Berkhamsted - Hanwell Town: statystyki meczu
Berkhamsted - Hanwell Town: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Berkhamsted zagrał z Hanwell Town w rozgrywkach Southern League Premier South (Anglia). Spotkanie rozegrano 31 sierpnia 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.
Aktualna forma
Berkhamsted ma bilans 2-0-3 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.20 pkt/mecz. Hanwell Town ma w tym samym okresie bilans 1-2-2 oraz 1.00 pkt/mecz. Berkhamsted ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 1.20 wobec 1.00.
Statystyki bramek
Berkhamsted strzela średnio 1.60 gola i traci 2.00 gola na mecz. Hanwell Town strzela średnio 0.80 gola i traci 1.20 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 3.11 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 80% meczów Berkhamsted i w 40% meczów Hanwell Town. Over 2.5 padał odpowiednio w 80% i 40% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 56%, a Over 2.5 wynosi 56%.
xG, strzały i styl
Hanwell Town ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.35 wobec 1.29. Berkhamsted oddaje średnio 5.2 strzału, a Hanwell Town 7.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Berkhamsted prowadzi do przerwy w 20% meczów, a Hanwell Town w 0%. Berkhamsted zdobywa po przerwie średnio 1.00 gola, a Hanwell Town 0.40. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 60% ich spotkań.
Gole według minut
Berkhamsted najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (3 goli). Hanwell Town najczęściej strzela w przedziale 46-60 (2 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla Southern League Premier South: 3.11 gola na mecz, BTTS 56% i Over 2.5 56%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.73 gola, a goście 1.38. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-1-1, średnia goli wynosi 3.50, a BTTS pojawił się w 100% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Berkhamsted ma słabszy bilans ostatnich pięciu spotkań, z tylko 1 zwycięstwem i 4 porażkami, ale na własnym boisku zdobywa średnio 2 gole na mecz. Hanwell Town prezentuje stabilniejszą bieżącą formę, ponieważ w pięciu ostatnich meczach wywalczył 8 punktów przy 3 punktach Berkhamsted, jednak na wyjazdach nie odniósł jeszcze zwycięstwa. Gospodarze tworzą u siebie sytuacje warte średnio 1,48 xG i notują 7,5 celnego strzału na mecz, co może wykorzystać przeciw drużynie gości tracącej na wyjazdach 1,5 gola na spotkanie. Hanwell Town strzela poza własnym stadionem tylko średnio 1 gola, a w 50% takich meczów nie zdobywa bramki. Defensywa Berkhamsted również nie daje pełnej pewności, bo dopuszcza rywali do 1,53 xG, dlatego remis pozostaje realny, lecz przewaga ofensywna gospodarzy na swoim boisku lekko przemawia za wynikiem 1.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Sygnał za bramkami obu stron wzmacnia bieżąca forma Berkhamsted: w ostatnich 5 meczach zespół trafiał średnio 1,4 raza, ale tracił aż 2,2 gola, a BTTS wystąpił w 80% spotkań. Hanwell Town również wygląda wystarczająco solidnie w ofensywie, zdobywając średnio 1,2 bramki w pięciu ostatnich występach przy xG na poziomie 0,94. Gospodarze mają jednak podstawy, by odpowiedzieć, ponieważ ich średnie xG wynosi 1,44, a rywale tracą sezonowo 1,5 gola na mecz. Sezonowe wskaźniki BTTS obu drużyn wynoszą po 50%, więc nie jest to typ bez ryzyka, lecz ostatnie wyniki przesuwają przewagę na scenariusz, w którym każda strona zdobędzie co najmniej jedną bramkę.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Prognoza 2,45 gola wskazuje na mecz z realną szansą na 2–3 bramki, ale bez wyraźnych podstaw do oczekiwania czterech trafień. Berkhamsted zdobywa u siebie średnio 1,0 gola i traci tylko 0,5, choć jego ostatnie pięć spotkań było bardziej otwarte: 1,4 zdobytej oraz 2,2 straconej bramki na mecz. Hanwell Town strzela średnio 1,0 gola na wyjazdach, a w pięciu ostatnich meczach jego xG wynosi jedynie 0,94, co ogranicza potencjał gości na bardzo wysoki wynik. Gospodarze tworzą u siebie sytuacje warte 1,44 xG, lecz Hanwell w ostatnich pięciu występach dopuszczał rywali do zaledwie 0,52 xG. Najsilniejszym wyborem jest under 3,5, ponieważ Berkhamsted nie miał żadnego meczu powyżej 3,5 gola w dostępnej próbce sezonowej, a przewidywany łączny dorobek pozostaje wyraźnie poniżej czterech bramek.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Najsilniejszym sygnałem jest remis do przerwy, ponieważ Hanwell Town remisował po 45 minutach w każdym z ostatnich 5 spotkań, a w danych sezonowych oba zespoły mają po 100% remisów do przerwy. Berkhamsted w ostatnich pięciu meczach zdobywał przed przerwą tylko 0,4 gola i tracił 1,0, podczas gdy goście notowali bilans 0,6 strzelonego oraz 0,6 straconego gola. Po zmianie stron przewaga przechodzi na Hanwell: w ostatnich 5 meczach zdobywał średnio 0,6 gola, tracił zaledwie 0,4 i wygrywał drugie połowy w 40% przypadków, wobec 20% gospodarzy. Aktualna forma całych spotkań również sprzyja gościom, którzy uzyskali średnio 1,6 punktu na mecz i przegrali 20% z ostatnich 5 występów, gdy Berkhamsted zdobywał 0,6 punktu i poniósł 80% porażek. Scenariusz remisu do przerwy oraz zwycięstwa Hanwell Town po meczu jest więc najbardziej prawdopodobny.