Almirante Brown - Acassuso: statystyki meczu
Almirante Brown - Acassuso: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Almirante Brown zagrał z Acassuso w rozgrywkach Prim B Nacional (Argentyna). Spotkanie rozegrano 27 września 2026. Miejscem spotkania jest Estadio Fragata Presidente Sarmiento. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.
Aktualna forma
Almirante Brown ma bilans 2-2-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.60 pkt/mecz. Acassuso ma w tym samym okresie bilans 1-1-3 oraz 0.80 pkt/mecz. Almirante Brown ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.53 wobec 0.87.
Statystyki bramek
Almirante Brown strzela średnio 0.77 gola i traci 0.57 gola na mecz. Acassuso strzela średnio 0.70 gola i traci 1.13 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.93 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 23% meczów Almirante Brown i w 30% meczów Acassuso. Over 2.5 padał odpowiednio w 17% i 27% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 39%, a Over 2.5 wynosi 32%.
xG, strzały i styl
Almirante Brown ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.28 wobec 1.09. Almirante Brown oddaje średnio 9.8 strzału, a Acassuso 7.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Almirante Brown prowadzi do przerwy w 27% meczów, a Acassuso w 17%. Almirante Brown zdobywa po przerwie średnio 0.43 gola, a Acassuso 0.40. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 57% i 77% ich spotkań.
Gole według minut
Almirante Brown najczęściej strzela w przedziale 76-90+ (8 goli). Acassuso najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (5 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Prim B Nacional: 1.93 gola na mecz, BTTS 39% i Over 2.5 32%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.19 gola, a goście 0.74. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 0.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Almirante Brown jest wyraźnie mocniejszy u siebie, gdzie wygrał 60% spotkań i traci średnio zaledwie 0,40 gola na mecz, zachowując czyste konto w 67% występów. Acassuso na wyjazdach zdobywa tylko 0,53 bramki na spotkanie, nie strzela w 67% meczów i wygrał zaledwie 7% takich pojedynków. Gospodarze tworzą też więcej sytuacji: ich średnie xG wynosi 1,47 wobec 1,00 po stronie gości, a celnych strzałów mają średnio 3,60 na mecz przy 2,33 rywali. Ostatnia forma również przemawia za Almirante Brown, które w pięciu meczach zdobyło 8 punktów, podczas gdy Acassuso tylko 4. Obie drużyny strzeliły po 3 gole w ostatnich pięciu występach, lecz bardzo solidna defensywa gospodarzy powinna przesądzić o ich skromnym zwycięstwie.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Sygnał na BTTS nie jest wyraźnie słaby, ponieważ sezonowy odsetek takich meczów wynosi zaledwie 27% dla Almirante Brown i 33% dla Acassuso, przy średniej ligowej 39%. Acassuso zdobywa na wyjazdach tylko 0,53 gola na mecz, a w 67% spotkań nie potrafiło strzelić ani razu, co szczególnie mocno wspiera scenariusz bez bramki gości. Almirante Brown w ostatnich pięciu meczach traciło średnio tylko 0,2 gola i zachowało łącznie wynik 3:0 w straconych bramkach, choć jego rywal oddaje średnio 2,33 celnego strzału. Oba zespoły zdobyły po 3 gole w pięciu ostatnich występach, czyli średnio zaledwie 0,6 na spotkanie, a BTTS w tym okresie padł w 0% meczów gospodarzy oraz 20% gości. Nawet przy xG gospodarzy 1,19 i gości 1,00 niska skuteczność, odpowiednio 10% i 8%, zwiększa prawdopodobieństwo, że co najmniej jedna drużyna nie zdobędzie gola.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Profil obu zespołów wyraźnie wskazuje na mecz o ograniczonej liczbie sytuacji: Almirante Brown zdobywa średnio 0,87 gola, a Acassuso tylko 0,53. W ostatnich pięciu spotkaniach każda z drużyn strzeliła zaledwie po 3 gole, przy czym gospodarze stracili w tym okresie tylko 1 bramkę, a goście 4. Linia 3,5 nie została przekroczona w żadnym ligowym meczu Almirante Brown, natomiast w spotkaniach Acassuso wynik powyżej 3,5 gola pojawiał się tylko w 20% przypadków. Dodatkowo tylko 27% meczów obu ekip przekraczało granicę 2,5 gola, a średnia całej ligi wynosi niskie 1,93 bramki, dlatego under 3,5 ma bardzo wyraźną przewagę.