Aluminium Arak - Malavan: statystyki meczu
Aluminium Arak - Malavan: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Aluminium Arak zagrał z Malavan w rozgrywkach Persian Gulf Pro League (Iran). Spotkanie rozegrano 8 października 2026. Miejscem spotkania jest Imam Khomeini Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.
Aktualna forma
Aluminium Arak ma bilans 2-3-0 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.80 pkt/mecz. Malavan ma w tym samym okresie bilans 2-0-3 oraz 1.20 pkt/mecz. Aluminium Arak ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.00 wobec 1.17.
Statystyki bramek
Aluminium Arak strzela średnio 1.33 gola i traci 0.50 gola na mecz. Malavan strzela średnio 0.83 gola i traci 1.33 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 1.75 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 33% meczów Aluminium Arak i w 50% meczów Malavan. Over 2.5 padał odpowiednio w 33% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 31%, a Over 2.5 wynosi 20%.
xG, strzały i styl
xG tworzone na mecz jest bardzo zbliżone po obu stronach. Aluminium Arak oddaje średnio -1.0 strzału, a Malavan -1.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Aluminium Arak prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Malavan w 17%. Aluminium Arak zdobywa po przerwie średnio 0.50 gola, a Malavan 0.50. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 50% i 83% ich spotkań.
Gole według minut
Aluminium Arak najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (3 goli). Malavan najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Persian Gulf Pro League: 1.75 gola na mecz, BTTS 31% i Over 2.5 20%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 0.97 gola, a goście 0.78. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-1, średnia goli wynosi 1.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Aluminium Arak zajmuje 4. miejsce i pozostaje niepokonane po 6 kolejkach, podczas gdy Malavan jest 12. i przegrał 3 z 6 spotkań. Gospodarze mają wyraźną przewagę w defensywie: stracili dotąd 3 gole, a goście 8, w tym 7 w ostatnich 5 meczach. Za remisem przemawia jednak bilans Aluminium u siebie — wszystkie 3 mecze zakończyły się podziałem punktów, a średnia zdobytych bramek wynosi tam tylko 0,67. Malavan strzela na wyjazdach średnio 1 gola, lecz traci 1,67 i ani razu nie zachował czystego konta, więc ma szansę na bramkę, ale trudniej mu będzie utrzymać prowadzenie. Przy dobrej obronie gospodarzy i ich dotychczasowej serii domowych remisów najbardziej prawdopodobny wydaje się kolejny podział punktów.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Najsilniejszym argumentem za tym, że co najmniej jedna drużyna nie strzeli gola, jest skuteczność Aluminium Arak: gospodarze zdobywają średnio 0,67 gola na mecz i nie trafili do siatki w 67% spotkań. Malavan strzela średnio 1,0 gola, ale w ostatnich 5 meczach jego średnia spadła do 0,8 gola, podczas gdy Aluminium traciło w tym okresie tylko 0,6 gola na mecz. Choć Malavan traci średnio 1,67 gola i daje gospodarzom szansę na trafienie, obie drużyny zanotowały BTTS tylko w 40% swoich ostatnich 5 spotkań. Dodatkowo odsetek meczów z golami obu zespołów w lidze wynosi 31%, co wzmacnia ostrożną ocenę szans na dwa trafiające zespoły. Dlatego bardziej prawdopodobny jest zakład BTTS „nie”, choć słabsza defensywa gości nie pozwala wykluczyć scenariusza „tak”.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Najmocniejszy sygnał wskazuje na mniej niż 3,5 gola: w dotychczasowych meczach domowych Aluminium Arak i wyjazdowych Malavanu ta granica nie została przekroczona ani razu. Gospodarze strzelają u siebie średnio 0,67 gola, a goście na wyjazdach 1,00; dodatkowo Aluminium traci u siebie średnio tylko 1,00 gola. Ostatnie pięć spotkań również nie sugeruje bardzo wysokiego wyniku: Aluminium zdobywało średnio 1,2 gola i traciło 0,6, natomiast Malavan zdobywał 0,8 i tracił 1,4. Średnia ligowa wynosi 1,75 gola, a tylko 20% meczów w lidze kończy się co najmniej trzema bramkami, dlatego przy prognozie 1,93 gola łącznie linia poniżej 3,5 daje wyraźniejszy sygnał niż linia poniżej 2,5.