Kenia - Kenyan Premier LeagueDane aktualne na 06 września 2026

APS Bomet - Bidco United: statystyki meczu

Herb APS Bomet
APS Bomet
1 : 1do przerwy 0:0
Herb Bidco United
Bidco United
135%(0.00)
X40%(0.00)
225%(0.00)

Analiza statystyk wskazuje na wyrównaną konfrontację dwóch zespołów w słabej formie. APS Bomet u siebie ma tylko 8% skuteczności wygranych i bilans bramkowy -7, ze średnią zaledwie 0.67 gola na mecz. Bidco United w meczach wyjazdowych prezentuje się nieznacznie lepiej z 18% wygranych i bilansem -6, jednak ich ostatnia forma (0.8 PPG) jest lepsza od gospodarzy (0.4 PPG). Oba zespoły charakteryzują się niską skutecznością ofensywną i podobnymi wartościami xG, co sugeruje mecz z niewielką liczbą bramek. Biorąc pod uwagę wysokie procenty remisów obu drużyn (33% dla gospodarzy, 36% dla gości) oraz słabą dyspozycję obu ekip, remis wydaje się najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem tego spotkania.

APS Bomet - Bidco United: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

APS Bomet zagrał z Bidco United w rozgrywkach Kenyan Premier League (Kenia). Spotkanie rozegrano 8 marca 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Aktualna forma

APS Bomet ma bilans 0-1-4 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.20 pkt/mecz. Bidco United ma w tym samym okresie bilans 1-1-3 oraz 0.80 pkt/mecz. Bidco United ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 0.87 wobec 0.83.

Statystyki bramek

APS Bomet strzela średnio 1.00 gola i traci 1.39 gola na mecz. Bidco United strzela średnio 0.65 gola i traci 1.17 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.08 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 57% meczów APS Bomet i w 39% meczów Bidco United. Over 2.5 padał odpowiednio w 48% i 35% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 46%, a Over 2.5 wynosi 34%.

xG, strzały i styl

Bidco United ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.26 wobec 1.16. APS Bomet oddaje średnio 7.1 strzału, a Bidco United 7.6. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

APS Bomet prowadzi do przerwy w 0% meczów, a Bidco United w 4%. APS Bomet zdobywa po przerwie średnio 0.17 gola, a Bidco United 0.17. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 30% i 22% ich spotkań.