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszy scenariusz to remis do przerwy i remis na koniec, ponieważ Acassuso remisowało pierwszą połowę w 11 z 15 spotkań, czyli w 73% przypadków, a w ostatnich pięciu meczach miało remis po 45 minutach za każdym razem. Obie drużyny są bardzo mało bramkowe przed przerwą: Almirante Brown strzela średnio 0,40 gola, Acassuso tylko 0,20, przy średniej łącznej odpowiednio 0,67 i 0,73 gola. Gospodarze mają przewagę w całym meczu, zdobywając średnio 0,87 gola wobec 0,53 rywali, lecz ich ostatnie pięć spotkań przyniosło zaledwie 0,60 strzelonego gola na mecz. Acassuso przegrywa aż 60% meczów, ale jednocześnie remisuje 33%, a niski profil spotkania wzmacnia fakt, że Almirante Brown zachowało czyste konto w 33% meczów, zaś wskaźnik spotkań z golami obu stron wynosi u nich tylko 27%. Po przerwie częściej pojawia się gol, lecz gospodarze zdobywają wtedy średnio 0,47 bramki, dlatego remis 0:0 lub 1:1 pozostaje bardziej prawdopodobny niż wyraźne zwycięstwo którejkolwiek strony.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Almirante Brown | Acassuso | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 30% | 34% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.13 | 0.14 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.26 | 0.27 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Almirante Brown wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.6 pkt / mecz - Almirante Brown · 0.8 pkt / mecz - Acassuso
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Almirante Brown wypada o 10% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
0.77 gola / mecz - Almirante Brown · 0.7 gola / mecz - Acassuso
Almirante Brown wypada o 98% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
0.57 gola / mecz - Almirante Brown · 1.13 gola / mecz - Acassuso
Almirante Brown strzela w 57% swoich meczów (17 z 30 meczów), a Acassuso kończy z czystym kontem 30% spotkań (9 z 30 meczów).
Acassuso strzela w 43% swoich meczów (13 z 30 meczów), a Almirante Brown kończy z czystym kontem 60% spotkań (18 z 30 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Almirante Brown
Over / Under - Acassuso
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Almirante Brown wypada o 27% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.4 pkt / mecz - Almirante Brown · 1.1 pkt / mecz - Acassuso
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Almirante Brown - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 27% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Acassuso - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 20%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.60 | 1.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.4 | 0.2 |
| Gole stracone / mecz | 0.2 | 0.0 |
| Średnia goli w meczu | 0.6 | 0.2 |
| 1 gol | 60% | 20% |
| 2 gole | 0% | 0% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 80% | 100% |
| Bez gola | 60% | 80% |
| Bilans bramek | +1 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.0 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.0 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 0.0 | 1.4 |
| 1 gol | 0% | 80% |
| 2 gole | 0% | 40% |
| 3 gole | 0% | 20% |
| Czyste konto | 100% | 40% |
| Bez gola | 100% | 60% |
| Bilans bramek | 0 | -1 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 76-90 (8 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (5). Bilans końcówek (76-90): +3 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (5 goli). Najwięcej tracą w 76-90 (11). Bilans końcówek (76-90): -6 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Almirante Brown
Acassuso
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Prim B Nacional).
Drużyny na tle ligi
| Almirante Brown | Liga | Acassuso | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 1.33 | 1.93 | • 1.83 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 23% | 39% | ▼ 30% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 17% | 32% | ▼ 27% |
| Czyste konta | ▲ 60% | 38% | ▼ 30% |
| Gol do przerwy | ▼ 47% | 56% | ▼ 43% |
| Gol po przerwie | ▼ 57% | 70% | ▲ 77% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Poprzednie spotkanie: Almirante Brown 0 - 1 - 0 Acassuso. Średnia goli 0.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Almirante Brown - Acassuso?
Mecz Prim B Nacional zakończył się wynikiem Almirante Brown 0:1 Acassuso. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Almirante Brown - Acassuso?
Almirante Brown strzela średnio 0,77 gola na mecz, a Acassuso 0,70. Średnia goli w Prim B Nacional to 1,93, Over 2.5 pada w 32% meczów. BTTS notują w 23% (Almirante Brown) i 30% (Acassuso) spotkań.
W jakiej formie są Almirante Brown i Acassuso?
W ostatnich 5 meczach Almirante Brown ma bilans 2-2-1 (1,60 pkt/mecz), a Acassuso 1-1-3 (0,80 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Almirante Brown - Acassuso?
Statystyczne tło meczu Almirante Brown - Acassuso — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.


