Grecja - Super League 2Dane aktualne na 20 października 2026

Apollon Pontou - Niki Volos: statystyki meczu

Uzasadnienie:

Pełna analiza i typ w aplikacji

Sprawdź analizę bukmacherską, typ, value bet i pełne uzasadnienie dla tego meczu.

Sprawdź analizę i typ

Apollon Pontou - Niki Volos: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Apollon Pontou zagra z Niki Volos w rozgrywkach Super League 2 (Grecja). Mecz zaplanowano na 25 października 2026.

Aktualna forma

Apollon Pontou ma bilans 2-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.40 pkt/mecz. Niki Volos ma w tym samym okresie bilans 2-2-1 oraz 1.60 pkt/mecz. tempo punktowania w sezonie jest bardzo zbliżone po obu stronach.

Statystyki bramek

Apollon Pontou strzela średnio 0.86 gola i traci 1.00 gola na mecz. Niki Volos strzela średnio 1.14 gola i traci 1.14 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.00 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 43% meczów Apollon Pontou i w 57% meczów Niki Volos. Over 2.5 padał odpowiednio w 29% i 43% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 41%, a Over 2.5 wynosi 34%.

xG, strzały i styl

Niki Volos ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.43 wobec 1.06. Apollon Pontou oddaje średnio 6.4 strzału, a Niki Volos 9.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Apollon Pontou prowadzi do przerwy w 29% meczów, a Niki Volos w 57%. Apollon Pontou zdobywa po przerwie średnio 0.43 gola, a Niki Volos 0.43. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 57% i 86% ich spotkań.

Gole według minut

Apollon Pontou najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Niki Volos najczęściej strzela w przedziale 0-15 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Super League 2: 2.00 gola na mecz, BTTS 41% i Over 2.5 34%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.27 gola, a goście 0.73. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.

Przed meczem

Kursy 1X2

(-)
(-)
(-)

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Apollon PontouNiki Volos
0.86Gole zdobyte / mecz1.14
Apollon PontouNiki Volos
1Gole stracone / mecz1.14
Apollon PontouNiki Volos
40%Średnie posiadanie50%
Apollon PontouNiki Volos
1.86Strzały celne / mecz3.86
Apollon PontouNiki Volos

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

6.43Strzały na mecz9
Apollon PontouNiki Volos
1.86Strzały celne3.86
Apollon PontouNiki Volos
13.3%Skuteczność strzałów12.7%
Apollon PontouNiki Volos
40%Posiadanie piłki50%
Apollon PontouNiki Volos
1.06xG tworzone1.43
Apollon PontouNiki Volos
1.21xG dopuszczone1.24
Apollon PontouNiki Volos

Jakość strzelania

Apollon Pontou: KontratakującyNiki Volos: Zbalansowany
Apollon PontouNiki Volos
Celność (strzały w światło bramki)29%43%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.160.16
Wykończenie (gole na strzał celny)0.460.30

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Niki Volos wypada o 14% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.4 pkt / mecz - Apollon Pontou · 1.6 pkt / mecz - Niki Volos

Apollon Pontou
LWDWL
Rozkład wyników w sezonie
29% Z29% R43% P
Sezon (Z-R-P)
2-2-3
1.14 pkt / mecz · bilans bramek -1
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-1-2
1.40 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
2-0-0
Ostatnie 5 u siebie
2-0-0
WW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.8Gole stracone: 0.8xG: 1.05xG rywali: 1.14BTTS: 40%Over 2.5: 20%
Niki Volos
LWDWD
Rozkład wyników w sezonie
29% Z29% R43% P
Sezon (Z-R-P)
2-2-3
1.14 pkt / mecz · bilans bramek 0
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-2-1
1.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-2
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-2
LLW
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.2Gole stracone: 0.8xG: 1.32xG rywali: 1.27BTTS: 40%Over 2.5: 20%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Niki Volos wypada o 33% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.86 gola / mecz - Apollon Pontou · 1.14 gola / mecz - Niki Volos

Apollon Pontou wypada o 14% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1 gola / mecz - Apollon Pontou · 1.14 gola / mecz - Niki Volos

Profil strzelecki Apollon Pontou: mocny

Apollon Pontou strzela w 71% swoich meczów (5 z 7 meczów), a Niki Volos kończy z czystym kontem 29% spotkań (2 z 7 meczów).

