Blaublitz Akita - Omiya Ardija: statystyki meczu
Blaublitz Akita - Omiya Ardija: forma, gole i najważniejsze statystyki
Najważniejsze informacje o meczu
Blaublitz Akita zagrał z Omiya Ardija w rozgrywkach J2 League (Japonia). Spotkanie rozegrano 6 września 2026. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.
Aktualna forma
Blaublitz Akita ma bilans 1-1-2 w ostatnich pięciu meczach i średnio 1.00 pkt/mecz. Omiya Ardija ma w tym samym okresie bilans 3-1-0 oraz 2.50 pkt/mecz. Omiya Ardija ma wyższe tempo punktowania w sezonie: 2.50 wobec 1.00.
Statystyki bramek
Blaublitz Akita strzela średnio 1.00 gola i traci 1.50 gola na mecz. Omiya Ardija strzela średnio 2.50 gola i traci 1.25 gola na mecz. Średnia ligowa wynosi 2.74 gola na spotkanie.
BTTS / Over / Under
BTTS występował w 25% meczów Blaublitz Akita i w 75% meczów Omiya Ardija. Over 2.5 padał odpowiednio w 50% i 75% ich spotkań. W lidze BTTS wynosi 46%, a Over 2.5 wynosi 52%.
xG, strzały i styl
Omiya Ardija ma wyższe xG tworzone na mecz: 1.75 wobec 1.39. Blaublitz Akita oddaje średnio 10.5 strzału, a Omiya Ardija 15.0. Posiadanie piłki jest statystyką sezonową drużyn, a nie przewidywanym posiadaniem w nadchodzącym meczu.
Połowy meczu
Blaublitz Akita prowadzi do przerwy w 25% meczów, a Omiya Ardija w 75%. Blaublitz Akita zdobywa po przerwie średnio 0.50 gola, a Omiya Ardija 1.25. Over 0.5 w drugiej połowie występował odpowiednio w 100% i 75% ich spotkań.
Gole według minut
Blaublitz Akita najczęściej strzela w przedziale 31-45+ (2 goli). Omiya Ardija najczęściej strzela w przedziale 0-15 (3 goli). Te rozkłady są opisem historycznych minut bramek, nie przewidywaniem minuty gola w nadchodzącym meczu.
Kontekst ligowy
Tło ligowe dla J2 League: 2.74 gola na mecz, BTTS 46% i Over 2.5 52%. Średnio gospodarze zdobywają w tej lidze 1.57 gola, a goście 1.17. Przewaga gospodarza w modelu ligowym jest opisana jako kontekst rozgrywek, a nie jako typ na ten mecz.
Mecze bezpośrednie
Przed tym spotkaniem drużyny rozegrały 2 ostatnich meczów bezpośrednich dostępnych w bazie. Bilans dla gospodarza tej strony to 0-0-2, średnia goli wynosi 4.00, a BTTS pojawił się w 50% tych spotkań.
Archiwalna analiza przedmeczowa
To zapis analizy przygotowanej przed rozpoczęciem spotkania. Poniższe wnioski opierają się wyłącznie na danych dostępnych przed pierwszym gwizdkiem i nie uwzględniają końcowego wyniku ani statystyk pomeczowych.
Ogólna analiza meczu
Omiya Ardija zajmuje 1. miejsce w tabeli i pozostaje niepokonana po 4 kolejkach, wygrywając 3 spotkania, podczas gdy Blaublitz Akita ma tylko 1 zwycięstwo oraz 2 porażki. Goście są w znakomitym rytmie: w ostatnich pięciu meczach odnieśli 4 wygrane i remis, zdobywając 12 bramek, a gospodarze w tym samym okresie stracili aż 10 goli i przegrali 3 razy. Na wyjazdach Omiya zdobywa średnio 3,5 gola na mecz, oddaje 13 strzałów i 5 celnych, przy skuteczności 27%, wyraźnie przewyższając Akitę z 1,5 gola, 8,5 strzału i 3,5 strzału celnego u siebie. Defensywa gospodarzy dopuszcza rywali do xG na poziomie 2,26 oraz traci średnio 2 gole w domu, co dobrze pasuje do ofensywnego potencjału lidera z xG 1,51 na wyjazdach. Akita nie zdobyła bramki w 50% domowych spotkań, dlatego przewaga jakości, formy i regularności Omiya wskazuje na wygraną gości.
Zobacz przegląd statystycznyBTTS - czy obie drużyny strzelą?
