Bani Yas - Hatta: statystyki meczu
Bani Yas - Hatta: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Bani Yas zagrał z Hatta w rozgrywkach Arabian Gulf League (Zjednoczone Emiraty Arabskie). Spotkanie rozegrano 5 września 2026. Miejscem spotkania jest Bani Yas Stadium. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.
Aktualna forma
Bani Yas ma bilans 0-0-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 0.00 pkt/mecz. Hatta ma w tym samym okresie bilans 0-0-3 oraz 0.00 pkt/mecz. tempo punktowania w sezonie jest bardzo zbliżone po obu stronach.
Statystyki bramek
Bani Yas strzela średnio 1.67 gola i traci 3.00 gola na mecz. Hatta strzela średnio 1.00 gola i traci 3.00 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.65 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 100% meczów Bani Yas i w 33% meczów Hatta. Over 2.5 padał odpowiednio w 100% i 67% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 52%, a Over 2.5 wynosi 65%.
xG, strzały i styl
Bani Yas ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.33 wobec 1.00. Bani Yas oddaje średnio 11.7 strzału, a Hatta 6.7. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Bani Yas prowadzi do przerwy w 33% meczów, a Hatta w 0%. Bani Yas zdobywa po przerwie średnio 0.67 gola, a Hatta 0.00. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 100% ich spotkań.
Gole według minut
Bani Yas najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (2 goli). Hatta najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Arabian Gulf League: 3.65 gola na mecz, BTTS 52% i Over 2.5 65%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.83 gola, a goście 1.83. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Brak wystarczającej historii bezpośrednich meczów w bazie, dlatego H2H nie jest traktowane jako główny sygnał statystyczny.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Obie drużyny przegrały wszystkie dotychczasowe mecze w swoich warunkach, lecz Hatta prezentuje wyraźnie lepszą bieżącą formę: wygrała 2 z ostatnich 5 spotkań, podczas gdy Bani Yas zdobyło tylko 1 punkt w pięciu kolejkach. Goście są też skuteczniejsi na wyjazdach, strzelając średnio 3 gole na mecz przy konwersji strzałów 33%, wobec 2 goli i 15% gospodarzy. Bani Yas ma poważny problem w obronie, ponieważ u siebie traci średnio 3,5 gola, a jakość sytuacji dopuszczanych przez ten zespół wynosi aż 2,34 xG. Defensywa Hatty również nie daje gwarancji, ze średnią 4 straconych bramek na wyjeździe i bez czystego konta, dlatego gospodarze powinni stworzyć okazje. Minimalnie więcej argumentów po stronie gości daje jednak lepsza skuteczność, wyższe posiadanie piłki 49% do 40% oraz korzystniejszy bilans ostatnich pięciu meczów.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Typ na BTTS: tak wspiera przede wszystkim bieżąca forma Bani Yas, które w ostatnich 5 meczach zdobywało średnio 1,6 gola, traciło 3,0 i notowało oba zespoły z golem w 100% spotkań. Hatta również ma potencjał ofensywny: w tym samym okresie strzelało średnio 1,8 gola, a jego średnie xG wynosiło 1,68 wobec 1,11 po stronie gospodarzy. Obrony obu ekip są wyraźnie podatne na straty, ponieważ Bani Yas dopuściło do 1,88 xG rywali na mecz, a Hatta do 1,76, przy 15 i 10 straconych golach w ostatnich pięciu występach. Sygnałem ostrzegawczym jest sezonowa niemoc Bani Yas, które średnio nie strzelało gola i nie zdobyło bramki w 100% meczów, dlatego przewaga dla BTTS nie jest zdecydowana. Mimo tego Hatta nie zachowało czystego konta w sezonie, a połączenie jego słabej defensywy z wyraźną poprawą ataku gospodarzy lekko faworyzuje gole obu drużyn.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Ostatnie pięć spotkań Bani Yas przyniosło średnio 4,6 gola, ponieważ zespół zdobywał 1,6 bramki, ale tracił aż 3,0. Mecze Hatty były również otwarte, ze średnią 3,8 gola w tym okresie, a rywal strzelał jej średnio 2,0 razy na mecz. Linia 2,5 została przekroczona w 100% z pięciu ostatnich meczów Bani Yas i w 80% spotkań Hatty, przy średniej ligowej wynoszącej wysokie 3,57 gola. Hatta tworzy sytuacje o wartości 1,68 xG, a Bani Yas dopuszcza przeciwników do 1,88 xG, dlatego goście powinni istotnie napędzać wynik. Over 1,5 jest najsilniejszym wyborem, gdyż oba zespoły miały powyżej 1,5 gola w każdym dotychczasowym meczu sezonu, a ich bieżące profile defensywne wyraźnie ograniczają szansę na niski rezultat.