Profil strzelecki Niki Volos: bardzo mocny

Niki Volos strzela w 86% swoich meczów (6 z 7 meczów), a Apollon Pontou kończy z czystym kontem 29% spotkań (2 z 7 meczów).

6Gole zdobyte (sezon)8
Apollon PontouNiki Volos
7Gole stracone (sezon)8
Apollon PontouNiki Volos
1.86Średnia goli w meczu2.29
Apollon PontouNiki Volos
4Gole zdobyte (ost. 5)6
Apollon PontouNiki Volos
4Gole stracone (ost. 5)4
Apollon PontouNiki Volos

Jak często strzelają minimum...

71%1 gol86%
Apollon PontouNiki Volos
14%2 gole29%
Apollon PontouNiki Volos
0%3 gole0%
Apollon PontouNiki Volos
0%4 gole0%
Apollon PontouNiki Volos

Jak często tracą minimum...

71%1 gol71%
Apollon PontouNiki Volos
29%2 gole43%
Apollon PontouNiki Volos
0%3 gole0%
Apollon PontouNiki Volos
0%4 gole0%
Apollon PontouNiki Volos

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

41%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

14%BTTS do przerwy14%
Apollon PontouNiki Volos
14%BTTS w obu połowach0%
Apollon PontouNiki Volos
14%Gol w obu połowach0%
Apollon PontouNiki Volos

BTTS a liczba goli

29%Min. 3 gole i BTTS43%
Apollon PontouNiki Volos
0%Min. 3 gole bez BTTS0%
Apollon PontouNiki Volos
40%BTTS - ostatnie 540%
Apollon PontouNiki Volos

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

86%Min. 1 gol do przerwy71%
Apollon PontouNiki Volos
29%Min. 2 gole do przerwy29%
Apollon PontouNiki Volos
0%Min. 3 gole do przerwy14%
Apollon PontouNiki Volos

2. połowa

57%Min. 1 gol po przerwie86%
Apollon PontouNiki Volos
14%Min. 2 gole po przerwie29%
Apollon PontouNiki Volos
0%Min. 3 gole po przerwie0%
Apollon PontouNiki Volos

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Niki Volos wypada o 75% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.14 pkt / mecz - Apollon Pontou · 2 pkt / mecz - Niki Volos

Apollon Pontou - stan meczu do przerwy
29% prowadzi29% remis43% przegrywa
Niki Volos - stan meczu do przerwy
57% prowadzi29% remis14% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.14Punkty na mecz (1. poł.)2
Apollon PontouNiki Volos
0.43Gole zdobyte (1. poł.)0.71
Apollon PontouNiki Volos
0.71Gole stracone (1. poł.)0.43
Apollon PontouNiki Volos
1.14Średnia goli w meczu (1. poł.)1.14
Apollon PontouNiki Volos
43%Czyste konto do przerwy71%
Apollon PontouNiki Volos
57%Bez gola do przerwy43%
Apollon PontouNiki Volos

Po przerwie (2. połowa)

1.43Punkty na mecz (2. poł.)1
Apollon PontouNiki Volos
0.43Gole zdobyte (2. poł.)0.43
Apollon PontouNiki Volos
0.29Gole stracone (2. poł.)0.71
Apollon PontouNiki Volos
0.71Średnia goli w meczu (2. poł.)1.14
Apollon PontouNiki Volos
71%Czyste konto po przerwie43%
Apollon PontouNiki Volos
57%Bez gola po przerwie71%
Apollon PontouNiki Volos

Apollon Pontou - wyniki drugich połów

29% Z57% R14% P
8
Punkty do przerwy
3
Gole do przerwy
-2
Bilans bramek (1. poł.)
10
Punkty 2. połowa
+1
Bilans bramek (2. poł.)
1.14
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 29% meczów, a wygrywa 29%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.4

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Niki Volos - wyniki drugich połów

29% Z14% R57% P
14
Punkty do przerwy
5
Gole do przerwy
+2
Bilans bramek (1. poł.)
7
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
2.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia51%

Prowadzi do przerwy w 57% meczów, a wygrywa 29%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.

