Austria - 2. LigaGenerali ArenaDane aktualne na 17 października 2026

Austria Wien II - Austria Salzburg: statystyki meczu

Austria Wien II - Austria Salzburg: forma, gole i najważniejsze statystyki

Najważniejsze informacje o meczu

Austria Wien II zagrał z Austria Salzburg w rozgrywkach 2. Liga (Austria). Spotkanie rozegrano 15 sierpnia 2026. Miejscem spotkania jest Generali Arena. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

Aktualna forma

Austria Wien II ma bilans 1-0-1 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.50 pkt/mecz. Austria Salzburg ma w tym samym okresie bilans 2-0-0 oraz 3.00 pkt/mecz. Austria Salzburg ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 3.00 wobec 1.50.

Statystyki bramek

Austria Wien II strzela średnio 0.50 gola i traci 1.50 gola na mecz. Austria Salzburg strzela średnio 3.00 gola i traci 0.50 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.20 gola na spotkanie.

BTTS / Over / Under

BTTS występował w 0% meczów Austria Wien II i w 50% meczów Austria Salzburg. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 50% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 45%, a Over 2.5 wynosi 65%.

xG, strzały i styl

Austria Salzburg ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.56 wobec 1.14. Austria Wien II oddaje średnio 9.0 strzału, a Austria Salzburg 12.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.

Połowy meczu

Austria Wien II prowadzi do przerwy w 50% meczów, a Austria Salzburg w 0%. Austria Wien II zdobywa po przerwie średnio 0.00 gola, a Austria Salzburg 2.50. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 50% i 100% ich spotkań.

Gole według minut

Austria Wien II najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (1 goli). Austria Salzburg najczęściej strzela w przedziale 46-60 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.

Kontekst ligowy

Tło ligowe dla 2. Liga: 3.20 gola na mecz, BTTS 45% i Over 2.5 65%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.65 gola, a goście 1.55. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.

Mecze bezpośrednie

Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-1, średnia goli wynosi 2.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.

Archiwalna analiza przedmeczowa

To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.

Ogólna analiza meczu

Austria Salzburg jest w bardzo mocnej dyspozycji: wygrała 4 z ostatnich 5 spotkań, pozostając niepokonana, i zdobyła w tym okresie 15 bramek przy tylko 4 straconych. Gospodarze mają serię 1 zwycięstwa, 1 remisu i 3 porażek w pięciu meczach, a ich bilans bramkowy z tego okresu wynosi zaledwie 4:12. Na własnym boisku Austria Wien II przegrała dotąd 100% meczów, nie strzeliła gola i traci średnio 3 bramki na spotkanie. Salzburg na wyjazdach wygrywał wszystkie mecze, notuje średnio 2 gole, 7 celnych strzałów oraz zachowuje czyste konto, a przewaga w xG wynosi 1,81 wobec 1,09 gospodarzy. Różnica w skuteczności i organizacji defensywnej wyraźnie wskazuje na zwycięstwo gości.

Zobacz przegląd statystyczny
BTTS - czy obie drużyny strzelą?

Austria Salzburg prezentuje bardzo mocną defensywę: w danych sezonowych nie straciła gola, zachowała czyste konto w 100% spotkań, a jej średnie xG przeciwko wynosi tylko 0,80. Austria Wien II w ostatnich pięciu meczach zdobywała zaledwie 0,8 gola na spotkanie, przy 1,26 xG, więc jej szanse na przełamanie dobrze zorganizowanych gości są ograniczone. Salzburg jest jednocześnie bardzo groźny w ataku, notując 3,0 gola i 1,70 xG na mecz w pięciu ostatnich występach, podczas gdy gospodarze tracili w tym okresie 2,4 gola. BTTS gospodarzy z ostatnich pięciu spotkań wynosi 40%, a liga ma wskaźnik obu strzelających zespołów na poziomie 44%, co dodatkowo wspiera scenariusz, w którym przynajmniej jedna drużyna nie trafi. Najbardziej prawdopodobny jest wariant z gośćmi zdobywającymi gole i Austrią Wien II kończącą mecz bez bramki.

