Australia - A-LeagueDane aktualne na 06 września 2026

Auckland - Central Coast Mariners: statystyki meczu

Auckland - Central Coast Mariners: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Auckland zagrał z Central Coast Mariners w rozgrywkach A-League (Australia). Spotkanie rozegrano 19 kwietnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

Aktualna forma

Auckland ma bilans 1-3-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.20 pkt/mecz. Central Coast Mariners ma w tym samym okresie bilans 0-3-2 oraz 0.60 pkt/mecz. Auckland ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.71 wobec 1.21.

Statystyki bramek

Auckland strzela średnio 1.67 gola i traci 1.08 gola na mecz. Central Coast Mariners strzela średnio 1.42 gola i traci 1.58 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.85 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 71% meczów Auckland i w 71% meczów Central Coast Mariners. Over 2.5 padał odpowiednio w 63% i 67% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 60%, a Over 2.5 wynosi 57%.

xG, strzały i styl

Auckland ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.73 wobec 1.08. Auckland oddaje średnio 16.0 strzału, a Central Coast Mariners 9.9. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Auckland prowadzi do przerwy w 42% meczów, a Central Coast Mariners w 21%. Auckland zdobywa po przerwie średnio 0.71 gola, a Central Coast Mariners 0.71. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 75% i 83% ich spotkań.