Kondycja obrony po przerwie+0.3

Traci po przerwie o 0.3 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Apollon Pontou - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.401.60
Gole zdobyte / mecz0.40.4
Gole stracone / mecz0.60.2
Średnia goli w meczu1.00.6
1 gol80%60%
2 gole20%0%
3 gole0%0%
Czyste konto60%80%
Bez gola60%60%
Bilans bramek-1+1
Do przerwy: 40% prowadzi - 20% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 2
Niki Volos - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz2.200.80
Gole zdobyte / mecz0.80.4
Gole stracone / mecz0.20.6
Średnia goli w meczu1.01.0
1 gol60%80%
2 gole20%20%
3 gole20%0%
Czyste konto80%40%
Bez gola40%80%
Bilans bramek+3-1
Do przerwy: 60% prowadzi - 40% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 20% wygrana - 20% remis - 60% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 4

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Apollon Pontou
ZdobyteStracone
2
3
0-15
1
1
16-30
0
1
31-45
0
0
46-60
1
0
61-75
2
2
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (3). Bilans końcówek (76-90): 0.

Niki Volos
ZdobyteStracone
2
2
0-15
2
0
16-30
1
1
31-45
1
2
46-60
2
2
61-75
0
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (2 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.07
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.0 : 1.1
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
103%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
50%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
61%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
4%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 25 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Apollon Pontou

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.15
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.01
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-0.9 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.20
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.21
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
68%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
137%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.26
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
33% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 33% pada w pierwszym kwadransie.
33%

Niki Volos

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.19
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.19
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-2.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.29
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.10
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
156%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
90%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
+0.46
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.3
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 25% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Super League 2).

Drużyny na tle ligi

Apollon PontouLigaNiki Volos
Średnia goli w meczu▼ 1.862.00▲ 2.29
Obie drużyny strzeliły▲ 43%41%▲ 57%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 29%34%▲ 43%
Czyste konta▼ 29%36%▼ 29%
Gol do przerwy▲ 86%54%▲ 71%
Gol po przerwie▼ 57%71%▲ 86%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.00
Średnia goli na mecz
41%
Obie drużyny strzeliły
34%
Min. 3 gole (Over 2.5)
36%
Czyste konta
1.27
Gole gospodarzy / mecz
0.73
Gole gości / mecz
+74%
Przewaga ataku u siebie
+43%
Przewaga defensywy u siebie
+40%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
54%
1 gol
16%
2 gole
2%
3 gole
0%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
71%
1 gol
36%
2 gole
13%
3 gole
5%
4 gole

Najczęstsze pytania

Kiedy grają Apollon Pontou i Niki Volos?

Apollon Pontou zagra z Niki Volos 25 października 2026 w rozgrywkach Super League 2. Dokładną godzinę w Twojej strefie czasowej pokazujemy w nagłówku meczu.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Apollon Pontou - Niki Volos?

Apollon Pontou strzela średnio 0,86 gola na mecz, a Niki Volos 1,14. Średnia goli w Super League 2 to 2,00, Over 2.5 pada w 34% meczów. BTTS notują w 43% (Apollon Pontou) i 57% (Niki Volos) spotkań.

W jakiej formie są Apollon Pontou i Niki Volos?

W ostatnich 5 meczach Apollon Pontou ma bilans 2-1-2 (1,40 pkt/mecz), a Niki Volos 2-2-1 (1,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Apollon Pontou - Niki Volos?

Na tej stronie pokazujemy pełny kontekst statystyczny meczu — formę, H2H, gole, BTTS i Over/Under. Typ, wartość zakładu i pełne uzasadnienie znajdziesz w aplikacji NoFluffPicks.