Zobacz statystyki BTTS
Over/Under - analiza liczby goli

Austria Salzburg jest w bardzo dobrej dyspozycji: w pięciu ostatnich meczach strzelała średnio 3,0 gola, a Austria Wien II traciła w tym samym okresie 2,4 bramki na spotkanie. Goście tworzą też jakościowe sytuacje, ze średnim xG 1,70 z ostatnich pięciu występów, podczas gdy xG przeciw gospodarzom wynosi 1,68. Austria Wien II zdobywała tylko 0,8 gola na mecz w ostatnich pięciu kolejkach, lecz Salzburg mimo dobrej obrony tracił średnio 0,8 bramki, co nadal daje gospodarzom realną szansę na wkład w wynik. W 80% ostatnich pięciu spotkań gospodarzy i 60% meczów gości padły co najmniej trzy gole, ale nierówna skuteczność Austrii Wien II obniża pewność dla linii 2,5. Najsilniejszym sygnałem jest over 1,5, ponieważ ofensywa Salzburga powinna w dużej mierze samodzielnie zapewnić minimum dwa trafienia.

Zobacz statystyki Over/Under
HT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec

Austria Salzburg prezentuje wyraźnie lepszą bieżącą formę: wygrała 4 z ostatnich 5 spotkań, zdobywa średnio 3,0 gola i traci tylko 0,8, podczas gdy Austria Wien II przegrała 3 z 5 meczów przy bilansie 0,8 strzelonego oraz 2,4 straconego gola. Goście byli na prowadzeniu do przerwy w 60% tych spotkań i ani razu nie schodzili na przerwę przegrywając, natomiast gospodarze przegrywali po 45 minutach w 40% meczów. Przewaga Salzburga jest widoczna także w kreacji sytuacji: ich średnie xG wynosi 1,81 wobec 1,30 po stronie gospodarzy, a liczba celnych strzałów to 7,0 kontra 5,0. Po przerwie Austria Wien II nie zdobyła gola w ostatnich pięciu występach i traciła średnio 1,6 bramki, zaś Salzburg strzelał wtedy średnio 1,8 gola oraz wygrał drugie połowy w 80% przypadków. Najbardziej spójny scenariusz zakłada więc prowadzenie gości już do przerwy i utrzymanie ich przewagi do końcowego gwizdka.

Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowy

Podział na połowy

3 : 0
1. połowa
0 : 1
2. połowa

Statystyki meczu

33Posiadanie piłki (%)67
Austria Wien IIAustria Salzburg
8Strzały12
Austria Wien IIAustria Salzburg
3Strzały celne4
Austria Wien IIAustria Salzburg
1xG1.56
Austria Wien IIAustria Salzburg
4Rzuty rożne4
Austria Wien IIAustria Salzburg
39Groźne ataki71
Austria Wien IIAustria Salzburg
8Faule12
Austria Wien IIAustria Salzburg
3Kartki4
Austria Wien IIAustria Salzburg

Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?

To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.

Austria Wien IIAustria Salzburg
0.5Gole zdobyte / mecz3
Austria Wien IIAustria Salzburg
1.5Gole stracone / mecz0.5
Austria Wien IIAustria Salzburg
40%Średnie posiadanie52%
Austria Wien IIAustria Salzburg
3.5Strzały celne / mecz6
Austria Wien IIAustria Salzburg
Austria Wien IIAustria Salzburg

Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?

Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.

9Strzały na mecz12
Austria Wien IIAustria Salzburg
3.5Strzały celne6
Austria Wien IIAustria Salzburg
5.6%Skuteczność strzałów25%
Austria Wien IIAustria Salzburg
40%Posiadanie piłki52%
Austria Wien IIAustria Salzburg
1.14xG tworzone1.56
Austria Wien IIAustria Salzburg
1.84xG dopuszczone0.92
Austria Wien IIAustria Salzburg

Jakość strzelania

Austria Wien II: ZbalansowanyAustria Salzburg: Skuteczny w wykończeniu
Austria Wien IIAustria Salzburg
Celność (strzały w światło bramki)39%50%
Jakość sytuacji (xG na strzał)0.130.13
Wykończenie (gole na strzał celny)0.140.50

xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.

* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.

Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?

Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.

Austria Salzburg wypada o 100% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.