Gole według minut

Auckland najczęściej strzela w przedziale 0-15 (8 goli). Central Coast Mariners najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (8 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla A-League: 2.85 gola na mecz, BTTS 60% i Over 2.5 57%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.50 gola, a goście 1.35. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 1-1-0, średnia goli wynosi 3.50, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Stawiam na zwycięstwo gospodarzy (1): Auckland ma wyraźną przewagę w jakości i ilości sytuacji, notując średnie xG u siebie 2.0 wobec 1.1 xG Central Coast na wyjazdach oraz 18.58 strzałów na mecz u siebie kontra 10.36 u gości. U siebie Auckland trafia średnio 1.67 gola na mecz i strzelił 40 bramek w sezonie (8 w ostatnich 5), podczas gdy Central Coast ma 34 gole w sezonie (7 w ostatnich 5) i na wyjazdach zdobywa 1.55 gola średnio. Obrona też przemawia za gospodarzami: Auckland traci u siebie 1.33 gola na mecz i przeciwnicy osiągają przeciwko nim xG 1.20, a Central Coast na wyjazdach traci 1.91 gola i notuje xG przeciwko 2.02. W formie ostatnich 5 spotkań Auckland ma 1.2 punktu na mecz (1 zwycięstwo, 3 remisy, 1 porażka), a goście tylko 0.6 punktu (0 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki), co przy 0% meczów bez gola u gospodarzy i 18% takich przypadków u gości zwiększa szansę Auckland. Central Coast ma wyższą skuteczność strzałów (konwersja 15% vs 9%), ale przy mniejszej liczbie strzałów celnych (3.18 vs 6.42) raczej nie wystarczy to na odwrócenie przewagi gospodarzy.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Obie drużyny wykazują silny trend do BTTS: Auckland ma sezonowy wskaźnik BTTS 77%, Central Coast 64%, a liga średnio 60%, przy czym w ostatnich 5 meczach obie ekipy miały BTTS na poziomie 100%. Defensywnie obie strony są podatne — Auckland traci średnio 1.31 gola w sezonie (1.6 w ostatnich 5), Central Coast 1.91 w sezonie (2.2 w ostatnich 5), co daje łącznie około 3.8 straconego gola na mecz w formie ostatnich spotkań. Ofensywnie sytuacja potwierdza się w xG i strzałach: sezonowe xG to 1.07 (Auckland) wobec 1.10 (Central Coast), a w ostatnich 5 meczach xG dla wynosi 1.65 i 1.21; średnie uderzenia w światło bramki to 3.31 vs 3.18 przy skuteczności 14% i 15%, więc obie strony kreują sytuacje. Czyste konta są rzadkie: sezonowe odsetki CS to tylko 23% i 18%, a dorobek bramkowy w sezonie to 40 strzelonych i 26 straconych dla Auckland kontra 34 strzelone i 38 straconych dla Central Coast, co dodatkowo przemawia za wymianą trafień. Sumarycznie daję przewagę opcji 'BTTS tak' i oceniam prawdopodobieństwo na 85% vs 15%, ponieważ połączenie sezonowych 77%/64%, 100% BTTS w ostatnich 5 meczach oraz wyższych średnich strat 1.6 i 2.2 w ostatnich spotkaniach tworzy mocny sygnał na obie drużyny strzelą.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Spotkanie ma wysoki potencjał bramkowy: Auckland strzela średnio 1.31 gola na mecz, Central Coast 1.55, a obie drużyny tracą sporo (Auckland 1.31, Central Coast 1.91). xG potwierdza to: xG ataku to 1.07 dla Auckland i 1.10 dla Central Coast, a xG przeciwko wynosi 2.06 i 2.02, co daje uśrednione oczekiwane gole 1.55 (gospodarze) i 1.58 (goście), razem 3.13. Sezonowo Over 1.5 pojawiał się w 77% meczów Auckland i 91% meczów Central Coast (średnio 84%), dlatego oszacowanie Over 1.5 na 83% jest mocnym sygnałem. Over 2.5 też wygląda prawdopodobnie (sezonowo 54% vs 82%, a w ostatnich 5 meczach obie drużyny miały Over 2.5 w 80%), stąd prognoza ~70% dla Over 2.5, natomiast Over 3.5 jest mniej pewny (~40%) przy sumie xG 3.13, więc najlepszym wyborem z punktu widzenia bezpieczeństwa jest Over 1.5.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Najbardziej prawdopodobny stan do przerwy to remis: gospodarze remisują do przerwy w 54% spotkań, goście w 45%, co daje około 50% szans na remis HT. Po przerwie gospodarze poprawiają się — w ostatnich 5 meczach strzelają średnio 1.0 gola w drugiej połowie i tracą tylko 0.4, a w tych 5 meczach wygrali drugie połowy w 60% przypadków. Goście w ostatnich 5 meczach nie wygrali (0% wygranych) i tracą średnio 1.4 gola po przerwie; sezonowo goście tracą 1.91 gola na mecz, a xG przeciwko nim to 2.02, co wskazuje na podatność na straty. Z tych powodów stawiam na X/1 (remis HT, zwycięstwo gospodarzy FT) z 21% prawdopodobieństwem; drugi najbliższy scenariusz to 2/2 z 20%, ponieważ goście częściej prowadzą do przerwy (27%) i mecze wyjazdowe mają więcej goli. Pozostałe opcje (np. 1/1 14% i X/X 15%) otrzymały mniejsze wartości ze względu na rzadkie prowadzenia gospodarzy do przerwy (15%) i wyraźne różnice w drugich połowach.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

0 : 1
1. połowa
0 : 0
2. połowa

Statystyki meczu

64Posiadanie piłki (%)36
AucklandCentral Coast Mariners
21Strzały13
AucklandCentral Coast Mariners
5Strzały celne6
AucklandCentral Coast Mariners
2.2xG1.42
AucklandCentral Coast Mariners
12Rzuty rożne1
AucklandCentral Coast Mariners
73Groźne ataki23
AucklandCentral Coast Mariners
5Faule15
AucklandCentral Coast Mariners
2Kartki4
AucklandCentral Coast Mariners

Profil przedmeczowyco mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

AucklandCentral Coast Mariners
1.67Gole zdobyte / mecz1.42
AucklandCentral Coast Mariners
1.08Gole stracone / mecz1.58
AucklandCentral Coast Mariners
51%Średnie posiadanie43%
AucklandCentral Coast Mariners
5.38Strzały celne / mecz3.25
AucklandCentral Coast Mariners
AucklandCentral Coast Mariners