Gole według minut

APS Bomet najczęściej strzela w przedziale 0-15 (18 goli). Bidco United najczęściej strzela w przedziale 0-15 (10 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla Kenyan Premier League: 2.08 gola na mecz, BTTS 46% i Over 2.5 34%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.04 gola, a goście 1.04. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 1 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-0, średnia goli wynosi 0.00, a BTTS pojawił się w 0% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Analiza statystyk wskazuje na wyrównaną konfrontację dwóch zespołów w słabej formie. APS Bomet u siebie ma tylko 8% skuteczności wygranych i bilans bramkowy -7, ze średnią zaledwie 0.67 gola na mecz. Bidco United w meczach wyjazdowych prezentuje się nieznacznie lepiej z 18% wygranych i bilansem -6, jednak ich ostatnia forma (0.8 PPG) jest lepsza od gospodarzy (0.4 PPG). Oba zespoły charakteryzują się niską skutecznością ofensywną i podobnymi wartościami xG, co sugeruje mecz z niewielką liczbą bramek. Biorąc pod uwagę wysokie procenty remisów obu drużyn (33% dla gospodarzy, 36% dla gości) oraz słabą dyspozycję obu ekip, remis wydaje się najbardziej prawdopodobnym rozstrzygnięciem tego spotkania.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Dane sezonowe wskazują na niski potencjał bramkowy obu ekip: średnio strzelają 0,67 (APS Bomet) i 0,64 (Bidco), przy xG na poziomie 0,77 i 0,71. Wskaźniki FTS są wysokie (50% u gospodarzy i 45% u gości), a BTTS w sezonie relatywnie niskie, szczególnie po stronie APS (33%) przy 45% Bidco, co nie daje mocnego sygnału na „tak”. Dodatkowo mecze z over 2.5 są rzadkie (33–36%), co zwykle koreluje z mniejszą liczbą spotkań BTTS. Ostatnie 5 meczów podbija ryzyko BTTS (APS 80%) przez wzrost goli straconych (1,8 i 2,2), jednak nadal nie widać wyraźnego wzrostu jakości ataku w xG. Sumarycznie bardziej prawdopodobny jest scenariusz, w którym co najmniej jedna drużyna nie trafi do siatki.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Dane sezonowe wskazują na niski profil bramkowy: APS Bomet strzela średnio 0.67 gola/mecz, a Bidco 0.64, przy xG w ataku odpowiednio 0.77 i 0.71. Jednocześnie oba zespoły częściej kończą spotkania poniżej 2.5 gola (Under 2.5: 67% APS i 64% Bidco), a ryzyko bardzo wysokich wyników jest małe (Over 3.5: 25% vs 9%). Łączne oczekiwane gole szacuję na 1.85, co statystycznie wspiera scenariusz 0–2 bramek w meczu. Ostatnie 5 spotkań pokazuje wzrost liczby goli (Over 2.5: 80% APS, 60% Bidco) i wyższe straty bramkowe, dlatego nie podnoszę pewności dla Under 2.5 do poziomu bardzo wysokiego. Mimo tej krótkoterminowej zmienności, bazowe wskaźniki strzeleckie i xG obu drużyn nadal faworyzują Under 2.5 jako najsilniejszą linię.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najsilniejszy sygnał wskazuje na remis do przerwy: APS Bomet remisuje w HT w 60% meczów, a Bidco United aż w 86%, przy bardzo niskiej średniej goli w I połowie (średnia goli do przerwy 0,40 vs 0,43) i wysokich odsetkach czystych kont w HT (80% vs 71%). Obie drużyny mają słabą produkcję bramkową w sezonie (0,67 i 0,64 gola/mecz) oraz wysoki udział remisów w FT (33% i 36%), co wspiera scenariusz X/X. Parametry xG są zbliżone i niskie (xG 0,77 vs 0,71; xG rywali 0,90 vs 0,80), co ogranicza przewagę którejkolwiek strony. Jednocześnie Bidco częściej „otwiera” mecze po przerwie (over 0,5 w 2. połowie 71% oraz 1,29 gola/2H), dlatego drugim najbardziej realnym wariantem jest X/2, ale bazowo najwyższe prawdopodobieństwo ma utrzymanie remisu do końca.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 0
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

56Posiadanie piłki (%)44
APS BometBidco United
6Strzały9
APS BometBidco United
2Strzały celne2
APS BometBidco United
0.87xG0.96
APS BometBidco United
3Rzuty rożne0
APS BometBidco United
48Groźne ataki34
APS BometBidco United
-1Faule-1
APS BometBidco United
-1Kartki-1
APS BometBidco United

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

APS BometBidco United
1Gole zdobyte / mecz0.65
APS BometBidco United
1.39Gole stracone / mecz1.17
APS BometBidco United
44%Średnie posiadanie45%
APS BometBidco United
2.74Strzały celne / mecz2.39
APS BometBidco United

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

7.13Strzały na mecz7.57
APS BometBidco United
2.74Strzały celne2.39
APS BometBidco United
14%Skuteczność strzałów8.6%
APS BometBidco United
44%Posiadanie piłki45%
APS BometBidco United
1.16xG tworzone1.26
APS BometBidco United
1.42xG dopuszczone1.53
APS BometBidco United

Jakość strzelania

APS Bomet: KontratakującyBidco United: Zbalansowany
APS BometBidco United
Celność (strzały w światło bramki)38%32%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.160.17
Wykończenie (gole na strzał celny)0.360.27

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Bidco United wypada o 300% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