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Berkhamsted | Hanwell Town | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 62% | 20% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.25 | 0.19 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.50 | 0.57 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Berkhamsted wypada o 20% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1.2 pkt / mecz - Berkhamsted · 1 pkt / mecz - Hanwell Town
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Berkhamsted wypada o 100% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1.6 gola / mecz - Berkhamsted · 0.8 gola / mecz - Hanwell Town
Hanwell Town wypada o 67% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
2 gola / mecz - Berkhamsted · 1.2 gola / mecz - Hanwell Town
Berkhamsted strzela w 100% swoich meczów (5 z 5 meczów), a Hanwell Town kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).
Hanwell Town strzela w 40% swoich meczów (2 z 5 meczów), a Berkhamsted kończy z czystym kontem 20% spotkań (1 z 5 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Berkhamsted
Over / Under - Hanwell Town
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Berkhamsted wypada o 25% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1 pkt / mecz - Berkhamsted · 0.8 pkt / mecz - Hanwell Town
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Berkhamsted - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 20% meczów, a wygrywa 40%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Hanwell Town - wyniki drugich połów
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 1.40 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.6 | 1.0 |
| Gole stracone / mecz | 1.0 | 1.0 |
| Średnia goli w meczu | 1.6 | 2.0 |
| 1 gol | 100% | 100% |
| 2 gole | 60% | 40% |
| 3 gole | 0% | 40% |
| Czyste konto | 20% | 40% |
| Bez gola | 40% | 20% |
| Bilans bramek | -2 | 0 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 0.80 | 1.20 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.4 | 0.4 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 0.4 |
| Średnia goli w meczu | 1.2 | 0.8 |
| 1 gol | 60% | 60% |
| 2 gole | 60% | 20% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 40% | 60% |
| Bez gola | 60% | 60% |
| Bilans bramek | -2 | 0 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (3 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (2). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 46-60 (2 gole). Najwięcej tracą w 31-45 (4). Bilans końcówek (76-90): -1 - końcówki to ich słabość.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Berkhamsted
Hanwell Town
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (Southern League Premier South).
Drużyny na tle ligi
| Berkhamsted | Liga | Hanwell Town | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▲ 3.60 | 3.11 | ▼ 2.00 |
| Obie drużyny strzeliły | ▲ 80% | 56% | ▼ 40% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▲ 80% | 56% | ▼ 40% |
| Czyste konta | ▼ 20% | 25% | ▼ 20% |
| Gol do przerwy | ▲ 100% | 76% | ▼ 60% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 80% | ▼ 60% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pozostali odnotowani zawodnicy
Goście
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
- BerkhamstedGolRyan Blake
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Berkhamsted 0 - 1 - 1 Hanwell Town. Średnia goli 3.50, obie drużyny strzeliły w 100% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Berkhamsted - Hanwell Town?
Mecz Southern League Premier South zakończył się wynikiem Berkhamsted 1:0 Hanwell Town. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Berkhamsted - Hanwell Town?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Berkhamsted wygrał 0, Hanwell Town 1, a 1 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 3,50, a obie drużyny strzelały w 100% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Berkhamsted - Hanwell Town?
Berkhamsted strzela średnio 1,60 gola na mecz, a Hanwell Town 0,80. Średnia goli w Southern League Premier South to 3,11, Over 2.5 pada w 56% meczów. BTTS notują w 80% (Berkhamsted) i 40% (Hanwell Town) spotkań.
W jakiej formie są Berkhamsted i Hanwell Town?
W ostatnich 5 meczach Berkhamsted ma bilans 2-0-3 (1,20 pkt/mecz), a Hanwell Town 1-2-2 (1,00 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Berkhamsted - Hanwell Town?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Berkhamsted - Hanwell Town: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