Statystyki drużynkto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

16Strzały na mecz9.88
AucklandCentral Coast Mariners
5.38Strzały celne3.25
AucklandCentral Coast Mariners
10.4%Skuteczność strzałów14.3%
AucklandCentral Coast Mariners
51%Posiadanie piłki43%
AucklandCentral Coast Mariners
1.73xG tworzone1.08
AucklandCentral Coast Mariners
1.26xG dopuszczone2.04
AucklandCentral Coast Mariners

Jakość strzelania

Auckland: OfensywnyCentral Coast Mariners: Kontratakujący
AucklandCentral Coast Mariners
Celność (strzały w światło bramki)34%33%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.110.11
Wykończenie (gole na strzał celny)0.310.44

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużynkto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Auckland wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.2 pkt / mecz - Auckland · 0.6 pkt / mecz - Central Coast Mariners

Auckland
DWLDD
Rozkład wyników w sezonie
46% W33% R21% P
Sezon (Z-R-P)
11-8-5
1.71 pkt / mecz · bilans bramek +14
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-3-1
1.20 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
5-4-3
Ostatnie 5 u siebie
2-2-1
WWDLD
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.6Gole stracone: 1.6xG: 1.65xG rywali: 1.32BTTS: 100%Over 2.5: 80%
Central Coast Mariners
DLDLD
Bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach
Rozkład wyników w sezonie
29% W33% R38% P
Sezon (Z-R-P)
7-8-9
1.21 pkt / mecz · bilans bramek -4
Ostatnie 5 (Z-R-P)
0-3-2
0.60 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
4-1-6
Ostatnie 5 na wyjeździe
2-1-2
DWWLL
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 1.4Gole stracone: 2.2xG: 1.21xG rywali: 2.38BTTS: 100%Over 2.5: 80%

Golejak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Auckland wypada o 18% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

1.67 gola / mecz - Auckland · 1.42 gola / mecz - Central Coast Mariners

Auckland wypada o 46% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.08 gola / mecz - Auckland · 1.58 gola / mecz - Central Coast Mariners

Profil strzelecki Auckland: bardzo mocny

Auckland strzela w 96% swoich meczów (23 z 24 meczów), a Central Coast Mariners kończy z czystym kontem 21% spotkań (5 z 24 meczów).

Profil strzelecki Central Coast Mariners: bardzo mocny

Central Coast Mariners strzela w 83% swoich meczów (20 z 24 meczów), a Auckland kończy z czystym kontem 29% spotkań (7 z 24 meczów).

40Gole zdobyte (sezon)34
AucklandCentral Coast Mariners
26Gole stracone (sezon)38
AucklandCentral Coast Mariners
2.75Średnia goli w meczu3
AucklandCentral Coast Mariners
8Gole zdobyte (ost. 5)7
AucklandCentral Coast Mariners
8Gole stracone (ost. 5)11
AucklandCentral Coast Mariners

Jak często strzelają minimum...

96%1 gol83%
AucklandCentral Coast Mariners
50%2 gole38%
AucklandCentral Coast Mariners
13%3 gole17%
AucklandCentral Coast Mariners
4%4 gole4%
AucklandCentral Coast Mariners

Jak często tracą minimum...

