Almere City - Heracles: statystyki meczu
Almere City - Heracles: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Almere City zagrał z Heracles w rozgrywkach Eerste Divisie (Holandia). Spotkanie rozegrano 18 września 2026. Miejscem spotkania jest Yanmar Stadion. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.
Aktualna forma
Almere City ma bilans 4-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 2.40 pkt/mecz. Heracles ma w tym samym okresie bilans 5-0-0 oraz 3.00 pkt/mecz. Heracles ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 3.00 wobec 2.17.
Statystyki bramek
Almere City strzela średnio 2.50 gola i traci 0.67 gola na mecz. Heracles strzela średnio 4.00 gola i traci 1.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.83 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 50% meczów Almere City i w 83% meczów Heracles. Over 2.5 padał odpowiednio w 67% i 100% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 75%, a Over 2.5 wynosi 72%.
xG, strzały i styl
Heracles ma wyższe xG tworzone na mecz: 2.40 wobec 1.85. Almere City oddaje średnio 16.7 strzału, a Heracles 21.2. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Almere City prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Heracles w 83%. Almere City zdobywa po przerwie średnio 2.17 gola, a Heracles 2.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
Almere City najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (6 goli). Heracles najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Eerste Divisie: 3.83 gola na mecz, BTTS 75% i Over 2.5 72%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 2.05 gola, a goście 1.78. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Heracles prowadzi w tabeli z kompletem 6 zwycięstw, podczas gdy Almere City ma bilans 4 wygranych, 1 remisu i 1 porażki. Goście są w znakomitej serii pięciu kolejnych wygranych, strzelili w tym okresie 20 goli, a gospodarze wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań i zdobyli 14 bramek. Na wyjazdach Heracles tworzy więcej sytuacji: średnio oddaje 19 strzałów i 7,33 celnego na mecz, przy xG 2,11, wobec 16,5 strzału, 5 celnych uderzeń i xG 1,77 po stronie Almere u siebie. Największa różnica leży w skuteczności, ponieważ Heracles zdobywa na wyjazdach średnio 4,33 gola i wykorzystuje 23% strzałów, a Almere strzela 1,5 bramki przy 9% konwersji. Gospodarze mogą zagrozić, bo Heracles traci na wyjazdach 1,67 gola na mecz i nie zachował jeszcze czystego konta, lecz przewaga ofensywna oraz perfekcyjna wyjazdowa seria gości przemawiają za wynikiem 2.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Silny argument za golem obu stron daje profil Heraclesu: zespół ten notował BTTS w 100% meczów sezonu i w 80% ostatnich pięciu spotkań, a jednocześnie nie zachował ani jednego czystego konta. Heracles strzela średnio 4,33 gola na mecz w sezonie oraz 4,00 w ostatnich pięciu występach, przy xG na poziomie 2,11, więc nawet solidniejsza ostatnio obrona Almere nie powinna całkowicie wyłączyć gości. Almere także ma wyraźny potencjał ofensywny, ze średnią 3,67 gola, 11,0 celnego strzału i xG 2,68, podczas gdy Heracles traci średnio 1,67 gola na spotkanie. Choć gospodarze w ostatnich pięciu meczach dopuścili tylko 0,6 gola i ich BTTS spadł do 40%, ich ostatnie xG przeciwko wynosi 1,88, co wskazuje, że rywale nadal tworzyli im sytuacje. Dodatkowo ligowa średnia BTTS to wysokie 74%, a oba zespoły mają komplet meczów z co najmniej trzema golami, dlatego najbardziej prawdopodobny jest scenariusz z trafieniami po obu stronach.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Mecze Almere City przynoszą średnio 3,67 gola, a spotkania Heracles aż 4,33, przy średniej ligi wynoszącej 3,81. Obie drużyny przekroczyły granicę 1,5 oraz 2,5 gola w 100% dotychczasowych meczów sezonu, a w ostatnich pięciu występach over 2,5 wystąpił odpowiednio w 80% i 100% przypadków. Almere tworzy u siebie bardzo dużo sytuacji, notując średnio 2,68 xG i 11 celnych strzałów, natomiast Heracles generuje 2,11 xG oraz strzela średnio 4,0 gola w ostatnich pięciu meczach. Goście nie zachowali czystego konta w żadnym spotkaniu, a oba zespoły zdobywały co najmniej jednego gola w 100% meczów, co mocno ogranicza scenariusz z najwyżej jednym trafieniem. Najsilniejszym wyborem jest over 1,5, ponieważ prognoza 3,65 gola daje wyraźny zapas ponad tą linią nawet przy słabszej skuteczności.