0.2 pkt / mecz - APS Bomet · 0.8 pkt / mecz - Bidco United

APS Bomet
LLLLD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
17% W30% R52% P
Sezon (Z-R-P)
4-7-12
0.83 pkt / mecz · bilans bramek -9
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-1-4
0.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
1-4-7
Ostatnie 5 u siebie
0-2-3
LDDLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.6Gole stracone: 1.4xG: 1.24xG rywali: 1.61BTTS: 60%Over 2.5: 60%
Bidco United
LLWDL
Rozkład wyników w sezonie
17% W35% R48% P
Sezon (Z-R-P)
4-8-11
0.87 pkt / mecz · bilans bramek -12
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-1-3
0.80 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
2-4-5
Ostatnie 5 na wyjeździe
0-2-3
LDLDL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.0Gole stracone: 2.2xG: 1.39xG rywali: 1.82BTTS: 60%Over 2.5: 80%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

APS Bomet wypada o 54% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1 gola / mecz - APS Bomet · 0.65 gola / mecz - Bidco United

Bidco United wypada o 19% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.39 gola / mecz - APS Bomet · 1.17 gola / mecz - Bidco United

Profil strzelecki APS Bomet: mocny

APS Bomet strzela w 61% swoich meczów (14 z 23 meczów), a Bidco United kończy z czystym kontem 35% spotkań (8 z 23 meczów).

Profil strzelecki Bidco United: mocny

Bidco United strzela w 52% swoich meczów (12 z 23 meczów), a APS Bomet kończy z czystym kontem 22% spotkań (5 z 23 meczów).

23Gole zdobyte (sezon)15
APS BometBidco United
32Gole stracone (sezon)27
APS BometBidco United
2.39Średnia goli w meczu1.83
APS BometBidco United
3Gole zdobyte (ost. 5)5
APS BometBidco United
7Gole stracone (ost. 5)11
APS BometBidco United

Jak często strzelają minimum...

61%1 gol52%
APS BometBidco United
26%2 gole13%
APS BometBidco United
9%3 gole0%
APS BometBidco United
4%4 gole0%
APS BometBidco United

Jak często tracą minimum...

78%1 gol65%
APS BometBidco United
39%2 gole30%
APS BometBidco United
13%3 gole17%
APS BometBidco United
9%4 gole4%
APS BometBidco United

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

46%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

9%BTTS do przerwy4%
APS BometBidco United
4%BTTS w obu połowach0%
APS BometBidco United
4%Gol w obu połowach0%
APS BometBidco United

BTTS a liczba goli

48%Min. 3 gole i BTTS30%
APS BometBidco United
0%Min. 3 gole bez BTTS4%
APS BometBidco United
60%BTTS - ostatnie 560%
APS BometBidco United

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

1. połowa

13%Min. 1 gol do przerwy17%
APS BometBidco United
9%Min. 2 gole do przerwy4%
APS BometBidco United
4%Min. 3 gole do przerwy0%
APS BometBidco United

2. połowa

30%Min. 1 gol po przerwie22%
APS BometBidco United
13%Min. 2 gole po przerwie13%
APS BometBidco United
4%Min. 3 gole po przerwie4%
APS BometBidco United

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Bidco United wypada o 10% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

0.91 pkt / mecz - APS Bomet · 1 pkt / mecz - Bidco United

APS Bomet - stan meczu do przerwy
0% prowadzi91% remis9% przegrywa
Bidco United - stan meczu do przerwy
4% prowadzi87% remis9% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

0.91Punkty na mecz (1. poł.)1
APS BometBidco United
0.09Gole zdobyte (1. poł.)0.09
APS BometBidco United
0.22Gole stracone (1. poł.)0.13
APS BometBidco United
0.3Średnia goli w meczu (1. poł.)0.22
APS BometBidco United
87%Czyste konto do przerwy87%
APS BometBidco United
91%Bez gola do przerwy91%
APS BometBidco United

Po przerwie (2. połowa)

