego potwierdzenia dla bramek obu stron jak ligowa średnia 67%. Gospodarze tworzą średnio xG 1,09 w ostatnich pięciu meczach, lecz ich realny dorobek bramkowy jest o 0,69 gola niższy, co zwiększa ryzyko, że nie wykorzystają sytuacji. Bardziej prawdopodobny jest więc scenariusz, w którym Al Taawon zdobędzie bramkę, ale co najmniej jedna drużyna, przede wszystkim Al Kholood, pozostanie bez gola.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Najnowsze pięć spotkań Al Kholood przyniosło tylko 0.4 strzelonego gola na mecz, przy 1.2 straconego, co ogranicza potencjał gospodarzy mimo średniego xG na poziomie 1.09. Al Taawon zdobywał w tym okresie 1.4 gola na mecz i generował xG 1.59, ale jednocześnie tracił 1.2 gola, dlatego bardziej prawdopodobny jest jego umiarkowany wkład bramkowy niż otwarty mecz. W pięciu ostatnich meczach obu zespołów linia 2.5 gola została przekroczona tylko w 40% przypadków, a łączna projekcja 2.15 gola pozostaje wyraźnie poniżej granicy 3.5. Dane sezonowe dla części wskaźników są niepełne, więc większą wagę należy nadać aktualnej formie, która wspiera wybór poniżej 3.5 gola.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Al Kholood w ostatnich 5 meczach zdobywał średnio tylko 0,4 gola, podczas gdy Al Taawon strzelał 1,4, co wyraźnie wzmacnia scenariusz zwycięstwa gości po końcowym gwizdku. Do przerwy gospodarze przegrywali w 60% tych spotkań i notowali zaledwie 0,2 gola przy 1,2 straconego, natomiast Al Taawon remisował po 45 minutach w 60% meczów, tracąc średnio 0,4 bramki. Remis w pierwszej połowie jest więc bardziej prawdopodobny niż prowadzenie którejkolwiek strony, zwłaszcza że oba zespoły trafiały przed przerwą rzadko: Al Kholood 0,2, a Al Taawon 0,4 gola na mecz. Po zmianie stron goście podnoszą ofensywną aktywność do 1,0 zdobytej bramki średnio na spotkanie, gdy gospodarze strzelają tylko 0,2, dlatego najbardziej logiczny pozostaje wariant remisu do przerwy i wygranej Al Taawon.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Al Kholood | Al Taawon | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 45% | 25% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.13 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.20 | 0.00 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Al Kholood strzela w 100% swoich meczów (1 z 1 meczów), a Al Taawon kończy z czystym kontem 100% spotkań (1 z 1 meczów).
Al Taawon strzela w 0% swoich meczów (0 z 1 meczów), a Al Kholood kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 1 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Al Kholood
Over / Under - Al Taawon
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Al Kholood - wyniki drugich połów
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Al Taawon - wyniki drugich połów
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.00 | 3.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.0 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 1.0 | 0.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.0 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 0% | 0% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 0% | 100% |
| Bez gola | 100% | 0% |
| Bilans bramek | -1 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 1.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.0 | 0.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 0.0 |
| Średnia goli w meczu | 0.0 | 0.0 |
| 1 gol | 0% | 0% |
| 2 gole | 0% | 0% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 100% | 100% |
| Bez gola | 100% | 100% |
| Bilans bramek | 0 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 46-60 (1 gol). Najwięcej tracą w 31-45 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.
Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Al Kholood
Al Taawon
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Professional League).
Drużyny na tle ligi
| Al Kholood | Liga | Al Taawon | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 2.00 | 2.67 | ▼ 0.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 100% | 40% | ▼ 0% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 0% | 53% | ▼ 0% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 33% | ▲ 100% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 80% | ▼ 0% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 73% | ▼ 0% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
- Al KholoodŻółta kartkaYaseen Atiah bin Al Zubaidi
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Al Kholood 1 - 0 - 1 Al Taawon. Średnia goli 2.50, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Al Kholood - Al Taawon?
Mecz Professional League zakończył się wynikiem Al Kholood 3:2 Al Taawon. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Al Kholood - Al Taawon?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Al Kholood wygrał 1, Al Taawon 1, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,50, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Al Kholood - Al Taawon?
Al Kholood strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Al Taawon 0,00. Średnia goli w Professional League to 2,67, Over 2.5 pada w 53% meczów. BTTS notują w 100% (Al Kholood) i 0% (Al Taawon) spotkań.
W jakiej formie są Al Kholood i Al Taawon?
W ostatnich 5 meczach Al Kholood ma bilans 0-1-0 (1,00 pkt/mecz), a Al Taawon 0-1-0 (1,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Al Kholood - Al Taawon?
Statystyczne tło meczu Al Kholood - Al Taawon — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