Omiya Ardija ma wyjątkowo mocny sygnał bramkowy: zdobywa średnio 3,5 gola, a w ostatnich pięciu spotkaniach 2,4, przy BTTS na poziomie 100% w sezonie. Blaublitz Akita tracił w pięciu ostatnich meczach średnio 2,0 gola, a jego xG stracone wynosiło 2,04, co wyraźnie sprzyja co najmniej jednej bramce gości. Gospodarze tworzą jednak solidne okazje, ze średnim xG 1,98 w sezonie i 6,0 celnymi strzałami na mecz, podczas gdy Omiya nie zachowała ani jednego czystego konta. Akita ma wprawdzie tylko 40% BTTS w ostatnich pięciu meczach i 50% czystych kont w całym sezonie, dlatego przewaga scenariusza z golami obu drużyn nie jest przytłaczająca. Lepsza forma Omiya, seria czterech zwycięstw i remis oraz połączenie jej ofensywy z podatnością defensywy obu stron przemawiają za BTTS: tak.
Zobacz statystyki BTTSOver/Under - analiza liczby goli
Omiya Ardija jest w bardzo mocnej dyspozycji ofensywnej: w ostatnich 5 meczach zdobywała średnio 2,4 gola, a Blaublitz Akita w tym samym okresie traciła 2,0 gola na spotkanie. Gospodarze mają niższy potencjał bramkowy, lecz tworzą średnio 1,98 xG u siebie, podczas gdy Omiya dopuszcza rywali do 1,66 xG. Mecze Omiya przekraczały 1,5 gola w 100% dotychczasowych występów, a w każdym z nich obie drużyny strzelały przynajmniej raz. Dodatkowo oba zespoły mają po 60% spotkań z co najmniej 3 golami w ostatnich 5 meczach, przy średnich 3,0 gola dla Akity i 3,4 dla Omiya. Najbezpieczniejszą przewagę daje więc over 1,5, ponieważ dane o ofensywie gości i słabszej ostatnio obronie gospodarzy wyraźnie ograniczają scenariusz najwyżej jednobramkowy.
Zobacz statystyki Over/UnderHT/FT - scenariusz do przerwy i na koniec
Omiya Ardija ma zdecydowanie lepszą bieżącą formę: w ostatnich pięciu meczach zdobywała średnio 2,4 gola, traciła 1,0 i wygrała 80% spotkań, podczas gdy Blaublitz Akita strzelał 1,0 gola, tracił 2,0 oraz przegrał 60% meczów. Goście bardzo mocno zaczynają spotkania, prowadząc do przerwy w 80% ostatnich pięciu występów i zdobywając przed przerwą średnio 1,2 gola; gospodarze przegrywali w tym momencie w 60% meczów, przy zaledwie 0,4 strzelonego gola. Również dane sezonowe premiują Omiya, które wygrało wszystkie dotychczasowe mecze, zdobywa średnio 3,5 gola i ma 3,0 punktu na spotkanie, wobec 1,5 gola oraz 2,0 punktów Akity. Po przerwie przewaga gości powinna się utrzymać, bo w ostatnich pięciu meczach strzelali wtedy 1,2 gola na mecz, a Akita traciła w drugich połowach średnio 1,0 bramkę. Gospodarze tworzą wprawdzie więcej sytuacji, ze średnim xG 1,98 wobec 1,51 rywala, lecz Omiya wykorzystuje okazje znacznie skuteczniej: 27% strzałów zamienia na gole, a Akita tylko 9%, co wspiera scenariusz prowadzenia i wygranej gości.
Zobacz statystyki pierwszej i drugiej połowyPodział na połowy
Statystyki meczu
Profil przedmeczowy— co mówią dane sezonowe obu drużyn?
To profil zespołów oparty na danych sezonowych i formie. Statystyki przebiegu konkretnego meczu pokazujemy dopiero po jego rozegraniu.
Statystyki drużyn— kto gra skuteczniej?
Porównanie ofensywy i defensywy obu zespołów w bieżącym sezonie.
Jakość strzelania
| Blaublitz Akita | Omiya Ardija | |
|---|---|---|
| Celność (strzały w światło bramki) | 36% | 37% |
| Jakość sytuacji (xG na strzał) | 0.13 | 0.12 |
| Wykończenie (gole na strzał celny) | 0.27 | 0.45 |
xG na strzał około 0.08 to zwykle strzały z dystansu, 0.15+ to najczęściej sytuacje z pola karnego. Etykieta stylu wynika z posiadania, liczby strzałów i skuteczności.