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Aluminium remisowało do przerwy w 4 z ostatnich 5 meczów, a w trzech spotkaniach u siebie ani razu nie strzeliło gola w pierwszej połowie, dlatego remis po 45 minutach jest najbardziej prawdopodobny. Za późniejszym zwycięstwem gospodarzy przemawia forma: w ostatnich 5 meczach zdobywali średnio 1,8 punktu wobec 1,2 punktu Malavanu i nie przegrali ani razu, podczas gdy goście ponieśli 3 porażki. Aluminium strzelało w tym okresie średnio 1,2 gola na mecz, a Malavan tracił 1,4, co daje gospodarzom szansę na przełamanie remisu. Po przerwie goście tracili ostatnio średnio 0,8 gola, a gospodarze zdobywali 0,4, więc typ X/1 ma najsilniejsze uzasadnienie, choć niski dorobek bramkowy Aluminium pozostawia sporą szansę na X/X.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Aluminium Arak | Malavan | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 0% | 0% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.00 | 0.00 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.00 | 0.00 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Aluminium Arak wypada o 50% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.8 pkt / mecz - Aluminium Arak · 1.2 pkt / mecz - Malavan
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Aluminium Arak wypada o 60% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.33 gola / mecz - Aluminium Arak · 0.83 gola / mecz - Malavan
Aluminium Arak wypada o 166% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
0.5 gola / mecz - Aluminium Arak · 1.33 gola / mecz - Malavan
Aluminium Arak strzela w 67% swoich meczów (4 z 6 meczów), a Malavan kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 6 meczów).
Malavan strzela w 50% swoich meczów (3 z 6 meczów), a Aluminium Arak kończy z czystym kontem 67% spotkań (4 z 6 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Aluminium Arak
Over / Under - Malavan
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Aluminium Arak wypada o 67% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.67 pkt / mecz - Aluminium Arak · 1 pkt / mecz - Malavan
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Aluminium Arak - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Malavan - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 17% meczów, a wygrywa 33%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.40 | 1.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.8 | 0.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.4 | 0.2 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 0.6 |
| 1 gol | 60% | 40% |
| 2 gole | 60% | 20% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 60% | 80% |
| Bez gola | 40% | 60% |
| Bilans bramek | +2 | +1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 0.80 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.2 | 0.6 |
| Gole stracone / mecz | 0.6 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 0.8 | 1.4 |
| 1 gol | 60% | 100% |
| 2 gole | 20% | 40% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 60% | 20% |
| Bez gola | 80% | 60% |
| Bilans bramek | -2 | -1 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (3 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (3). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Aluminium Arak
Malavan
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Persian Gulf Pro League).
Drużyny na tle ligi
| Aluminium Arak | Liga | Malavan | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | • 1.83 | 1.75 | ▲ 2.17 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 33% | 31% | ▲ 50% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 33% | 20% | ▲ 50% |
| Czyste konta | ▲ 67% | 44% | ▼ 0% |
| Gol do przerwy | ▲ 67% | 49% | ▲ 67% |
| Gol po przerwie | ▼ 50% | 66% | ▲ 83% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Pozostali odnotowani zawodnicy
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Poprzednie spotkanie: Aluminium Arak 0 - 0 - 1 Malavan. Średnia goli 1.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Aluminium Arak - Malavan?
Mecz Persian Gulf Pro League zakończył się wynikiem Aluminium Arak 1:1 Malavan. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Aluminium Arak - Malavan?
Aluminium Arak strzela średnio 1,33 gola na mecz, a Malavan 0,83. Średnia goli w Persian Gulf Pro League to 1,75, Over 2.5 pada w 20% meczów. BTTS notują w 33% (Aluminium Arak) i 50% (Malavan) spotkań.
W jakiej formie są Aluminium Arak i Malavan?
W ostatnich 5 meczach Aluminium Arak ma bilans 2-3-0 (1,80 pkt/mecz), a Malavan 2-0-3 (1,20 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Aluminium Arak - Malavan?
Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.