0.91Punkty na mecz (2. poł.)1.09
APS BometBidco United
0.17Gole zdobyte (2. poł.)0.17
APS BometBidco United
0.3Gole stracone (2. poł.)0.22
APS BometBidco United
0.48Średnia goli w meczu (2. poł.)0.39
APS BometBidco United
74%Czyste konto po przerwie83%
APS BometBidco United
83%Bez gola po przerwie87%
APS BometBidco United

APS Bomet - wyniki drugich połów

4% W78% R17% P
21
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
-3
Bilans bramek (1. poł.)
21
Punkty 2. połowa
-3
Bilans bramek (2. poł.)
0.91
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Bidco United - wyniki drugich połów

9% W83% R9% P
23
Punkty do przerwy
2
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
25
Punkty 2. połowa
-1
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia425%

Prowadzi do przerwy w 4% meczów, a wygrywa 17%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

APS Bomet - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.00.0
Gole stracone / mecz0.00.0
Średnia goli w meczu0.00.0
1 gol0%0%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto100%100%
Bez gola100%100%
Bilans bramek00
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 100% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 0
Bidco United - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.001.00
Gole zdobyte / mecz0.00.0
Gole stracone / mecz0.00.0
Średnia goli w meczu0.00.0
1 gol0%0%
2 gole0%0%
3 gole0%0%
Czyste konto100%100%
Bez gola100%100%
Bilans bramek00
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 100% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 0

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

APS Bomet
ZdobyteStracone
18
24
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
2
46-60
0
0
61-75
4
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (18 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (24). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Bidco United
ZdobyteStracone
10
21
0-15
0
0
16-30
1
1
31-45
3
1
46-60
0
1
61-75
1
3
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (10 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (21). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.10
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.1 : 1.0
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
101%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
48%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-100%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
32%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
19%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 5 meczów
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

APS Bomet

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.26
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.13
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-4.5 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.16
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.03
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
96%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
134%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.63
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
17% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 78% pada w pierwszym kwadransie.
17%

Bidco United

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.27
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.25
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+3.7 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.61
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.36
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
63%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
113%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.07
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+0.1
Gole w końcówce
7% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 67% pada w pierwszym kwadransie.
7%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Kenyan Premier League).

Drużyny na tle ligi

APS BometLigaBidco United
Średnia goli w meczu 2.392.08 1.83
Obie drużyny strzeliły 57%46% 39%
Min. 3 gole (Over 2.5) 48%34% 35%
Czyste konta 22%33% 35%
Gol do przerwy 13%24% 17%
Gol po przerwie 30%26% 22%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.08
Średnia goli na mecz
46%
Obie drużyny strzeliły
34%
Min. 3 gole (Over 2.5)
33%
Czyste konta
1.04
Gole gospodarzy / mecz
1.04
Gole gości / mecz
+0%
Przewaga ataku u siebie
+0%
Przewaga defensywy u siebie
+-4%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
24%
1 gol
9%
2 gole
2%
3 gole
1%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
26%
1 gol
13%
2 gole
3%
3 gole
0%
4 gole

Mecze bezpośrednie

Poprzednie spotkanie: APS Bomet 0 - 1 - 0 Bidco United. Średnia goli 0.00, obie drużyny strzeliły w 0% meczów.

Bidco United
0 : 0
APS Bomet

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu APS Bomet - Bidco United?

Mecz Kenyan Premier League zakończył się wynikiem APS Bomet 1:1 Bidco United. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem APS Bomet - Bidco United?

APS Bomet strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Bidco United 0,65. Średnia goli w Kenyan Premier League to 2,08, Over 2.5 pada w 34% meczów. BTTS notują w 57% (APS Bomet) i 39% (Bidco United) spotkań.

W jakiej formie są APS Bomet i Bidco United?

W ostatnich 5 meczach APS Bomet ma bilans 0-1-4 (0,20 pkt/mecz), a Bidco United 1-1-3 (0,80 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz APS Bomet - Bidco United?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem APS Bomet - Bidco United: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.