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Hatta ma wyraźniejszy potencjał ofensywny: tworzy średnio 1,48 xG wobec 0,76 Bani Yas, oddaje 5 celnych strzałów na mecz przy zaledwie 1 gospodarzy i zdobywa średnio 3 gole. Bani Yas przegrało oba dotychczasowe mecze, nie strzeliło gola i traciło średnio 2,5 bramki, a Hatta również poniosła porażkę, lecz zdobyła 3 gole. W ostatnich pięciu spotkaniach gospodarze przegrywali do przerwy w 60% przypadków i tracili przed pauzą średnio 1,8 gola, podczas gdy goście prowadzili po 45 minutach w 40% meczów. Hatta strzelała średnio 1,2 gola w pierwszej połowie w tej serii, a Bani Yas ma ujemny bilans pierwszych połów wynoszący -4. Po zmianie stron obie ekipy nadal często dopuszczają do gola, ale słaba skuteczność Bani Yas — 0,6 bramki na mecz w drugich połowach ostatnich pięciu występów — przemawia za utrzymaniem przewagi gości do końca.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Bani Yas | Hatta | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 37% | 35% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.11 | 0.15 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.39 | 0.43 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Bani Yas wypada o 67% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.67 gola / mecz - Bani Yas · 1 gola / mecz - Hatta
Bani Yas strzela w 100% swoich meczów (3 z 3 meczów), a Hatta kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 3 meczów).
Hatta strzela w 33% swoich meczów (1 z 3 meczów), a Bani Yas kończy z czystym kontem 0% spotkań (0 z 3 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Bani Yas
Over / Under - Hatta
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Bani Yas wypada o 303% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1.33 pkt / mecz - Bani Yas · 0.33 pkt / mecz - Hatta
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Bani Yas - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 33% meczów, a wygrywa 0%. Zdarza się gubić prowadzenie po przerwie.
Traci po przerwie o 1.0 gola na mecz więcej niż przed nią - defensywa siada w drugiej połowie.
Hatta - wyniki drugich połów
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.33 | 0.33 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 0.7 |
| Gole stracone / mecz | 1.0 | 2.0 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 2.7 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 67% | 67% |
| 3 gole | 33% | 67% |
| Czyste konto | 0% | 0% |
| Bez gola | 33% | 67% |
| Bilans bramek | 0 | -4 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.33 | 0.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.0 | 0.0 |
| Gole stracone / mecz | 2.0 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 3.0 | 1.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 67% | 0% |
| 3 gole | 33% | 0% |
| Czyste konto | 0% | 0% |
| Bez gola | 67% | 100% |
| Bilans bramek | -3 | -3 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (2 gole). Najwięcej tracą w 76-90 (4). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (2 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (2). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Bani Yas
Hatta
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Arabian Gulf League).
Drużyny na tle ligi
| Bani Yas | Liga | Hatta | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 4.67 | 3.65 | ▲ 4.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 100% | 52% | ▼ 33% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 100% | 65% | ▲ 67% |
| Czyste konta | ▼ 0% | 24% | ▼ 0% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 78% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 91% | ▲ 100% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Rezerwowi
Goście
Pierwszy skład
Rezerwowi
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Bani Yas - Hatta?
Mecz Arabian Gulf League zakończył się wynikiem Bani Yas 0:1 Hatta. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Bani Yas - Hatta?
Bani Yas strzela średnio 1,67 gola na mecz, a Hatta 1,00. Średnia goli w Arabian Gulf League to 3,65, Over 2.5 pada w 65% meczów. BTTS notują w 100% (Bani Yas) i 33% (Hatta) spotkań.
W jakiej formie są Bani Yas i Hatta?
W ostatnich 5 meczach Bani Yas ma bilans 0-0-3 (0,00 pkt/mecz), a Hatta 0-0-3 (0,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Bani Yas - Hatta?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Bani Yas - Hatta: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