* xG (gole oczekiwane) mówi, ile bramek drużyna powinna strzelić ze swoich sytuacji. Jeśli strzela więcej niż xG, wykańcza akcje ponadprzeciętnie; jeśli mniej, marnuje okazje.
Forma drużyn— kto jest w lepszej dyspozycji?
Ostatnie pięć meczów i bilans sezonu, łącznie oraz z podziałem na mecze u siebie i na wyjeździe.
Omiya Ardija wypada o 150% lepiej pod względem: formy z ostatnich 5 meczów.
1 pkt / mecz - Blaublitz Akita · 2.5 pkt / mecz - Omiya Ardija
Gole— jak obie drużyny strzelają i tracą?
Ile bramek drużyny zdobywają i tracą, oraz jak często utrzymują czyste konto lub nie strzelają.
Omiya Ardija wypada o 150% lepiej pod względem: goli zdobywanych na mecz.
1 gola / mecz - Blaublitz Akita · 2.5 gola / mecz - Omiya Ardija
Omiya Ardija wypada o 20% lepiej pod względem: goli traconych na mecz.
1.5 gola / mecz - Blaublitz Akita · 1.25 gola / mecz - Omiya Ardija
Blaublitz Akita strzela w 50% swoich meczów (2 z 4 meczów), a Omiya Ardija kończy z czystym kontem 25% spotkań (1 z 4 meczów).
Omiya Ardija strzela w 100% swoich meczów (4 z 4 meczów), a Blaublitz Akita kończy z czystym kontem 25% spotkań (1 z 4 meczów).
Jak często strzelają minimum...
Jak często tracą minimum...
* Statystyki obejmują mecze u siebie i na wyjeździe obu drużyn w bieżącym sezonie.
Obie drużyny strzeliły (BTTS)— jak często obie drużyny strzelają?
Jak często w meczach obu drużyn bramki padają po obu stronach, w porównaniu do średniej ligowej.
Wzorce bramkowe
BTTS a liczba goli
Liczba goli (Over/Under)— jak często mecze przekraczają linie bramkowe?
Jak często mecze tych drużyn przekraczają kolejne progi bramkowe, w całym meczu i w poszczególnych połowach.
Cały mecz - porównanie drużyn (Over)
Over / Under - Blaublitz Akita
Over / Under - Omiya Ardija
1. połowa
2. połowa
Połowy meczu— kiedy drużyny strzelają częściej?
Jak drużyny rozkładają grę między pierwszą a drugą połowę: gole, punkty, czyste konta i stan meczu do przerwy.
Omiya Ardija wypada o 125% lepiej pod względem: formy w pierwszych połowach (punkty do przerwy).
1 pkt / mecz - Blaublitz Akita · 2.25 pkt / mecz - Omiya Ardija
Do przerwy (1. połowa)
Po przerwie (2. połowa)
Blaublitz Akita - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 25% meczów, a wygrywa 25%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
Omiya Ardija - wyniki drugich połów
Prowadzi do przerwy w 75% meczów, a wygrywa 75%. Wygrywa też mecze bez prowadzenia do przerwy.
Defensywa trzyma poziom przez cały mecz.
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 1.00 | 1.50 |
| Gole zdobyte / mecz | 0.5 | 0.5 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 0.8 |
| Średnia goli w meczu | 1.3 | 1.3 |
| 1 gol | 75% | 100% |
| 2 gole | 50% | 25% |
| 3 gole | 0% | 0% |
| Czyste konto | 50% | 50% |
| Bez gola | 75% | 50% |
| Bilans bramek | -1 | -1 |
| 1. połowa | 2. połowa | |
|---|---|---|
| Punkty na mecz | 2.25 | 2.00 |
| Gole zdobyte / mecz | 1.3 | 1.3 |
| Gole stracone / mecz | 0.8 | 0.5 |
| Średnia goli w meczu | 2.0 | 1.8 |
| 1 gol | 100% | 75% |
| 2 gole | 75% | 75% |
| 3 gole | 25% | 25% |
| Czyste konto | 50% | 50% |
| Bez gola | 25% | 25% |
| Bilans bramek | +2 | +3 |
* Kolory w tabelach pokazują częstość zdarzenia: zielone częste, żółte umiarkowane, czerwone rzadkie. To częstotliwość, nie ocena drużyny.