1.5 pkt / mecz - Austria Wien II · 3 pkt / mecz - Austria Salzburg

Austria Wien II
LW
Rozkład wyników w sezonie
50% Z0% R50% P
Sezon (Z-R-P)
1-0-1
1.50 pkt / mecz · bilans bramek -2
Ostatnie 5 (Z-R-P)
1-0-1
1.50 pkt / mecz
Bilans u siebie (Z-R-P)
0-0-1
Ostatnie 5 u siebie
0-0-1
L
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 0.5Gole stracone: 1.5xG: 1.14xG rywali: 1.84BTTS: 0%Over 2.5: 50%
Austria Salzburg
WW
5 zwycięstw z rzędu
Rozkład wyników w sezonie
100% Z0% R0% P
Sezon (Z-R-P)
2-0-0
3.00 pkt / mecz · bilans bramek +5
Ostatnie 5 (Z-R-P)
2-0-0
3.00 pkt / mecz
Bilans na wyjeździe (Z-R-P)
1-0-0
Ostatnie 5 na wyjeździe
1-0-0
W
Ostatnie 5 meczów - średnie
Gole zdobyte: 3.0Gole stracone: 0.5xG: 1.56xG rywali: 0.92BTTS: 50%Over 2.5: 50%

Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?

Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.

Austria Salzburg wypada o 500% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.

0.5 gola / mecz - Austria Wien II · 3 gola / mecz - Austria Salzburg

Austria Salzburg wypada o 200% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.

1.5 gola / mecz - Austria Wien II · 0.5 gola / mecz - Austria Salzburg

Profil strzelecki Austria Wien II: niejednoznaczny

Austria Wien II strzela w 50% swoich meczów (1 z 2 meczów), a Austria Salzburg kończy z czystym kontem 50% spotkań (1 z 2 meczów).

Profil strzelecki Austria Salzburg: bardzo mocny

Austria Salzburg strzela w 100% swoich meczów (2 z 2 meczów), a Austria Wien II kończy z czystym kontem 50% spotkań (1 z 2 meczów).

1Gole zdobyte (sezon)6
Austria Wien IIAustria Salzburg
3Gole stracone (sezon)1
Austria Wien IIAustria Salzburg
2Średnia goli w meczu3.5
Austria Wien IIAustria Salzburg
1Gole zdobyte (ost. 5)6
Austria Wien IIAustria Salzburg
3Gole stracone (ost. 5)1
Austria Wien IIAustria Salzburg

Jak często strzelają minimum...

50%1 gol100%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%2 gole100%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%3 gole50%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%4 gole50%
Austria Wien IIAustria Salzburg

Jak często tracą minimum...

50%1 gol50%
Austria Wien IIAustria Salzburg
50%2 gole0%
Austria Wien IIAustria Salzburg
50%3 gole0%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%4 gole0%
Austria Wien IIAustria Salzburg

* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.

Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?

Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.

45%
Średnia ligowa

Wzorce bramkowe

0%BTTS do przerwy50%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%BTTS w obu połowach0%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%Gol w obu połowach50%
Austria Wien IIAustria Salzburg

BTTS a liczba goli

0%Min. 3 gole i BTTS50%
Austria Wien IIAustria Salzburg
50%Min. 3 gole bez BTTS0%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%BTTS - ostatnie 550%
Austria Wien IIAustria Salzburg

Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?

Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.

Cały mecz - porównanie drużyn (Over)

Austria Wien IIAustria Salzburg

1. połowa

100%Min. 1 gol do przerwy50%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%Min. 2 gole do przerwy50%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%Min. 3 gole do przerwy0%
Austria Wien IIAustria Salzburg

2. połowa

50%Min. 1 gol po przerwie100%
Austria Wien IIAustria Salzburg
50%Min. 2 gole po przerwie100%
Austria Wien IIAustria Salzburg
0%Min. 3 gole po przerwie50%
Austria Wien IIAustria Salzburg

Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?

Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.

Austria Wien II wypada o 50% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).

1.5 pkt / mecz - Austria Wien II · 1 pkt / mecz - Austria Salzburg

Austria Wien II - stan meczu do przerwy
50% prowadzi0% remis50% przegrywa
Austria Salzburg - stan meczu do przerwy
0% prowadzi100% remis0% przegrywa

Do przerwy (1. połowa)

1.5Punkty na mecz (1. poł.)1
Austria Wien IIAustria Salzburg
0.5Gole zdobyte (1. poł.)0.5
Austria Wien IIAustria Salzburg
0.5Gole stracone (1. poł.)0.5
Austria Wien IIAustria Salzburg
1Średnia goli w meczu (1. poł.)1
Austria Wien IIAustria Salzburg
50%Czyste konto do przerwy50%
Austria Wien IIAustria Salzburg
50%Bez gola do przerwy50%
Austria Wien IIAustria Salzburg

Po przerwie (2. połowa)

0.5Punkty na mecz (2. poł.)3
Austria Wien IIAustria Salzburg
0Gole zdobyte (2. poł.)2.5
Austria Wien IIAustria Salzburg
1Gole stracone (2. poł.)0
Austria Wien IIAustria Salzburg
1Średnia goli w meczu (2. poł.)2.5
Austria Wien IIAustria Salzburg
50%Czyste konto po przerwie100%
Austria Wien IIAustria Salzburg
100%Bez gola po przerwie0%
Austria Wien IIAustria Salzburg

Austria Wien II - wyniki drugich połów

0% Z50% R50% P
3
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
1
Punkty 2. połowa
-2
Bilans bramek (2. poł.)
1.50
Pkt na mecz do przerwy
Utrzymywanie prowadzenia100%

Prowadzi do przerwy w 50% meczów, a wygrywa 50%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.