71%1 gol79%
AucklandCentral Coast Mariners
33%2 gole58%
AucklandCentral Coast Mariners
4%3 gole17%
AucklandCentral Coast Mariners
0%4 gole4%
AucklandCentral Coast Mariners

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

71%
Central Coast Mariners - BTTSBTTS - procent meczow, w ktorych strzelily obie druzyny.17 z 24 meczów
60%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

42%BTTS do przerwy38%
AucklandCentral Coast Mariners
13%BTTS w obu połowach8%
AucklandCentral Coast Mariners
42%Gol w obu połowach25%
AucklandCentral Coast Mariners

BTTS a liczba goli

54%Min. 3 gole i BTTS58%
AucklandCentral Coast Mariners
8%Min. 3 gole bez BTTS8%
AucklandCentral Coast Mariners
100%BTTS - ostatnie 5100%
AucklandCentral Coast Mariners

Liczba goli (Over/Under)jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

1. połowa

88%Min. 1 gol do przerwy75%
AucklandCentral Coast Mariners
50%Min. 2 gole do przerwy46%
AucklandCentral Coast Mariners
17%Min. 3 gole do przerwy17%
AucklandCentral Coast Mariners

2. połowa

75%Min. 1 gol po przerwie83%
AucklandCentral Coast Mariners
38%Min. 2 gole po przerwie46%
AucklandCentral Coast Mariners
4%Min. 3 gole po przerwie17%
AucklandCentral Coast Mariners

Połowy meczukiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Auckland wypada o 48% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.67 pkt / mecz - Auckland · 1.13 pkt / mecz - Central Coast Mariners

Auckland - stan meczu do przerwy
42% prowadzi42% remis17% przegrywa
Central Coast Mariners - stan meczu do przerwy
21% prowadzi50% remis29% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.67Punkty na mecz (1. poł.)1.13
AucklandCentral Coast Mariners
0.96Gole zdobyte (1. poł.)0.71
AucklandCentral Coast Mariners
0.63Gole stracone (1. poł.)0.75
AucklandCentral Coast Mariners
1.58Średnia goli w meczu (1. poł.)1.46
AucklandCentral Coast Mariners
50%Czyste konto do przerwy42%
AucklandCentral Coast Mariners
21%Bez gola do przerwy46%
AucklandCentral Coast Mariners

Po przerwie (2. połowa)

1.67Punkty na mecz (2. poł.)1.38
AucklandCentral Coast Mariners
0.71Gole zdobyte (2. poł.)0.71
AucklandCentral Coast Mariners
0.46Gole stracone (2. poł.)0.83
AucklandCentral Coast Mariners
1.17Średnia goli w meczu (2. poł.)1.54
AucklandCentral Coast Mariners
63%Czyste konto po przerwie38%
AucklandCentral Coast Mariners
42%Bez gola po przerwie46%
AucklandCentral Coast Mariners

Auckland - wyniki drugich połów

42% W42% R17% P
40
Punkty do przerwy
23
Gole do przerwy
+8
Bilans bramek (1. poł.)
40
Punkty 2. połowa
+6
Bilans bramek (2. poł.)
1.67
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia110%

Prowadzi do przerwy w 42% meczów, a wygrywa 46%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie-0.2

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Central Coast Mariners - wyniki drugich połów

33% W38% R29% P
27
Punkty do przerwy
17
Gole do przerwy
-1
Bilans bramek (1. poł.)
33
Punkty 2. połowa
-3
Bilans bramek (2. poł.)
1.13
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia138%

Prowadzi do przerwy w 21% meczów, a wygrywa 29%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.1

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Auckland - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.602.20
Gole zdobyte / mecz0.61.0
Gole stracone / mecz1.20.4
Średnia goli w meczu1.81.4
1 gol100%100%
2 gole80%40%
3 gole0%0%
Czyste konto0%60%
Bez gola40%0%
Bilans bramek-3+3
Do przerwy: 0% prowadzi - 60% remis - 40% przegrywa
2. połowa: 60% wygrana - 40% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 60% - Gole do przerwy łącznie: 3
Central Coast Mariners - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz0.801.60
Gole zdobyte / mecz0.41.0
Gole stracone / mecz0.81.4
Średnia goli w meczu1.22.4
1 gol80%100%
2 gole20%80%
3 gole20%40%
Czyste konto40%20%
Bez gola60%20%
Bilans bramek-2-2
Do przerwy: 20% prowadzi - 20% remis - 60% przegrywa
2. połowa: 40% wygrana - 40% remis - 20% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 20% - Gole do przerwy łącznie: 2

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minutkiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Auckland
ZdobyteStracone
8
4
0-15
7
4
16-30
8
7
31-45
6
3
46-60
6
3
61-75
5
5
76-90

Najgroźniejsi w minutach 0-15 (8 goli). Najwięcej tracą w 31-45 (7). Bilans końcówek (76-90): 0.