Gole według minut— kiedy padają bramki?
W których fazach meczu drużyny najczęściej zdobywają i tracą bramki.
Najgroźniejsi w minutach 31-45 (2 gole). Najwięcej tracą w 16-30 (2). Bilans końcówek (76-90): -2 - końcówki to ich słabość.
Najgroźniejsi w minutach 0-15 (3 gole). Najwięcej tracą w 0-15 (1). Bilans końcówek (76-90): +2 - wygrywają końcówki.
* Przedziały 31-45 i 76-90 obejmują gole z doliczonego czasu gry.
Dodatkowe wskaźniki drużyn— co pokazują xG, skuteczność i forma?
Porównanie jakości sytuacji, wyników i trendów obu drużyn na podstawie rozegranych meczów bieżącego sezonu.
Profil tego meczu
Blaublitz Akita
Omiya Ardija
* Szacowana liczba i rozkład goli, szacunek BTTS, ryzyko 0:0 oraz przedział goli są wyliczane z publicznych średnich i częstości sezonowych obu drużyn. To statystyczny profil meczu, a nie prywatna prognoza modelu ani typ bukmacherski. Pozostałe wskaźniki opisują rozegrane mecze sezonu.
Kontekst ligowy— czy to liga bramkostrzelna?
Jak obie drużyny wypadają na tle średnich całej ligi (J2 League).
Drużyny na tle ligi
| Blaublitz Akita | Liga | Omiya Ardija | |
|---|---|---|---|
| Średnia goli w meczu | ▼ 2.50 | 2.74 | ▲ 3.75 |
| Obie drużyny strzeliły | ▼ 25% | 46% | ▲ 75% |
| Min. 3 gole (Over 2.5) | ▼ 50% | 52% | ▲ 75% |
| Czyste konta | ▼ 25% | 32% | ▼ 25% |
| Gol do przerwy | ▲ 75% | 72% | ▲ 100% |
| Gol po przerwie | ▲ 100% | 83% | ▼ 75% |
^ zielone = powyżej średniej ligi, ˇ czerwone = poniżej. To kierunek różnicy, nie ocena drużyny.
Składy i zdarzenia zawodników
Potwierdzony pierwszy skład, rezerwowi i zarejestrowane zdarzenia z tego meczu.
Gospodarze
Pierwszy skład
Goście
Pierwszy skład
Oś wydarzeń meczu
Gole, kartki i zmiany ułożone w porządku chronologicznym.
Sędzia i trenerzy
Otwórz profile sezonowe, aby sprawdzić bilans meczów, gole i statystyki dyscypliny.
Mecze bezpośrednie
Ostatnie spotkania (2): Blaublitz Akita 0 - 0 - 2 Omiya Ardija. Średnia goli 4.00, obie drużyny strzeliły w 50% meczów.
Najczęstsze pytania
Jaki był wynik meczu Blaublitz Akita - Omiya Ardija?
Mecz J2 League zakończył się wynikiem Blaublitz Akita 0:0 Omiya Ardija. Pełne statystyki spotkania, podział na połowy i H2H znajdziesz na tej stronie.
Jak wyglądają mecze bezpośrednie Blaublitz Akita - Omiya Ardija?
W ostatnich 2 meczach bezpośrednich Blaublitz Akita wygrał 0, Omiya Ardija 2, a 0 zakończyło się remisem. Średnia goli w tych spotkaniach to 4,00, a obie drużyny strzelały w 50% z nich.
Jak wyglądają statystyki goli przed meczem Blaublitz Akita - Omiya Ardija?
Blaublitz Akita strzela średnio 1,00 gola na mecz, a Omiya Ardija 2,50. Średnia goli w J2 League to 2,74, Over 2.5 pada w 52% meczów. BTTS notują w 25% (Blaublitz Akita) i 75% (Omiya Ardija) spotkań.
W jakiej formie są Blaublitz Akita i Omiya Ardija?
W ostatnich 5 meczach Blaublitz Akita ma bilans 1-1-2 (1,00 pkt/mecz), a Omiya Ardija 3-1-0 (2,50 pkt/mecz).
Gdzie znajdę typ i analizę na mecz Blaublitz Akita - Omiya Ardija?
Tutaj sprawdzisz liczby przed meczem Blaublitz Akita - Omiya Ardija: formę, H2H, gole i Over/Under. Sam typ, value i uzasadnienie publikujemy w aplikacji NoFluffPicks.