Kondycja obrony po przerwie+0.5

Traci po przerwie o 0.5 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.

Austria Salzburg - wyniki drugich połów

100% Z0% R0% P
2
Punkty do przerwy
1
Gole do przerwy
0
Bilans bramek (1. poł.)
6
Punkty 2. połowa
+5
Bilans bramek (2. poł.)
1.00
Pkt na mecz do przerwy
Kondycja obrony po przerwie-0.5

Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.

Austria Wien II - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.500.50
Gole zdobyte / mecz0.50.0
Gole stracone / mecz0.51.0
Średnia goli w meczu1.01.0
1 gol100%50%
2 gole0%50%
3 gole0%0%
Czyste konto50%50%
Bez gola50%100%
Bilans bramek0-2
Do przerwy: 50% prowadzi - 0% remis - 50% przegrywa
2. połowa: 0% wygrana - 50% remis - 50% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 0% - Gole do przerwy łącznie: 1
Austria Salzburg - ostatnie 5 meczów w połowach
1. połowa2. połowa
Punkty na mecz1.003.00
Gole zdobyte / mecz0.52.5
Gole stracone / mecz0.50.0
Średnia goli w meczu1.02.5
1 gol50%100%
2 gole50%100%
3 gole0%50%
Czyste konto50%100%
Bez gola50%0%
Bilans bramek0+5
Do przerwy: 0% prowadzi - 100% remis - 0% przegrywa
2. połowa: 100% wygrana - 0% remis - 0% porażka
BTTS do przerwy (ost. 5): 50% - Gole do przerwy łącznie: 1

* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.

Gole według minut— kiedy padają bramki?

W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.

Austria Wien II
ZdobyteStracone
0
0
0-15
0
1
16-30
1
0
31-45
0
0
46-60
0
1
61-75
0
1
76-90

Najgroźniejsi w minutach 31-45 (1 gol). Najwięcej tracą w 16-30 (1). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.

Austria Salzburg
ZdobyteStracone
0
1
0-15
0
0
16-30
1
0
31-45
3
0
46-60
2
0
61-75
0
0
76-90

Najgroźniejsi w minutach 46-60 (3 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): 0.

* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.

Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?

Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.

Profil tego meczu

2.75
Szacowana liczba goli
atak vs obrona rywala
0.5 : 2.3
Szacowany rozkład goli
gospodarz : gość
86%
Tempo na tle ligi
100% = średnia ligowa
25%
Obie drużyny strzeliły (BTTS)
średnia z sezonów obu ekip
-27%
Efekt derby
gole w H2H vs typowe mecze
50%
Szacunek BTTS
z częstości strzelania obu ekip
0%
Ryzyko 0:0
praktycznie zerowe
0-1
Najczęstszy przedział goli
atak vs obrona obu stron

Austria Wien II

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
-0.70
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
-0.30
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+2.4 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
-0.64
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.34
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
30%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
97%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
-0.5
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

Austria Salzburg

Bilans xG netto
Różnica między jakością sytuacji tworzonych i dopuszczanych przez drużynę na mecz.
+0.64
Wyniki względem xG
Różnica między rzeczywistym bilansem bramek a bilansem wynikającym z xG.
+1.86
Punkty względem bilansu bramek
Porównanie zdobytych punktów z liczbą punktów wynikającą z bilansu bramek drużyny.
+0.2 pkt
Skuteczność w wykończeniu
Czy drużyna wykorzystuje sytuacje? Plus oznacza więcej goli niż wynika z jakości okazji.
+1.44
Skuteczność obrony
Czy obrona lub bramkarz ratują drużynę? Plus oznacza mniej straconych goli niż sugerują dopuszczone sytuacje.
+0.42
Atak na tle ligi
Ile strzela w porównaniu ze średnią ligi w tej roli. 120% oznacza 20% powyżej średniej.
194%
Obrona na tle ligi
Ile traci w porównaniu ze średnią ligi. 80% oznacza o 20% mniej straconych goli.
30%
Trend formy
Porównuje punkty z ostatnich 5 meczów ze średnią całego sezonu.
0.00
Mocniejsza druga połowa?
O ile więcej goli drużyna strzela po przerwie niż przed nią.
+2.0
Gole w końcówce
0% goli drużyny pada w minutach 76-90. Dla porównania: 0% pada w pierwszym kwadransie.
0%

* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.

Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?

Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (2. Liga).

Drużyny na tle ligi

Austria Wien IILigaAustria Salzburg
Średnia goli w meczu▼ 2.003.20▲ 3.50
Obie drużyny strzeliły▼ 0%45%▲ 50%
Min. 3 gole (Over 2.5)▼ 50%65%▼ 50%
Czyste konta▲ 50%28%▲ 50%
Gol do przerwy▲ 100%90%▼ 50%
Gol po przerwie▼ 50%85%▲ 100%

^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.

3.20
Średnia goli na mecz
45%
Obie drużyny strzeliły
65%
Min. 3 gole (Over 2.5)
28%
Czyste konta
1.65
Gole gospodarzy / mecz
1.55
Gole gości / mecz
+6%
Przewaga ataku u siebie
+6%
Przewaga defensywy u siebie
+-10%
Łączna przewaga gospodarza
Gole w 1. połowie (cała liga)
90%
1 gol
45%
2 gole
15%
3 gole
10%
4 gole
Gole w 2. połowie (cała liga)
85%
1 gol
55%
2 gole
15%
3 gole
5%
4 gole

Składy i zdarzenia zawodników

Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.

Oś wydarzeń meczu

Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.

  1. Austria Wien IIGolValentin Toifl
  2. Austria Wien IIGolMarijan ÖsterreicherAsysta: Marco Hausjell
  3. Austria Wien IIŻółta kartkaMarcel Markus Moswitzer
  4. Austria SalzburgZmianaWszedł: San-Luca SpitaliZszedł: Tobias Rohrmoser
  5. Austria SalzburgGolMohammad MahmoudAsysta: Tamar Crnkic
  6. Austria SalzburgŻółta kartkaMohammad Mahmoud
  7. Austria SalzburgŻółta kartkaSan-Luca Spitali
  8. Austria Wien IIZmianaWszedł: Illia MenshykovZszedł: Marco Hausjell
  9. Austria SalzburgZmianaWszedł: Nico Lukasser-WeitlanerZszedł: Christoph Gruber
  10. Austria Wien IIZmianaWszedł: Florian HofmannZszedł: Marijan Österreicher
  11. Austria SalzburgŻółta kartkaRaphael Hofer
  12. Austria Wien IIŻółta kartkaStefan Blazevic
  13. Austria Wien IIŻółta kartkaMarco Brandt
  14. Austria SalzburgŻółta kartkaRaphael Hofer

Sędzia i trenerzy

Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.

Mecze bezpośrednie

Ostatnie spotkania (2): Austria Wien II 0 - 1 - 1 Austria Salzburg. Średnia goli 2.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.

FK Austria Wien II
1 : 1
SV Austria Salzburg
SV Austria Salzburg
2 : 0
FK Austria Wien II

Najczęstsze pytania

Jaki był wynik meczu Austria Wien II - Austria Salzburg?

Mecz 2. Liga zakończył się wynikiem Austria Wien II 3:1 Austria Salzburg. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.

Jak wyglądają mecze bezpośrednie Austria Wien II - Austria Salzburg?

W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Austria Wien II wygrał 0, Austria Salzburg 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 2,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.

Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Austria Wien II - Austria Salzburg?

Austria Wien II strzela średnio 0,50 gola na mecz, a Austria Salzburg 3,00. Średnia goli w 2. Liga to 3,20, Over 2.5 pada w 65% meczów. BTTS notują w 0% (Austria Wien II) i 50% (Austria Salzburg) spotkań.

W jakiej formie są Austria Wien II i Austria Salzburg?

W ostatnich 5 meczach Austria Wien II ma bilans 1-0-1 (1,50 pkt/mecz), a Austria Salzburg 2-0-0 (3,00 pkt/mecz).

Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Austria Wien II - Austria Salzburg?

Statystyczne tło meczu Austria Wien II - Austria Salzburg — forma, mecze bezpośrednie, gole, BTTS i Over/Under — jest na tej stronie. Typ z pełnym uzasadnieniem i oceną wartości czeka w aplikacji NoFluffPicks.