Central Coast Mariners
ZdobyteStracone
4
8
0-15
5
7
16-30
8
3
31-45
7
8
46-60
2
5
61-75
8
7
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (8 goli). Najwięcej tracą w 0-15 (8). Bilans końcówek (76-90): +1 - wygrywają końcówki.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużynco pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.88
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
1.6 : 1.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
101%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
71%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
+22%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
80%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
1%
Ryzyko 0:0
ok. 1 na 100 meczów
2-3
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Auckland

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.47
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.12
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-9.6 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.06
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.18
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
111%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
80%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.51
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.3
Gole w końcówce
13% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 20% pada w pierwszym kwadransie.
13%

Central Coast Mariners

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.96
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+0.80
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
-3.0 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+0.34
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.46
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
105%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
105%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
-0.61
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
0.0
Gole w końcówce
24% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 12% pada w pierwszym kwadransie.
24%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowyczy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (A-League).

Drużyny na tle ligi

AucklandLigaCentral Coast Mariners
Średnia goli w meczu 2.752.85 3.00
Obie drużyny strzeliły 71%60% 71%
Min. 3 gole (Over 2.5) 63%57% 67%
Czyste konta 29%23% 21%
Gol do przerwy 88%74% 75%
Gol po przerwie 75%80% 83%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

2.85
Średnia goli na mecz
60%
Obie drużyny strzeliły
57%
Min. 3 gole (Over 2.5)
23%
Czyste konta
1.50
Gole gospodarzy / mecz
1.35
Gole gości / mecz
+11%
Przewaga ataku u siebie
+10%
Przewaga defensywy u siebie
+3%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
74%
1 gol
37%
2 gole
14%
3 gole
3%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
80%
1 gol
46%
2 gole
20%
3 gole
9%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. AucklandŻółta kartkaHiroki Sakai
  2. Central Coast MarinersŻółta kartkaJames Kevin Donachie
  3. Central Coast MarinersGolAli AuglahAsysta: Nathaniel Blair
  4. AucklandŻółta kartkaLachlan Ricky Brook
  5. Central Coast MarinersŻółta kartkaStorm James Roux
  6. AucklandZmianaWszedł: Cameron HowiesonZszedł: Louis Verstraete
  7. Central Coast MarinersŻółta kartkaAndrew James Redmayne
  8. Central Coast MarinersŻółta kartkaHarrison Steele

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Auckland 1 - 1 - 0 Central Coast Mariners. Średnia goli 3.50, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Auckland - Central Coast Mariners?

Mecz A-League zakończył się wynikiem Auckland 0:1 Central Coast Mariners. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Auckland - Central Coast Mariners?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Auckland wygrał 1, Central Coast Mariners 0, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,50, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Auckland - Central Coast Mariners?

Auckland strzela średnio 1,67 gola na mecz, a Central Coast Mariners 1,42. Średnia goli w A-League to 2,85, Over 2.5 pada w 57% meczów. BTTS notują w 71% (Auckland) i 71% (Central Coast Mariners) spotkań.

W jakiej formie są Auckland i Central Coast Mariners?

W ostatnich 5 meczach Auckland ma bilans 1-3-1 (1,20 pkt/mecz), a Central Coast Mariners 0-3-2 (0,60 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Auckland - Central Coast Mariners?

Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Auckland - Central Coast Mariners: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.