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Heracles ma wyraźnie mocniejszy profil pierwszej połowy: w ostatnich pięciu meczach prowadził po 45 minutach w 80% spotkań, zdobywał wtedy średnio 2,0 gola i tracił tylko 0,4. Almere w tym samym okresie remisował do przerwy we wszystkich pięciu meczach, strzelał zaledwie 0,4 bramki przed przerwą, ale równie solidnie bronił, co zwiększa szansę na wyrównany początek. Po zmianie stron przewaga przechodzi jednak na gospodarzy, którzy w ostatnich pięciu występach zdobywali średnio 2,4 gola w drugich połowach i tracili 0,2, wobec 2,0 strzelanych oraz 0,8 traconych przez Heracles. Almere tworzy też więcej sytuacji w całym sezonie, notując xG 2,68 przy 2,11 rywali oraz 11,0 celnych strzałów na mecz przy 7,33 Heracles. Najbardziej prawdopodobny jest więc remis do przerwy, a następnie zwycięstwo Almere dzięki bardzo mocnej i skutecznej grze po przerwie.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Almere City | Heracles | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 41% | 43% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.11 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.37 | 0.44 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Heracles wypada o 25% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
2.4 pkt / mecz - Almere City · 3 pkt / mecz - Heracles
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Heracles wypada o 60% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
2.5 gola / mecz - Almere City · 4 gola / mecz - Heracles
Almere City wypada o 124% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
0.67 gola / mecz - Almere City · 1.5 gola / mecz - Heracles
Almere City strzela w 83% swoich meczów (5 z 6 meczów), a Heracles kończy z czystym kontem 17% spotkań (1 z 6 meczów).
Heracles strzela w 100% swoich meczów (6 z 6 meczów), a Almere City kończy z czystym kontem 33% spotkań (2 z 6 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Almere City
Over / Under - Heracles
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Heracles wypada o 150% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1 pkt / mecz - Almere City · 2.5 pkt / mecz - Heracles
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Almere City - wyniki drugich połów
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Heracles - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 83% meczów, a wygrywa 100%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.8 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 2.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.4 | 2.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.2 |
| Średnia goli w meczu | 0.8 | 2.6 |
| 1 gol | 40% | 100% |
| 2 gole | 40% | 80% |
| 3 gole | 0% | 60% |
| Czyste konto | 60% | 80% |
| Bez gola | 60% | 20% |
| Bilans bramek | 0 | +11 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.40 | 2.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 2.0 | 2.0 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 2.4 | 2.8 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 60% | 100% |
| 3 gole | 40% | 60% |
| Czyste konto | 80% | 40% |
| Bez gola | 0% | 0% |
| Bilans bramek | +8 | +6 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (6 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): +6 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (8 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): 0.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Almere City
Heracles
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Eerste Divisie).
Drużyny na tle ligi
| Almere City | Liga | Heracles | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 3.17 | 3.83 | ▲ 5.50 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 50% | 75% | ▲ 83% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 67% | 72% | ▲ 100% |
| Czyste konta | ▲ 33% | 13% | ▲ 17% |
| Gol do przerwy | ▼ 33% | 80% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 89% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Almere City - Heracles?
Mecz Eerste Divisie zakończył się wynikiem Almere City 1:0 Heracles. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Almere City - Heracles?
Almere City strzela średnio 2,50 gola na mecz, a Heracles 4,00. Średnia goli w Eerste Divisie to 3,83, Over 2.5 pada w 72% meczów. BTTS notują w 50% (Almere City) i 83% (Heracles) spotkań.
W jakiej formie są Almere City i Heracles?
W ostatnich 5 meczach Almere City ma bilans 4-0-1 (2,40 pkt/mecz), a Heracles 5-0-0 (3,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Almere City - Heracles?
Statystyczne tło meczu Almere City - Heracles — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


